Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-czerwiec-nowy-regulamin-nie-trzeba-pisa%C4%87-analiz/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher
: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-100?do=findComment&comment=1001068

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka ręczna - Mecze Towarzyskie

Godzina: 17:30

Spotkanie: Polska - Szwecja

Typ: Szwecja

Kurs: 1,60

Bukmacher: STS

 

Witam wszystkich w kolejnym dniu, w którym moim zdaniem przygotowałem bardzo mocny i solidny typ. Tym razem propozycja będzie z piłki ręcznej i meczu towarzyskiego pomiędzy Polską, a Szwecją. Mecz ten najbardziej utkwił mi w głowie gdy pierwszy raz go zobaczyłem, a kursy wystawione na to spotkanie są niezwykle rozbieżne i wysokie gdyż murowanym faworytem do wygrania tego meczu według mnie są Szwedzi którzy mają bardzo doświadczonych zawodników i ich potencjał znacznie przekracza naszą reprezentację, gdyż dobrze wiemy że nasz skład został totalnie przebudowany i grają w nim młodzi nie doświadczeni szczypiorniści którzy potrzebują dużo czasu na odnoszenie sukcesów z reprezentacjami pokroju Szwecji, co z tego że do naszego składu powrócił Krzysztof Lijewski i Karol Bielecki oni już mają swoje lata i zasługi na wielkich imprezach dla naszego kraju i wiecznie nie będą w szczytowych formach, z resztą ostatnie dwa mecze kwalifikacyjne do Mistrzostw Europy dobitnie nam to pokazały, że zostaliśmy totalnie rozbici na Białorusi 32:23, a potem męczyliśmy się niemiłosiernie na własnym podwórku i udało się wywalczyć remis który i tak nic nam nie dawał, a pogrzebał nasze szanse na awans do ME. Dlatego dziwi mnie aż tak wysoki kurs na Szwedów którzy jeśli by wyszli nawet na nas rezerwami śmiem twierdzić że by to wygrali, gdyż jest to reprezentacja w której stawia się na młodzież i wprowadza się ich powoli do tych największych rozgrywek na arenie międzynarodowej. Moje słowa może nie będą aż tak przekonywująco ale ostatnie wyniki Szwedów jak najbardziej tak, w meczu towarzyskim ograli jedna z najsilniejszych reprezentacji Niemców 27:25, dzień pózniej grali ponownie z Niemcami tym razem padł remis po 25:25. W meczach kwalifikacyjnych do ME rozprawili się bez większych problemów z Rosjanami 21:29 oraz na ich terenie 25:21. Uważam, że dzisiaj zbierzemy ponownie kolejną lekcje gry i warto również w tym meczu pograć opcje typu 2/2 lub handicapy na Szwedów którzy są po prostu reprezentacją na ten moment dużo lepszą. Osobiście gram to spotkanie grubiej w singlu bo jest warte gry większych pieniędzy, a kurs 1,60 jaki wystawiony jest na STS tylko do tego zachęca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ U-20
Godzinna: 13:00
Spotkanie: Włochy U20 - Anglia U20
Typ: 2
Kurs: 2.45
Bukmacher: Totolotek

Dziś półfinały Mundialu do lat 20. W Totolotku dość fajne kursy, a przy okazji też 25% bonusu reload, więc jak ktoś szuka, gdzie wpłacić to polecam. Według oddsmakerów powinno być to dość wyrównane spotkanie, ale ja tu widzę awans do kolejnej fazy Anglików. Bardziej przekonywała mnie ich gra na tym turnieju i wydają się zespołem naprawdę dobrze zorganizowanym. W dodatku w składzie trochę gwiazd jak na ten poziom rozgrywek, czyli choćby Solanke czy Walker-Peters. Nawet na ławce trochę ciekawych nazwisk jak Armstrong, Chapman czy Onomah. Włosi już w poprzedniej rundzie męczyli się z Zambią, którą pokonali dopiero po dogrywce. Anglicy tak jak wpomniałem sąświetnie zorganizowani i niezwykle trudno jest strzelić im bramkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Spotkanie: Finlandia - Słowacja
Godzina: 18:00
Typ:  Suma w secie najmniejsza liczba punktów - Powyżej (40.5)  (Czyli dla jasności, żaden set nie skończy się wynikiem 25:15 i poniżej... Musi być 25:16 i powyżej)
Kurs: 1,80
Bukmacher: LV BET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...