Skocz do zawartości

[Zamknięty] ATP - Stuttgart


Typerex

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Tenis - ATP Stuttgart
Godzinna: 13:30
Spotkanie: Baghdatis - Kohlschreiber
Typ: 3 sety
Kurs: 2.3
Bukmacher: Totolotek

Bardzo interesujący Rolland Garros już za nami. Wchodzimy w fazę przygotowawczą do trzeciego z Wielkich Szlemów w tym sezonie, a więc legendarnego już Wimbledonu. Z okazji turniejów na nawierzchni trawiastej Totolotek zachęca swych graczy do stawiania tenisa za pomocą promocji zwiększających wygraną na kuponie o 10%, gdy na kuponie ako znajdzie się choćby jedno zdarzenie tenisowe. Ja wybrałem pojedynek między dwoma naprawdę doświadczonymi zawodnikami, a więc Marcosem Baghdatisem oraz Philippem Kohlschreiberem. Obaj panowie nie są w ostatnim czasie w najwyższej dyspozycji i zdecydowanie częściej przegrywają, choć uczciwie należy przyznac, że nawierzchnia ziemna nie jest ulubioną. Obaj szybko odpadli z turnieju we Francji, a w poprzednich także sobie nie radzili. Któryś z nich dziś z pewnością się przełamie, ale nie przekonują mnie takie niskie kursy na Niemca, bo trudno stwierdzić, który wreszcie odniesie dziś zwycięstwo. Moim zdaniem będzie to dość wyrównany pojedynek, który zostanie zakończony w 3 setach i kurs ponad 2 na takie zdarzenie zdecydowanie mnie przekonuje. Rezultatem 3-setowym zakończył się także ich ostatni bezpośredni pojedynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...