Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, 

 

jestem nowy, więc kilka słów o sobie :)

 

Pracuję jako dziennikarz sportowy. Bukmacherkę traktuję jako sposób na dorobienie sobie kilku stówek do wypłaty :)

 

Gram kupony z AKO: 1.50 za 100 zł. Miesięcznie dorabiam sobie ok 400 zł. Ktoś powie, że to nie dużo? Mnie tyle wystarcza. Wolę mieć regularne zyski składające z mniejszych kwot niż "gruszki na wierzbie" :)

 

A dlaczego zakładam temat? Powód jest jeden: Ma mi to pozwolić trzymać się reguł. Moją bolączką jest chęć szybkiego odegrania się, a ten temat ma przypominać mi o zdrowym rozsądku :)

 

To zaczynamy!

 

#1. Jako, że dziś wpłaciłem sobie 400 zł i od dziś zacząłem, wklejam sobie mój kupon z dnia (jest już zakończony, ale nie mam zamiaru się przed nikim tłumaczyć).

 

1_4.jpg

Edytowane przez Snape90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


#2 Kupon na noc. Wydaje mi się Mega Bezpieczny. W meczu Brookly - Boston linia jest ustawiona strasznie nisko. W meczu Florida - Dallas spodziewam się bardzo dużej ilości bramek. 

 

EDIT:

 

2.jpg

 

Z FARTEM!!! :)

Edytowane przez Snape90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#3 

Po udanej nocce czas na środę. Moją uwagę przykuło spotkanie polskiej ligi koszykówki. Uważam, że spotkanie będzie wyrównane ale w dobrym słowa tego znaczeniu i oba zespoły zagrają odważnie. Myślę nawet, że over może oscylować ponad 160 pkt. Ja gram bardzo bezpiecznie. 

Drugim meczem, nad którym się zatrzymałem jest mecz z ligi urugwajskiej. Myślę, że oba zespoły coś w tym meczu strzelą (być może nie jedną bramkę). Over 1.5 wydaje się bardzo bezpiecznym typem. AKO jak  założeniu  ~1.50.

 

3.jpg

 

Z FARTEM!

Edytowane przez Snape90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#4 

Koszykarze New York są zdecydowanymi faworytami i powinni porządnie zapunktować. Linię na poziomie 192 powinni razem z gośćmi spokojnie pokryć. 

Z 3 spotkań NHL tutaj Over 3.5 wydaje mi się najpewniejszy. 

 

4_1.jpg

 

Z FARTEM!

Edytowane przez Snape90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#5

W meczu Rampla - Boston spodziewam się bramek z obu stron. Wydaje mi się, że over 1,5 pokryje się leciutko.

Co do hokeja nie będę udawał wielkiego znawcy ale skoro pierwsza drużyna gra z przed ostatnią, to kurs 1.20 i tak trzeba szanować. 

 

5_1.jpg

 

Z FARTEM!

Edytowane przez Snape90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#6

Houston to zdecydowani faworyci, w dodatku Phoenix to na dzień dzisiejszy szpital. Liczę na pewną wygrają gości. 

Toronto i Devils to ofensywne drużyny, spodziewam się sporej ilości bramek.

Na podbicie kursu jeden LIVE. 

 

6.jpg

 

Z FARTEM!

Edytowane przez Snape90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...