Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo coś czy będą wprowadzać karty w PLN ?

By pershing,

nie ma obecnie żadnej oficjalnej informacji na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak założę konto a mam tylko mastercard to jak to założyć? Nie muszę mieć karty, wystarczą mi przelewy z ecoPayz na konto, nie potrzebna mi karta od ecoPayz. Ktoś poradzi co najlepiej mam zrobić? Pierwszy raz z ecoPayz także zielony jestem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pora na świętowanie! W grudniu mamy do rozdania część z puli 15 000 €

Rok 2018 był dla nas niezwykle udany i aż trudno uwierzyć, że 2019 jest tuż za pasem!

Chcielibyśmy podziękować wam za udział we wszystkich naszych sukcesach z każdym kolejnym rokiem. W tym celu, organizujemy nasz tradycyjny konkurs na zakończenie roku, w którym możecie wygrać nagrody z puli 15 000 €!

Jak wziąć udział w losowaniu 

💶 Skorzystaj ze swojego konta ecoAccount
Wystarczy zasilić własne konto ecoAccount kwotą co najmniej 50 €* między 1 a 20 grudnia, aby zostać automatycznie uwzględnionym w cotygodniowym losowaniu nagród.

↗️ Zwiększ swoje szanse
Za każdym razem, gdy zasilisz swoje konto co najmniej kwotą 50 €*, otrzymasz jeden los zapewniający Ci udział w losowaniu. Jeśli jednak zasilisz konto i dokonasz zakupu u sprzedawcy ecoPayz za co najmniej 50 €* w tym samym okresie kwalifikacyjnym, otrzymasz dodatkowy los i zwiększysz swoją szansę na wygraną. Im więcej zasileń i zakupów, tym więcej losów!

✔️ Sprawdź, czy wygrałeś
Obserwuj nas na portalach społecznościowych, aby przekonać się, czy to właśnie ty wygrałeś!

Pierwsza nagroda to 25 x 100 €, a losowanie odbędzie się 6 grudnia.

Oto wszystkie terminy losowań i zgłoszeń:

11 grudnia

15 zwycięzców otrzyma nagrodę 300 € za losy złożone między 6 a 10 grudnia

17 grudnia

10 zwycięzców otrzyma nagrodę 500 € za losy złożone między 11 a 15 grudnia

21 grudnia

3 zwycięzców otrzyma nagrodę 1000 € za losy złożone między 16 a 20 grudnia

Użytkownik roku - pula 4000 PLN -> https://foxbet.pl/forum/332-użytkownik-roku-2019/

Szczęśliwa Siódemka - co tydzień kumulacja, największa wygrana 510 PLN -> https://obstawianie.com/forum/179-szczęśliwa-siódemka/

Typer Miesiąca - co miesiąc 300 PLN -> https://obstawianie.com/forum/96-typer-miesiąca/

Pojedynki Użytkowników - co miesiąc 150 PLN + 500 PLN na koniec roku -> https://obstawianie.com/forum/173-pojedynki-użytkowników/ 

Konkursy sportowe, wygrywaj PSC, Bony bah, gotówkę na konta gracza u buka -> https://foxbet.pl/forum/253-konkursy-bukmacherskie/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra wiadomość! Możesz już pobrać nową, poprawioną wersję aplikacji ecoPayz.

Poznaj naszą nową aplikację: prostszą, bardziej przyjazną użytkownikowi i łatwiejszą w obsłudze. Aplikacja została dostosowana zarówno do smartfonów, jak i tabletów, więc możesz z niej korzystać w dowolnym miejscu i czasie na urządzeniach firmy Apple lub tych z systemem Android. To nowy sposób zarządzania kontem.

Wystarczy pobrać nową aplikację ecoPayz z App Store lub Google Play na swój smartfon lub tablet, aby korzystać z nowych możliwości mobilnej obsługi konta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powie ktoś jeszcze raz jak wyplacic 800zl z ecoPayz kartą? Mam na ecoPayz konto w pln i euro,

karte mam podpiętą do konta w euro, i teraz jeśli podejdę do bankomatu to wypłacam i nie akceptuje kursu który oferuje bank i tyle?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

licz po 4.0 kurs i wypłaci 

Mistrz Pojedynków 2015 roku

TOP 3 ELITA OBSTAWIANIE.COM 2016

TOP 1 PUCHAR OBSTAWIANIE 2016

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie udało się wypłacić pieniędzy. Byłem w bankomacie WBK i po wpisaniu PIN-u i wybraniu "wypłata innej kwoty" na ekranie pojawił się długi komunikat o obciążeniu w walucie itd.

Kurs euro był podany zauważyłem 3,80 ~~ i na samym dole dwie opcje do wyboru "obciążenie w pln" i "obciążenie w euro". Nie miałem żadnego przycisku o anulowanie proponowanego kursu :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem 612 zł na ecoPayz które przelałem na subkonto w euro i po przesłaniu wyszło 138euro.

Dziś poszedłem do euronetu i wyplacilem 500zl , ( odrzucilem proponowany kurs)na koncie zostało 10.50 euro

Czy tyle powinna wynieść opłata? Chyba lepiej byłoby już wypłacić na konto bankowe

Edytowane przez @drian

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze jakimi kwotami obracasz u Buka bo bawić się dla 500 zł w ecoPayz to jest bez sensu wedlug mnie. To ma sens jak obracasz dużymi kwotami. I policzyło dobrze, zawsze sobie zakładaj Kurs euro jako 4.0 tzn teraz bo jak spadnie/wzrośnie to wiadomo 

Mistrz Pojedynków 2015 roku

TOP 3 ELITA OBSTAWIANIE.COM 2016

TOP 1 PUCHAR OBSTAWIANIE 2016

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi