Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Jak założę konto a mam tylko mastercard to jak to założyć? Nie muszę mieć karty, wystarczą mi przelewy z ecoPayz na konto, nie potrzebna mi karta od ecoPayz. Ktoś poradzi co najlepiej mam zrobić? Pierwszy raz z ecoPayz także zielony jestem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora na świętowanie! W grudniu mamy do rozdania część z puli 15 000 €

 

 

Rok 2018 był dla nas niezwykle udany i aż trudno uwierzyć, że 2019 jest tuż za pasem!

Chcielibyśmy podziękować wam za udział we wszystkich naszych sukcesach z każdym kolejnym rokiem. W tym celu, organizujemy nasz tradycyjny konkurs na zakończenie roku, w którym możecie wygrać nagrody z puli 15 000 €!

 

Jak wziąć udział w losowaniu 

 

? Skorzystaj ze swojego konta ecoAccount
Wystarczy zasilić własne konto ecoAccount kwotą co najmniej 50 €* między 1 a 20 grudnia, aby zostać automatycznie uwzględnionym w cotygodniowym losowaniu nagród.

 

↗️ Zwiększ swoje szanse
Za każdym razem, gdy zasilisz swoje konto co najmniej kwotą 50 €*, otrzymasz jeden los zapewniający Ci udział w losowaniu. Jeśli jednak zasilisz konto i dokonasz zakupu u sprzedawcy ecoPayz za co najmniej 50 €* w tym samym okresie kwalifikacyjnym, otrzymasz dodatkowy los i zwiększysz swoją szansę na wygraną. Im więcej zasileń i zakupów, tym więcej losów!

 

✔️ Sprawdź, czy wygrałeś
Obserwuj nas na portalach społecznościowych, aby przekonać się, czy to właśnie ty wygrałeś!

 
 

Pierwsza nagroda to 25 x 100 €, a losowanie odbędzie się 6 grudnia.

Oto wszystkie terminy losowań i zgłoszeń:

 

11 grudnia

 

15 zwycięzców otrzyma nagrodę 300 € za losy złożone między 6 a 10 grudnia

 
 
 
 

17 grudnia

 

10 zwycięzców otrzyma nagrodę 500 € za losy złożone między 11 a 15 grudnia

 
 
 
 

21 grudnia

 

3 zwycięzców otrzyma nagrodę 1000 € za losy złożone między 16 a 20 grudnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dobra wiadomość! Możesz już pobrać nową, poprawioną wersję aplikacji ecoPayz.

 

Poznaj naszą nową aplikację: prostszą, bardziej przyjazną użytkownikowi i łatwiejszą w obsłudze. Aplikacja została dostosowana zarówno do smartfonów, jak i tabletów, więc możesz z niej korzystać w dowolnym miejscu i czasie na urządzeniach firmy Apple lub tych z systemem Android. To nowy sposób zarządzania kontem.

 

Wystarczy pobrać nową aplikację ecoPayz z App Store lub Google Play na swój smartfon lub tablet, aby korzystać z nowych możliwości mobilnej obsługi konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Niestety nie udało się wypłacić pieniędzy. Byłem w bankomacie WBK i po wpisaniu PIN-u i wybraniu "wypłata innej kwoty" na ekranie pojawił się długi komunikat o obciążeniu w walucie itd.

Kurs euro był podany zauważyłem 3,80 ~~ i na samym dole dwie opcje do wyboru "obciążenie w pln" i "obciążenie w euro". Nie miałem żadnego przycisku o anulowanie proponowanego kursu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 612 zł na ecoPayz które przelałem na subkonto w euro i po przesłaniu wyszło 138euro.

Dziś poszedłem do euronetu i wyplacilem 500zl , ( odrzucilem proponowany kurs)na koncie zostało 10.50 euro

Czy tyle powinna wynieść opłata? Chyba lepiej byłoby już wypłacić na konto bankowe

Edytowane przez @drian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jakimi kwotami obracasz u Buka bo bawić się dla 500 zł w ecoPayz to jest bez sensu wedlug mnie. To ma sens jak obracasz dużymi kwotami. I policzyło dobrze, zawsze sobie zakładaj Kurs euro jako 4.0 tzn teraz bo jak spadnie/wzrośnie to wiadomo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Panowie mając 1000zł na ecoPayz jak wygląda wypłata z bankomatu ? Karta przypięta do konto w euro więc przewalutowanie. Ile na czysto bym wyciągnął z bankomatu ? Kolejna sprawa jak z tą kartą dotyczącą PLN wiadomo kiedy się pojawi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ppibo1 napisał:

Panowie mając 1000zł na ecoPayz jak wygląda wypłata z bankomatu ? Karta przypięta do konto w euro więc przewalutowanie. Ile na czysto bym wyciągnął z bankomatu ? Kolejna sprawa jak z tą kartą dotyczącą PLN wiadomo kiedy się pojawi ?

Mi wczoraj bank PKO policzył po kursie 4 wypłate 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Niedawno zacząłem korzystać z ecoPayz, założyłem konto, zweryfikowałem na Silver i wszystko grało.

Jakiś czas temu wpłaciłem jeden depozyt przez ecoPayz na Unibet, poniżej 100zł.

Wszystko było normalnie, nagle kilka dni temu dostałem mail:

Cytat

Twój rachunek ecoPayz został zamknięty

Witaj <moje imie>,

W następstwie niedawnej weryfikacji Twojego rachunku, podjęliśmy decyzję o zamknięciu Twojego rachunku na stałe zgodnie z „Warunkami korzystania z serwisu” PSI Pay.

Zgodnie z postanowieniami punktu 23.4 „Warunków korzystania z serwisu”, ecoPayz może ograniczyć dostęp do Twojego rachunku ecoPayz (z uwzględnieniem, między innymi, zablokowania środków znajdujących się w rachunku, ograniczając Twoją możliwość wysłania lub odebrania ich, dokonania przelewu lub wypłaty elektronicznych pieniędzy z Twojego rachunku, ograniczając Twoje źródła płatności).

 

Przy próbie logowania dostaje komunikat: 

XIkPNUv.png

 

Spotkał ktoś się z czymś takim ?

Nie robiłem żadnych podejrzanych transakcji, tak jak piszę jedyną transakcją był jeden przelew depozyt na Unibet.

 

O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

No niestety support nie jest wstanie wyjaśnić mi z jakiego powodu blokują mi konto, jedynie mówią, że przejrzeli moje ostatnie transakcje (1 jedyna transakcja do unibet) i powołują się na punkt 23.4 „Warunków korzystania z serwisu”, w którym jest napisane, że wg. własnego uznania mogą zamknąć konto praktycznie każdemu.

Na pewno nie ma to związku z innymi czynnikami, bo dane wypełniłem poprawnie, nie udostępniałem hasła osobom postronnym itp. jak w tych warunkach jest określone.

Zostałem więc zbanowany za jeden depozyt do Unibetu na kwotę poniżej 100zł. Dobrze, że nie miałem nic na koncie, bo pieniądze bym prawdopodobnie stracił.

Nie polecam ecoPayz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gruby

Poszukałem trochę w google i na konkurencyjnym forum kilka osób opisało identyczną sytuację po transakcjach ze stronami hazardowymi. Wszystkie takie blokady miały miejsce w tym 2019 roku, starszych nie znalazłem, więc możliwe jest, że ecoPayz zaczyna dostosowywać się do polskiego prawa i blokuje nowych klientów, którzy wykonują takie transakcje. Po stałych klientów z kontem od kilku lat być może przyjdzie później, więc odradzam wam trzymanie środków na eco, bo zgodnie z ich regulaminem po takiej blokadzie pieniądze przepadają, a ich odzyskanie może być bardzo trudne.

Edytowane przez robotox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Mamy nową promocję z nagrodami – przez 21 dni będziemy codziennie ogłaszać zwycięzców!

 

 

nie możemy uwierzyć, że rok 2020 prawie minął i chcemy Ci podziękować za Twoje nieustanne wsparcie – dlatego ogłaszamy naszą tradycyjną promocję na koniec roku, w której codziennie możesz wygrać nagrodę pieniężną!

 

Przez 21 dni grudnia będziemy codziennie rozdawać nagrody pieniężne w wysokości 500 €, a każdy z 5 szczęśliwych zwycięzców wygra 100 €.

 

? Aby wziąć udział, wystarczy użyć konta ecoAccount
Zasil swoje konto ecoAccount (kwotą min. 25 €) dowolnego dnia między 1 a 21 grudnia, a automatycznie weźmiesz udział w losowaniu nagród w dniu zasilenia. To proste!

 

↗️Zwiększ swoje szanse
Za każde zasilenie kwotą co najmniej 25 € otrzymasz jeden los w loterii, która odbywa się danego dnia. Jeśli jednak zasilisz konto i dokonasz zakupu (za min. 25 €) u sprzedawcy ecoPayz, otrzymasz dodatkowy los za każde zasilenie i/lub zakup i tym samym zwiększysz swoje szanse na wygraną. Im więcej zasileń i zakupów dokonasz, tym więcej losów otrzymasz!

 

✔️ Sprawdź, czy jesteś zwycięzcą
Obserwuj nas w mediach społecznościowych i codziennie sprawdzaj, czy udało Ci się wygrać! Do wszystkich zwycięzców napiszemy też wiadomość e-mail.

 

Aby zapewnić sobie udział w losowaniu, wystarczy zasilić swoje konto ecoAccount i dokonać zakupu u sprzedawcy ecoPayz (za min. 25 €), by otrzymać dodatkowy los w losowaniu między 1 a 21 grudnia.

 

-> ecoPayz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
W dniu 4.12.2019 o 14:10, Gruby napisał:

Mamy nową promocję z nagrodami – przez 21 dni będziemy codziennie ogłaszać zwycięzców!

 

 

nie możemy uwierzyć, że rok 2020 prawie minął i chcemy Ci podziękować za Twoje nieustanne wsparcie – dlatego ogłaszamy naszą tradycyjną promocję na koniec roku, w której codziennie możesz wygrać nagrodę pieniężną!

 

Przez 21 dni grudnia będziemy codziennie rozdawać nagrody pieniężne w wysokości 500 €, a każdy z 5 szczęśliwych zwycięzców wygra 100 €.

 

? Aby wziąć udział, wystarczy użyć konta ecoAccount
Zasil swoje konto ecoAccount (kwotą min. 25 €) dowolnego dnia między 1 a 21 grudnia, a automatycznie weźmiesz udział w losowaniu nagród w dniu zasilenia. To proste!

 

↗️Zwiększ swoje szanse
Za każde zasilenie kwotą co najmniej 25 € otrzymasz jeden los w loterii, która odbywa się danego dnia. Jeśli jednak zasilisz konto i dokonasz zakupu (za min. 25 €) u sprzedawcy ecoPayz, otrzymasz dodatkowy los za każde zasilenie i/lub zakup i tym samym zwiększysz swoje szanse na wygraną. Im więcej zasileń i zakupów dokonasz, tym więcej losów otrzymasz!

 

✔️ Sprawdź, czy jesteś zwycięzcą
Obserwuj nas w mediach społecznościowych i codziennie sprawdzaj, czy udało Ci się wygrać! Do wszystkich zwycięzców napiszemy też wiadomość e-mail.

 

Aby zapewnić sobie udział w losowaniu, wystarczy zasilić swoje konto ecoAccount i dokonać zakupu u sprzedawcy ecoPayz (za min. 25 €), by otrzymać dodatkowy los w losowaniu między 1 a 21 grudnia.

 

-> ecoPayz

nie możemy uwierzyć, że rok ``2020`` prawie minął i chcemy Ci podziękować za Twoje nieustanne wsparcie – dlatego ogłaszamy naszą tradycyjną promocję na koniec roku, w której codziennie możesz wygrać nagrodę pieniężną! Szybko 2020 minął , ale ja widzę w kalendarzu że dziś dopiero 8 stycznia jest

czyżby w ecoPaz rok po kilku dniach sie kończył ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gruby unpinned this temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...