Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:http://obstawianie.com/topic/5142-regulamin-i-zasady/?p=166938

 

Wzór podawania typów:

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Nieobowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie :arrow:http://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-95#entry989684

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 21:30
Spotkanie Malaga-Betis
Typ: Malaga będzie prowadziła do połowy dokładnie 1 golem
Kurs 3.55
Buk Unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie z Hiszpańskiej Primera Divison w którym ekipa Malagi na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Realu betis. Gospodarze w poprzednich spotkaniach radzili sobie z różnym skutkiem , ich najpoważniejszym problemem na chwilę obecną jest to iż nie potrafią ustabilizować swojej formy, pomiędzy nimi w ligowej klasyfikacji jest zaledwie 2 punkty różnicy, obie drużyny sporo bramek strzelają jak i tracą myślę że Betis który na wyjazdach gra beznadziejnie i przegrał 5 kolejnych spotkań pod rząd tutaj również nie wyjdzie z czystym kontem, ekipa gospodarzy natomiast traciła bramki grając na swoim boisku praktycznie w każdym spotkaniu ligowym, dlatego ja myślę że tutaj możemy zobaczyć kilka bramek, obie ekipy na pewno potrzebują ligowych punktów i żadna z nich nie będzie chciała odpuścić tego spotkania, bowiem każdej z tych dwóch ekip w tych rozgrywkach brakuje wygranych, delikatnym faworytem do zdobycia kompletu punktów jest ekip gospodarzy ,ale chyba głównie ze względu an rozgrywanie tego spotkania przed wlasną publicznością , ja jednak stawiam na remis oraz podział punktów, myślę że wynik 1:1 jest w tym przypadku jak najbardziej prawdopodobny.

 

:plus: 250

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Niemcy Puchar

Godz: 20-45

spotkanie Lotte - Borussia Dortmund

typ: Borussia -2.5

Kurs 2,33

Buk Unibet

 

Analiza:

Bardzo daleko w pucharze niemiec doszli piłkarze trzecioligowego Lotte, bo po wyeliminowaniu TSV Monachium 1960 są już w ćwierćfinale. Ale nie to jest największa niespodzianka jaka jest wyeliminowanie przez nich zespołu z 2. Bundesligi. Rundę wcześniej sprawili nie niespodziankę, a sensacje eliminując Bayer Leverkusen. A był to cięzki mecz dla nich, bo dwukrotnie musieli gonić wynik ale dwa razy im się udało, a w serii jedenastek okazali się lepsi. Dzis zespół znów z najwyższej półki, bo przyjezdza do nich Borussia Dortmund. I raczej dzis nie odepszą naporu czołowego zespołu ostatnich kilku lat w Niemczech. Borussia co prawda przyjeżdza osłabiona brakiem m.in. Goetze, Bendera czy Rode, ale ich kadra jest bardzo szeroka i na tyle mocna ze powinni sobie bez problemów poradzić z przeciętnym zespołem, bo takim właśnie jest Lotte na poziomie trzeciej ligi. A borussia w tym roku kalendarzowym gra całkiem dobrze. W lidze zgubili co prawda punkty w Mainz i ponieśli wstydliwą porażkę z ostatnim w tabeli Darmstadt, ponadto w Lidze mistrzów ulegli w Lizbonie Benfice 0-1 (ale tu sprawa awansu jest wciąż otwarta i to Borussia wciąż jest faworytem do awansu), ale ostatnie dwa mecze to zwycięstwa po 3-0 z Wolfsburgiem i Freiburgiem. Moim zdaniem podopieczni Tuchela dzis powinni podtrzymać ostatnią dobrą passe i pewnie powinni zameldować się w półfinale Pucharu Niemiec

 

:zwrot:

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( League One )
Spotkanie: Bolton Wanderers F.C. - Bristol Rovers F.C.
Typ: 1
Kurs: 2.05
Data: 28.02.2017
Godzina: 21.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

Zapraszam na 35 serię gier do angielskiej League One.

W ciekawym spotkaniu na Macron Stadium zmierzą się ze sobą miejscowe Bolton Wanderers Football Club a w gości przyjedzie zespół Bristol Rovers Football Club.

Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 32 spotkaniach zdobyli 58 punktów co daje obecnie 4 miejsce w tabeli ligowej natomiast goście są obecnie na pozycji 11 ze zdobytymi 47 oczkami w swoich 34 meczach.

Bolton Wanderers F.C. w tym sezonie ligowym na swoim terenie 11 zwycięstw, 3 remisy oraz 3 przegrane z bilansem bramkowym 28-13 zaś Bristol Rovers F.C.na wyjazdach 3 wygrane, 5 remisów oraz 8 porażek i bilans bramek 19-32.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy na swoim terenie grają bardzo dobrze i powinni na swoim terenie wygrywać jeśli chcą wywalczyć bezpośredni awans a goście w delegacjach graja słabo tracąc przy tym spora ilość goli.

 

Link do wydarzenia:

 

http://www.flashscore.pl/mecz/d4aoiZbo/#szczegoly-meczu

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Sudamericana
Spotkanie: O'Higgins - Fuerza
Typ: under 1.5 do ht
Kurs: 1.40
Godz: 23.15
Bukmacher: Maratonbet
Analiza:

 

Na dziś na te ostateczne rozstrzygnięcia wybrałem spotkanie chyba jedno z ostatnich jak nie ostatnie dziś do typowania - mecz Copa Sudamerica pomiędzy Chilijskim O'Higgins a ekwadorskim Fuerza. Oba zespoły zaczęły niedawno swoje ligi i jakby to delikatnie nazwać - nie błyszczą w nich. Dzisiejsi gospodarze zaczęli ligę dwa i pół tygodnia temu pokonując pewnie U.Espanola, następnie ulegając liderowi jak do tej pory Colo Colo aby w sobotę 25.02 wygrać z przedostatnia druzyną ligi Cobresal 4-1. Goście natomiast w lidze radzą sobie jeszcze gorzej - w dotychczasowych 4 spotkaniach zainkasowali 5 punktów wygrywając zaledwie raz z outsiderem ligi 3-0, remisując z przedostatnią drużyną czy przegrywając z ligowym średniakiem. Dziś na pewno oba zespoły wyjdą w pełni skoncentrowane i nastawione na mądrą i odpowiedzialną grę. Dlatego też wydaje mi się, że znalazłem bardzo dobrą opcję na ten mecz, idealnie nadającą się do jakiegoś dubelka która powinna przynieść pewne pieniążki czyli zakład na poniżej 1.5 bramki do przerwy. Oba zespoły bardzo solidne w defensywie - Fuerza niby słabo zaczęła ligę ale w 5 spotkaniach na krajowych boiskach straciła zaledwie 2 bramki. Gospodarze z Chile natomiast stracili 3 bramki w 3 spotkaniach w tym dwie z liderem z Colo Colo. W dodatku na własnym stadionie w ostatnich 5 spotkaniach stracili zaledwie 2 bramki wygrywając wszystkie mecze i inkasując komplet punktów. Dziś z ekwadorczykami nie pójdzie im tak łatwo - do tego dojdzie pucharowa presja i na bramki nie ma co liczyć co potwierdzi kolejny argument na to spotkanie czyli ostatnie występy ekipy O'Higgins w Copa Sudamerica z Wanderers - w pierwszym meczu na wyjeździe 0-0, u siebie 0-0, dogrywka także nie przyniosła bramek a rozstrzygnięcie zapadło dopiero w rzutach karnych. Dla mnie najpewniejszy typ tego wieczoru i sam z niego korzystam mimo gry w konkursie.

 

:plus: 40

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...