Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-czerwiec-nowy-regulamin-nie-trzeba-pisa%C4%87-analiz/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ
: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher:
(wybrany z listy podanej w regulaminie)

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-100?do=findComment&comment=1001068

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy, Kwalifikacje

Godzina: 19:45

Spotkanie: Francja - Belgia

Typ: Francja powyżej 39,5

Kurs: 2,73

Bukmacher: Fortuna

 

Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, wczorajsza analiza ponownie okazała się trafiona i dała bardzo fajny plus po przyzwoitym kursie. Dzisiejsza oferta jest bardzo bogata jeśli chodzi o dyscyplinę którą najbardziej lubię, a mowa oczywiście o piłce ręcznej i kolejnych meczach kwalifikacyjnych do Mistrzostw Europy. Chciałbym podzielić się jednym z trzech spotkań ktôre mocno przeanalizowałem i jestem bardzo dobrej myśli o ich końcowe rozstrzygnięcie. Spotkanie które rzuciło mi się odrazu w oczy to starcie pomiędzy reprezentacjami Belgii i Francji. Moja propozycja skierowana jest w stronę wielokrotnych Mistrzów Świata i Europy, a więc Francji i zagrania najwyższej lini jaka jest dostępna, a więc overu 39,5 rzuconych bramek przez trójkolorowych. Ostatni mecz Francuzi grali z Litwinami, przeciwko którym ich gra pozostawiała wiele do życzenia przez co wynik 25:26 jest sporym zaskoczeniem i rozczarowaniem po stronie francuskiej, którzy w męczarniach zdobyli komplet punktów. Uważam, że w meczu z Belgami będą chcieli zmazać tę plamę słabego występu i przed własną publicznością, we własnej hali pokazać że są jedynymi mistrzami tej dyscypliny. Warto przypomnieć ostatni wynik Belgii, która mierzyła się z Norwegią i tak jak myślałem bo również ten typ wam udostępniłem że zostaną niemiłosiernie bici i tak też było 27:43, wynik nie potrzebuje zbędnego komentarza. Francja jest najmocniejszą reprezentacją która potencjałem przewyższa Norwegów, a wynik meczu niedawno rozgrywanego pomiędzy tymi reprezentacjami 28:24 najlepiej to odzwierciedla. Jeśli Norwegowie potrafili rzucić czterdzieści trzy bramki Belgom, to nie chce mi się wierzyć, że Francuzi na własnej ziemi i publiczności nie rzucą czterdziestu bramek żeby pokryć podaną linię. Bardzo dobrym alternatywnym zagraniem na ten mecz są również bramki, bo spotkanie na pewno będzie toczyło się w szybkim tempie jak to miało miejsce w meczu Belgi z Norwegami, dlatego polecam też grać największą linię 65,5 po podobnym kursie do tego co proponuje. Na zakończenie wynik meczu z koniec ubiegłego roku pomiędzy Belgią, a Francją 37:38. Jak widać wynik mocno overowy, a trójkolorowi rzucili wtedy trzydzieści osiem bramek, dlatego mam nadzieję że dzisiaj przed własną publicznością pokażą podobną siłę rażenia co Norwegowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - ME U-21
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Portugalia U-21 - Serbie U-21
Typ: 1
Kurs: 1.8
Bukmacher: Totolotek

Druga połowa czerwca zapowiada się naprawdę ciekawie dla wszystkich fanów futbolu. W Polsce wczoraj rozpoczęto zmagania w Mistrzostwach Europy do lat 21, a przy naszej wschodniej granicy startuje Puchar Konfederacji, a więc turniej przygotowawczy przed Mistrzostwami Świata w 2018 roku. W dodatku w Totolotku przygotowano promocję zwiększającą wygraną na kuponie o 10%, gdy na ako znajdzie się choć jedno zdarzenie z tenisa, więc może warto dziś połączyć te dwie dyscypliny sportowe. Ja wybrałem pojedynek w polskim turnieju młodzieżowym między Portugalczykami oraz Serbami. W ekipie podopiecznych Ruiego Jorge'a jest kilka pradziwych gwiazd w tym choćby grający w Bayernie Renato Sanches, który Bundesligi od razu nie podbił, ale świetnie radził sobie w seniorskich Mistrzostwach Europy. Do tego jeszcze ograny już na najwyższym poziomie Ruben Neves czy zawodnicy tak solidni jak Canceol, Horta, Bruma czy Semedo. Ekipa zgrana, w dużej mierze oparta o zawodników wychowanych w klubach portugalskiej czołowej trójki i obok Hiszpanów oraz Włochóch chyba najwięksi faworyci do końcowego tryumfu. Serbowie na pewno łatwo nie odpuszczą, ale moim zdaniem brakuje im po prostu jakościowych argumentów, a kurs na Portugalię mnie zadowala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...