Skocz do zawartości

[<font color=green>KD</font>] proszę o pomoc


paulis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Panowie (bo chyba was jest tu więcej jeśli nie w 100%) Bardzo proszę o pomoc w obstawieniu na ten tydzień czegoś co mi siądzie na 99%. Dziś wysłałam już chyba 20 kupon i ciągle nic. Zawsze jakiś niby pewniak nie wygra. Moje dzisiejsze typy to:

 

Portsmouth-Blackburn 1

Everton-Aston Villa 1

Espanyol-Saragossa 1

Juventus-Lazio 1

Livorno-Milan 2

Reggina-Parma 1x

Roma-FC Turino 1

 

i 3 nie trafione...

 

Miło by było gdyby był ktoś tak pomocny i mi coś podrzucił co z większą pewnością się trafi niż to...

 

Pozdrawiam Pauliś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na forum jest wiele tematów w których bardzo wielu dobrych typerów podaje swoje typy wiec korzystaj :))

 

 

Ps Za dużo typów jak na jeden kupon(no chyba że nie postawiłaś ich na jednym kuponie) max 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nie ma "pewniaków" są tylko faworyci. :)

2.To Ty sam powinieneś decydować na co chcesz postawić, a nie sugerować się innymi.

3.Jak dla mnie grasz za dużo zdarzeń na jednym kuponie, graj duble, triple wtedy będzie łatwiej wygrać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wiecej? Wygrane beda wprost proporcjonalne do wyboru stawek, bedzie taki sam zysk % grajac po 10zl czy 300zl. Od czegos trzeba zaczac. A tak naprawde wiesz jaka jest zasada? Brak zasad, na przekor to wlasnie tutaj sie wygrywa kokosy, a nie trzymajac sie ustalonych punktow, to jedynie prowadzi do ciaglego zmniejszania swoich stawek i wpadania w bukmacherski tilt, konczacy sie trzema all inowymi kuponami. Wazne, jest aby podjac ryzyko, nie bac sie zaryzykowac, bardzo dobrze miec rozeznanie sportowe, moim zdaniem skupienie sie na jednej dyscyplinie na ten moment nie jest dobrym wyjsciem. I jakby nie bylo nie masz szczescia w zyciu to nie graj, bo jeszcze bardziej sie pograzysz. Nie traktuj tej zabawy jako cashmaker'a.

 

Samo zycie, pamietaj na 150 osob, 10-15 jest na zero, 1-2 na plus, jak nie gorzej :D Wchodzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.Ale skoro pisze, że wysłał już 20 kupon i wszystko przegrane zakładam, że ma dość spory kapitał.I na pewno większe prawdopodobieństwo, że wejdą 2-3 typy niż 6-7 typów na kuponie :)

 

ciekawe wnioski %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj bo na tym forum wszyscy wygrywają %-) A tak poważnie mówiąc,jeżeli już chcesz pograć na serio to musisz mieć spory kapitał,wiedzę,musisz umieć podjąć ryzyko,na bukmacherke trzeba mieć duzo czasu,jest wiele aspektów... A jeżeli chcesz się tym pobawić to już wtedy łatwiej,idziesz sobie do profka czy innego naziemnego,puszczasz za jakieś drobne kupon na wysokie AKO i czekasz aż szczęście się uśmiechnie,mogę ci powiedzieć,że uśmiecha się bardzo rzadko %-) Albo grasz serio albo się bawisz,grając serio masz jakieś tam szanse na zysk,bawiąc się ciągle tracisz.Decyzja należy do Ciebie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bukmacherka jest jak łowienie ryb. Popierwsze: nie Ty decydujesz kiedy ryba weźmie, więc podejście na zasadzie jeden kupon/typ na dzień to po prostu granie na siłę, bo "muszę dziś coś zagrać", a granie na siłę to jest to, co bukmacherzy lubią najbardziej. Granie na siłę jest zawsze graniem po kursach a nie ma nic lepszego dla bukmachera jak gracz dający się sugerować kursami. Po drugie: trzeba umieć łowić, czyli znać się na jakimś sporcie i siedzieć w tym na okrągło. Czasem jednak ryby nie biorą i trzeba znów zmyślać w domu jaką to wielką rybę się miało %-)

 

EDIT: jeszcze jedna ważna rzecz: trzeba się trzymać kupy (tj. społeczności jak np. fora lub serwisy typerskie) bo każdy wie coś, czym pomoże innym i w "drużynie" zawsze jest lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sobie odpowiedzieć czego oczekujesz poprzez zabawe w bukmacherke,jesli (a podejrzewam ze tak wlasnie jest w twoim przypadku)chcesz szybko i duzo ,poprzez mały wkład a dużo pozycji na kuponie, no to lepiej daj sobie z tym spokój,lepiej wygrywac po 30 ,40 zł dziennie niz liczyc na cud i puszczac tasiemce,stawiaj 1 do 3 pozycji na kuponie ,nie musisz obstawiac za niewiadomo jaką kase zacznij od np 10 zł,jak juz cos uda sie uzbierac, mozesz atakowac grubiej,jesli nie czujesz sie mocny w danej dyscyplinie,masz wszystko na forum,zycze trafnych decyzji i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy kupon

 

1. manu strzeli gola

2. San Antonio-Phoenix 1

 

50% roboty wykonane, mam nadzieję, że reszta też sie sprawdzi...

 

Jutro planuję dać

 

1. Legia strzeli

2. Chelsea strzeli

to na 100% daje

 

i zastanawiam się nad:

 

Marek-Vihren 2

 

proszę o komentarze i jak można to coś pewniejszego od tego Marka:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...