Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/5142-regulamin-i-zasady/

 

Wzór podawania typów:

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Nieobowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-98

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina Koszykowka Euroliga
Godz: 12,3
spotkanie CSKA Moskwa - Olympiacos Piraeus Handicap ( 0 : 9.5 )
typ: 2
Kurs 1,91
Buk Unibet

Analza.To będzie pojedynek prawdziwych gigantów Euroligi.Oba zespoły to czołowe drużyny Europy i kandydaci do wygrania całej Euroligi.Gospodarze pojedynku CSKA Moskwa zajmują 2 miejsce w tabeli z 21 zwyięstwami i
ponieśli 8 porażek.W ostatnim spotkaniu po bardzo zaciętym meczu przegrali po dogrywce na wyjeżdzie z Panathinaikosem 85-80.Ich bilans koszy jest imponujący i wynosi 2488:2273 w 29 spotkaniach.Ich przeciwnik drużyna
Olympiacos Piraeus spisuje się tylko nieco gorzej i jest na 3 miejscu w tabeli.Ich dotychczasowy bilans to 19 wygranych pojedynków i przegrali 10 meczy.W ostatniej kolejce Euroligiprzegrali na wyjeżdzie z Anadolu
Efes 77-69.W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami rozegranym w Grecji CSKA Moskwa wygrało 81-75.Napewno faworytem są gospodarze,jednak w handicapie +9,5 punkta powinien wygrać Olympiacos Piraeus
03/11/16 EURO
Olympiakos Piraeus - Moscow
75:81
08/04/16 EGF
Olympiakos Piraeus - Moscow
96:99
12/02/16 EGF
Moscow - Olympiakos Piraeus
92:85
15/05/15 EP
Moscow - Olympiakos Piraeus
68:70
03/04/15 EGF
Moscow - Olympiakos Piraeus
76:70
05/02/15 EGF
Olympiakos Piraeus - Moscow
84:76

 

:plus: 91

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Polska Ekstraklasa
Godz: 20:30
Spotkanie Zagłebie -Jagiellonia
Typ: bts
Kurs 1.88
Buk Unibet
Analiza: Jutro po raz kolejny na murawę wybiegną gracze polskiej ekstraklasy piłkarskiej, Zagłebie Lubin u siebie na stadionie podejmowało będzie drużynę Białostockiej Jagielloni. Kursy na obie ekipy wystawione są mniej więcej po równo ,ale lekkim faworytem pomimo gry na wyjeździe jest ekipa przyjezdnych , która na chwilę obecną jest liderem polskiej ekstraklasy i spokojnie może sobie czekać na grę w grupie mistrzowskiej za kilka kolejek, gospodarze natomiast tych punktów mają 38 i oni muszę jeszcze czekać na awans, dlatego moim zdaniem w tym meczu muszą poszukać kompletu punktów bowiem przewaga nam miejscem 9 , które nie daje udziału w Grupie Mistrzowskiej jest zaledwie 3 punktowa, jest to jedno spotkanie i niekorzystne wyniki innych spotkań i gospodarze mogą wylecieć z gry o tytuł mistrza oraz puchary w obecnym sezonie, Lubin ostatnio u siebie na stadionie grywała słabo , zanotował 2 porażki, o ile spotkanie z Legią i porażka dziwić bardzo nie może to wpadka z zespołem z Chorzowa jest na prawdę niemiła dla kibiców , tutaj myślę że gospodarze muszą się ogarnąc i powalczyć bowiem więcej punktów do tej pory ugrali na wyjeździe niż na swoim stadionie, do tego Jagiellonia jest zespołem, który na wyjazdach nie wygrywa ostatnio za często , stawiam na wygraną gospodarzy oraz wynik 2:1.

 

:plus: 88

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka - Polska, Plus Liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn Koźle
Typ: 1
Kurs: 2,95
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Przed nami wielkie emocje w Polskiej Plus Lidze, nadszedł czas na ostatnie rozstrzygnięcia... Przed nami pierwszy półfinał - 4 po fazie grupowej Jastrzębski Węgiel podejmuje lidera po fazie grupowej ZAKSE Kędzierzyn Koźle.
Zacznijmy od gospodarzy jutrzejszego pojedynku, wygrali 23 mecze przegrali tych meczy 7, z czego 5 meczy przegrali po 5 setowym pojedynku a pozostałe 2 przegrali 1:3 (wpadka u siebie z Będzinem i porażka z Olsztynem na wyjeździe) te 5 setowe porażki to: na wyjeździe z ZAKSĄ, u siebie z Cuprum, u siebie z ZAKSĄ, na wyjeździe ze SKRĄ i na wyjeździe z Politechniką. U siebie przegrali tylko 3 pojedynki zaś 12 wygrali.
Teraz goście, czyli mistrz Polski, wygrali 26 meczy a przegrali 4 mecze. Te porażki to 1:3 ze SKRĄ u siebie, 2:3 z Resovią u siebie, 2:3 ze SKRĄ na wyjeździe i 0:3 z Resovią na wyjeździe. Na wyjazdach wygrali 13 meczy a przegrali tylko 2 mecze.
Widać ewidentnie, że ZAKSA od kilku spotkań straciła swoją świeżość, swój rytm meczowy, swoją łatwość zdobywania punktów.
Przede wszystkim ZAKSA straciła do końca sezonu swojego podstawowego przyjmującego reprezentanta Francji K. Tillie.
Jeśli miałbym oceniać składy obu ekip oczywiście ZAKSA dysponuje lepszym składem ale Jastrzębie cały sezon pokazuje kapitalną grę, są w mega formie i moim zdaniem mają spore szanse na wielki finał.
Świetną robotę robi atakujący M. Muzaj, przyjmujący Kubańczyk S. Oliva, rozgrywający Niemiec L. Kampa, młody ale utalentowany libero J. Popiwczak czy bardzo doświadczony już środkowy były reprezentant Polski G. Kosok. Jeżeli do tego grona dołączy drugi przyjmujący J. Derocco to już była by mega paczka, jest to jedyny gorszy punkt Jastrzębskiego Węgla.
Moim zdaniem kurs jest nieco zawyżony na gospodarzy dlatego ja stawiam na zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla a jak będzie, przekonamy się jutro wieczorem.

Powodzenia.

 

https://obstawianie.com/topic/32540-plus-liga-20152016/?p=996621

 

:minus: 150

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Polska Ekstraklasa
Godz: 20:30
Spotkanie Zagłebie -Jagiellonia
Typ: Zagłębie over 1,5
Kurs 2.7
Buk Unibet

 

Zagłębie miało dobrą pozycję przed wiosną, teraz na dobrą sprawę mogą jeszcze wylecieć z Top8, jest to całkiem realny scenariusz jeśli ekipy bijące się pod ,ósemką, będą punktować w ostatnich kolejkach a Zagłębie tego nie zrobi, tak czy inaczej Miedziowi nie powinni czekać do ostatniej kolejki patrząc na rywali.Zagłębie to ekipa z potencjałem, aczkolwiek marnowanym w ostatnim czasie, fragmenty meczów miewali dobre, prowadzili w meczach ale jakby brakowało chęci, jakby wygrywali co najmniej 0-3.Jagiellonia można powiedzieć w złej formie nie jest bo ciągle punktują mając małe potknięcia jest to norma w ekstraklasie, ale i oni miewają słabsze momenty zwłaszcza w ostatnim czasie w meczach wyjazdowych,Jaga w tym roku wydawać się być w gazie, jednak jest to trochę złudne, u siebie są mocni, ale to właśnie w tym roku to na własnym boisku grali dużo bo aż 5x, na wyjazdach grali tylko 3x i przegrali wysoko z Lechią 3-0, potem Wisłą Kraków 3-1, a ostatni wyjazd zanotowali zaledwie punktem w Szczecinie, tak więc Jaga nie jest taka groźna jak ją malują, zaznaczyć także należy że dziś nie zagra filar Jagi Vassiljew (przynajmniej takie krążą informację) który nabawił się urazu mięśnia i wierząc medialnym doniesieniom kurować ma się 10 dni.

Zagłębie fakt jest chaotyczne i gra w ich kierunku jest ryzykiem, ale skłaniam się zaryzykować gdyż 3 kolejki przed końcem rundy zasadniczej nie są już tak bezpiecznie jak przez cały sezon.

 

:plus: 170

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Cracovia - Śląsk Wrocław
Typ: 1
Kurs: 2.20
Bukmacher: Totolotek

Jestem coraz bardziej zadowolony z moich przenosin do Totolotka, a dzisiaj jest świetna okazja do grubszego zagrania, ponieważ w piątki Totolotek w ogóle nie liczy podatku. Patrząc na Mega Kursy zdecydowałem się na Cracovie i widzę w tym spore value, zwłaszcza że kurs jest o 0.16 wyższy niż w Unibecie na takie zdarzenie. "Pasy" nie rozgrywają dobrego sezonu i znajdują się w strefie spadkowej, lecz pojedynek ze Śląskiem jest świetną okazją do przełamania. Goście z Wrocławia po prostu nie są na tyle dobrym zespołem, żeby wygrać trzeci raz z rzędu. Dla Cracovii to idealna okazja do przełamania i zainkasowania istotnych trzech oczek. W poprzednim sezonie na swoim stadionie "Pasy" wygrały 4:1 i skłaniam się do tego, że teraz też będą drużyną lepszą od przyjezdnych. Do tego ciekawie wygląda też ewentualna wygrana Zagłębia z Jagiellonią po 2.75 w Totolotku.

 

:plus: 120

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Holandia Eerste Divisie

Dordrecht vs Eindhoven

Eindhoven over 1.5 gola

1.70

Unibet

07.04.2017 / 20:00

 

Lepsza passa szybko poszla sie pasc dzieki Wolfsburgowi,ktory mnie bardzo negatywnie zaskoczyl w meczu z Freiburgiem przegrywajac 0:1...

Jak widac jak Gomez nie strzela to inni jakos nie specjalnie go zastepuja....

Dzisiaj spotkanie w ramach zaplecza Eredivisie.

Nie chce mi sie zbytnio wymieniac statystyk i ostatnich spotkan,dla mnie faworytem jest tu ekipa gosci i na nich dzisiaj postawie.

Cos jednak trzeba napisac,tak wiec... :

Dordrecht zajmuje w lidze marne 19 miejsce i gorszy jest tylko Achilles '29,ktory pomalu szykuje sie do spadku z ligi.

Druzyna zdobyla w calym sezonie 22 punkty,jak na 32 kolejki to bardzo mizernie.

Liga ta jest naprawde conajmniej dziwna...Ogladalem Dordrecht nie tak dawno w spotkaniu z de Graafschap i tam caly mecz byl pod kontrola gosci,ktorzy pewnie wygrali 3:0.

De Graafschap nie jest zespolem z czolowki a mimo to robil co chcial na stadionie Riwal Hoogwerkers...

Niech mi teraz ktos wytlumaczy jedno - Dordrecht w ostatnich 11 meczach wygral zaledwie jedno spotkanie.Z kim?A no wlanie...Pokonali u siebie lidera Venlo strzelajac im.....5 bramek....

Do 83 minuty bylo 2:2....

Jak to wytlumaczyc?Nie mam pojecia.

To byl jedyny pozytyw w wynikach zespolu Dordrecht w ostatnim czasie.

Ostatnia kolejka to juz kolejna porazka tym razem z Helmond 0:1.

 

Eindhoven jakby na sile nie chcial awansowac do wyzszej ligi,przynajmniej takie odnioslem wrazenie.

No chyba,ze faktycznie zlapali dolek formy.

Po wygranej z Telstar 4:2 nadeszly trzy porazki z rzedu,porazki dosc bolesne zwalszcza ta z rezerwami PSV 0:5...

W ostatniej kolejce nastapilo przelamanie,gdzie przed wlasna publicznoscia Eindhoven zagral tak,jak przyzwyczail do tego swoich kibicow,czyli wygrana 4:2 z Den Bosch.

Nie wierze,po prostu nie wierze,ze tutaj Eindhoven nie strzeli dwoch bramek,co prawda ich mecze wyjazdowe do rewelacyjnych nie naleza,ale Dordrecht to nie jest ich poziom moim zdaniem nawet grajac u siebie.

 

Tak jak wspomnialem wczesniej,zagram tutaj w strone gosci.Jesli faktycznie szybko pozeganli kryzys,to dzisiaj dwie bramki to bedzie minimum z ich strony.

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Cracovia - Śląsk Wrocław
Typ: over 3.5 gola
Kurs: 3.40
Bukmacher: Unibet

 

JA liczę tutaj na otwarte widowisko i sporo bramek . gospodarze są po poważnych rozmowach z włodarzami klubu i zapewne wytyczne padły co do druzyny i tego sezonu stąd myślę że chłopaki za wszelką cenę będa chcieli odnieść zwycięstwo , z drugiej strony goście z Wrocławia także mają swój cel a mianowicie dostać sie do tej lepszej części tabeli i mieć wtedy spokojny byt a są tego naprawdę blisko bo zaledwie 3 pkt im brakuje np do Korony z miejsca 8 , gra Śląska ostatnio jest na + bo dwa ostatnie pojedynki to komplet 6 pkt , w pierwszym pojedynku we Wrocławiu padł remis 2:2 , ostatni występ Śląska tu w Krakowie to aż 4:1 dla pasów i dziś także liczę jak już wspomniałem na początku na wysoki over !

 

:minus: 200

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna: FRANCJA: Ligue 1 - Kolejka 32

Spotkanie: Lille -              Nice

07.04.2017 20:45

Typ: X2

Kurs:  1,50

Bukmacher:  Unibet

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie  w Ligue1 w 32  kolejce   pomiędzy drużynami Lille i Nice . Gospodarze z dorobkiem 37  punktów zajmują 13 pozycje, natomiast goście z dorobkiem 67 punktów plasują się na 3 pozycji.  W ostatnich pięciu spotkaniach drużyna  gospodarzy zaliczyła dwa zwycięstwa, dwa remisy i jedną porażke, natomiast goście trzy zwycięstwa i dwa remisy.  Ostatnie pięć spotkań pomiędzy tymi drużynami to cztery remisy i jedno zwycięstwo Nicei. Oby dwa zespoły mają świetne passe dlatego spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkania w wykonaniu obu zespołów.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie wyrównane, gospodarze, którzy będą liczyć na szybkie akcje w ofensywie i powinni dzisiaj strzelić kilka bramek. Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi. Gości stać tutaj na strzelenie bramki, dlatego uważam że dzisiejsze spotkanie będzie obfitować w bramki i zakończy się remisem. Mój typ to 2:2  po bardzo ciekawym spotkaniu. 

 

:plus: 50

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Hokej na lodzie/DEL2

Spotkanie:Kassel-Frankfurt

Godzina:19:30

Typ:over 5.5

Kurs:1.80

Bukmaacher:Unibet

Analiza:

 

Na dziś wybrałem spotkanie drugiej ligi niemieckiej w hokeju na lodzie, pomiędzy Kassel-Frankfurt.To czwarty mecz półfinałowy. Stan rywalizacji 3:0 dla drużyny z Frankfurtu.Poprzednie trzy mecze, goście wygrali 4:1,2;5,3:1.Poprzedniego rywala-drużynę Freiburga-zespół z Frankfurtu pokonał pewnie, zwyciężając  w każdym z czterech spotkań.Dziś również powinni spokojnie wygrać i awansować do finału.Gospodarze ,drużyna Kassel wygrała rywalizację 4:1 z Lausitzer Fuchse.Ale przejdźmy do tego co nas interesuje.Jakie wyniki padały pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Ja w tym meczu widzę zwycięstwo  gości i pewniakiem jest dla mnie over 4.5.Nie powinno być problemu z pokryciem tej linii.Dziesięć ostatnich spotkań drużyny gospodarzy  to 8/10 ,uwzględniając linię 4.5.U gości również wygląda to przyzwoicie,linia 4.5 pokryta 9/10.Na dwadzieścia spotkań z udziałem tych drużyn,over 4.5 nie padł tylko w trzech spotkaniach.Taki over przez bukmacherów oceniany jest bardzo nisko(kurs 1.37).A teraz linia 5.5 która nas interesuje.Kassel 5/10,natomiast Frakfurt  już 8/10.Ja widzę potencjał w drużynie gości.Jak spojrzymy na ostatnie dwadzieścia spotkań gości to strzelają aż miło,4-5 goli to norma.Tu w tym spotkaniu nie będzie inaczej.Kassel żeby myśleć o dalszej rywalizacji,murować bramki nie będzie.Już w pierwszej tercji powinny paść 2 a może nwet 3 bramki.Kurs w mojej ocenie jest przez bukmacherów zawyżony.Takie overy w lidze austriackiej,pomiędzy bramkostrzelnymi drużynami są po kursach 1.5-1.6.Więc warto po tym kursie skorzystać.

Powodzenia!

 

:plus: 80

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...