Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/5142-regulamin-i-zasady/

 

Wzór podawania typów:

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Nieobowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-98?do=findComment&comment=997234

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 02:00
Spotkanie Chicago-Boston
Typ: Boston-4.5 po 1 kwarcie
Kurs  3.25
Buk Unibet
Analiza: 6 spotkanie Play Off pomiędzy ekipami Chicago Bulls oraz Boston Celtics. Goście od samego początku byli faworytem do awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek, początki tej rywalizacji były niezwykle ciężkie dla zespołu z Bostonu , który zarówno w pierwszym jak i drugim spotkaniu poniósł porażkę, wtedy Boston zacząć w końcu grac w kosza i przestał moim zdaniem lekceważyć rywali, którzy po prostu stracili animusz już po pierwszym przegranym spotkaniu, potem przegrali dwie kolejne rywalizację i teraz ich stan wynosi 2:3 na korzyść ekipy przyjezdnych , którzy również w tym spotkaniu są faworytem do zwycięstwa oraz awansu do dalszej fazy tych rozgrywek . Boston może zakończyć ta rywalizację , myślę że będzie chciał to zrobić jak najszybciej żeby nie tracić więcej sił na rywalizacje z zespołem z Chicago, myślę że w tym spotkaniu można rownież poszukać overa w punktach bowiem na wyjazdach gości rzucać potrafią co pokazywali ostatnio już nie jednokrotnie, stawiam na ich wygraną.

 

:plus: 225

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy
Godzinna: 18:30
Spotkanie: Wolfsburg - Bayern
Typ: 2 [-1.5]
Kurs: 2.0
Bukmacher: Totolotek

Na piłkarską sobotę ciekawą ofertę przygotował Totolotek. W Mega Kursach najbardziej zainteresowało mnie spotkanie Wolfsburga z Bayernem i szedłbym tu w stronę gości. Bayernowi na tym spotkaniu na pewno będzie zależało, bo czas w końcu przerwać gorszą passę w ostatnim czasie. Bawarczycy odpadli pechowo z Ligi Mistrzów, przegrali teraz półfinał Pucharu Niemiec, a w Bundeslidze nie wygrali przez dwie kolejki z rzędu. Jak na tak wielki klub trwa to zdecydowanie za długo, zwłaszcza że przy ewentualnym remisie lub porażce Lipska i wygraniu w Wolfsburgu dziś śwwiętować mogą zdobycie kolejnego mistrzostwa Niemiec. Gospodarze podejmą Bayern bez Brumy i Guilavoguiego, a pod znakiem zapytania występ Ntepa. Oczywiście nadal brakuje Neuera, ale Gwiazda Północy to zbyt dobra drużyna, żeby nie ograć walczącego o utrzymanie rywala. Stawiam dziś na Bayern z handicapem, a dzięki apce wprowadzonej przez Totolotek tylko połowa podatku, więc przy kursie 2.00 wygląda to ciekawie.

 

:plus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinna: 16:15
Spotkanie: Real Madryt - Valencia
Typ: BTS
Kurs: 1.54
Bukmacher: Betsafe
 
Niedługo zaczyna się mecz, więc nie będzie to długa analiza. Dostępne już są składy na to spotkanie. Zidane widać, że nie odpuszcza. Daje szansę pograć Jamesowi, który zaliczył bardzo dobre wejście w Gran Derbi. Real nie ma miejsca na potknięcia, musi jak najszybciej zdobyć tutaj prowadzenie. Kursy na over w pierwszej połowie bardzo niskie, dlatego mimo tego, że początkowo to planowałem decyduję się tu grać BTS, Valencia potrafi grać z najlepszymi, co już niejednokrotnie udowadniali. W tym sezonie wygrali z Realem po bardzo dobrym meczu 2-1. Z Barceloną również walczyli jak równy z równym. Po pierwszej połowie było już 2-2 na Camp Nou, a na Mestalla przegrali po karnym strzelonym w 94 minucie 2-3. Tutaj spodziewam się podobnego scenariusza. Real nie ma najlepszej defensywy o czym wszyscy wiedzą, w tym sezonie stracili 38 goli, w tym 18 u siebie. Daje to średnią ponad jeden gol na mecz. W Valencii ma kto strzelać Od początku wybiegnie Santi Mina, a za nim ofensywna trójka: Nani, Orellana i Munir. Każdy z nich jest w stanie wsadzić tu co najmniej jedną bramkę. Kurs na BTS całkiem przyjemny. Według mnie już po pierwszej połowie może się rozstrzygnąć na plus.
 
Real Madryt: Keylor Navas; Carvajal, Nacho, Ramos, Marcelo; Modrić, Casemiro, Kroos; James, Benzema, Ronaldo.
Ławka: Casilla, Danilo, Kovačić, Asensio, Isco, Lucas Vázquez, Morata.
 
Valencia: Alves; Montoya, Garay, Mangala, Lato; Parejo, Soler; Munir, Orellana, Nani, Santi Mina.
Ławka: Domènech, Santos, Gayà, Lato, Medrán, Valderrama, Bakkali, Rodrigo.
 
:plus: 54
Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna francja 
Spotkanie: Metz - Nancy
Typ: Poniżej 10 rożnych
Kurs: 1.83
Godz: 20:00

Bukmacher: Unibet
Analiza

 

Zapraszam dzisiaj na spotkanie w Francuskiej lidze po między Metz a Nancy, nie planowałem tego typu ale sprawdzajać statystyki ligi Francuskiej zorientowałem się że w meczach Metz a w szczególności u siebie nie pada zbyt wiele rożnych dlatego postanowiłem zagrać under 10 rr. Metz i Nancy to jedne ze słabszych ekip w Ligue 1 . Metz zajmuje aktualnie  34 miejsce z dorobkiem  36 punktów , Nancy natomiast  zajmuje 19 przed ostatnią lokate w lidze z dorobkiem 32 punktów, spodziewam sie nudnej i pełnej bledów gry dlatego gram under, w ostatnich 3 meczach u siebie Metz padało kolejno 9,3,13 rożnych te 13 padło w meczu z Lyonem. W ostatnich trzech wyjazdowych meczach Nancy padało 8,3 rożnych, Metz średnio na mecz zdobywa 4 rożne natomiast Nancy 4,2 w meczach po miedzy tymi ekipami rożnych tez nie padało zbyt wiele wiec dzisiaj spodziewam sie 7 maksymalnie 8 rożnych

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...