Skocz do zawartości

[Zamknięty] Piłka nożna Plażowa


zibi16

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka nożna Plażowa
Spotkanie: Szwajcaria - Senegal
Godzina: 23:00
Typ: Powyżej 9,5 :plus:
Kurs: 1,75
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Powiem tak, nie wiem czy Senegal przeszedł jakąś metamorfozę i są piekielnie mocni czy Szwajcaria przeszła obok w tych 2óch meczach i wygrali je z najmniejszym nakładem sił. Ja jednak myślę, że ta 2 opcja jest trafna. Stawiam w tym meczu, że za wszelką cenę Szwajcaria nie ważne jak ale będzie chciała wygrać ten mecz i zając 1 miejsce w grupie by ominąć w półfinale Brazylię.
Oczywiście w tym meczu również widzę sporo bramek po obu stronach.

Wyniki na tych Mistrzostwach obu ekip:
Szwajcaria - 3:2 z Bahama i 9:5 z Ekwador
Senegal - 9:0 z Ekwador i 10:1 z Bahama

Powodzenia.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna Plażowa
Godzina: 21:30
Spotkanie: Tahiti - Polska
Typ: powyżej 8,5
Kurs: 1,76
Bukmacher: eFortuna
Analiza:


Dla nas te Mistrzostwa kończą się na tym meczu, bo nie wierzę abyśmy ograli wicemistrzów świata aż 9 golami czy nawet 10 co jest nam potrzebne by awansować dalej, Tahiti również ma awans praktycznie w kieszeni bo nie wierzę aby Japonia ograła Brazylię. Polacy z meczu na mecz grają lepiej i dziś pokażą się z bardzo dobrej strony moim zdaniem, bardziej będą atakować aniżeli miało to miejsce w meczu z Brazylią i bramek dziś nie powinno zabraknąć z obu stron, grałbym również +3,5 bramki dla Polaków lecz over to typ główny.
W ostatnim meczu między obiema drużynami padł wynik 5:4 dla Tahiti, dziś liczę, że bramek będzie podobnie lecz 5:4 dla Nas icon_smile.gif.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna Pażowa
Godzina: 22:30
Spotkanie: Włochy (+1,5) - Brazylia
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Turniej już wkracza w decydującą fazę, czas na półfinały. Pierwszy półfinał dość niespodziewany Tahiti podejmuje Iran a drugi już bardziej interesujący Brazylia podejmuje Włochów.
Włosi na tym turnieju prezentują się doskonale, zawodnicy cieszą się grą na piasku i widać to w każdej prowadzonej akcji i w każdym strzelonym golu. Przygotowali się do tego turnieju perfekcyjnie i moim zdaniem nie stoją na straconej pozycji w meczu z Brazylijczykami.
Dotychczas Włosi rozegrali 4 spotkania na tym turnieju i wszystkie 4 mecze wygrali: 12:6 z Nigerią, 5:4 z Iranem, 8:1 z Meksykiem i w ćwierćfinale rozbili ekipę Senegalu 5:1.
Brazylia wiadomo faworyt każdego turnieju na plaży, mają doskonałe warunki aby trenować cały rok to czego nam brakuje i to pokazało w tym turnieju. Brazylia po walce pokonała w ćwierćfinale mistrzów świata Portugalię 4:3. W grupie pokonali Tahiti 4:1, naszą reprezentację 7:4 i Japonię 9:3.
Oczywiście wyraźnym faworytem są Brazylijczycy lecz ja po obejrzeniu Włochów w 4 spotkaniach widzę spore szanse na sprawienie niespodzianki. Myślę, ze Brazylia wysoko Włochów nie pokonają tak jak byłem pewny, że Portugalia ogarnie się po fazie grupowej i powalczą z Brazylią tak myślę, że dziś będzie podobnie i wynik będzie na styku.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna Plażowa
Godzina: 22:30
Spotkanie: Brazylia - Tahiti
Typ: powyżej 9,5
Kurs: 1,84
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Przed nami wielki finał na Bahama. Wielkim faworytem są Brazylijczycy, którzy chcą powrócić na tron po 8 latach! Niebywałe, że w takim sporcie, gdzie Brazylia wydaje się być najlepsza na świecie przez 8 lat nie wygrali Mistrzostw Świata. Dziś niebywała okazja, rywal trudny ale moim zdaniem nie będzie sensacji i mecz zakończy się zwycięstwem Brazylijczyków, kurs mizerny dlatego nie wchodzę w zwycięstwo a w bramki konkretniej powyżej 9,5 gola.
Brazylia rozkręca się z meczu na mecz i widać było przewagę jaką mieli nad Włochami, wygrali w półfinale aż 8:4 i pewnie wkroczyli do finału. W ćwierćfinale ograli Portugalię 4:2 a w grupie ograli Japonię 9:3, Polskę 7:4 i właśnie Tahiti 4:1. W tym meczu było mało goli ale z racji, że był to 1 mecz wydaje mi się, że spokojnie rozpoczęli te mistrzostwa.
Tahiti wprost wtoczył się do tego finału po rzutach karnych z Iranem w regulaminowym czasie gry był wynik 1:1. W ćwierćfinale ograli Paragwaj 6:4 a w grupie ograli Polskę 8:4, Japonię 4:3 i z Brazylią 1:4.
W 2013 roku te drużyny spotkały się w Mistrzostwach Świata w meczu o 3 miejsce, i był to kapitalny spektakl 6:6 po dogrywce 7:7 i rzuty karne wyłoniły zwycięzce, była to Brazylia. Dziś nie wydaje mi się aby miało dojść do dogrywki. Brazylia myślę, że wygra to gładko tak samo jak półfinał.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...