Skocz do zawartości

[Zamknięty] Fantasy sport


FabianRene

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem

od jakiegoś czasu na naszym rynku internetowym działa pierwsza polska platforma Daily Fantasy Sports - Stars Fight . Zamiast konkursów na pół roku czy dłużej (fantasy liga wp czy FPL) są krótkie weekendowe turnieje z kasą do wygrania. Na początku miało być wpisowe, ale coś tam z prawem było nie tak i normalnym i legalnym rozwiązaniem okazała się nagroda gwarantowana przez organizatora, o którą rywalizują drużyny. 


 

Robi się  standardowo skład, wybiera C, ma się 5 różnych lig (zależy jakie wchodzą w skład danego konkursu) i tyle. Punkty, bramki, asysty, ale też liczba podań, czas gry wygrana / przegrana itp. Wszystko jest za free, jak ktoś ma ochotę To może powiększyć swój budżet na robienie drużyny, aby mieć Messiego i CR7 i w ogóle all stars w składzie, które i tak mogą ostatecznie nie wyjść na boisko


 

Bardzo często są w ogóle darmowe turnieje PROMO z dużym budżetem. Tak było ostatnio, w którym do współpracy przystąpił portal GOAL.pl i ufundował książki. Jak ktoś ma ochotę można zajrzeć, bo dzięki temu weekendy wyglądają się jeszcze bardziej ciekawie.  STARS FIGHT


 

Największą zaletą całego przedsięwzięcia, które mnie przekonało to "krótkoterminowość", tzn. od zawsze gram w FantasyPremierLeague, polskie managery jak FantasyLiga czy Ustaw Ligę, ale trwają one pół roku, albo i dłużej. Niby fajnie, ale zawsze coś pójdzie nie tak, albo zapomniałem zrobić zmian, albo ktoś nagle kontuzjowany i główna nagroda poszła :) A tu mogę fajnie rozpoczynać i kończyć co tydzień w kilku konkursach.

---------------------------------------------------

UPDATE

zapomniałem jeszcze o czymś. Wraz ze startem platformy założyłem swoją stronkę drużyny na facebooku, aby pokazywać swoje zwycięstwa no i niestety zdarzały się też porażki. Jak ktoś ma ochotę to zapraszam do przekulania walla drużyny na fajsie, co chyba najlepiej odzwierciedla i co tam COME ON:)

moja drużyna i przejście na jej fejsa to  =>  =>    TORN HELKAR   Do zobaczenia w klasyfikacjach wyników :) :) :)

Edytowane przez FabianRene
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...