Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:http://obstawianie.com/topic/5142-regulamin-i-zasady/?p=166938

 

Wzór podawania typów:

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Nieobowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie :arrow:http://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-95#entry989684

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 21:05
Spotkanie Fiorentina-Moenchegladbach
Typ: bts
Kurs 1.70
Buk sportingbet.jpg
Analiza: Już jutro rewanżowe spotkanie pomiędzy ekipami Włoskiej Fiorentiny oraz Niemieckiej Borussi Moenchegladbach. Gospodarze w pierwszym spotkaniu wygrali na wyjeździe 0:1 i mocno przybliżyli się do awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek, obie ekipy w swoich poprzednich spotkaniach ligowych radziły sobie z różnym skutkiem często traciły punkty, ale i tak znacznie lepiej wygląda to wszystko po stronie włoskiej Fiorentiny, która na swoim stadionie w tym sezonie radzi sobie bardzo dobrze w 15 spotkaniach zaliczyła zaledwie 1 porażkę z zespołem PAOKU w fazie grupowej Ligi Europejskiej poza tym notują same wygrane oraz remisy , nie wygrał na ich stadionie między innymi Milan, Juventus, Roma oraz Napoli, natomiast goście ogólnie mają spore problemy z organizowaniem sobie gry defensywnej i na wyjazdach tracą sporo bramek, liczę iż ten mecz będzie otwarty bowiem obie ekipy już nie raz w tym sezonie nam pokazywały iż bramki strzelać potrafią, jednak moim faworytem do awansu do następnej rundy jest ekipa Fiorentiny która w lidze w obecnym sezonie nie przegrała jeszcze ani jednego spotkania, goście natomiast na wyjeździe w lidze w tym sezonie ugrali zaledwie 8 punktów, zdobywajac tylko 7 bramek, stawiam tutaj na wynik 1:0 do połowy oraz 2:1 po końcowym gwizdku sędziego , myślę że gospodarze nie zmarnują prowadzenia z pierwszego meczu i dowiozą awans do końca.

 

:plus: 70

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina piłka nożna Liga Europy
Godz: 21-05
spotkanie Tottenham - Gent
typ: Spurs -2.5
Kurs 3.55
Buk unibet

Analiza:
Sensacyjnie zakończył się pierwszy mecz miedzy tymi zespołami w Belgii, bo Gent wygrał skromnie 1-0. Dla Belgów to świetny wynik, bo choć skromnie wygrali to nie stracili bramki. Jednak w rewanzu nie są faworytem i moim zdaniem słusznie, bo Koguty z pewnościa nie odpuszczą i za wszelką cenę beda chcieli zameldować sie w 1/8. A trener gospodarzy Pochettino juz w pierwszym meczu pokazał ze nie traktuje po macoszemu rozgrywek LE, bo wystawił praktycznie najmocniejszy skład z Kane'm, Alli'm czy Llorisem na czele. W rewanzu jednak spodziewam się absolutnie najmocniejszego składu, czyli chociażby obecnośc od pierwszych minut na boisku Ericksena. Dla Spurs odpadnięcie ze słabymi Belgami (nie oszukujmy się że tak nie jest, bo widać po ich wynikach w tym sezonie ze sa dalece od formy chociazby z poprzedniego sezonu gdzie zameldowali sie ostatecznie na najniższym stopniu podium) bedzie z pewnością przykrą niespodzianką, a taka juz w tym sezonie zaliczyli, bo w cuglach mieli wygrać swoją grupe w Lidze Mistrzów, a musieli uznać wyższość Monaco i Leverkusen. I własnie z tymi zespołami ponieśli jedyne porażki na własnym stadionie, ponadto w LM ograli CSKA 3-1, a w lidze zremisowali tu tylko piłkarze Leicester i Liverpoolu. Ostatnią stratą punktow u siebie była wspomniana porażka z Aptekarzami (na początku listopada), a więc od ponad trzech i pół miesiąca nikt nie potrafi urwać Kogutom punktów na White Hart Lane. To właśnie tu Koguty przerwały fenomenalną serię zwycięstw Chelsea czy w innych gorących derbach Londynu poległ West Ham. Od jakiegoś czasu jest to twierdza nie do zdobycia i wątpie by uczynili to piłkarze Gent. Moim zdaniem pewne zwycięstwo gospodarzy

 

:minus: 200

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godz: 19:00
Spotkanie: Ajax Amsterdam - Legia Warszawa
Typ: Ajax
Kurs: 1.44
Buk: Bwin
 

Żądna rewanżu Legia po fatalnym występie w Ekstraklasie jedzie pokazać się z jak najlepszej strony w Amsterdamie. Ja jednak przewiduję łatwą przeprawę Holendrów. Na własnym stadionie Ajax spisuje się bardzo dobrze. W lidze w 11 spotkaniach tylko 3 krotnie tracili punkty, dwa razy miało to miejsce na początku sezonu. W ostatnich 10 spotkaniach, jeżeli weźmiemy pod uwagę LE, puchar i Eredivise, Ajax tylko raz podzielił się punktami z rywalami remisując 1-1 z PSV. Według mnie Legia nie ma tu wielu argumentów do podjęcia rękawic. Brakować będzie Radovicia, Legioniści nową rundę rozpoczęli bez Nikolica i Prijovica. Czyli brakuje trzech najgroźniejszych piłkarzy stołecznego klubu. Necid? Pewnie jeszcze trochę czasu mu zajmie wdrożenie się do zespołu, o ile w ogóle się to stanie. Legia przede wszystkim będzie cierpieć z powodu nieogrania na wiosnę. Pamiętamy jak to wyglądało na początku sezonu. Teraz zespół też się troszeczkę zmienił i na pewno potrzebują czasu, żeby grać na optymalnym poziomie. Ajax tego problemu mieć nie będzie. Ligę Europy w Holandii traktują priorytetowo, dlatego nie będzie mowy o lekceważeniu rywala, co z resztą pokazał pierwszy mecz. Holendrzy lepiej weszli w tamto spotkanie i powinni je wygrać, gdyby nie Malarz, gdyby nie sędziowie. Cała sytuacja na pewno rozzłościła Amsterdamczyków, dlatego myślę, że jutro na boisku zobaczymy sportową złość i Ajax szybko sobie ułoży to spotkanie. W zespole gospodarzy bez większych osłabień, największym nieobecnym jest Daley Sinkgraven. Nie widzę jednak przeciwwskazań za grą czystego zwycięstwa po całkiem przyjemnym kursie do dubla.

 

:plus: 44

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska

 

610.png?lm=1458894971el.png?lm=1436945901255.png?lm=1463410132

 

Spotkanie: Ajax - Legia
Typ: 2DNB
Kurs: 5,50
Data i godzina: 23.02.2016 19:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie rewanżowe 1/16 finału Ligi Europejskiej pomiędzy Ajaxem Amsterdam a Legią Warszawa. Pierwsze spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Nie obyło się bez kontrowersji przy jednej obronie Arkadiusza Malarza, gdzie piłka nota bene prawdopodobnie znalazła się już za linią bramkową, jednakże sędziowie tego nie dostrzegli. Na Łazienkowskiej Legia grała przede wszystkim tak aby nie stracić bramki, a nóż przy jakiejś kontrze uda się coś strzelić. Gospodarze u siebie na pewno mocno przycisną Warszawiaków, ja jednak nie skazywałbym ich na takie pożarcie jak robią to buki kursami na Ajax. Tak wiem Legia w ostatniej kolejce Ekstraklasy delikatnie się skompromitowała przegrywając u siebie z czerwoną latarnią ligi - Ruchem Chorzów. Mimo wszystko dziś liczę, że pokażą się ze znacznie lepszej strony i jak dla mnie jak najbardziej są w stanie to spotkanie co najmniej zremisować a kto wie być może uda im się nawet wygrać. CO do sytuacji kadrowej wygląda to tak, że w ekipie prowadzonej przez Petera Bosza nie zobaczymy dziś kontuzjowanych Daleya Sinkgravena, Davida Neresa oraz Pelle Clementa, nie zobaczymy także negatywnego bohatera z pierwszego spotkania Kenny'ego Tete, który w ciągu trzynastu minut wyłapał dwie żółte kartki w rezultacie wylatując z boiska. Natomiast w drużynie Jacka Magiery nie wystąpi dziś tylko zawieszony za nadmiar żółtych kartek Miroslav Radovic, brak tak doświadczonego zawodnika jest jednak dość dużym osłabieniem. Mimo wszystko moim zdaniem Legia dziś powalczy nie ma nic do stracenia, na pewno zawodnicy będą też chcieli zmazać plamę po ligowej wpadce, pokusiłbym się tu wbrew wszystkiemu nawet o wygraną Legii, co będzie niewątpliwie sporą niespodzianką. Mecz rozpocznie się o godzinie 19:00.

 

:minus: 200

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajax - Legia Warszawa godz. 19:00
typ: Legia - awans
kurs: 3,20
Buk: Unibet

Dziś w Amsterdamie dojdzie do rewanżowego spotkania 1/16 finału Ligi Europejskiej pomiędzy Ajax-em a Legią Warszawa. Faworytem bukmacherów jest zespół z Holandii, ja jednak nie stawiam na straconej pozycji Legionistów . Myślę,że w tym spotkaniu padnie bramkowy remis,który da awans Legii.
Choć Ajax jest niepokonany w tym roku ,to nie sądzę aby dziś wygrał . Piłkarze z Amsterdamu w tym roku nie wygrali tylko raz właśnie z Legią na Ł3 .
Jacek Magiera nie boi się wyzwań i na pewno Legia nie będzie grała na 0-0 ,pamiętamy mecze z Realem czy Borussią gdzie Legia strzeliła 3 i 4 bramki.
Co prawda ostatnia porażka z Ruchem 1-3 nie nastawia optymistycznie ,jednak uważam że remis jest jak najbardziej w zasięgu Legionistów.
Ajax w tym roku stracił zaledwie jedną bramkę w meczu ze Zwolle ,który wygrał 3-1. Legia nie ma nic do stracenia i nawet bez Radovica będzie groźna . Magiera nie boi się eksperymentować i stawia również na młodych graczy . Liczę na pierwszą bramkę w barwach stołecznych Necid-a.
W ostatnim spotkaniu obu drużyn dwa lata temu w Amsterdamie , Ajax wygrał 1-0 dziś stawiam na 1-1 i dalszą przygodę Legii w pucharach.

 

https://obstawianie.com/topic/34258-liga-europy-20162017/page-3?do=findComment&comment=991827

 

:minus: 150

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka, Polska, Orlen Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Legionowo - Chemik Police
Typ: +3,5 seta
Kurs: 2,70
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Typ może na pierwszy rzut oka wygląda dość wariacko lecz ja widzę spore szanse na to aby ten typ był na plus po zakończeniu meczu.
Przede wszystkim liczę na to, że trener Chemika da odpocząć swoim największym gwiazdom ponieważ są tuż po meczu Ligi Mistrzów, grali we wtorek o 18:00 więc mają zaledwie 2 dni odpoczynku.
Obu ekip nie ma co porównywać bo każdy doskonale wie jaka ich dzieli przepaść.
Mecze bezpośrednie nie są optymistyczne dla mojego typu, ostatnie 7 meczów między obiema drużynami kończyły się w 3 setach. Kiedyś passa musi się zakończyć.
Legionowo tylko w 3 meczach u siebie w tym sezonie nie wygrało seta. Myślę, że gospodynie zrobią wszystko aby ten mecz nie trwał tylko 3 sety. Liczę na małą niespodziankę.

Powodzenia.

 

https://obstawianie.com/topic/32439-orlen-liga-20152016/?p=991848

 

:minus: 150

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ajax Amsterdam - Legia Warszawa
Typ: Powyżej 12,0 rzutów różnych
Kurs: 3,60
Buk: Bet365

Witam wszystkich w kolejnym dniu, w którym oferta jeśli chodzi o piłkę nożną jest bardzo bogata, a to między innymi za sprawą rozgrywek ligi europejskiej, dlatego postanowiłem zdecydować się na spotkanie które będzie nas najbardziej interesować, a więc pojedynek rewanżowy pomiędzy gospodarzami dzisiejszego widowiska Ajaxem Amsterdam, a godnie reprezentującą nad w tych rozgrywkach Legią Warszawa. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są wielokrotni mistrzowie Holandii, dlatego moja opcja wydaje mi się dużo bardziej bezpieczna, gdyż w pierwszym spotkaniu przy Łazienkowskiej liczba rzutów różnych jaka była w sumie to aż siedemnaście, a więc bardzo dużo z czego Ajax miał ich na koncie dziewięć. Niezaprzeczalnie to dzisiaj gospodarze będą narzucać tempo gry i dążyć do strzelenia bramki dającej upragniony awans, jestem głęboko przekonany że bramkarz Legii Malarz w tym meczu będzie miał kupę roboty, a co za tym idzie oczywiście wybicia piłki poza końcową linię lub rożny. Na pewno legioniści nie będą się odkrywać, tylko liczyć na wyprowadzenie szybkich kontr ataków i tu bedą upatrywać zdobycia bramki. Liczę na podobny przebieg jak to miało miejsce w stolicy, myślę że gospodarze są w stanie u siebie zdobyć w tym meczu nawet ponad dziesięć kornerów, a najlepszym przykładem będzie pierwszy mecz gdzie nie da się ukryć byli stroną lepszą i wyprowadzająca znacznie więcej sytuacji bramkowych w efekcie osiągneli na koniec meczu dziewięć różnych, natomiast jeśli chodzi o Legię są w stanie dorzucić około trzech lub czterech różnych, tym bardziej jeśli stracą bramkę lub dwie i będą musieli gonić wynik, więc wiadomo że bardziej się odkryją i postawią na atak co równa się z sytuacjami bramkowym. Obecny kurs jest bardzo kuszący tym bardziej, że linia jest warta pogrania za drobniejszą sumę. Ciekawostką jest to że kursy dosyć mocno spadły, bo grałem też bezpieczniejszą linie powyżej dziewięciu kornerów i wówczas kurs wynosił 1,83 a nie dawno sprawdzałem i spadł na 1,72 to też wiele mówi.

 

:zwrot:

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / LE

Ajax vs Legia

Over 2.5 gola + BTS

2.62

Bet365

23.02.2017 / 19:00

 

Skutecznosc dosc szybko sie skonczyla,ale trzeba probowac dalej.

Dzisiaj mecze z LE.

Zdecydowanym faworytem do awansu jest Ajax,kory jest w zupelnie innej formie niz Legia.

Druzyna z Warszawy przed przerwa zimowa grala piekna dla oka pilke,wyniki mocno owerowe,duzo sytuacji bramkowych i strzalow - tak wygladaly mecze z udzialem Legii,oczywiscie nie musze wspominac o spotkaniach w Lidze Mistrzow.

Teraz doszlo do zmian kadrowych i jak na razie podopieczni Jacka Magiery prezentuja sie slabo.

jak na razie wygrali na wyjezdzie skromnie z Arka 1:0,bezbramkowo zremisowali u siebie z Ajaksem i w ostatniej ligowej kolejce polegli przed wlasna publicznoscia z Ruchem 1:3.

 

Ajax natomiast regularnie punktuje w lidze,w ktorej goni Feyenoord.

W ostatnich 5 meczach wygrali 4 razy,raz zremisowali z Legia.

Ajax nie stracil gola od 6 spotkan ale ta seria powinna dzisiaj sie skonczyc.

Teoretycznie patrzac na ostatnie mecze,to wydaje sie,ze moze byc wynik underowy a Ajax wygra z 1,2:0.

Gospodarze gola dzisiaj powinni strzelic bez problemu,Legia z Ruchem pokazala,ze ma problemy w defensywie,w takiej sytuacji goscie beda musieli strzelic minimum jedna bramke,a wiec beda musieli zagrac bardziej odwaznie i ofensywnie co moze wykorzystac Ajax.

Ogolnie rzecz biorac spodizewam sie dzisiaj btsu i oweru.

 

:minus: 150

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...