Skocz do zawartości

[Zamknięty] NBA 2016/2017


Sylwester1

Rekomendowane odpowiedzi

Typ na czwartek 29.12

 

Dyscyplina: koszykowka NBA

Godzina: 2:30

Mecz: San Antonio Spurs - Phoenix Suns

Typ: Aldrigde over 17.5 pkt

Kurs: 1.83

Buk: Betsson

 

Analiza:

To że Ostrogi dopiszą sobie kolejne zwycięstwo jest chyba jasne jak słońce... Nie możliwe jest bowiem by Suns udało się wygrac w AT&T, bowiem ich defensywa (a raczej jej brak) jest dziurawa jak szwajcarski ser. Ostatni raz Suns stracili mniej jak sto punktów ponad miesiąc temu w meczu z Timberwolves, od tego czasu w kolejnych czternastu meczach dając sobie rzucac zawsze ponad setkę, czasem nawet grubo ponad sto... Ostatni ich mecz to porażka z Houston 115-131, a teksanczycy majac juz zwyciestwo w garsci odpuscili ostatnią kwartę w ktorej nie byli juz tak skuteczni jak na przestrzeni całego meczu (tylko dwadziescia cztery punkty w tej części gry). Tak więc dziś mogą poszaleć sobie strzelcy z San Antonio. Moim zdaniem dwojka liderów Spurs powinni wybić się w tym meczu, a mianowicie LaMarcus Aldridge i Kawhi Leonard, bowiem to na ich barkach teraz spoczywa głównie obowiązek zdobywania punktów. W cień usunął się Parker, ktory prawdę mowiąc nie prezentuje w tym sezonie jakiejs rewelacyjnej formy. Co innego Aldridge, ktory notuje bardzo równy sezon. Moim zdaniem warto dziś zaryzykować dziś na jego lepszy występ niż zawsze. Już w drugie swieto byłem pod wrażeniem jego gry w meczu z Bulls. Pierwsza kwarta w jego wykonaniu była wręcz fenomenalna, bo trafił wszystkie osiem rzutów z gry, w pozostałej czesci meczu również był bardzo skuteczny i zakończył mecz z dorobkiem ponad trzydziestu oczek. dziś uważam ze przy biernej postawie defensywy gości może zbliżyc się do wyniku punktowego z meczu z Chicago. Moim zdaniem linia punktowa zaproponowana przez bukmacherów jest zaniżona, co moim zdaniem warto wykorzystać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Typ na czwartek 29.12

 

Dyscyplina: koszykowka NBA

Godzina: 1:00

Mecz: WSH  - Indiana

Typ: Paul George over 22 unibet  :t:  :t:

 

przeciwko Otto Porter JR & M.Morris calkiem niezle sobie radzi , wiec bet do pobrania

 

pre_1482961185__paul_goerge_vs_wsh.png

 

typ gortat over 11 zbiorek 1.83 betfair  :t:  :t:  :t:

 

MArcin przeciwko Miles turnerowi nad wyraz dobrze sobie radzi, w tym sezonie carierr high w zbiorkach notuje, ostatnie 10 meczy domowych 6krotnie przekroczona linia, 1 zwrot  i 3 wtopy

 

 

 

pre_1482960214__gortat_vs_turner_rb.png

 

 

Dodatkowo: Gallinari over 16,5 pts, Betfair 1,83  :t: :t: :t:

Polish Machine aka MArcin gortat over 11,5 pts Betfair    :t:  :t:  :t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: koszykowka NBA
Godzina: 1:00

 

Mecz: DET - Indiana

 

Typ: Paul George over 20,5 Betfair 1.83   :t:  :t:  :t: 

 

mecze "derbowe " tocza sie swoimi wlasnymi prawami , w grudniu 10/14 linia zostala przekroczona, slabe linie pkt w grafice ponizej, w roku 2015, wynikaly z tego ze PG13 wracal po kontuzji, gdzie zlamal piszczel, ale jak widac wraca w formie, Da rade

 

pre_1483463766__p_goerge_vs_detroit_last

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: koszykowka NBA

Godzina: 1:00

 


Mecz: DET - Indiana

 


Typ: Andrzej Drummond over14,5 Betfair & bets365 @1.83,   :n:  :n:  :n:  14 zbiorek


 


stawka 2x, bo lubie Andrzeja D XD


 


 


Analiza:


 


kto jest najgorzej zbierajaca druzyna w lidze na pozycji centra (NOP)


 


a kto juz jest tuz za nimi , no zgadliscie moj ulubienic Miles Turner wraz ze swoim teamem Indiancow z Indianapolic, przeciwko ktoremu nasz polski mlot Marcin Gortat, ustawonil seson high rebounds, a to juz o czyms swiadczy :D


 


pre_1483481491__indiana_reb_center.jpg


 


a kto jest najlepiej zbierajacym ligi na ofensywnie desce :D


 


to jest ciezkie pytanie ale odpowiadam, nasz bohater Andrzej D


 


a tak prezentuja sie bohaterowie tego wieczoru 3/4 przekroczona linia 


 


 


 


pre_1483481350__andrzej_d_vs_miles_t.jpg


 


 


typy bez pseudo analizy:


 


Al Horford(boston)  under 15.5 @2.00 bet365  :minus:  :minus:  :minus:


WSH-Dallas   1.94 @WSH pinnacle  :minus:  :minus:  :minus:


Devin Booker( Suns) over 18.5  @1.83 betsafe  :plus:  :plus:  :plus:


Pheonix Suns -2.5 @1.97  5dimes, pinn, do wyboru do koloru linia  :plus:  :plus:  :plus:


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina KOSZ NBA
Godz: 01:30
Spotkanie Brooklyn-Toronto
Typ: over 113.5  w 1 połowie
Kurs 1.91
Buk Bet 365
Analiza: Na jutro z racji iż oferta z mojej ulubionej piłki jest uboga postanowiłem ruszyć spotkanie NBA , pomiędzy Brooklynem a Toronto. Goście sa zdecydowanym faworytem do zdobycia kolejnego kompletu punktów, Toronto po 3 wygranych pod rząd na swoim ternie będzie chciało przełamać niemoc wyjazdów, gdzie nie wygrali 2 kolejnych spotkań, gospodarze natomiast zanotowali 10 kolejnych porażek pod rząd i tutaj również nie wróże im optymizmu bowiem ich obrona jest jak ser Szwajcarski co nawet ostatnio udowodniła ekipa Housto Rockets rzucając im 137 punktów . Toronto od 16 spotkań traci za każdym razem minimum 100 punktów, wziąść pod uwagę iż goście są zespołem który rzucać potrafi nei raz powyżej 120 oczek moim zdaniem over jest w tym spotkaniu nieunikniony, do tego dochodzi bardzo kiepska statystyka Brooklynu w bezpośrednich spotkaniach z zespołem Toronto, ostatnie 6 spotkań i 6 porażek, minimum 5 punktami, ja tutaj stawiam iż goście wygrają wysoko,ale obie ekipy rzucą sporo punktów, spodziewałbym się coś ponad 230 punktów spokojnie w takich formach obu ekip.

Edytowane przez baku193
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Kosz Nba
Godz: 02:00
Spotkanie Milwaukee-Houston
Typ: under 219.5
Kurs 2.35
Buk : Unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie z NBA w którym ekipa Milwaukee Bucks na swoim terenie podejmowała będzie drużynę Houston Rockets, goście sa faworytem do zdobycia kompletu punktów w tej rywalizacji ostatnio obu ekipom gra i wyniki układały się bardzo różnie ,ale goście radzili sobie znacznie lepiej, grali w kratkę,ale tych punktów potrafili zdobyć znacznie więcej, gospodarze natomiast przegrali 5 kolejnych spotkań ligowych i w ich obecnej dyspozycji nie zapowiada się na poprawę sytuacji, całkiem niedawno obie ekipy spotkały się na terenie Houston i gospodarze wygrali bardzo pewnie. Bilans obu ekip w poprzednich latach również jest zdecydowanie lepszy dla zespołu Houston które wygrywało w 4 poprzednich rywalizacjach, moim zdaniem tak też będzie tym razem, bowiem jakoś gospodarze mnie do siebie nie potrafią przekonać , a goście są zespołem znacznie lepszym , mającym zdecydowanie wyższą formę aniżeli ekipa gospodarzy , która pod względem swojej ostatniej dyspozycji zajmuje ostatnią pozycję w Konferencji wschodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina Koszykowka NBA
Godz: 2-00
spotkanie Minnesota Timberwolves - Cleveland Cavaliers
typ: Cavs -4,5
Kurs 1,94
Buk Unibet

Analiza:
Zbliżamy się powoli do weekendu gwiazd, ale jeszcze ci najlepsi muszą rozegrać kilka spotkań w sezonie regularnym. Liderzy konferencji wschodniej udają się do Minneapolis na mecz z Leśnymi Wilkami i moim zdaniem jadą po zwycięstwo. Zwycięstwo, których w ostatnich tygodniach na wyjazdach było mniej niż porażek. Jakoś trudno gra się Kawalerzystom ostatnio na wyjazdach, co prawdę mówiąc mocno mnie dziwi. Ich bilans w tym sezonie to zaledwie 56% (13 wyciestw i dwanascie porażek) co moim zdaniem wynik zdecydowanie za słaby jak na ten zespoł. Teraz jednak muszą zacząć się troche spinać, bo bardzo niebezpiecznie blisko za ich plecami zameldowali się Celtowie, którzy są już tylko -2,5 zwycięstwa za nimi i mocno naciskają głównie dzieki swietnej grze Thomasa. A gdzyby Cavs stracili pierwsze miejsce na rzecz Bostonu na wschodzie to byłaby nie lada sensacja. Dzis graja przeciwko młodzieżówce, czyli Minnesocie. To zespół do ogrywania młodych talentów, a takimi sa niewatpliwie Wiggins, Toews, LaVine (akurat tego ostatniego dziś zabraknie). Z pewnością można spodziewać się ofensywnego meczu, bo gospodarze nie są demonami defensywy, co moim zdaniem powinni wykorzystac liderzy Kawalerzystów - Irving i James (trzeci z liderów Love nie zagra z powodu kontuzji kolana). Ale Cavs w ostatnich dniach w wymianach zyskali jednego z najlepszych zadaniowców, czyli shootera Korvera, który już nieźle wkomponował się w zepsół. Ostatnie mecze między tymi zespołami to dominacja Cavs, ktorzy wygrali sześć ostatnich meczy, raz siedmioma punktami, resztę conajmniej piętnastoma. Nie spodziewam się aż takiej demolki, ale moim zdaniem handi proponowane przez buki jest mocno zaniżone. Stawiam na Cavs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Godzina: 2:00

Spotkanie: All Star Game, West vs East

Typ: MVP - Russell Westbrook

Kurs: 5,00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Myślałem że kursy będą w granicach max. 3,00 a tu taka niespodzianka. Westbrook jest stworzony do takich mecz, rok to temu był MVP tego meczu, tak samo dwa lata temu. Gra najlepszy sezon w karierze, jest głównym faworytem do zdobycia MVP sezonu zasadniczego. Kto inny miałby być wyraźnym faworytem takiego meczu jak on? Jest sporo graczy którzy są świetnymi zawodnikami ale albo nie grają efektownie albo po prostu nie śrubują mega liczb. Westbrook w tym sezonie pobił już wiele rekordów. Nad wieloma zawodnikami ma przewagę jeśli chodzi o taki mecz. Curry trójkami nie zostanie MVP, Lebron raczej nie ma jakiegoś ciśnienia na takie wydarzenia, Davis nie gra aż tak efektownie jak Westbrook i tak można wymieniać. Westbrook potrafi rzucać za trzy, potrafi efektownie robić wsady czy świetnie dograć piłkę, ogólnie aystować, zbierać i przechwytywać. Chłopina został sam w OKC o od początku chce pokazać że mu Durant do szczęścia nie jest potrzebny, mecz gwiazd zaczyna z ławki mimo że ma taki sezon. Patrząc na jego ambicje i psychikę pewnie go to trochę zabolało więc będzie chciał pokazać kto jest w tym sezonie najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:30
Spotkanie Toronto-Orlando Magic
Typ: over 106 w 1 połowie
Kurs 1.90
Buk Bet 365
Analiza: Na jutro z racji iż nie potrafiłem się zdecydować na żadne spotkanie z piłki nożnej postanowiłem zagrać spotkanie pomiędzy ekipami Toronto Raptors oraz Orlando Magic . Gospodarze oczywiście są tutaj zdecydowanym do zdobycia kompletu punktów, ostatnio na swoim terenie grają nieźle,ale czasem miewają głupie wpadki jak na przykład porażka z niżej notowanym zespołem Oklahomy oraz Washington, poza tym grali w miarę dobrze i wygrywali róznicą sporej ilości punktów, do tego rzucali dosyć sporo oczek , ostatnie 10 spotkań to tylko 2 spotkania poniżej 100 punktów dla Toronto. Goście natomiast radzą sobie znacznie lepiej na swoim terenie aniżeli na wyjazdach, poprzednie 10 kolejek wyjazdowych i aż 8 spotkań przegranych ,ale nie można im odmówić woli walki bowiem rzucali często sporo punktów, problemem jednak była gra w obronie i fakt iż praktycznie w każdym spotkaniu potrafili stracić ponad 100 punktów . Ogólnie Orlando na tym ternie mówiąc delikatnie nie idzie zbyt dobrze, do 2012 zagrali tutaj 8 razy zanotowali zaledwie 1 zwycięstwo oraz aż 7 porażek, moim zdaniem tutaj gospodarze spokojnie powinni pokryc jakieś handi , oczywiście również poszukałbym tutaj overa bowiem w tym spotkaniu linia jest ustawiona na lekko ponad 200 punktów, co moim zdaniem obie ekipy spokojnie powinny przerzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzinna: 23:30
Spotkanie: Raptors - Bucks
Typ: 2 [+6.5]
Kurs: 1.9
Bukmacher: Totolotek

Już dziś ruszają Playoffs w NBA. Warto więc zwrócić uwagę na mecze pierwszej rundy, a na dziś polecam przede wszystkim rywalizację Toronto Raptors z Bucks. W Totolotku warto spróbować dodatni handicap na gości wynoszący +6.5 po kursie 1.9. Dla odważnych również wygrana Milwauuke po 3.65. Faworytem serii są mający przewagę boiska Raptors, lecz to jedna z tych rywalizacji w tegorocznej edycji, w której widziałbym upset. Prowadzeni przez fantastycznego Greak Freeka gracze Bucks są w stanie zrobić niespodziankę i awansować dalej. Ich atut to przede wszystkim dobrzy obrońcy na duet Lowry - DeRozan, czyli Brogdon, Dellavedova oraz Middleton. Do tego rewelacyjny Grek, który na parkiecie robi dosłownie wszystko. Ten młody zespół stać na sensację, a oferowany przez Totolotek kurs wygląda naprawdę korzystnie, także polecam. Zwłaszcza że przy zakładzie z aplikacji mobilnej to tylko 6% podatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzinna: 01:00
Spotkanie: Wizards - Hawks
Typ: 1 [-5.5]
Kurs: 1.9
Bukmacher: Totolotek

W nocy kolejne mecze Playoffs w NBA. Do gry wraca też Polski Młot, Marcin Gortat. W Totolotku wystawiono fajny handicap na Wizards i postanowiłem z niego skorzystać. -5.5 po 1.9 wygląda okej, a z aplikacji mobilnej tylko 6% podatku. Wizards wyglądają aktualnie jak druga siła Wschodu, bo Boston kompletnie zawodzi i nie może sobie poradzić z rodzinną tragedią Thomasa, Raptors męczą się strasznie z Bucks i też nie łatwo będzie im wywalczyć awans. W tej chwili to Wizards są faworytem do walki z LeBronem w Finale Konferencji. Wcześniej muszą uporać się jednak z Atlantą i wygranym serii Boston - Chicago. W pierwszym meczu spokojnie ograli Hawks, którzy nie mają odpowiedzi na Johna Walla. Cieszył też świetny występ Gortata, który dawał mnóstwo energii i efektowne wsady, do tego pokazał, że aktualnie nie jest gorszym centrem od Howarda, którego swego czasu był zmiennikiem. Z taką formą Walla Wizards powinni znów spokojnie odprawić Hawks przed własną publicznością. Pamiętajcie tylko o aplikacji mobilnej, bo zdecydowanie bardziej opłacalnie wtedy w Totoltku zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzinna: 2:00
Spotkanie: Bucks - Raptors
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Totolotek

W nocy kolejne mecze Playoffs w NBA. Warto zwrócić uwagę na to co przygotował dla swych klientów Totolotek, bo kursy naprawdę ciekawe. Mi najbardziej spodobał się kurs na Bucks, którzy bardzo dobrze radzili sobie w dwóch meczach w Toronto jako underdog i dziś wystawieni są jako faworyt. Zespół którego liderem jest Giannis wygrał pierwsze spotkanie, a w drugim okazał się minimalnie gorszy, choć gdyby Brogdon czy Dellavedova trafili otwarte trójki w końcówce to możliwe byłoby już 2-0. W wielkiej formie jest lider zespołu Antetokounmpo, który ciężko pracuje po obu stronach parkietu, a dostaje też wsparcie od kolegów z drużyny. Świetną historią jest bardzo dobra gra dwójki debiutantów, czyli Brogdona oraz Makera. Raptors grają bez wielkiego przekonania i moim zdaniem nie są aktualnie faworytem tej serii, a wynik 3-1 po meczach w Milwaukee mnie nie zdziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzinna: 23:30
Spotkanie: Hawks - Wizards
Typ: 2
Kurs: 2.35
Bukmacher: Totolotek

Wieczorem i w nocy zostaną rozegrane kolejne spotkania w Playoffs NBA. Wizards po dwóch wygranych u siebie udadzą się do Atlanty i warto pójść w ich stronę. Totolotek wystawił na ich wygraną kurs 2.35, który wygląda zachęcająco, bo w dwóch pierwszych meczów Wizards grali wyraźnie lepiej od swych przeciwników i jedno zes spotkań na wyjeździe powinni urwać. Gospodarze nie mają przede wszystkim pomysłu na zatrzymanie Johna Walla, który robi w tej serii co chce z ich defensywą. Dodatkowo Marcin Gortat miażdży wręcz pod koszem Howarda. Wizards grają bardzo fizycznie, agresywnie i Atlanta nie potrafi na to odpowiedzieć. Warto obstawić te spotkanie z aplikacji mobilnej Totolotka, ponieważ wówczas opodatkowanie zmniejsza się o połowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 02:00
Spotkanie Chicago-Boston
Typ: Boston-4.5 po 1 kwarcie
Kurs  3.25
Buk Unibet
Analiza: 6 spotkanie Play Off pomiędzy ekipami Chicago Bulls oraz Boston Celtics. Goście od samego początku byli faworytem do awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek, początki tej rywalizacji były niezwykle ciężkie dla zespołu z Bostonu , który zarówno w pierwszym jak i drugim spotkaniu poniósł porażkę, wtedy Boston zacząć w końcu grac w kosza i przestał moim zdaniem lekceważyć rywali, którzy po prostu stracili animusz już po pierwszym przegranym spotkaniu, potem przegrali dwie kolejne rywalizację i teraz ich stan wynosi 2:3 na korzyść ekipy przyjezdnych , którzy również w tym spotkaniu są faworytem do zwycięstwa oraz awansu do dalszej fazy tych rozgrywek . Boston może zakończyć ta rywalizację , myślę że będzie chciał to zrobić jak najszybciej żeby nie tracić więcej sił na rywalizacje z zespołem z Chicago, myślę że w tym spotkaniu można rownież poszukać overa w punktach bowiem na wyjazdach gości rzucać potrafią co pokazywali ostatnio już nie jednokrotnie, stawiam na ich wygraną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:00
Spotkanie Clevland-Toronto
Typ: Clevland -2.5 po 1 kwarcie
Kurs 1.90
Buk Unibet
Analiza: Juz dziś w nocy czasu polskiego odbędzie sie kolejne spotkanie w ramach fazy Play off w NBA. Clevland u siebie podejmowało będzie drużynę Torotno Raptors. Gospodarze w tym spotkaniu są zdecydowanym faworytem do awansu do kolejnej rundy. W pierwszych meczach fazy Playy Off Clevland bez większych problemów ograło Indianę 4:0 w każdym spotkaniu rzucając powyżej granicy 100 oczek, Toronto natomiast nie miało tak łatwej drogi jak jutrzejsi gospodarze i do awansu potrzebowało 6 spotkań , zazwyczaj jednak spotkania obu ekip wyglądały underowo, głównie za sprawą Millwaukee, tutaj od samego początku liczę na sporo punktów , bowiem obie ekipy lubią rzucać sporo punktów , myślę ze po końcowej syrenie mogą ponad 210 ogarnąc, wszystko jednak zależy od tego jak to spotkanie się potoczy dlatego jako główny typ wybrałem wygraną gospodarzy z delikatnym handicapem, który moim zdaniem spokojnie są w stanie pokryć w starciu z zespołem Toronto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:00
Spotkanie Clevland-Toronto
Typ: Clevland -2.5 po 1 kwarcie
Kurs 1.89
Buk Unibet
Analiza Podobnie jak kilka dni temu znów postanowiłem przyjrzeć się spotkaniu Play Off pomiędzy ekipami Clevland oraz Toronto Raptors. Gospodarze w pierwszym spotkaniu u siebie potwierdzili moje oczekiwania i wysoko pokonali przyjezdnych oddając im tylko ostatnią kwartę bowiem i tak mieli już pewną wygraną w kieszeni. Toronto praktycznie zawsze na tym terenie grało się ciężko, myślę że jutro łatwiej nie będzie , Clevland jest w gazie co potwierdziło poprzednie spotkanie a zwycięstwo różnicą 11 oczek nie jest przypadkowe. Widać również w jakiej formie jest LeBron James oraz Irving K, obaj dali Kawalerzystom ponad połowę ich dorobku w tym spotkaniu . W poprzednim spotkaniu nie zaskoczyło mnie sporo punktów dla Toronto, liczyłem na spotkanie overowe, bowiem są to właśnie takie dwie ekipy , które sporo rzucają następnie potem martwią się grą w obronie, Toronto nie mogło sobie na taką grę pozwolić z zespołem Millwaukee,ale z Clevland to już inna bajka , dlatego jutro równiez liczę na over myślę że granica ustawiona na lekko ponad 200 punktów jest dosyć niska z takimi zawodnikami po obu stronach, tak więc stawiam ponownie na handi na gospodarzy oraz na over w punktach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 02:30
Spotkanie Boston-Clevland
Typ: Under 55.5 punktu po 1 kwarcie
Kurs 1.82
Buk Unibet
Analiza: Drugie spotkanie pomiędzy tymi dwiema ekipami na parkiecie Bostonu, gospodarze w poprzednim spotkaniu przegrali 13 punktami a mogli znacznie wyżej bowiem zagrali bardzo słabe spotkanie, goście natomiast wykorzystywali praktycznie wszystkie błędy zespołu gospodarzy , można powiedzieć iż przegrali głównie słabą skutecznością swoich rzutów osobistych i słabą grą w obronie bowiem bardzo dużo faulowali a goście rzuty osobiste wykonywali ze skutecznością 80%. W tej konfrontacji również gospodarze nie będą faworytem do wygranej bowiem goście ostatnio są w bardzo wysokiej formie wygrali 9 kolejnych spotkań natomiast ekipa gospodarzy przegrywała ostatnio bardzo często na 6 poprzednich spotkań zaliczyli aż 4 porażki. Myślę że w tym spotkaniu obie ekipy trochę bardziej niż w poprzednim spotkaniu spróbują zagrać w defensywie i myślę że tylu punktów co w pierwszym spotkaniu nie zobaczymy. Boston na swoim terenie nie zawsze potrafił rzucać dużo punktów , ja jestem zdania że goście wygrają, co najmniej 6 punktami do tego nie zobaczymy więcej punktów niż 217.5 punktu , zapowiada nam się bardzo ciekawe spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Kosz nba
Godz: 02:30
Spotkanie Clevland-Boston
Typ: Boston +15.5
Kurs 1.93
Buk Unibet
Analiza: Clevland na swoim parkiecie w tym spotkaniu podejmowało będzie drużynę Bostonu. Gospodarze są zdecydowanym faworytem bowiem po pierwszych dwóch spotkaniach wyjazdowych prowadzą w ogólnej rywalizacji już 2:0. Bostonowi zdecydowanie nie leży ten rywal co widać po dwóch porażkach, pierwsza porażka to różnica tylko 13 oczek , pisze tylko bowiem w następnym było już zdecydowanie gorzej i przegrana na swoim parkiecie aż 44 punktami takiej ekipie jak ta z Bostonu po prostu nie przystoi. Myślę że w tym spotkaniu goście się w końcu otrząsną i zagrają lepiej niż w 2 poprzednich meczach na swoim terenie. Patrzyłem na spotkania ekipy Clevland z Bostonem w poprzednim sezonie, gospodarze zawsze wygrywali ale nie było to wygrane wysokie,ale zazwyczaj w tych meczach padało sporo punktów, więc myślę że w tym meczu również obie ekipy sobie porzucają , myślę że goście mogą otrzeć się w tym meczu o setkę a gospodarze spokojnie powinni ją przekroczyć , mój typ to wygrana gospodarzy mniej więcej 10 punktami bowiem bukmacherzy chyba za bardzo po poprzednim spotkaniu poszaleli z kursami na wygraną Kawalerzystów 1.04 chyba na tym etapie rozgrywek za bardzo nie jest adekwatne do sytuacji a po jednej wpadce nie ma co skreślać bostonu, przegrają tutaj ale moim zdaniem nie tak wysoko jak w poprzednim meczu, gorzej zagrać się już po prostu nie da....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Kosz nba
Godz: 02:30
Spotkanie Boston-Clevland
Typ: Clevland -12.5
Kurs 2.35
Buk Unibet
Analiza: Myślę że ostatnie spotkanie w fazie play off obu ekip. Po 4 spotkaniach Clevland prowadzi pewnie 1:3 Clevland jest w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, tym bardziej iż już w finale czeka na nich ekipa Golden State Warriors , która w fazie Play-off nie przegrała jeszcze ani jednego spotkania, Clevland ma 1 porażkę na swoim koncie właśnie z zespołem z Bostonu i jeśli chce nawiązać walkę z Goldenami musi tutaj szybko sprawę załatwić bowiem Goldeni odpoczywają już od 23 maja, wtedy pokonali po raz ostatni ekipę San Antonio. Goście są obecnie w bardzo wysokiej formie i widać iż w tym spotkaniu raczej znów zobaczymy over bowiem nie wierze iż goście sobie w tym spotkaniu nie porzucają i nie pokonają bariery ponad 110 punktów, myślę że Boston natomiast rzuci też około 100 punktów bowiem jest to dla nich spotkanie ostatniej szansy , zapowiada nam się niezwykle ciekawe spotkanie z którego moim zdaniem lepsi oraz zdecydowanie bardziej zdeterminowani goście powinni wyjść zwyciesko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...