Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-czerwiec-nowy-regulamin-nie-trzeba-pisa%C4%87-analiz/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher:
(wybrany z listy podanej w regulaminie)

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-100?do=findComment&comment=1001068

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka ręczna - Mecze Towarzyskie

Godzina:16:30

Spotkanie: Islandia - Polska

Typ: Islandia

Kurs: 1,70

Bukmacher: Fortuna

 

Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, dzisiejsza oferta jest bardzo bogata i można znaleźć kilka ciekawych pozycji, a jedną z nich chciałbym się z wami podzielić. Kolejny raz zdecydowałem się na piłkę ręczną i mecz towarzyski z udziałem naszej reprezentacji. Dzisiaj przyjdzie nam się mierzyć z reprezentacją Islandii, która również reprezentuje wysoki poziom i jest bardzo doświadczonym zespołem, dlatego nie daję ponownie naszym szczypiornistą jakichkolwiek szans na wygranie tego meczu, a kurs na Islandczyków tylko zachęca do grania tego spotkania w singlu. Wczoraj tak jak się spodziewałem Szwedzi bez większych problemów ograli nas 27:33 i nic nie zapowiada się abyśmy w tym meczu się przełamali i sprawili niespodziankę. Czas na kolejną lekcję gry tym razem w wykonaniu islandzkim, po wczorajszym meczu z Norwegami mimo że ulegli 36:30 grali bardzo ambitnie, a momentami jak równy z równym. Niestety nastał taki czas, że nasza reprezentacja będzie dostarczycielem łatwych punktów, gdyż tak jak wspominałem mamy mocno przebudowany skład i większość tych młodych chłopaków uczy się dopiero grania na najwyższym poziomie, a na to jak wiemy potrzeba czasu.Zauważyłem też ogromne ruchy kursów na to spotkanie, gdyż na Fortunie grałem ten mecz po kursie 2,17 w tej chwili mamy kurs 1,70 więc to też dużo nam mówi. Warto również dodać że z Islandią nie udało się nam nigdy wygrać i nie sądzę aby dziś to miało nadtąpić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - towarzyskie
Godzinna: 12:05
Spotkanie: Argentyna - Brazylia
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Totolotek

Dziś krótko, bo spotkanie wkrótce się zacznie. Zaczynają się spotkania o punkty elimincyjne na Mundial w Rosji, ale ciekawie będzie też bez wątpenia w Australii. W południe w kraju Kangurów rozpocznie się towarzyskie starcie między dwiema futblowymi potęgami Ameryki Południowej, Argentyną oraz Brazylią. Obie kadry przyleciały do Oceanii z dość mocnymi kadrami i wieloma gwiazdami w składzie, ale mnie bardziej przekonują Argenyńczycy. Brazylia jest aktualnie na etapie poszukiwania swojej tożsamości, w drużynie gra wielu zawodników wręcz anonimowych dla fanów piłki ze Starego Kontynentu. Argentyna z Dybalą, Hugainem czy Messim w składzie powinna sobie spokojnie poradzić, bo jest przede wszystkim bardziej zgrana. Do tego patrząc na składy to Albicelestes traktują ten pojedynek poważniej stąd nie dziwi mnie lekkie faworyzowanie ich przez bukmacherów. W Totolotku dziś promocja o nazwie Gram Grubo, więc warto skorzystać z okazji i zagrać bez podatku te spotkanie czy pojedynki eliminacyjne do najbliższego Mundialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka Liga Światowa
Spotkanie: Iran - Belgia
Typ: Iran (-6,5 pkt)
Kurs: 1.80
Godz: 18:40
Bukmacher:
 Fortuna

 

Analiza: Dzisiaj turniej zostanie rozegrany w Iranie. Zagrają w nim gospodarze , Argentyna,Serbia oraz Belgia. Faworytem według mnie są gospodarze o czym zaraz napiszę. Iran w pierwszym turnieju we Włoszech zdobył trzy punkty. Najpierw przegrał z Włochami,potem z Brazylia a na końcu wygrał z reprezentacją Polski. We wszystkich meczach prezentował sie dobrze a przeciwkosz Polakom zagrali naprawdę na wysokim poziomie. U siebie jednak Iran to inna ekipa. Śmiem twierdzić że na tej hali przy tak gorącym dopinu fanatycznych kibiców mogą ograc każdego na świecie. Większość drużyn nie radzi sobie na tamtym terenie co znakomicie siatkarze z Iranu wykorzystują. Belgia jednak dla mnie to nadal średniak. Owszem pokonali w tamtym tygodniu Serbię oraz Amerykańców ale nie brałbym teo pod uwaę. Ten kto oglądał mecz z Serbia widział jak gospodarzom się nie chciało grac i olali ten mecz. Z Amerykańcami wygrali 3-1 jednak jak każdy dobrze wie USA gra 2 składem bez swoich najlepszych zawodników. Osobiście nie widzę dzisiaj zadnych szans Belgów i myślę że Iran zwycięży 3-0 lub 3-1 max. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...