Skocz do zawartości

NHL 2017/2018


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, ŻYLETA napisał:

@maer graty ustrzelonej 1....sorki ze tak sie wtrącam i późno pisze ale....wszystko fajnie tylko o jakie osłabienia tobie chodzi w ekipie Capitals ?  Ja oglądam każdy mecz i....jakoś osłabień nie wiedzę- jeśli chodzi ci o Backstrom to on juz gra po raz 3 od kontuzji 2 raz u siebie i w każdym z tych meczów zagrał minimum 18 minut po za tym on opuścił 2 pierwsze spotkania na lodzie Tampy gdzie Caps wygrali oba spotkania....a reszta z wymienionych graczy przez ciebie grała we wszystkich meczach....

 

Chodziło mi o Backstroma że nie grał w pierwszych spotkaniach i było to osłabienie Capitals a jak wiadomo od razu po kontuzji zawodnik też nie gra na pełni możliwości, fakt może trochę źle to ująłem ale typ wszedł i to najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Hokej - USA ( NHL )
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Washington Capitals
Typ: Washington Capitals (60):plus:0:4
Kurs: 3.00
Data: 24.05.2018
Godzina: 02:00
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam na ostatnie 7 spotkanie półfinałowe o awans do finału NHL w którym w Amelie Arena zmierzą się ze sobą miejscowe Tampa Bay Lightning w w gości przyjedzie Washington Capitals.

Ogólnie ta rywalizacja do tej pory przebiegała bardzo dziwnie bo najpierw Capitals ogrywają 2 razy Tampę na ich terenie potem 2 razy Lightning ogrywają Washington na ich lodowisku a potem nagle obydwoje gospodarze wygrywają po 1 meczu na swoim lodzie.

Ja dzisiaj zagram trochę inaczej niż zwykle czyli na Capitals po kursie 3.00 wystawionym przez bukmachera i owszem ten mecz gra Tampa u siebie lecz ja sądzę że Capitals w moim mniemaniu dysponują lepszymi zawodnikami że chociażby wspomnieć że OVechkin i Kuznetsov są liderami tabeli strzelców w całych Play Offach do tego dobrzy asystenci w postaci Carlsona oraz Backstroma i dodatkowo zawodnicy wspomagający jak Oshie oraz Eller natomiast w Tampa Bay jakoś nie widzę aż tak skutecznych zawodników chociaż owszem są Stamkos, Kucherov czy Palat ale jednak wyżej cenię zawodników z Waszyngtonu do tego jest to 7 spotkanie czyli ostatnie i już nie będzie żadnego kalkulowania i będzie gra na 100% możliwości aby wejść do finału i nie pożegnać się z rozgrywkami i moim zdaniem lepiej tą presję zniosą zawodnicy Washington Capitals i to oni zameldują się w wielkim finale NHL gdzie czeka już na nich Vegas Golden Knights.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
By pershing,

70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak nie pokuszę sie o typowanie zwycięscy bo...wszystko moze sie zdarzyć moze troszkę bliżej mi Capitals i Ovieczkina ale...będzie walka i mega emocje 

 

a ten bet wydaje mi sie warty gry moja perełka ze zwrotem czyli minimalizujemy opcje strat....:}}} 

 

Strzeli najwięcej bramek w razie remisu bądź bez gola zwrot    Point, Brayden - Bäckström, Nicklas    Point   2,1 unibet :n:Do pustaka gol boli bardzo bo to nic nie dawało to wycofanie....coz Ovi zalatwil sprawe z Kuzim i Burakovskym :P :what: dobry meczyk Pointa jeden z nielicznych robiący dym w obronie Caps teraz finały i naładowany Ovca jak kabanos 13 lat profi i 1 finał moze jedyny....

 

Taki kurs  z opcja remisu chyba troszkę uni sie myli widząc doświadczonego szweda w tej parze jako faworyta.... jeśli byłaby to punktacja kanadyjska i asysty to ok choć i tu mozna gdybać... ale same gole.... - idę zdecydowanie w stronę młodego kanadyjskiego prospekt. Jesli ktoś ma tu strzelać gole w tej parze to będzie to miejscowy środkowy, który od tego jest. Szwed wiadomo jaka to postać w ekipie Caps ale on kreuje grę szczególnie w przewagach wykłada krążek swoim partnerom. Brayden ma w tych pley offach 7 bramek i 9 asyst na 16 gier ważne ogniowo zespołu nie ma co tu przytaczać statow porównań ich z tej serii bo Niclas nie grał w 2 pierwszych spotkaniach na terenie Tampy- wygranych przez stołecznych....ogólnie w tegorocznych pley offach doświadczonemu szwedowi ta  kontuzja przeszkadzała grał tam na jakiś blokach i pewnie miała jakiś wpływ.... co miałem przyjemność opisywac w tym temacie...do tej pory strzelił 3 gole na 14 meczy dodając 12 asyst czyli ma 15 pkt wiec...miłego oglądania jesli Cavs to do zwyciestwa musi ich prowadzić duet  Ovi i Kuznicov(najlepszych gracz tych pley offow !!!!!)  plus Holtby  ale kursy nie warte gry ryzyka ze chłopaki za punktuja  moze sie przebudzi Eller i odpłaci kibicom za te kary....:P  co połapał w poprzednich meczach.Tampa ma kim zaskoczyć Point i Gudre  

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - USA ( NHL )
Spotkanie: Vegas Golden Knights - Washington Capitals
Typ: Vegas Golden Knights (60):plus:6:4
Kurs: 2.14
Data: 29.05.2018
Godzina: 02:00
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam na pierwsze spotkanie wielkiego finału najlepszej ligi hokejowej świata NHL gdzie w T-Mobile Arena zmierzą się ze sobą miejscowe Vegas Golden Knights a w gości przyjedzie zespół Washington Capitals.

Oba zespoły dysponują bardzo dobrymi zawodnikami odpowiednio w Vegas Golden są to Audy-Marchssault, Smith, Karlsson a wśród gości z Capitals to Ovechkin, Kuznetsov, Backstrom, Carlson.

Ogólnie ten finał zapowiada się bardzo ciekawie i już samo to że nowy zespół Vegas Golden Knights wszedł aż do finału NHL to dla nich zapewne ogromny sukces a Capitals to wcale się nie dziwię z taką ofensywą jaką obecnie dysponują.

Moim typem na to pierwsze spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy szybciej sobie poradzili ze swoim półfinałowym rywalem i mieli więcej czasu na odpoczynek tak bardzo potrzebny w tej fazie rozgrywek i w tym meczu może wyjść to zmęczenie gości którzy w swoim ostatnim półfinałowym starciu stracili pewnie sporo energii do tego ten mecz rozgrywany na terenie Knights i moim zdaniem zespół ten wykorzysta atut własnego lodowiska.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vegas Golden Knights - Washington Capitals Vegas w regulaminowym czasie 2,2 unibet :n:

 

Po 1 meczu mozna coś atakować na razie tak....

 

potem podam cos na zawodników jak poczytam poszukam i troszkę więcej czasu będą miał.... 

 

1 spotkanie było bardzo wyrównane 2 pierwsze tercje na remis.Praktycznie Caps przegrali przez dwa  proste błędy(straty krążka)  w obronie z których padały bramki(plus gol do pustej) .Bardzo mało kar  uważna gra z obu stron ale spiec i twardych akcji nie brakowało w obu ekipach nie zawiodły 1 linie choć bohaterem meczu byl człowiek raczej od innych zajęć występujący w 4 formacji (Energy linie)  Czech lewo skrzydłowy Tomas Nosek w sezonie 7 goli 8 asyst na 67 gier w pley offach na 13 spotkań 3 gole 2 asysty !!!! Chłopak nie przebił sie w ekipie czerwonych skrzydeł i tak krążył pomiędzy farma a Detroit az odnalazł sie w beniaminku Ligii ekipie Vegas .Duży talent ale zaczyna od najniżej formacji. Napastnikom bardzo ciężko sie tam gra- musi walczyć o swoje miejsce i dal niesamowice  duzo w pierwszym meczu razem z człowiekiem od bojek Ryan Reaves ważny gol na 4-4. Pociągnęli zespól i dali  1 zwycięstwo w serii. Ogólnie Vegas wygrali to własnie 4 formacja ekipa Caps tutaj nie zrobiła pkt w tej formacji i ta formacja Vegas moim zdaniem jest lepsza robi różnice jest tam francuski weteran Pierre-Édouard Bellemare także asysta w  meczu.Za oceanem eksperci sa podzieleni co do losów tego meczu serii myślę ze trenerzy  nie wiele zmienia i obejrzymy podobny mecz do 1 sporo strzałów sytuacji i sercem z Ovim i Kuzim ale Vegas u siebie bardzo mocne...i wszystko im leży wychodzi w tym 1 debiutanckim sezonie...myslalem ze moze byc to mecz bramkarzy ale nie....ten pierwszy z fartem 

 

 

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - USA ( NHL )
Spotkanie: Vegas Golden Knights - Washington Capitals
Typ: Washington Capitals (60):plus:2:3
Kurs: 2.95
Data: 31.05.2018
Godzina: 02:00
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam na 2 spotkanie serii finałowej najlepszej ligi hokejowej gdzie kolejny raz w T-Mobile Arenie miejscowe Vegas Golden Knights podejmie zespół ze stolicy USA mianowicie Washington Capitals.

W pierwszym spotkaniu to gospodarze byli w uprzywilejowanej pozycji gdyż raz grali u siebie a dwa mieli więcej czasu na odpoczynek po półfinałach które przebrnęli szybciej od zespołu z Waszyngtonu ale wynik 6:4 pokazuje że jednak Capitals nie byli aż tak bardzo zmęczeni jak sądziłem i podjęli rękawicę na ciężkim terenie ale to Vegas Golden Knights zachowali więcej zimnej krwi i wygrali.

W tym spotkaniu spodziewam się też raczej zaciętego boju tych 2 drużyn ale gospodarzom zostało już tylko to że grają na swoim lodowisku i owszem są tam bardzo groźni jednak jak im pokazali San Jose Sharks w ćwierćfinale wcale nie są tam niepokonani a Capitals to jeszcze wyższa półka i moim zdaniem dużo lepsi zawodnicy w ich składzie.

Ja w tym spotkaniu poszukam wygranej zespołu ze stolicy Stanów Zjednoczonych którzy według mnie ofensywę mają zabójczą gdyż Ovechkin do tego Kuznetsov dodatkowo Backstrom, Oshie, Carlson a jest jeszcze Eller i Wilson którzy też swoją robotę w tych Play Offach wykonują dobrze natomiast W Vegas Golden Knights można wymienić Audy-Mercherssaulta, Smitha oraz Karlssona i dalej robi się jakoś pusto do tego ta faza Play Off obrodziła w dużo zwycięstw na obcych lodowiskach i wcale bym się nie zdziwił jakby dzisiaj Capitals wpisaliby się w ten trend wygrywając i bardzo ułatwiając sobie teoretycznie sytuację przed spotkaniami na swoim terenie i moim zdaniem tak się właśnie może stać i liczę na taki właśnie scenariusz tego spotkania.

 

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
By pershing,

41+15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to próbujemy jeszcze cos pod Caps bo stołeczni to moja ekipa w tym sezonie i Ovi i Kuzi :okok:

 

:hokej: Ovieczkin strzeli gola w pawerpleyu (przewadze) 7,00 betsson :t: oby więcej taki betów "} 


Kurcze lubię takie poboczne zakłady stawka głodowa ale do lepszego oglądania. Ten kto cos tam hokej ogląda interesuje sie ten wie ze Rosjanin jest świetnym wybitnym strzelcem .Caps jego bramek pkt potrzebują jest mentalnym liderem tej ekipy pod każdym względem- szybka ręka świetny nadgarstek strzał z bulika po wygranym wznowieniu to....chleb powszedni dla Aleksa. Stołeczni maja bardzo mocną 1 linie   potrafią te przewagi świetnie rozgrywać.... w 1 meczu mało kar i niestety okazji nie było na rozegranie powerplayu  ale dzisiaj będzie inaczej. Vegas potrafią łapać kary a  Kuznicov Oshi ...Backstrom potrafi tak dograć krążek ze....gol Oviego jest bardzo realny w przewadze.

 

 

 Wilson, Tom To score at least 1 point - Regular Time  2,2 unibet :n:szanse byly....

 

 

Po takim kursie....palce lizać chyba największy kurs w sieci... ruskich nie sprawdzałem ale do rzeczy.Tom ma świetny sezon pisałem juz o nim w dziale człowiek od bojek gry ciałem fizycznej. Został przesunięty do bardziej ofensywnej gry- potrafi bardzo fajnie zagrać w   głównej formacji Caps i notuje bardzo dobre staty na 17 meczów w pley ofach tegorocznych ma 4 gole 9 asyst w sezonie zasadniczym bylo 14 goli 21 asyst świetne warunki fizyczne doskonale sie uzupełnia w przewagach z Backstrom i Ovieczkinem. W 1 meczu finałowym juz zrobił pkt  strzelając gola na 3-4 dla stołecznych potem złapał kare... ale ogólnie  zaliczył dobry mecz...dzisiaj liczę na powtórkę z rozgrywki to znaczy moze nie gola ale asystę...kusi mnie Jeszce pkt Pierre-Édouard Bellemare ale odpuszcze sobie kurs 3,3 ...  miłego oglądania :P {}

 

 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

150+19+15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że dopiero teraz czytam o tym golu Owcy w PP, bo to piękny pick był :)) Po takim kursie warto byłoby spróbować, nie wiedziałem że mają takie fajne opcje w Betssonie.

Sam pograłem Burakovskiego, który wg mnie zrobi różnicę większą, niż Kuzniecow, a za punkt płacili 2.60 w Unibecie, również warte zagrania. I siadło na luziku.

Widać, że ta rywalizacja będzie trwała minimum 6 a myślę, że i 7 spotkań. Playoffy w tym roku zaskakują największych wyjadaczy, cholernie wyrównane pary, najwyższy poziom, każdy błąd to przegrany mecz %-) Dobre typy chłopaki, oby tak dalej :ok: Ja mam urwanie głowy w robocie ostatnio i od 23 śpię jak zabity, puszczam dla sportu, ale mecz nr 7 na pewno obejrzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry meczyk było wszystko ....kary gole hity walka rożnie mogło pójść te 5-3 Vegas podwójny pawerpley to .... fakt ze ok. 1 minuty tylko ale....nie wykorzystany  ale dobry meczyk Holtbego no i mega oprawa na początek meczu maja skor...rozmach- cenny biletów na takie cos kosmiczne jak dla mnie.3 pkt Ellera chłopak zrobił robotę różnice 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - USA ( NHL )
Spotkanie: Washington Capitals - Vegas Golden Knights
Typ: Washington Capitals (60):plus:3:1
Kurs: 2.23
Data: 03.06.2018
Godzina: 02:00
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam do najlepszej ligi świata NHL na 3 spotkanie finałowe gdzie w Capital One Arena miejscowe Washington Capitals podejmie Vegas Golden Knights.

Pierwsze dwa spotkania odbyły się na terenie Knights i raz wygrali gospodarze a raz wygrali goście czyli stan rywalizacji to 1:1.

Co można powiedzieć po tych 2 spotkaniach mianowicie tyle że w obu spotkaniach inni zawodnicy wiedli prym i wśród gospodarzy Knights i wśród gości Capitals.

Ani w pierwszym ani w drugim spotkaniu rywalizacji nic nie strzelili Kuznetsov oraz Audy-Marchessault czyli to 3 spotkanie może należeć w większym stopniu do nich.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo Capitals w 60 minutach bo moim zdaniem od tego spotkania już raczej będzie dominacja w tym finale tylko jednego zespołu i będzie to zespół ze stolicy Stanów Zjednoczonych gdyż jest to zespół dysponujący charakterem i do tego potrafili pokonać Knights w ich twierdzy która w Play Offach zdołał zdobyć tylko San Jose Skarks i to po dogrywce tak więc według mnie już chyba znamy mistrza NHL i ten mecz powinien to pokazać.

 

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
By pershing,

41

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Washington Capitals - Vegas Golden Knights 

 

 Kara czasowa Alexander Ovechkin, suma minut karnych powyżej (0.5)  4,62 astekbet   :n:

 

Ja moze za drobne pogram taki zakład po takim kursie warto do lepszego oglądania. Ovi gra bardzo ofensywnie ale nie unika walki gra mocno ciałem o bandę sporo hitów. W 2 meczu mnóstwo takich zagrań było.... jest potwornie naładowany zmobilizowany i tutaj napewno nic sie nie zmieni w jego stylu grania...Na 21 spotkań w tegorocznych pley ofach złapał 3 kary 2 minutowe...w sezonie regularnym łącznie tych kar  było na  32 minuty  ....  W sumie ciężko mi ten mecz ugryźć  mam po grane w tasiemce Caps z dogrywka bo im kibicuje ale martwią mnie 2 sprawy personalne jedna sie juz wyjaśniła Orpik zagra jednak bo miało weterana nie byc dzisiaj a to ważny obrońca jest..... 

 2 sprawa personalna to klucz w ofensywnie Capsow....po pierwsze nie wiadomo co z Kuznicovem....podobno trenował ale ma zakaz wydany przez klub aby sie kontaktować z mediami -moze to zasłona dymna ale fakt ze w drugim meczu w trakcie  1 tercji Rosjanina nie było na lodzie prawdopodobnie nadgarstek ręka wtedy ucierpiała....Jest to spore osłabienie fakt Caps wyjęli ten drugi mecz w T-Mobile Arenie ale na dłuższa metę bez najlepszego punktującego moze byc bardzo ciężko . Trotz świetnie  rotował składem.2 sprawa to ze Vegas  dwa razy pod rząd nie przegrali w tych pley offach . Co nie znaczy ze to sie nie stanie dzis... Mecz numer 3 bardzo ważny....według statystyk amerykańskich ten kto go wygrywa zdobywa puchar Stanleya... wiec Ovi o tym wie i będzie naładowany jak kabanos :P jak mawiał trener Lazarek popularny baryła 

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - USA ( NHL )
Spotkanie: Washington Capitals - Vegas Golden Knights
Typ: Washington Capitals (60):plus:6:2
Kurs: 2.23
Data: 05.06.2018
Godzina: 02:00
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam na 4 spotkanie finałowe wielkiego finału NHL gdzie w Capital One Arena Washington Capitals podejmie Vegas Golden Knights.

Co nam powiedziały do tej pory rozegrane 3 spotkania wielkiego finału a mianowicie to że o ile zawodnicy Capitals spełniają swoją rolę w zespole strzelają i asystują to w zespole Knights nie wygląda to tak ciekawie gdzie poza 1 spotkaniem na swoim terenie gdzie strzelił Karlsson to w tym momencie gwiazdą jest tylko Nosek który robi za wszystkich i gra naprawdę bardzo dobrze a ich gwiazda Audy-Marchessault zgasła.

Jak już pisałem w Capitals Ovechkin i Kuznetsov oddalają się w klasyfikacji strzelców do tego swoje robi Backstrom oraz dobrze grający Eller a są jeszcze Carlson i Oshie czyli zespół mają bardzo mocny do tego mają ogromne parcie na zwycięstwo w tym finale tegorocznych rozgrywek a jak pisałem u gości obecnie można wyróżnić tylko Noska który gra w 4 linii!

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy w regulaminowym czasie spotkania po prostu mają więcej skutecznych zawodników obecnie i z wynikiem w serii mogą spokojnie potem pojechać do Vegas i próbować na terenie przeciwnika ich ograć i zwyciężyć w tych Play Offach bo moim zdaniem tak jak Ovechkin i Kuznetsov oddalają się wśród strzelców najlepszych tak puchar oddala się od Knights który moim zdaniem wyląduje w stolicy Stanów Zjednoczonych.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
By pershing,

41

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dwa typy na 4 spotkanie 

 

 

NHL Washington Capitals - Vegas Golden Knights  Czas gry Alexander Ovechkin Suma poniżej (19.5) minuty na lodzie 1,65 astekbet :minus: 20,01 minut....

 

 Washington Capitals - Vegas Golden Knigh Caps i under 6,5 gola 3,2 fortuna :n:ten wynik jest mylący....to Vegas mieli sytuacje pierwsze 10 minut równe potem sie posypali...zebrali sie w 3 tercji ale kary ich dobiły....po za tym 3 słupki poprzeczki i Holtby...na budzie jak nie idzie to nie idzie...

 

Dzisiaj krotko na temat bez bawienia sie i szukania jakiś wielkich kursów. Choc lubię bardzo zakłady poboczne i ststy :P ale  głównie obserwacja oglądanie...Typ poparty statystyka i obserwacjami Ovi  gwiazda tych finałów pley offow ale minuty sa takie sobie w ostatnich 5 spotkaniach ani raz tej Lini nie przekroczył- ba nawet sie do niej znacząco nie zbliżył.... tylko w 1 meczu finałowym miał 19,09 w 2 następnych to 17,16 i 17,26 w poprzedniej rundzie z Tampa podobnie 17,30 16,55.Walczy gra agresywnie wiadomo ma swoje lata juz i jest świetnie prowadzony przez trenera zreszta ma z kim grac...Caps graja bardzo dobrze równo przede wszystkim poprawili  grę w obronie eksperci amerykańcy sie zachwycają ze wnieśli poziom obrony na niesamowity poziom walczą czyszcza wszystko przed Holtbym a on sam broni bardzo dobrze pewnie choc w ostatnim meczu podarował gola Rycerzom konkretnie Noskowi...Caps maja bardzo równe formacje bardzo dobrze wyglądają fizycznie  Trotz  świetnie to pookładał wiadomo ze pley offy i stanleya wygrywa sie obrona a ta jest na mega wysokim poziomie.Vegas musi cos zmienić....zacieli sie w ataku popełniają więcej błędów w obronie....

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

19+19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No postrzelali sobie w tym meczu :bz: Trzeba było tylko Capsów zostawić, bo oni już tego nie oddadzą :)) Wg mnie Vegas stać na zryw na 3:2 w rywalizacji, ale potem mecz w Waszyngtonie i wielka feta gospodarzy. Grają znakomicie, w każdym detalu są ciut lepsi od Rycerzy, znakomicie przygotowani, odrobili lekcje i nie popełniają już tych błędów, które o mały włos kosztowałyby ich awans we wcześniejszych rundach. Ogromna siła w ataku w końcu pokazuje swój potencjał, skuteczni zarówno w równowadze, jak i przewagach. Ale jak tak patrzę skróty, to mam wrażenie, że Knights zwyczajnie "siadają", nie dają rady grać na wysokim poziomie przez całe spotkanie. Dlatego taki Nosek punktuje niemal w każdym meczu, a reszta nic, poza małymi wyjątkami. Cały sezon grali pierwsze skrzypce taki Karlsson, Marchessault czy Smith, teraz im ciężko nadążyć za rywalami, którzy są znakomicie dysponowani i doświadczeniem wyraźnie górują nad nimi. Nie skreślam Vegas, absolutnie, ale sądzę, że nie wydoją więcej w tym finale. Determinacja stołecznych aż daje po oczach, dawno nie widziałem ich takich rozjuszonych :D Poczuli krew i nie oddadzą Pucharu, po który już chwytają końcówkami rękawic...

Jedyna szansa Vegas to mecz u siebie, a potem jakiś cud w stolicy. Stać ich na jeszcze jedno zwycięstwo, u siebie, dla swoich kibiców. Jakiś under i punkty Noska, bo buki płacą 3-krotność takiego zdarzenia :zdziwiony: co ma na pewno duże value :)) 

Także moja wstępna propozycja na mecz nr 5 to:

Vegas nie przegra + under 5,5 2.83 1xbet :n:

Będzie defensywnie, bardzo ciasno, obie drużyny będą wyczekiwać błędów by zadać decydujący cios. Taki mecz jak nr 4 nie powinien już się powtórzyć, tyle goli będzie w sumie w dwóch następnych %-) Nie spodziewam się też kar, bo to prezent dla rywali. W szczególności Caps dobrze ostatnio grają w przewagach, dlatego Rycerze będą się wystrzegać fauli przynajmniej w pierwszych 2 tercjach. Potem już w zależności od wyniku. Caps mają papiery żeby to wygrać, ale głowy nadstawiać nie będą w Vegas, wygrają to spokojnie u siebie i oni to doskonale wiedzą. Po takim zdominowanym meczu jak dziś w nocy każdy to wie, każdy widzi kto był lepszy. Kluczowym wydaje się wyłączenie Kuznetsova i Owcy, Owcę się udało, ale Kuznetsov uciekał i 4 asysty w tym meczu mówią wszystko. Plus zadziwiająco skuteczna druga linia (Backstrom+Oshie). Vegas musi delikatnie zmodyfikować linie, spróbować czegoś innego, co może zaskoczyć rywali. Choć mecz u siebie zagrają pewnie takim samym rosterem. Trudno typować playoffy, ale jeśli miałbym tutaj coś grać to dałbym szansę Złotkom, którzy pokażą, że jeszcze broni nie złożyli i zawalczą jak lwy. 

Edytowane przez chmielu
Rozliczenie.
By pershing,

19+15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chmielu jeśli chodzi o zmiany w składach to Gallant juz to zrobił w tym meczu konkretnie w 3 linia  dal Tatara za Peronna ale co z tego jak Neal ma w przewadze pusta bramkę i nie trafia...albo broni Holtby albo sa słupki- poprzeczki jedyna szansa Vegas to chyba ofensywna gra pójście na wymianę wtedy zawsze moze sie cos wydarzyć... bo fizycznie z Caps nie maja szans świetnie bronią sa nakręceni no ale w ofensywnie maja wszystko...chciałem pkt Kempnego pograć tez jest valu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - USA ( NHL )
Spotkanie: Vegas Golden Knights - Washington Capitals
Typ: Washington Capitals (60):plus:3:4
Kurs: 2.85
Data: 08.06.2018
Godzina: 02:00
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam na 5 spotkanie wielkiego finału najlepszej ligi świata NHL w którym w T-Mobile Arena zmierzą się ze sobą miejscowe Vegas Golden Knghts a w gości przyjedzie Washington Capitalas.

W rywalizacji obecny wynik to 3:1 dla Washington Capitals po dwóch wygranych na swoim lodowisku oraz wygranej na lodzie przeciwnika.

Obecnie wygląda to tak że Capitals jest bardzo rozpędzone a Knights nie mają nic do stracenia gdyż jak przegrają to zespół ze stolicy Stanów Zjednoczonych wygra mistrzostwo.

Moim typem na to spotkanie jest właśnie zwycięstwo gości i radość ze zdobytego mistrzostwa już na lodzie przeciwnika, uważam że zapowiada się bardzo ciekawe i ofensywne spotkanie gdyż Vegas Golden Knights wygrać musi aby przedłużyć szansę choć minimalną na dalszą grę a Capitals nie będą kalkulować żeby goście się nie odbili nagle od ściany i nie wpadli w dobry rytm.

Można powiedzieć że Capitals wychodzi teraz wszystko i to nawet jak meczy nie wygrywają ich gwiazdy tylko inni zawodnicy a Knights są bardzo w defensywie i moim zdaniem tak to się zakończy i to już w tym meczu zespół ze stalicy Stanów Zjednoczonych zapewni sobie mistrzostwo i do siebie wróci tylko jedynie na fetę mistrzowską z kibicami a nie grać kolejne spotkanie.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
By pershing,

41+15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie by bylo game 7 w stolicy hazardu oglodać ale...do tego długa droga i chyba Caps nie dają sie wyruchać....

 

Vegas Golden Knights - Washington Capitals bojka w meczu 4,45 betsson :minus: blisko było dali podwójne kary 2 minutowe rozwalona warga Peronne to za mało na 5-ka 

Tutaj moze być każdy wynik walki napewno nie zabraknie jak w poprzednich potyczkach w których juz te bojki były...Dla Vegas win albo...i tu zrobią wszystko mieli kilka dni na odpoczynek bo fizycznie zdecydowanie odstają od Caps.Kilku graczy na siebie poluje.... ostatni mecz ostry sporo kar a trzeba powiedzieć ze sędziowie wkraczają i nie chcą tych bojek...a mimo to na 4 spotkania rozegrane w 2 byly 5 wiec całkiem całkiem...Po stronie rycerzy Haula 5 juz zaliczona jest  Reaves który szuka i czeka na Wilsona z Caps. Oshie który gra ostro twardo i prowokuje...stary wyga Orpik Ovi ktory ma najwięcej hitów gra ciałem o bandę.....oj będzie sie działo. Vegas jest upokorzone... kapitan Deryk Engelland tez ostatnio 10 zaliczył...będzie iskrzyło każdy kto oglądał te widzi i wie...możemy gdybać jak zaczyna ostrożnie uważnie ale w pewnym momencie moze to pęknąć szczególnie po stronie Vegas...Rycerza kary osłabienia nie służą ale gardę musza podnieść i cos zmienić także nie maja troszkę szczęścia sportowego bo sytuacje sa... 
 
 
 

 

Marchessault-Kuznetsov kto więcej pkt z możliwością remisu czyli zwrotu Kuznetsov 1,8 Betsson:zwrot: po 1 pkt   To chyba pewka.....Kuzi jest w takiej formie ze szok najlepszy punktujący co mecz to minimum pkt jak nie lepiej 2 czy 3 punkty to tez norma asystuje wykłada gumę partnera sa strzela wiadomo z Ovim graja praktycznie na pamieć.Co do gwiazdy 1 Lini Vegas nie gra źle oddaje bardzo duzo strzałów... choć wszyscy liczą na większe liczby i wpływ na mecz losy swojej drużyny.Przy otwartym meczu Kuzi będzie miał mnóstwo miejsca  na swoje harce i popisy.... jakiś pkt wykręci praktycznie w każdym momencie  meczu  z Marchesault moze byc roznie....Kuzi 31 pkt w pley ofach 23  mecze  12 gole    19  asysty  Johny 20 pkt 19 mecze    8  gole   12 asysty     W meczach finałowych jest jeszcze większa dysproporcja Rosjanin to bierze spokojnie  Kanadyjczyk punktował tylko w 2 meczach Kuzi nawet z kontuzja go zjada na....:what:

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...