Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-czerwiec-nowy-regulamin-nie-trzeba-pisa%C4%87-analiz/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)


W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-100?do=findComment&comment=1001068

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21

Godzina: 20:45

Spotkanie: Portugalia U21 - Hiszpania U21

Typ: 0-30 minuta spotkania - Remis

Kurs: 1,75

Bukmacher: Fortuna

 

Witam wszystkich w kolejnym dniu, w którym oferta jest mocno okrojona jednak ponownie natrafiłem na bardzo ciekawe spotkanie z piłki nożnej pomiędzy niewątpliwie dwoma najsilniejszym reprezentacjami grupy B, a mowa o reprezentacjach z półwyspu iberyjskiego Portugalii i Hiszpanii którę bardzo prawdopodobne wyjdą z miejsc premiowanych awansem dalej. Pozostaje tylko jedno pytanie kto wyjdzie z pierwszego miejsca, na ten moment Hiszpanie uplasowali się na pozycji lidera pokonując na otwarcie wysoko Macedończyków 5:0, na drugim miejscu Portugalczycy którzy wygrali z Serbią 2:0. Mecz ten jest bardzo istotny dla jednych jak i drugich, dlatego ciężko wskazać tutaj jednogłośnie faworyta tego pojedynku. Moja propozycja na to spotkanie dotyczy zagrania przedziału 0-30 minut i wyniku remisowego do tego czasu, gdyż uważam że będzie to bardzo wyrównane spotkanie

i nie zobaczymy tutaj gradu goli. Jedni jak i drudzy imponują swoją formą i seriami zwycięstw, w przypadku Portugalczyków od 2015 roku są niepokonani i na koncie mają serię piętnastu spotkań bez porażki, natomiast Hiszpanie mogą pochwalić się nieco mniejszym dorobkiem meczy bez porażek, który wynosi dziesięć. Bardzo dobrym alternatywnym zagraniem na ten mecz jest również opcja underowa 2,5 gdyż uważam że będziemy świadkami meczu do jednej bramki, chodź dużo bardziej skłaniałbym się tutaj w stronę wyniku bezbramkowego, który osobiście gram za drobne tak dokładny wynik 0:0 po kursie obecnie 11, nie jestem w stanie poprzeć tego wyniku jakimś konkretnym argumentem ale po prostu kieruje się w tej chwili przeczuciem które nie raz okazało się strzałem w dziesiątkę, ale tak jak mówię to moje osobiste spostrzeżenie i przemyślenia bo wynik może paść również wysoki dlatego polecam pograć sobie za drobne ewentualnie możliwość X/X która jest w tym przypadku bardziej bezpieczna. Zdecydowałem się jednak na rozwiązanie remisu do 30 minuty gdyż kurs jest bardzo przystępny i ciężko mi wyobrazić sobie aby jedni jak i drudzy w tym meczu się na początku otworzyli, raczej będzie to na zasadzie badania się w pierwszej odsłonie, a w drugich 45 minutach ewentualnie zobaczymy jakąś bramkę przesądzająca o losach meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - ME U-21
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Portugalia - Hiszpania
Typ: 1
Kurs: 4.55
Bukmacher: Totolotek

Za oknem gorąco, a Totolotek podkręca jeszcze temperaturę promocją na mecze piłkarskie, która może zwiększyć wygraną o 10%. Mi w oko wpadł przede wszystkim wieczorny hit rozgrywanych w Polsce Mistrzostw Europy do lat 21. Derby Półwyspu Iberyjskiego to pojedynek w mojej opinii dwóch z trzech głównych faworytów do wygrania całego turnieju. Moim zdaniem największdym zagrożeniem będą dla nich Włosi. Hiszpanie zaczęli imponująco od efektownej wygranej, lecz Macedonia to rywal gorszy od Serbii co odzwierciedlają też kursy w meczu rozegranym o godzinie 18. 4.55 na Portugalczyków to moim zdaniem value, bo Portugalia to zespół trochę podobny do tego, który wygrał rok temu seniorski turniej, bardzo dobrze zorganizowany, ale mający w swym składzie też sporo indywidualności. Hiszpania pewnie jest lekkim faworytem, ale kursy na te spotkanie są przesadzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...