Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/5142-regulamin-i-zasady/

 

Wzór podawania typów:

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Nieobowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-97?do=findComment&comment=993228

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka ręczna - Francja
Godzina: 20:45
Spotkanie: St. Raphael - Chambery Savoie
Typ: Chambery (+2,5)
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bet365

Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, wczorajsza analiza niestety zawiodła . Z racji tego że mamy Środę a oferta jest bardzo bogata i jest w czym wybierać zdecydowałem się na piłkę ręczna, gdyż znalazłem moim zdaniem bardzo silne zdarzenie, dlatego chciałbym podzielić się z wami jednym z takich spotkań. Będzie to jedno z kilku na dziś zaplanowanych spotkań w lidze francuskiej.Niesamowicie dziwi mnie rozbieżność dzisiejszych kursów, jak i faworyta tego pojedynku, gdyż gospodarze stawiani są tutaj w tej roli co może być bardzo mylne, natomiast ja uważam odwrotnie że to Chambery dzisiaj sprawi mała sensacje na parkiecie gospodarzy i wygra, jednak podpieram się tu opcją handicapu +2,5 bo linia ta pozwala być spokojnym o losy tego meczu. Gospodarze ostatnio prezentują przyzwoita formę, wygrali ostatni mecz z Toulouse 31:25, w pucharze EHF ograli Ribnice 26:22, w lidzę wysoko ulegli trzeciej sile Montpellier 33:25 oraz wygrali w Ribnicy 24:31. Jeśli chodzi o Chambery to jest to zespół bardzo niewygodny i jest w stanie wygrać w lidzę z każdym, ostatni mecz przegrali z zespołem który od kilku lat nie podzielenie rządzi w lidze francuskiej, a mowa o PSG. Wynikiem 31:25 skończyło się spotkanie,jednak warto zaznaczyć że od samego początku mecz dla gości się nie ułożył i do piętnastej minuty rzucili zaledwie dwie bramki, przegrywając do połowy 19:8 i szykował się tutaj pogrom ze strony paryżan, jednak w drugiej połowie goście z Savoie pokazali walkę i charakter i wygrali druga cześć 12:17, wcześniej pokonali Toulouse 30:29, wygrali również z silnym Montpellier na własnym parkiecie 33:30 oraz wysoko pokonali Selesat 29:20. Wszystkie te czynniki sprawiają że goście są dla mnie faworytem dzisiejszego pierwszego meczu ćwierćfinałowego, a linia +2,5 zachęca do grania za większe pieniądze. Warto dodać że ostatnie cztery spotkania zakończyły się trzema wygranymi Chambery, a tylko raz triumfował St. Raphael. Dla Chambery 28:23, 31:24 oraz 29:22. Ciekawostką jest to że ostatni mecz w pucharze Francji zakończył się się wynikiem 24:31 dla Chambery, a gospodarze za wiele do powiedzenia nie mieli, dlatego nie sądzę że w meczu ligowym osiągną lepszy wynik.

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis WTA 

Godzina: 19:00

Spotkanie: Halep - Konta

Typ: Konta 2:0

Kurs: 2,70

Bukmacher: Unibet

 

O 19 czasu polskiego dojdzie do spotkania ćwierćfinałowego WTA Miami na kortach twardych gdzie idę w pewne zwycięstwo Brytyjki. Johanna Konta 11 miejsce w rankingu WTA, bardzo dobra gra na hard kortach gdzie dominuje rywalki. Bilans w tym roku 16/3 . Tutaj po cieżkim początku pokonała bardzo pewnie Permantier 6:4, 6:0 a później Arruabarrene 7:5,6:1 . W obu tych spotkaniach dobrze Brytyjka serwowała notując w tych krótkich meczach odpowiednio 7 i 5 asów serwisowych. Teraz czas na nr 4 Simone Halep i wydaje mi się, że motywacja aby 2 raz ograć Rumunkę jest ogromna. Przypomnę, że w 2015 roku w Wuhan Johanna wygrał 2:1 przy kursie 4.50 a od tamtego czasu zanotowała ogromny postęp w swojej grze. Rumunka mimo iż przeszła do ćwierćfinału gra słabo i jest wg mnie poniżej formy. Simone widzałem w meczu z Osaką i podobnie jak wczoraj z Sam Stosur meczyła się i popełniała mnóstwo błędów. Jeśli dziś nie będzie poprawy w grze tej zawodniczki przegra to spotkanie dość gładko. Konta dobrze potrafi przejmować grę i dobrze wygląda na serwisie więć tych szans na breaka nie powinno być wiele. Patrząc na return - Konta w meczu z Arruabarreną miała 4/4 natomiast z Permantier 4/6. Wiadomo, że Halep to jednak dużo większe doświadczenie i cwaniactwo ale przy takim kursie wygrana lepszej jakościowo Brytyjki jest wielce prawdopodobne. 

 

:minus: 150

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - Polska, Play Offy
Godzina: 18:30
Spotkanie: GKS Tychy - Cracovia
Typ: 1
Kurs: 1,86
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Przed nami 5 mecz w finale Polskiej Ligi Hokeja czy mecz ostatni? Przekonamy się już około 20:30 lecz moim zdaniem to właśnie dziś Tychy będą świętować mistrzostwo Polski, a gdzie najlepiej świętować jak nie u siebie w Tychach?
GKS Tychy prowadzą w finale już 3:1 (3:2, 4:2 - pierwsze 2 mecze u siebie Tychy wygrały, następnie w Cracovii polegli 4:7 by wygrać 3:1 drugi mecz na wyjeździe).
W półfinale Tychy rozbili 4:0 szybko łatwo i przyjemnie Polonię Bytom natomiast Cracovia ograła Podhale Nowy Targ również łatwo i przyjemnie 4:0.
Nie od dziś wiadomo, że w naszej lidze pada sporo bramek, w końcu obie ekipy mają kim straszyć rywali dlatego również polecam grać na gole w tym meczu.
Ogólnie wydaje mi się, że to Tychy trafili z lepsza formą w tym finale, co pokazują to w każdym z tych meczów i wydaje mi się, że dziś postawią przysłowiową "kropkę nad i" ...
Polecam zwycięstwo gospodarzy.

Powodzenia.

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dyscyplina piłka ręczna Francja

Godz: 20:00

spotkanie: Selestas - Saras

typ: Saras -1.5

Kurs 2.04

Buk Unibet

 

Analiza

Dzis na tapete biorę szczypiorniaka we Francji, ale trudno szukać w tym typie sztandarowe ekipy z nad Sekwany czy PSG czy Montpellier. Dziś gram przeciwko absolutnym autsiderom ligi, czyli Selestas. Gospodarze w dziewiętnastu kolejkach zgromadzili JEDEN punkt, co jest chyba najgorszym wynikiem w historii ligi. Co śmieszniejsze zdobyli go właśnie z dzisiejszym rywalem, ktory wcale nie jest innym ligowym slabeuszem. Saras co prawda przegrali dziesięć meczy, ale i tak zajmują bezpieczne miejsce w tabeli. Goście to niezły team, potrafia postawic ciezkie warunki wyzej notowanym rywalom (remisowali m.in z St Rafhael czy Touluse a pokonali Aix). Moim zdaniem gospodarze nie sprawia dziś znów niespodzianki, a raczej to goście nie pozwolą na kolejną wpadke. Stawiam na Saras

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...