Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-czerwiec-nowy-regulamin-nie-trzeba-pisa%C4%87-analiz/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ:
(w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher:
(wybrany z listy podanej w regulaminie)

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-100?do=findComment&comment=1001068

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Iran - Serbia
Typ:
Iran
Kurs: 2.34
Godz: 18:40
Bukmacher:
Fortuna

 

Iran wygrał tak jak pisałem z Belgią . jednak nie spodziewałem się,że Belgowie tak mocno postawią sie gospodarzom. Znakomitą robotę w Belgii robi trener który według mnie jest jednym z najlepszych fachowców na świecie w swojej dziedzinie. Nie zależnie czy prowadzi drużynę narodową  czy zespół zawsze jego drużyna gra bardzo dobrze i widać w tym jego ręke. Dzisiaj Iran zagra z Serbią. Serbowie wczoraj pewnie wygrali z bardzo cienką Argentyną 3-0 i nie ma co patrzeć i wzorować się na tym wyniku. Serbia ma okrojony skład nie gra tutaj ich najlepszy zawodnik czyli atakujący "Antek".Belgowie tydzień temu pewnie wygrali z Serbia i to na ich terenie 3-0. Wczoraj Iran pokonał Belgię 3-2. Wniosek? Przewiduje tutaj wygrana Iranu i to łatwiejszą niżeli z Belgią. Tak jak pisałem wczoraj Iran u siebie może pokonac każdą drużynę świata. Doping 12 tysięcy zagorzałych kibiców robi swoje. Serbia jeszcze nie gra na najwyższym poziomie a na dodatek ne maja swojego najlepszego grajka. Iran to zespół kompletny który gra widowiskową siatkówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - Copa Del Rey

Godzina: 20:00

Spotkanie:La Rioja - Anaitasuna

Typ: Powyżej 55,5

Kurs: 1,77

Bukmacher: Unibet

 

Witam wszystkich w kolejnym dniu, w którym oferta jak na weekend przystało jest bardzo obszerna i można wyszukać kilka ciekawych zdarzeń, a jednym z nich chciałbym się z wami podzielić. W dniu dzisiejszym zaplanowane zostały dwa spotkanie półfinałowe w Pucharze Hiszpanii, pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 pomiędzy Granollers a Barceloną. Jednak ja większą uwagę poświęciłem drugiemu spotkaniu półfinałowemu pomiędzy La Rioja która dla mnie jest zdecydowanym faworytem do wygrania tego meczu, a bardzo dobrze radzącej sobie w tym sezonie Anaitasuna która zakończyła sezon na świetnym piątym miejscu premiującym do gry w EHF Cup. Warto dodać, że w ćwierćfinale udało im się pokonać faworyzujące do zwycięstwa Ademar 25:26, a to obecnie druga siła ligi zaraz po siejącej hegemonię Barcelonie. Moja propozycja odnośnie tego spotkania skierowana jest w stronę overu 55,5 gdyż obydwie drużyny grają ofensywny Handball i w meczach bezpośrednich linia pokrywa się znacznie nawet łamiąc sześćdziesiąt bramek na mecz. Ostatnie mecze prezentowały się obiecująco pod względem ilości rzuconych goli: w ostatnim meczu padł wynik 34:27, wcześniej 31:32 dla La Rioja oraz 33:29, następnie 31:28 i 33:31 dla Anatisuany. Jak widać z powyższych wyników linia 55,5 pokrywała się zawsze bez większych problemów. Kolejnym czynnikiem powodującym, że gra będzie toczona w szybkim tempie jest stawka tego meczu, czyli finał gdzie jedni jak i drudzy nie będą chcieli aby przeciwnik odskoczył im na więcej niż dwa gole i pozbawił marzeń o grze w finale najprawdopodobniej z Barceloną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Międzynarodowe, Elminacje do Mistrzostw Świata 2018 w Rosji, Grupa E

Spotkanie: Polska - Rumunia

Typ: liczba strzałów w światło bramki (-10.5)

Kurs: 1,75

Godzina: 20:45

Bukmacher: STS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje do MŚ
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Szkocja - Anglia
Typ: 2
Kurs: 1.6
Bukmacher: Totolotek

Dziś rozgrywane będą kolejne mecze na drodze do Mundialu w Rosji. Totolotek z tej okazji przygotował wyjątkową ofertę dla użytkowników i drugi dzień z rzędu aktywna jest promocja Gram Grubo, więc można skorzystać i obstawiać bez podatku. Moim zdaniem jednym z ciekawszych starć jest te, które o 18 zostanie rozegrane w Glasgow. Pojedynek między Szkotami oraz Anglikami to z pewnością wiele emocji na trybunach oraz na murawie, na której nikt nie odstawi łatwo nogi w walce o piłkę. Anglicy są pewnym liderem swej grupy i w tej serii spotkań na pewno nie stracą tej pozycji, a imponuje przede wszystkim ich organizacja gry w defensywie, bo nie stracili jeszcze bramki, co jest wynikiem robiącym duże wrażenie. Szkocja na pewno trochę rozczarowuje swych fanów, bo zajmuje czwartą pozycję i potrafiła stracić punkty choćby z Litwą. Ostatnio jednak ograli Słoweńców i na pewno będą chcięli dziś powalczyć. Moim zdaniem nie mają jednak większych szans, pierwszy pojedynek Anglia wygrała 3:0 i nie zdziwi mnie powtórka tego rezultatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...