Skocz do zawartości

[Zamknięty] Codeclicker-darmowe kody paysafecard


sahaLG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chciałem po krótce przedstawić stronę codeclicker.

Strona w której za klikanie w linki zbieramy punkty 1pkt=0.01€ (1 cent)

Co godzinę mozemy kliknać 5 linków czyli 0,05€ (5 centów) a co 2 godziny dochodzi jeszcze link za 0,03€ czyli co 2 godziny mam 0,08€ (8 centów).

Ponadto za codzienne logowanie dostaje 5 centów i rowniez tez mozemy cos zarobic za jakies ankiety i inne zadania ale to raczej sporadycznie ja osobiscie tylko klikalem w linki.

Jezeli ktos chce polecac stronę to za kazdego polecnoego dostajemy 0,25€.

 

 

Zarejestrowałem się jakies 10 dni temu i do tej pory z samego kikania uzbierałem ponad 12euro.

Bardzo dobra strona jak ktos i tak siedzi na kompie to co szkodzi klinac parę linków.

 

Kasę mozemy wymienic na rozne karty typu np.amazon ja oczywiscie preferuję paysafecard,wyjątek jest taki żeby zdobyć na najtanszy paysafecard 10€ trzeba uzbierac 15€,pozniej jest juz normalnie 25€ uzbierane to kod paysafe na 25€ lub 50€ uzbierane to kod na 50€ paysafe.Tak jak mówie wyjątkiem jest tylko ten pierwszy kod.

 

Po rejestracji wchodzimy w zakładkę earnpoints a nastepnie clickerwall i tam mamy linki.

Z tego co poczytalem w necie to strona wypłacalna.

Mi jeszcze brakuje 2 euro do pierwszego kodu dlatego zachecam do rejestracji z mojego linku :)

 

 

http://cclicker.com/sss17

Edytowane przez sahaLG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 2 weeks later...

Nie szkoda ci czasu za te pare centow?

 

Nie kminie tych akcji z "zarabianiem" grosikow.

 

Naprawde,jak ruszysz glowa,to zobaczysz,ze mozna zarobic bez "cudowania"/tracenia swego drogocennego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nieliczni na tym zarabiają, wszystko zależy od ilości poleconych, jaką zbudujesz siatkę z reflinków, spokojnie niektórzy nie muszą klikać, a zarabiają ponad 10k up ;) Wiadomo under 3% w danej firmie, ale takie realia, nie nazwałbym tego grosikami, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nieliczni na tym zarabiają, wszystko zależy od ilości poleconych, jaką zbudujesz siatkę z reflinków, spokojnie niektórzy nie muszą klikać, a zarabiają ponad 10k up ;) Wiadomo under 3% w danej firmie, ale takie realia, nie nazwałbym tego grosikami, etc.

Skoro nieliczni na tym zarabiaja to oznacza,ze to jest nieoplacalne,badz ryzyko/cena jest za wysoka w stosunku do prowadzenia takiego przedsiewziecia.

 

Na wszystkim da sie zarabiac.

 

Ja mam kolege,co np. bawi sie w walute bitcoin. Kolejny sprzedaje jakies materialy ozdobne do prezentow i jakos zyje.

 

Nadal uwazam,ze takie "zarabianie" jest bezcelowe,bo np. mozna klikac w ankiety i zarabiac,a ponoc na tym takze mozna cos "ucknac" dla siebie. Nie ma jednej reguly,co do tego.

 

Kwota zarobku jest adekwatna od czasu, ktory jej sie poswieca. Przyklad: wiekszosc ludzi pracuje w sklepach,magazynach, a otrzymuja za to wynagrodzenie mniej,niz gdyby sami zaczeli prowadzic biznes. A nie czynia tego,bo panstwo im to utrudnia, a pod drugie nie chca brac odpowiedzialnosci za swoja prace. Wiekszosc woli dostac przysłowiowa we trzy tysiace i usiasc z Mariolka przy swiecach rano,sluchajac smutnych melodii,o tym jakie to zycie jest trudne.

 

Wszystko to wylacznie i az, stan umyslu.

 

To,co ssobie bedziesz powtarzal caly czas,stanie sie wg twej wiary w to.

 

Dlaczego ludzie sluchaja x osoby, jedza x strawe? Z tego powodu,ze ich tak zaprogramowano.

 

Dla przecietnej osoby,nie jest latwe wyjsc z tej iluzji i czekac na obfity zbior swych plonow.

 

Wiecej na moim blogu: wista, hej,prrr,haha.

 

Pozdrawiam senioritki, pana Zdzisia, pania Basie,mariusza antykwariusza, notariusza, morfeusza, peje, zbuka, tedego, kazika, palucha, bedoesa, malika, myk myka i chlopaczyne,co ma banie w dymie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...