Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

System Maintenance on January 9th

 


As a part of our on-going commitment to improve our service, ecoPayz will be carrying out essential system maintenance and enhancements on Tuesday, January 9th from 3 AM until 5 AM UTC (GMT).

 

You will not be able to use your ecoPayz account or your ecoCard/ecoVirtualcard during this time.

 

We apologise for any inconvenience.

 

Should you have any questions or require further information please contact our 24/7 Customer Support Team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich,
Chciałbym zapytać się o jedną kwestie czy ktoś z was tak miał i czy problem się rozwiązał.
Załóżyłem konto ecoPayz, odrazu chciałem zweryfikować do silver i to uczyniłem. Wysłałem rachunek + dowód osobisty. Po kilku godzinach rachunek ecoPayz zweryfikowany.
Dokonałem depozytu i gdy tylko pieniądzę pojawiły się na ecoPayz konto moję zostało zablokowane. Powód był taki że na rachunku z grudnia zeszłego roku był inny adres niż ten podany przy rejestracji ( a to dlatego że od 1.01.2018 r w mojej miejscowości zmienione zostały nazwy ulic oraz numeracja lokali ). Napisałem im to. Po paru chwilach odpisali że potrzebują jeszcze zdjęcie dowodu i aby przy zdjęciach była karteczka z napisem "for ecopayz", wysłałem im to. Dostaje email z odpowiedzią że wszystko ok ale jeszcze potrzebują zdjęcia dowodu z tą karteczką "for ecopayz" zrobiony przy mojej twarzy. Zrobiłem to. I od tego momentu kilka dni ciszy. Nie odpisują mi nic, chociaż wcześniej odpowiedzi dostawałem w ciągu kilku godzin. Czat jak zwykle zajęty. I nie wiem co mam robić w takiej sytuacji ? Czy ktoś z was miał taką sytuacje? Może ktoś zna rozwiązanie tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jakie chcesz te ...P  taki żarcik- licz ze 0,5e to jest 2 zl + prowizja nie wiem ile sprawdź to sie dowiesz zresztą jest opcja płacenia w biedże e wtedy pokazuje ci ile za te bolki będzie w euro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

@Smerfetka

Z Konta ecoPayz € na konto ecoPayz PLN i to 18%? Niemożliwe. Przelewy między kontami i do innych są DARMOWE. Płaci się za przewalutowanie, w zależności od statusu konta, maksymalnie 2.99% (classic i silver), 1.49% (gold i platinum), a konto VIP 1.25%

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie liczyłam sobie 8%,  próbuje wypłacić 400 zł i nic i tak w końcu udało się 350 bo mi były potrzebne,  wchodzę na konto ecoPayz i pozostało 1,88 E.  Wyplacalam z bankomatu współdzielczego banku i ci dziwne wyskoczyło przewalutowanie GBP,  za bardzo nie wiedziałam o co chodzi ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Smerfetka napisał:

Tak właśnie liczyłam sobie 8%,  próbuje wypłacić 400 zł i nic i tak w końcu udało się 350 bo mi były potrzebne,  wchodzę na konto ecoPayz i pozostało 1,88 E.  Wyplacalam z bankomatu współdzielczego banku i ci dziwne wyskoczyło przewalutowanie GBP,  za bardzo nie wiedziałam o co chodzi ;(

 

Prawdopodobnie mogłaś nawet zrobić potrójne przewalutowanie z własnej winy, możliwe, że też zaakceptowałaś kurs sugerowany przez bankomat (zawsze jest zaniżony). Tabela opłat firmy ecoPayz jest jawna -> https://www.ecopayz.com/pl/fees-limits/ecoaccount

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jak mam konto ecoPayz w walucie pln jest jedno konto i drugie w euro też ma swój numer . Mam kartę w euro i jest przypisana do tego konta w euro ,a jeśli mam środki na koncie w pln to muszę najpierw przelać z tego pln na euro by móc płacić kartą czy też wypłacać z bankomatu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Skorzystaj z 2-etapowej weryfikacji swojego konta

 

Dzięki nowemu procesowi weryfikacji dwuetapowej możesz sprawić, że Twoje bezpieczeństwo online będzie jeszcze większe, co oznacza, że hakerzy nie będą mogli uzyskać dostępu do Twojego konta, nawet jeśli mają Twoją nazwę użytkownika i hasło!

 

Odwiedź naszą stronę w celu uzyskania instrukcji krok po kroku o tym, jak zainstalować tą funkcję zabezpieczenia dla Twojego konta. Lub zaloguj się na swoje ecoAccount i przejdź do “Ustawień Osobistych” → "2-etapowa weryfikacja" aby uruchomić ją teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przeczytałem temat ale nadal mam wątpliwości jak założyć konto tak żeby wpłacać i wypłacać z najmniejszą możliwą prowizją, mam nadzieję, że pomożecie. Najlepiej założyć konto w Euro i kartę zamówić w Euro tak? Wtedy przy wypłacie w bankomacie w Polsce opłata wyniesie 4,99%? A kurs przewalutowania jest w porządku, tzn taki jak aktualnie powiedzmy w kantorze?

A co z wpłatą na konto, dobrze mieć też konto w złotówkach i wtedy przelewy24?

Widziałem też, że ludzie pytali o kartę Mastercard, jeśli do konta bankowego mam przypisaną właśnie kartę Mastercard to nie wypłacę pieniędzy na to konto?

Może trochę nie na temat ale chciałem też zapytać jakiego bukmachera, który obsługuje ecoPayz polecacie? Gram przede wszystkim piłkę nożną.

W sumie to mój pierwszy post na forum, witam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CygaN000 Karty nie ma w walucie pln więc najlepiej € i konta u buków robić w €. Na pozostałe pytanie to @pershing więcej będzie wiedział :D

 

Co do bukmachera to obadaj betwinner czy 22Bet - wypłaty na ecoPayz w kilka minut bez weryfikacji. No i buki z listy https://obstawianie.com/topic/35475-lista-firm-gdzie-możecie-pograć/ wszystkie sprawdzone. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CygaN000

 

Chyba na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedzi w tym temacie...

12 godzin temu, CygaN000 napisał:

Najlepiej założyć konto w Euro i kartę zamówić w Euro tak? Wtedy przy wypłacie w bankomacie w Polsce opłata wyniesie 4,99%? A kurs przewalutowania jest w porządku, tzn taki jak aktualnie powiedzmy w kantorze?

A co z wpłatą na konto, dobrze mieć też konto w złotówkach i wtedy przelewy24?

Tak, obecnie najlepiej konto w euro i karta w euro (póki nie ma karty w PLN). Kurs przewalutowania jest w porządku, ale pamiętaj NIGDY NIE AKCEPTUJ PROPONOWANEGO KURSU PRZEZ BANKOMAT - są strasznie zaniżone, nawet różnią się o 40-50 groszy od rzeczywistego. Prawidłowy kurs to będzie ok 10 groszy zaniżony od aktualnego. Za wypłatę kartą, tutaj masz wszystko:

 

https://obstawianie.com/topic/35905-ecopayz-alternatywa-skrill/?do=findComment&comment=1004723 2% + 2.99% przewalutowanie (albo niższe, w zależności od poziomu konta). Po drugie w Polsce z tego co się orientuje euronet ma możliwość wypłaty w euro, ale to jest katorga, owe bankomaty działają w ten sposób:

- masz kartę euro, idziesz do bankomatu euronet, który uwaga najpierw nie wypłaca euro, ale robi to tak -> euro przewalutuje na PLN, potem PLN przewalutuje na € i wtedy wypłaca w walucie € (czyste oszustwo euronet, żeby więc zarobić)

 

13 godzin temu, CygaN000 napisał:

A co z wpłatą na konto, dobrze mieć też konto w złotówkach i wtedy przelewy24?

Rozumiem z wpłatą na konto ecoPayz z banku? Taka sama sytuacja, używać konto bankowe pln -> na konto ecoPayz pln, po prostu należy unikać głupiego, niepotrzebnego przewalutowania, wtedy płacisz tylko prowizję pośrednikowi takiemu jak p24 czy trustly (dla mnie obie firmy są ok)

 

13 godzin temu, CygaN000 napisał:

Widziałem też, że ludzie pytali o kartę Mastercard, jeśli do konta bankowego mam przypisaną właśnie kartę Mastercard to nie wypłacę pieniędzy na to konto?

 

Na to pytanie nie znam odpowiedzi...ale zweryfikować można tylko visę, więc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pershing dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Zastanawia mnie jeszcze jedno, jeśli wpłacę pieniądze w złotówkach, a potem będę chciał wypłacić kartą przypisaną do konta euro na ecoPayz, to w którymś momencie muszę przewalutować środki pomiędzy subkontami na ecoPayz ze złotówek na euro i wtedy płacę prowizję 2,99% prawda? Chyba, że w tym przypadku nie ma prowizji?Jeśli jest to najlepiej przy wpłacie w złotówkach od razu przelać na subkonto w Euro i u bukmachera też mieć konto w Euro, jeśli dobrze myślę. Ewentualnie wpłacać już w Euro ale wydaje mi się, że wtedy z kolei dochodzi opłata z banku , w którym mamy konto ale to już sprawa indywidualna, zależnie od banku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, CygaN000 napisał:

Chyba, że w tym przypadku nie ma prowizji?

 

Występuje przewalutowanie -> ***Zawsze kiedy do ukończenia transakcji wymagane jest przewalutowanie, PSI automatycznie obliczy kurs wymiany i doda opłatę za przewalutowanie.

 

Najlepiej zrobić status gold konta i wtedy mamy 1.49%

 

Tutaj masz wszystkie opłaty/limity ecoPayz -> https://www.ecopayz.com/pl/fees-limits/ecoaccount

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

W ecoPayz trwa loteria, w której dzisiaj wygrałem 100 euro. Trzeba się zapisać na stronie ecoPayz i każdy depozyt min 50 € to jedno zgłoszenie w loterii. Za tydzień będzie losowanie 150 €, a potem kwoty rosną co tydzień.

 

26 czerwca 20 zwycięzców otrzyma 150 € za zgłoszenia dokonane w okresie 18-24 czerwca

3 lipca 15 zwycięzców otrzyma 200 € za zgłoszenia dokonane w okresie 25 czerwca - 1 lipca

10 lipca 10 zwycięzców otrzyma 500 € za zgłoszenia dokonane w okresie 2-8 lipca

17 lipca 1 zwycięzca otrzyma 1500 € za zgłoszenia dokonane w okresie 9-15 lipca 

 

więc jak używacie ecoPayz to zgłoście się na stronie, a może się uda :D

 

https://www.ecopayz.com/pl/cup-fever-2018

 

Edytowane przez smack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam. Kartę mam w funtach przypisaną do konta w PLN. Chcąc wypłacić z bankomatu doliczą mi te 2% + 2,99% za przewalutowanie ? Czy będzie jakieś dodatkowe przewalutowanie ? Pozdrawiam

Edytowane przez gzj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gzj nie będzie dodatkowych, czyli tak jak pisałeś 2% za wypłatę (min 1.5 E) + przewalutowanie 2.99%. Ale niektóre bankomaty mogą Cię "oszukać" na kursie pln względem funt i go mocno zaniżyć. Na przykładzie euro, obecny kurs 1E=4.26 pln, niektóre bankomaty, które nie oferują kursu wymiany (należy go zawsze odrzucić, bo będzie zaniżony) policzą sobie 1E jako 3.7-3.85 pln. Czyste złodziejstwo. Od razu zaznaczam, że wypłacam €-€ i nie wiem, które bankomaty w Polsce są ok.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gruby unpinned this temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...