Skocz do zawartości

[Zamknięty] ATP Wimbledon


Typerex

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Godzinna: 14:00
Spotkanie: Verdasco - Anderson
Typ: over 42.5
Kurs: 1.8
Bukmacher: Totolotek

W weekend wystartował Tour de France, a dziś oficjalnie rozpoczynamy zmagania z Wimbledonem. To dobry moment do wpłacenia funduszy do bukmachera, a w Totolotku dziś ciekawa promocja dla wszystkich graczy, również tych "starych" i zwiększenie wpłaty o 20% do aż 500 złotych. Ja na dziś wybrałem spotkanie Wimbledonu między dwoma naprawdę solidnymi tenisistami, a więc Verdasco kontra Anderson. Na trawie z pewnością trochę lepiej czuje się gracz z Republiki Południowej Afryki, ale nie skreślałbym tu doświadczonego Hiszpana. Generalnie przewiduję dość ciekawy i stosunkowo długi pojedynek. W turniejach przygotowujących tenisistów do Wimbledonu obaj panowie grali bardzo przeciętnie. Verdasco odpadł już w drugiej rundzie w Turcji, a w Eastbourne Andersona z gry wyrzucił Gasquet. Przewiduję tu dość długi pojedynek i nie zdziwi mnie nawet 5 setów, a o wygranej zadecyduje to, który z nich osiągnie tego dnia chociaż przyzwoitą dyspozycją, bo z tym ostatnio było u nich średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Tenis - ATP Wimbledon
Godzinna: 16:00
Spotkanie: Janowicz - Pouille
Typ: 1
Kurs: 2.6
Bukmacher: Totolotek


Dziś na Wimbledonie znów emocje związane z Polakami. Wczoraj było 50/50, bo o ile Agnieszka Radwańska sobie poradziła i wywalczyla awans do kolejnej fazy turnieju to niestety już na pierwszej rundzie swoje zmagania na trawie zakończyła Magda Linette. Przeglądając Mega Kursy Totolotka nie mogłem przejść obojętnie wobec oferty wystawionej na mecz popularnego "Jerzyka". Polak jest underdogiem w spotkaniu z Lucasem Pouille, a w Totolotku po zagraniu z aplikacji mobilnej kurs rzeczywisty wychodzi korzystniej niż choćby w STS. Najważniejsze to jednak poszukanie argumentu za graniem na Polaka, bo przecież sama wiara w rodaka nie wystarczy. W teorii Pouille wydaje się wyraźnym faworytem, który zajmuje wysokie miejsce w światowym ranikngu i w dodatku dobrze radzi sobie na trawie. W 1 rundzie Francuz ograł pewnie Jaziriego, a wcześniej wygrał turniej w Stutgarcie, w którym Polak przegrał z Paire, tym samym graczem którego Pouille wówczas pokonał w półfinale. W Halle tak dobrze już mu nie poszło, no ale Janowicz w Eastbourne także się nie popisał. Wimbledon to jednak wyjątkowy turniej dla Jurka i moim zdaniem dziś warto na niego zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - ATP Wimbledon
Godzinna: 15:30
Spotkanie: Paire - Janowicz
Typ: 2
Kurs: 1.8
Bukmacher: Totolotek

Powoli wracamy do emocji związanych z polską piłką, ale moim zdaniem najważniejszym wydarzeniem dnia jest jednak dzisiejsze starcie na londyńskich tenisowych kortach z udziałem Jerzego Janowicza. To póki co niezły turniej w wykonaniu naszej dwójki najlepszych tenisistów. Wczoraj do trzeciej rundy awansowała Agnieszka Radwańska, a dziś jej wynik przebić może Janowicz. Polak w swóch swoich dotychczasowych występach naprawdę dobrze się prezentował, a wrażenie robi przede wszystkim stosunkowo pewne odprawienie Pouille, gracza z czołówki światowych rankingów. Dziś przyjdzie zmierzyć mu się z jego rodakiem, Paire. Obaj panowie niedawno spotkali się na turnieju w Stuttgarcie i wówczas Francuz wygrał 2:0. To było jednak inne spotkanie, generalnie w H2H lepiej wypada Polak. Paire nie jest jakimś pewniakiem na trawie, bo tuż przed turniejem poległ choćby bez wygrania seta z Bautistą, typowym graczem na nawierzchnię ziemną. Do tej pory ogral Dutrę i Herberta, żadnych wielkich tenisistów. Janowicz wydaje się zmotywowane, ale co najważniejsze odpowiednio skoncentrowany i moim zdaniem będzie grał dalej. W Totolotku dziś możliwość zagrania bez podatku, więc ja tam wchodzę w Jurka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - ATP Wimbledon
Godzinna: 12:30
Spotkanie:  Kubot L / Melo M - Mergea F/Qureshi A U
Typ: 3:0
Kurs: 2.6
Bukmacher: Totolotek

Dziś na Wimbledonie prawdziwie polski dzień. Najbardziej medialne jest oczywiście starcie z udziałem Agnieszki Radwańskiej, lecz nie zabraknie emocji z udziałem polskich deblistów. Ciekawą promocję przygotował Totolotek, który oferuje bonus przy wpłacie do aż 500 złotych. To całkiem fajna możliwość zwiększenia zasobu portefolowego u buka na zakłady, choćby tenisowe. Ja dziś stawiam z dużym przekonaniem na semi-polski debel z udziałem Łukasza Kubota. Polak w parze z Melo zmierzy się z duetem Mergea-Qureshi i stawiam na ich wygraną 3:0. W poprzedniej rundzie odprawili solidną dwójkę z Peyą, a przed Wimbledonem świetnie grali na turnieju w Halle. Ich rywale są o minimum półkę niżej, a niedawno w Rzymie Kubot z Melo przeszli się po nich stosunkiem 2:0. Para z Polakiem wydaje się jednym z faworytów do wygrania całej imprezy i moim zdaniem nie straci dziś choćby seta, a kursy naprawdę interesujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - ATP Wimbledon
Godzinna: 14:00
Spotkanie: Muller - Cilic
Typ: 1
Kurs: 4.15
Bukmacher: Totolotek

Na Wimbledonie mamy już etap ćwierćfinałowy, więc stawka oraz emocje coraz większe. Dziś zostaną rozegrane spotkania między ośmioma najlepszymi tenisistami tegorocznej edycji Wimbledonu. Mi w oko rzuciło się spotkanie między Marinem Ciliciem oraz sensacyjnym pogromca Rafaela Nadala, Gilles Muller. Luksemburczyk zagrał kapitalne i bardzo długie spotkanie z Hiszpanem, a jego ostateczny rezultat był niezwykle dużą niespodzianką. Bukmacherzy ponownie nie doceniają zawodnika z kraju Beneluxu i znów jest on wyraźnym underdogiem. Gilles na pewno będzie bardziej zmęczony od swego rywala, ale w końcu miał trochę przerwy na regenerację, a w sporcie często jeszcze ważniejsze jest podejście psychologiczne. Tak wielka wygrana na pewno dodała mu pewności siebie i moim zdaniem choćby dlatego warto spróbować postawić dziś na Mullera. W Totolotku promocja zwiększająca wygraną na kuponach z tenisem, więc spróbuję zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - ATP Eastbourne
Godzinna: 14:00
Spotkanie: Kontinen H / Peers J - Kubot L / Melo M
Typ: 2
Kurs: 1.7
Bukmacher: Totolotek

Dziś w Totolotku kontynuacja emocji związanych z Wimbledonem i tenisowymi zmaganiami najlepszych graczy świata. Tegoroczna edycja to sporo niespodzianek, zwłaszcza w turnieju panów. Nie mamy już swoich indywidualnych reprezentantów wśród singli, lecz w turnieju deblistów nadal dzielnie walczy Łukasz Kubot, który dziś razem w parze z Melo rozegra półfinałowe starcie z Kontinenem oraz Peersem. Debel z Polakiem w składzie jest faworytem tego pojedynku i moim zdaniem warto dziś na nich postawić. Duet Melo/Kubot to zgrana już para, a ich forma robi wrażenie. W dodatku potrafią wrócić z dalekiej podróży i radzą sobie w nerwowych sytuacjach jak choćby w starciu z duetem Mergea/Qureshi. Ich przeciwnicy ograli ich dwa miesiące temu w Rzymie na nawierzchni ziemnej, dziś czas na rewanż. W innych meczach najwięcej emocji wzbudzi chyba starcie reprezentantki gospodarzy Konty z Venus Williams, a w Totolotku dziś ponownie bonus tenisowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP Wimbledon
Godzinna: 17:00
Spotkanie: Kubot L / Melo M - Marach O / Pavic M
Typ: 3:2
Kurs: 4.5
Bukmacher: Totolotek

Na dobre wróciła polska Ekstraklasa, ale nie oznacza to braku zainteresowania innymi dyscyplinami. W Totolotku dziś promocja tenisowa, a wydarzeniem dnia z pewnością jest finał debla mężczyzn z udziałem Łukasza Kubota. Spotkanie te to niezwykle interesująca historia, bo przeciwnikiem pary do połowy polskiej będzie duet Marach / Pavcic. Kubot przez lata startował razem z Austriakiem w deblu i odnosili sporo sukcesów, dziś obaj panowie będą ze sobą walczyć o zdobycie turnieju Wielkiego Szlema. Patrząc na formę obu debli w turnieju moim faworytem jest Kubot z Melo. Obaj świetnie się spisują i potrafią trzymać nerwy do samego końca, a to może być dziś kluczow. W finale często decydują nie tylko czyste umiejętności, ale też to jak zawodnicy radzą sobie w sytuacjach stresowych. Stawiam dziś na wyrównany i długi pojedynek oraz ostateczny tryumf Kubota. To będzie piękna polska sobota w Londynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Godzinna:15:00
Spotkanie: Cilic Marin - Federer Roger
Typ: 1
Kurs: 3,80
Bukmacher: Totolotek
Już za godzinę oczy całego świata będą zwrócone na finał mężczyzn Wimbledonu. Zmierzą się ze sobą legenda tych rozgrywek i debiutant finału. Obstawiam, że Chorwat może sprawić nie lada niespodziankę i pokonać wielkiego mistrza. W Totolotku super kurs na jego wygraną i minus 6% podatku z aplikacji mobilnej. Od początku sezonu Federer zapewniał, że jego celem na ten sezon jest upragnione od wielu lat ponowne zwycięstwo w Wimbledonie. Przez całe rozgrywki prezentował wysoką formę i bez trudu dotarł aż do finału. Z drugiej strony Cilic jest w życiowej formie i może utrzeć nosa Szwajcarowi. W świecie tenisa dochodziło już do takich zwrotów akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...