Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/5142-regulamin-i-zasady/

 

Wzór podawania typów:

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Nieobowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-98?do=findComment&comment=996581

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Koszykówka,ACB
Spotkanie: Baskonia - Gran Canaria
Typ: 1 [ -2,5]
Kurs: 1,76
Godz: 20:30

Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

Bardzo interesująco się zapowiadające spotkanie 29 kolejki hiszpanskiej ligi ACB.

Baskonia dawniej - Laboral Kutxa zmierzy się we własnej hali z drużyną Gran Canaria.

W tym sezonie nie ma zdecydowanego lidera w ACB- wystarczy napisać że aktualny lider ma na koncie 7 porażek (Real) a a plasująca się na 7 pozycji Unicaja tylko o dwie porażki ma więcej - (9).

Baskonia jest na 4 miejscu - bilans 18-8, ich rywalem jak napisałem wyżej GranCanaria - 6 pozycja (18-9).

Drużyna z Wysp Kanaryjskich przegrała w 5 meczach w obcej hali (Joventut,Valencia,Barcelona,Unicaja,Andorra).

Ale zdołali wygrać np z Realem czy z Tenerife.

Baskonia rozegrała ostatni mecz w lidze 9 Kwietnia - na szczycie z Realem w delegacji - jednak przegrała 86:82.

W swojej hali wygrała w ACB w 10 meczach na 12 rozegranych - ponieśli porażki z Tenerife oraz z Barceloną).

Następny mecz w Eurolidze zagrają 18 kwietnia w Moskwie z tamtejszym CSKA, mimo to uważam że ten mecz z Gran Canarią potraktują serio i wygrają min 3 punktami.

Ostatnie 4 domowe spotkania z Gran Canarią wygrywali minimum 3 punktami.

 

:plus: 76

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Copa Libertadores
Godz: 00:30
Spotkanie Atletico MG-Sport Boys
Typ: bts
Kurs 2.0
Buk Unibet
Analiza: Już dzisiejszej nocy czasu Polskiego odbędzie się 2 kolejka spotkań w Copa Libertadores w grupie 6. Atletico MG na własnym stadionie podejmował będzie drużynę Sport Boys, gospodarze przed pierwszym gwizdkiem sedziego są stawiani w roli 100% faworytów do zdobycia kompletu punktów, w chwili obecnej obie ekipy po pierwszych swoich spotkaniach zdołali zdobyć zaledwie po 1 punkcie notując remisy, Atletico na wyjeździe zremisowało z zespołem Godoy Cruz który jest obecnie liderem w tabeli , natomiast Sport Boys na swoim stadionie podzielił się punktami z zespołem Libertad, tam padł wynik po 3. Gospodarze pokazują w ostatnich spotkaniach iż są zespołem do nie do zatrzymania , ich poprzednie 8 spotkań to same zwycięstwa jakby tego było mało praktycznie wcale nie tracą bramek, strzelili w nich 20 bramek tracąc zaledwie 2, goście natomiast na wyjazdach bramki potrafią strzelać, ale w swoich poprzednich 8 meczach zanotowali słaby bilans 3 wygranych 1 remisu oraz 4 porażek, w tym meczu też nie daje im zbyt wielu szans,ale myślę że bramkę będą w stanie tutaj strzelić bowiem jak widać na wyjazdach stzrelać bramki potrafią, stawiam tutaj na wynik 3:1 po 90 minutach tego spotkania.

 

:plus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Hokej na lodzie/OHL Kanada

Spotkanie:Kingston  Frontenacs-Peterborogh Petes

Godzina:01:00

Typ:2

Kurs:2.40

Bukmacher:Unibet

Analiza:

 

OHL to kanadyjskie rozgrywki  młodzieżowe w hokeju na lodzie.Większość to kluby z Kanady ale startuje też kilka klubów z USA.Ligę wyróznia to,że pada w niej niesamowita ilość goli,przynajmniej w fazie zasadniczej.Na graniu overów 6,5 ,które były normą, można było zarobić.Ale do rzeczy bo mecz już wkrótce.

Goście,na których stawiam w dzisiejszym spotkaniu,po rundzie zasadniczej na 1 miejscu,gospodarze na czwartym.Peterborough w 1/8 finału wygrał pewnie z ósmą Niagarą 5;2,6:3,3:4D,2:6 i stan rywalizacji zakończył się 4:0 dla Peterborough.Gospodarz dzisiejszego meczu Kingston,rywalizował z piątym Hamilton Bulldogs i dopiero po siódmym decydującym meczu,Kingston awansował dalej.

To czwarty mecz pomiędzy Kingston i Peterborough,stan rywalizacji 3:0 dla gości(4:2,4;1,1;3).Obserwuję tą ligę od dłuższego czasu i mogę powiedzieć że goście to bardzo solidna drużyna.Grają równo,nie zaliczają głupich wpadek.W porzednim meczu również stawiałem na gości i nie zawiedli.Dziś powinni postawić kropkę nad "i".

Kingston w dzisięciu ostatnich meczach wygrał cztery mecze,przegrał sześć.Peterborough na dziesięć spotkań przegrał tylko raz.Co jeszcze warto pokreślić,gospodarze mimo czwartej lokaty po rundzie zasadniczej,zdobyli najmniej goli w całej lidze,tylko179.Peterborough aż 239 bramek.I ta róznica w tych trzech meczach była widoczna.Nie ma co się dalej rozpisywać,nie powinno być niespodzianki,Peterborough dziś wygra i przechodzi dalej.Kurs 2.40 to prezent.

Powodzenia!

 

:plus: 140

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – La Liga
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Athletic - Las Palmas
Typ: x2
Kurs: 2.68
Bukmacher: Totolotek

W piątki tradycyjnie już warto zwrócić swą uwagę na ofertę Totolotka i skorzystać z promocji gry bez podatku. Wybór meczów na dziś nie jest zbyt duży, ale moim zdaniem najciekawiej wygląda spotkanie hiszpańskiej La Liga między Athletic Bilbao a Las Palmas. Wierzę tu w zespół gości, który w tym sezonie imponuje przede wszystkim niezwykle efektowną grą. W poprzedniej kolejce goście pewnie rozbili Betis, a gospodarze okazali się gorsi od Villarreal. W przekroju całego sezonu lepiej radzi sobie Bilbao, które walczy o miejsce w europejskich pucharach, lecz Las Palmas stać na pokonanie każdego. Dodatkowo w pierwszym pojedynku tych drużyn to właśnie Las Palmas okazało się lepsze, a ostatni raz Athletic wygrał bezpośrednie starcie w 2002 roku. Moim zdaniem dziś Las Palmas również nie przegra, a oferowany przez Totolotka kurs 2.68 wygląda tu korzystnie, zwłaszcza z promocją nie uwzględniająca dziś podatku.

 

:minus: 150

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga Kobiety
Godzina: 16:00
Spotkanie: Fenerbahce - Ekaterinburg
Typ: Fenerbahce (+6,5)
Kurs: 3,60
Bukmacher: Unibet

Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, ostatnia dyspozycja pozostawiała wiele do życzenia, dlatego postanowiłem się skupić od teraz codziennie na jednym bardzo mocnym zdarzeniu. Przeglądając dzisiejszą ofertę która jest niezbyt bogata z dyscyplin które mnie interesują trafiłem na mocne zdarzenie z koszykówki kobiet w Eurolidze, które można pograć sobie grubiej bo linia jest ustawiona bardzo wysoko, a z ubiegiem czasu na pewno będzie mniej korzystna niż 6,5 i może polecieć w dół jak również kursy. Będzie to bardzo ważny mecz dla gospodyń ze Stambułu aby dzisiaj wygrać i sprawić niespodziankę, gdyż na parkiecie Ekaterinburgu będzie o to niesamowicie trudno. Jesteśmy już w kluczowym momencie, a więc półfinałach i każdy musi wystrzegać się porażki na własnym terenie gdyż w perspektywie rewanżu i kolejnej porażki można być blisko poza tym prestiżowym turniejem. Fenerbahce w ostatnim czasie jest świetnie dysponowane, wygrały z Girne Uvi 90:81 kolejno rozbili szóstą siłę ligi Hatay aż 103:76. O gościach można powiedzieć że jest to drużyna kompletna i bardzo silna, która zawsze rozstawiana jest jako faworyt do wygrania tych rozgrywek, seria wygranych jest imponująca. Mimo to liczę że Fenerbahce sprawi sporą niespodziankę dzisiaj gdyż każdy wie o co gra i to bez znaczenia z kim się teraz będzie mierzyło, gdyż zostały same najsilniejsze drużyny i dziwi mnie taka spora rozbieżność kursów w tym meczu. Ważnym czynnikiem wpływającym na moją decyzje były mecze bezpośrednie tych drużyn, a zwłaszcza spotkania rozgrywane na parkiecie w Stambule. Fenerbahce przegrało 68:75, Fenerbahce wygrało 82:75 oraz przegrało 67:70. Mecze te rozgrywane zostały dosyć dawno jednak to pokazuje, że gospodynie u siebie grają niezwykle dobrze, a linia która obecnie widnieje spokojnie pokrywała by powyższe wyniki z nawiązką.

 

:plus: 250

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka nożna Holandia - Eredivisie

14.04.2017 / godz 20:00

Spotkanie : Herakles : AZ Alkmaar

Typ : AZ Alkmaar strzeli over 2,5 gola

Kurs : 3.25

Bukmacher : Unibet

 

W tym pojedynku w Holenderskiej Eredivisie liczę na trochę bramek , Do końca sezonu jest już niewiele kolejek a sprawa gry w play-off o Ligę Europejską jest otwarta nawet gospodarze mają cień szansy aby znależć się w grupie 4-7 , Herakles zajmuje aktualnie 9 miejsce ale strata do 7 Twente tracą 5 pkt , co do gosci to ci akurat mieszczą się w tej grupie 4-7 bo są na miejscu 6 ale tak jak pisałem na wstępie to nic pewnego że w tej grupie pozostaną po zakończonym sezonie i na pewno goście będą robić wszystko aby pozostać w grupie 4-7 a że patrząc na H2H z Herakles to można się chyba dziś spodziewać że goście powinni tutaj parę bramek strzelić , w pierwszym pojedynku AZ u siebie pokonało rywala 5:1 , w ostatnich dwóch pojedynkach AZ co prawda dostali baty bo porażka z Ajaksem 4:1 i wcześniej 5:2 z liderem Feyenoordem chluby nie przynosi ale bramki zdołali strzelić a już 2 na gorącym terenie Feyenoordu osobiście przekonuje mnie iż dziś powinno być o jedno trafienie więcej !

 

:minus: 200

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...