Skocz do zawartości

[Zamknięty] WTA - Dubaj - Budapeszt


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

tcx9MWj.png

 

Dubai Duty Free Tennis Championships

Premier

Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie

19.02.2017 - 25.02.2017

Hard
Pula Nagród: $2,365,250

 

 

 

a8ff54fe9c25.jpg

 

Budapest Grand Prix

International

Budapeszt, Węgry

20.02.2017 - 26.02.2017

Indoor Hard
Pula Nagród: $226,750

 

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


WTA Dubaj: Johanna Konta zrezygnowała z występu. Zmiany w części drabinki Agnieszki Radwańskiej Z powodu wycofania się Johanny Konty z turnieju WTA Premier 5 w Dubaju w drabince doszło do kilka zmian. Julia Putincewa, która mogła być potencjalną rywalką Agnieszki Radwańskiej, zagra w I rundzie z Cici Bellis.

Johanna Konta wycofała się z turnieju WTA Premier 5 w Dubaju z powodu kontuzji lewej stopy. Brytyjka poinformowała o swojej decyzji dopiero po losowaniu, więc w drabince doszło do kilku zmian. Miejsce najlepszej brytyjskiej tenisistki zajęła Barbora Strycova, która otrzymała wolny los. W II rundzie spotka się z lepszą z pary Shuai Peng - Łesia Curenko.

 

Julia Putincewa, która mogła być potencjalną rywalką Agnieszki Radwańskiej w II rundzie, przesunęła się nieco w górę drabinki i zagra z Catherine Bellis. Pierwszą przeciwniczką krakowianki będzie zatem albo Bułgarka Cwetana Pironkowa, albo Elise Mertens. Belgijka, która w styczniu wygrała zawody WTA International na kortach twardych w Hobart, udanie przeszła przez dwustopniowe eliminacje.

 

 Przykro mi, że muszę wycofać się z turnieju w Dubaju - napisała w oświadczeniu Konta. - Przyjechałam tutaj, aby podjąć walkę i jest mi smutno, że nie będę mogła zadebiutować na tych kortach. Zdrowie jest jednak najważniejsze, a przed nami długi sezon. Z niecierpliwością oczekuję powrotu tutaj w przyszłym roku.

 

za: sportowefakty.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...