Skocz do zawartości

MLB 2018


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 14.06.2018, 02:15
Spotkanie: Kansas City Royals - Cincinnati Reds
Typ: Kansas City Royals wygra i łączna liczba runów w meczu powyżej 7,5
Kurs: 3.30
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Bukmacherzy jako faworyta tego spotkania minimalnie obstawiają gości, co według mnie jest sporym błędem. Kansas to drużyna, która jeszcze trzy lata temu wygrała World Series. Teraz zaś zajmuje ostatnie miejsce AL Central Division, a w całej lidze jest lepsza tylko od Baltimore Orioles. Jest to spore rozczarowanie dla kibiców tego klubu, jednak ja sądzę, że wkrótce Royalsi zaczną grać lepiej i będą wygrywać. W tym pojedynku zmierzą się z ekipą sklasyfikowaną w tabeli MLB tylko trochę wyżej, mianowicie Cincinnati Reds. Zdecydowanie uważam, że mecz ten będzie obfitował w sporą ilość runów, gdyż nie dość, że obi drużyny są raczej ofensywne, niż defensywne, a na dodatek starterzy na pozycji pitchera to zawodnicy będący w niezbyt dobrej formie. U Royals mecz zacznie Jason Hammel (bilans 2 tym roku 2-6, ERA 5.12), zaś u gości miotać będzie Tyle Mahle (bilans 4-6, ERA 4.33). Jak spojrzymy na te liczby, to ewidentnie widać, że wynik końcowy może być wysoki. Ja obstawiam także zwycięstwo gospodarzy, gdyż wierzę, że zespół ten w końcu się odrodzi i zacznie wygrywać (mając takich zawodników jak Mike Moustakas i Jon Jay jest to jak najbardziej realne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Data i godzina: 16.06.2018, 22:05
Spotkanie: Texas Rangers - Colorado Rockies
Typ: Texas Rangers wygra i łączna liczba runów w meczu powyżej 8,5
Kurs: 3.20
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Texas Rangers przeżywa ostatnio bardzo słaby okres - siedem porażek z rzędu to naprawdę fatalna passa, którą szybko trzeba przerwać. nadarza się ku temu okazja właśnie dzisiaj, w meczu przeciwko ekipie Rockies. Szanse na to są według mnie spore, ponieważ Colorado nie jest jakaś nadzwyczajnie grającą drużyną, a Texas może nie to, że lubi grać przeciwko nim, ale potrafi - ostatnie 10 meczów między tymi zespołami kończyło się 5 wygranymi Texasu, a 5 Colorado (ostatnie 3 spotkania to jednak zwycięstwa Rockies, więc warto przerwać tę złą passę). Dzisiaj miotaczem zaczynającym mecz w ekipie Rangersów będzie Mike Minor (bilans w tym roku 4-4, ERA 5.65), zaś u gości pojedynek zacznie Kyle Freeland (bilans 6-6, ERA 3.68). Minimalnie lepszy wydaje się być miotacz Colorado, ale ja jednak wierzę w przełamanie gospodarzy i ich zwycięstwo, gdyż ten mecz rozstrzygnie się jednak w ofensywie, gdzie sporo do powiedzenia mają tacy zawodnicy Texasu, jak Shin Soo Choo, Joey Gallo czy Nomar Mazara. Dlatego też obstawiam wygraną Rangers i over 8,5 runów w całym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...