Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi


 

 


a idzie założyć konto ecoPayz w zł i przelać potem na Skrilla żeby wypłacić?

 

nie da się

 

 


ok ale to w euro karta tak, a na co mi karta w euro czy idzie w złotówkach wypłacać?

 

Bo nie mają karty w PLN :) Zamówisz kartę w euro to oczywiście wypłacisz w złotówkach - nigdy nie akceptować kursu wymiany bankomatu, bo to czyste złodziejstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pre_1510071772__seka-ecopayz-promo.jpg

 

€100 za pierwszą wpłatę z ecoPayz

 

Skrót Promocji:

 
- Bonus od wpłaty za pomocą ecoPayz do wykorzystania na zakłady sportowe lub sloty.
- Przyznawany jest 50% bonus. Dla przykładu: kiedy wpłacisz €100, otrzymasz ekstra €50 jako bonus. Łącznie możesz grać za €150!
- Maksymalna kwota bonusu to €100. Minimalna wpłata, która kwalifikuje się do bonusu to €10.
- Aby otrzymać bonus należy połączyć się z czatem na żywo!
 
Zasady Promocji
 
1. Promocja “Pierwsza Wpłata z Ecopayz” jest dostępna dla zarejestrowanych graczy, którzy mają aktywne konto w SekaBET.
2. Aby zakwalifikować się do promocji, należy dokonać wpłaty wybierając ecoPayz jako metodę płatności. Promocja pozwala na otrzymanie bonusu od wpłaty w wysokości 50%.
3. Maksymalna kwota jaką można otrzymać jako bonus to €100. Minimalna wpłata to €10.
4. Na przykład: kiedy wpłacisz €100, otrzymasz ekstra €50 jako bonus. Łącznie możesz grać za €150!
5. Aby skorzystać z promocji musisz skontaktować się z nami za pomocą czatu na żywo i poinformować o chęci uczestnictwa w promocji. Aktywujemy dla Ciebie bonus w tej samej chwili.
6. Bonus można otrzymać na zakłady sportowe lub na sloty.
7. Jeżeli wybierzesz zakłady sportowe, będziesz musiał obrócić kwotę otrzymanego bonusu 12 razy. Zakład liczy się do obrotu, kiedy spełniony jest następujący warunek: kurs łączny na kuponie to 1.8. Bez względu na to, czy jest to kupon z zakładem pojedynczym czy combo.
8. Jeżeli wybierzesz sloty, będziesz musiał obrócić kwotę otrzymanego bonusu 35 razy.
9. Warunki obrotu muszą być spełnione w ciągu 30 dni. Jeżeli nie zostaną spełnione, wygrane przepadają.
10. Promocja ważna jest od 7 listopada 2017 do 31 grudnia 2017.
11. SekaBET zastrzega sobie prawo do żądania odpowiednich dokumentów od klientów w celu weryfikacji tożsamości gracza, przy zachowaniu całkowitej dyskrecji i przestrzegania międzynarodowych standardów prywatności. W przypadku odmowy przez gracza dosłania niezbędnych dokumentów do weryfikacji, może nastąpić anulowanie bonusu lub nawet zgromadzonych uprzednio środków.
12. SekaBET stosuje zasadę “jeden użytkownik - jedno konto" dlatego każdy adres IP, nazwa użytkownika, gracz lub adres e-mail może skorzystać z bonusu tylko raz.
13. SekaBET zastrzega sobie prawo do cofnięcia lub zmiany zasad i warunków bonusu. To gracze odpowiadają za przestrzeganie zasad i warunków otrzymania tego bonusu.
14. SekaBET zastrzega sobie prawo do nie wyrażenia zgody na dostęp do bonusu poszczególnym klientom i do zamknięcia konta oraz zatrzymania zgromadzonych środków w razie naruszenia zasad lub dopuszczenia się oszustwa.
15. W przypadku sporu decyzja ciała zarządzającego SekaBET jest ostateczna.
16.Ponadto użytkownicy powinni zapoznać się z Warunkami Ogólnymi SekaBET i Zasadami SekaBET.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Czas świętować! W grudniu rozdajemy 15 000 €

 

Nie możemy uwierzyć w to, że jest już prawie rok 2018!

 

Rok 2017 był dla nas kolejnym rokiem sukcesów i już teraz z przyjemnością oczekujemy dalszych sukcesów w nadchodzącym roku. Nie moglibyśmy jednak tego osiągnąć bez Was, dlatego też chcielibyśmy Wam podziękować i rozdajemy pulę nagród w wysokości 15 000 €!

 

Jak wziąć udział w losowaniu 

 

Skorzystaj ze swojego ecoAccount

Po prostu wpłać co najmniej 50 £/$/€ na swoje ecoAccount pomiędzy 27 listopada a 24 grudnia, co automatycznie zapewni Ci udział w cotygodniowym losowaniu nagród.

 

↗ Zwiększ swoje szanse

Za każdym razem, gdy wpłacasz co najmniej 50 £/$/€, otrzymujesz tylko jeden los do tej loterii

 

✔ Sprawdź, czy należysz do wylosowanych zwycięzców

Polub nas na naszych kanałach społecznościowych, aby sprawdzić, czy wygrałeś(-aś)!

Nagroda w pierwszym tygodniu wynosi 25 x 100, a losowanie odbędzie się 4 grudnia. Oto wszystkie daty losowań oraz zgłoszeń do loterii:

 

11 grudnia

 

15 zwycięzców otrzyma 300 € za wpłaty środków w okresie 4-10 grudnia

 

 

18 grudnia

 

10 zwycięzców otrzyma 500 € za wpłaty środków w okresie 11-17 grudnia

 

 

27 grudnia

 

3 zwycięzców otrzyma 1,000 € za wpłaty środków w okresie 18-24 grudnia

 

Aby upewnić się, że weźmiesz udział w losowaniu, po prostu wpłać środki na swoje ecoAccount w okresie od dzisiaj do 24 grudnia!

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

 

 


Na jaki okres czasu karta ecocard jest darmowa?

 

Termin ważności karty wynosi jeden rok - ten okres jest na pewno darmowy, a czy nowa coś potem kosztuje? nie wiem, być może 12.50E, dam znać w sierpniu jak coś %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie mam pewności, ale podobno bankomaty w tej sieci zrobią tak:

 

euro skonwertuje na pln, a potem pln na euro (dwukrotne przewalutowanie)

 

Najlepiej zadzwonić do sieci euronet i się dowiedzieć, bo jakiś czas temu na forum pokerowym ktoś dał takie info, nie wiem jak jest obecnie, oczywiście również mogę się mylić

 

I najważniejsze nigdy nie akceptować proponowanego kursu przez bankomat - zawsze jest zaniżony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


jeśli zrobię sobie wpłatę z konta walutowego na ecoPayz, które też mam w euro to spoko? 

FX 

Tak, jeżeli masz konto walutowe w E i wpłacisz na konto ecoPayz, które masz E, przede wszystkim unikniesz FX (przewalutowania) 2.99% lub 1.49%/1.25% (w zależności od statutu) - dodam, że Skrill ma aż 3.99%. Za depozyt kartą jest opłata 1.69%, przelew bankowy jest za darmo

 

Tutaj masz wszystko ładnie opisane:

https://obstawianie.com/topic/35905-ecopayz-alternatywa-skrill/?p=1004723

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FX 

Tak, jeżeli masz konto walutowe w E i wpłacisz na konto ecopayz, które masz E, przede wszystkim unikniesz FX (przewalutowania) 2.99% lub 1.49%/1.25% (w zależności od statutu) - dodam, że skrill ma aż 3.99%. Za depozyt kartą jest opłata 1.69%, przelew bankowy jest za darmo

 

Tutaj masz wszystko ładnie opisane:

https://obstawianie.com/topic/35905-ecopayz-alternatywa-skrill/?p=1004723

mam golda, przez ewallet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dobra pany laik wjeżdża, czytałem niby temat, ale nie wiem sam już co jest pięć :k:

Mam konto w PLN, zamówiłem kartę(będzie ona w EUR), teraz co zrobić, żeby tracić jak najmniej? Założyć walute EUR i próbować przez livechat, żeby przepisali kartę pod to konto w EUR i wybierać? Czy zostawić tak jak jest, bo to jeden pies?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, BePe napisał:

Najlepiej dodać konto w € bo karty w pln i tak nie ma. Nie wiem czy da się zmienić jak już zamówiłeś...

 

tam 3 września ktoś pisał, że mu zmienili

 

//

bez problemu 5 minut i zmienione

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gruby unpinned this temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...