Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:


http://obstawianie.c...lamin-i-zasady/


Wzór podawania typów:


Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)


Spotkanie:


Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)


Kurs:


Godz:


Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)


Analiza:


W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.


Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.


Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego


W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.


Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.


Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.


WAŻNE!


Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400


Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, grupa F


Godzinna: 20:45


Spotkanie: Sporting Lizbona - Legia Warszawa


Typ: Sporting Lizbona (powyżej 3.5 gola)


Kurs: 3.70


Bukmacher: Marathonbet


Analiza:


 


2 kolejka Ligi Mistrzów 2016, spotkanie Sporting Lizbona - Legia Warszawa. Legia według mnie jest najsłabszym zespołem spośród wszystkich, które występują w tej edycji Ligi Mistrzów na tym szczeblu. To, że awansowali tak daleko jest tak naprawdę kwestią przypadku, a nie umiejętności o czym mogliśmy się przekonać już w pierwszej kolejce, gdy Legioniści dostali od Dortmundu 0:6.


O tym że Legia jest bez formy pisałem przy okazji meczu z Dortmundem, od tego czasu nic się nie zmieniło. Po słynnej porażce 0:6


Legia na własnym stadionie przegrała 2:3 z Zagłębiem Lubin, a w ubiegły piątek bezbramkowo zremisowała z Wisłą Kraków, choć na dobrą sprawę Legioniści powinni ten mecz przegrać, ale mieli farta. Natomiast we wtorek nie mają co liczyć na coś podobnego.


Sporting w lidze Portugalskiej po 6 kolejkach, zajmuje 2 miejsce z bilansem 5-0-1. Na własnym stadionie rozegrali 4 mecze i wszystkie wygrali, ich stosunek bramkowy "u siebie" wynosi 11:3. Ostatnio wygrali z Estoril 4:2, a wcześniej dość wyraźnie pokonali Porto 2:1. W lidze Mistrzów w pierwszej kolejce grali na wyjeździe z Realem Madryt i do 87 minuty prowadzili 1:0 by ostatecznie przegrać 1:2. Pech, brak koncentracji do końca, myślę że we wtorek będą chcieli zrobić bezpieczną zaliczkę wcześniej i oszczędzić sobie oraz kibicom niepotrzebnej końcówki.


To, że Sporting wygra jest oczywiste, pytanie jest tylko jak wysoko, myślę że 4 bramki to nie aż tak wiele, patrząc na to co wyczyniał Dortmund, to uważam, że ten typ wejdzie bez problemu. Jakoś ciężko mi uwierzyć żeby Sporting strzelił zaledwie 3 bramki, patrząc na obecną formę obu zespołów, to chyba jest nierealne. Według mnie Sporting strzeli tutaj minimum 4 bramki co nie jest takie trudne, a być może i więcej jeżeli będzie im się chciało. Oczywiście kurs jest wysoki, według mnie przesadzony i do wtorku spadnie, dlatego warto pograć to teraz po 3.70


 


 


 


 


:minus: 200


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna LM


Spotkanie: Borussia - Real


Typ: 1


Kurs: 2.7


Godz: 20:45


Bukmacher: Bet365


Analiza:


 


Głównym moim argumentem na ten typ jest to że Borussia jest w gazie a Real gra totalną padake dwa remisy przy czym jeden na własnym stadionie to żart, po za tym Dortmund w bilansie z Realem u siebie mają pozytywny wynik


dwa zwycięstwa. SKupie się bardziej na Realu widać że Ronaldo bez formy a bez niego jakoś zespół sobie nie radzi. Jeśli Zidane ściaga z boiska Ronaldo już w 77minucie wiedz że nie dzieje się dobrze. W Borussi jak zwykle


mnóstwo kontuzji ale i tak grają fenomelanie w ataku po 6-7 bramek w meczu robi naprawde dobre wrażenie, A dodatkowym plusem są kibice którzy tak dodają im skrzydeł że bez problemu jutro wygrają


 


 


http://obstawianie.com/topic/34198-liga-mistrzów-20162017/page-3#entry971083


 


 


 


 


:minus: 150


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna LM


Spotkanie: Sporting - Legia


Typ: Sporting  HA [-2]


Kurs: 2,00


Godz: 20:45


Bukmacher: Unibet


Analiza:


 


2 Kolejka Fazy Grupowej Ligi Mistrzów.


Mistrz Polski a wiec Legia zagra na wyjezdzie w Lizbonie  z tamtejszym Sportingiem.


Legia po meczu z Zaglebiem zwolnila trenera - i aktualnie te obowiazki przejal Magiera który w tym sezonie trenowal z powodzeniem Zaglebie Sosnowiec.


Legia zagra bez Pazdana który ma uraz barku.


Nie pewny jest wystep rowniez Michala Kucharczyka.


Sporting natomiast przystapi do tego spotkania bez Spaalvisa i Zaagara.


Uwazam ze gospodarze wygraja ten mecz roznica 3 bramek.


W pierwszym meczu w tym sezonie w LM zaprezentowali sie naprawde dobrze w Madrycie i do 89 minuty wygrywali z Realem !.


Natomiast Legia grala katastrofalnie , BVB odpuscila juz po 30 minucie. Takze gdyby nie dobra gra Malarza moglby byc nawet wynik dwucyfrowy.


Sporting w tym sezonie prezentuje sie naprawde swietnie - rozegrali 7 spotkan i przegrali tylko dwa - w lidze z Rio Ave oraz wspomniane wyzej z Realem.


Sporting mierzyl sie juz z Legia bylo to w sezonie 2012/2013 w 1/16 LE wtedy u siebie pokonali Legionistow skromnie 1;0 jednak to byla Legia ktora miala styl i niezle grala. 


 


link:


http://obstawianie.com/topic/34198-liga-mistrz%C3%B3w-20162017/page-3?do=findComment&comment=973119


 


 


 


 


:zwrot: ZWROT


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna LM
Godzina 20:45
Spotkanie: Sporting-Legia
Typ: over 1.5 gola  do połowy
Kurs: 2.25
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Na dziś dla mnie najpewniejszym typem będzie rywalizacja Sportingu Lizbona z zespołem Warszawskiej Legii, gospodarze według mnie będa zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów u siebie na stadionie, już w pierwszym meczu ekipa z Lizbony pokazała na stadionie Madryckiego Realu iż nie wolno ich lekceważyć, do 89 minuty Sporting prowadził na Santiago Bernabeu 0:1 i gdyby nie wolny Ronaldo pewnie by w tamtym meczu zainkasował niespodziewanie komplet punktów, jednak i tak ich gra wzbudziła u mnie spory szacunek, w przeciwieństwie do legii, ktora nie dośc że zagrała beznadziejnie to w przeciągu 90 minut byla w stanie stworzyć sobie tylko 2 sytuację do zdobycia bramki, dodać musze iż nie były to setki, Legia moim zdaniem nie powalczy też w tej drugiej kolejce gospodarze bowiem zdają sobie chyba z tego sprawę iż łatwiejszego spotkania w tej grupie mieć nie będą, tak więc spróbują zdobyć jak najwięcej bramek, ja stawiam na powtórkę z rozrywki i wynik 3:0 do połowy oraz 6:0 po 90 minutach tego spotkania.

 

http://obstawianie.com/topic/34198-liga-mistrz%C3%B3w-20162017/page-3?do=findComment&comment=973125

 

 

 

 

 

:plus: 125

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Mistrzów

Godzina : 20:45

Spotkanie : Borussia Dortmund - Real Madryt

Typ : under  2.5

Kurs : 2,56

Bukmacher : OddsRing

Analiza : 

Najciekawiej zapowiada się dzisiejszy mecz faworytów grupy Borussi i Realu.

Na inaugurację w nowej edycji Ligi Mistrzów obie drużyny zapisały na swoje konto po zwycięstwie . Borussia Dortmund w wyjazdowym meczu ograła 6:0 mistrzów Polski Legię Warszawa, natomiast Real Madryt  wygrał u siebie 2:1 ze Sportingiem Lizbona. Szczęśliwie, ponieważ obie bramki zdobyte  w samej końcówce spotkania , 89 minuta  Ronaldo i doliczonym czasie meczu  Morata.

Po Lidze Mistrzów  obie drużyny rozegrały po trzy ligowe spotkania. Lepsze  humory mają po nich zawodnicy Dortmundu , którzy odnieśli trzy pewne zwycięstwa. Borussia wygrywała  z Darmstadt (6:0), Wolfsburgiem (5:1) i w ostatni weekend z Freiburgiem (3:1). 

 Królewscy  w trzech meczach odnieśli tylko jedno zwycięstwo, pokonując na wyjeździe 2:0 Espanyol Barcelona. W ostatnich dwóch kolejkach drużyna remisowała z Villarreal (1:1) i Las Palmas (2:2).

Obie drużyny od 1 kwietnia 1998 spotkały sie w lidze Mistrzów 11 razy , 3 razy  zwyciężał Dortmund  i były to wygrane na własnym boisku ( 2012r.  2-1 ,2013r. 4-1

2014r. w ćwierćfinale 2-0 .)   3 remisy i 5 porażek , bramki ogółem 31 .  Borussia do tych trzech zwycięstw u siebie ma na koncie tylko jedną porażkę dwa

remisy , bramki strzelone na własnym boisku Realowi 9 , straconych 8 . W tych 6 meczach było po równo powyżej i poniżej 2,5 bramki , ja uważam że obie 

drużyny nie będą ryzykowac i zagrają na remis.

 Borussia do wtorkowego meczu przystąpi osłabiona brakiem  takich zawodników jak Neven Subotić, Erik Durm, Marco Reus, Marc Bartra czy Sven Bendner.

Z Królewskimi do Dortmundu nie udali się natomiast Casemiro i Marcelo.

 

 

 

 

 

:minus: 150

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów

Godzinna: 20:45

Spotkanie: Borussia Dortmund – Real Madryt

Typ: Real Madryt

Kurs: 3.30

Bukmacher: Unibet

Analiza:

Niewątpliwie hitem drugiej kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów będzie starcie w którym Borussia Dortmund będzie podejmować Real Madryt.

Gospodarze w niesamowitym gazie po wpadce z beniaminkiem  RB Leipzig, zdemolowali czterech następnych rywali strzelając w sumie aż 19 bramek!!! to musi robić wrażenie.  Ja jednak powiem tak dla mnie w Bundeslidze robi się powoli liga dwojga Borussia oraz Bayern uciekły rywalom i te wysokie wynik w ogóle nie dziwią.  Rozbili co prawda Wolfsburg czyli zespół który przed rokiem ostro postawił się Realowi ale „Wilki” są po prostu w tragicznej formie, 0:6 z Legią też nie mamy prawa brać jako jakiego wyznacznika formy, dzisiejszy mecz pokaże jak tak naprawdę wygląda młoda ekipa Tuchela, tego doświadczenie może zabraknąć.

Królewscy przyjeżdżają do Niemiec pod dwóch wpadkach na krajowym podwórku, gdzie pechowo tracili bramki i tym samym punktem. Real Zidane potrafi wyciągać wnioski i takich głupich bramek nie powinni tracić. Brak Casemiro to ogromna strata dla gry defensywnej i równowagi w tym zespole ale zestawienie Kovacic, Kross, Modric też lepsze wyjście z piłkę a to że Real będzie dziś więcej grał z kontry to dla mnie pewne. Tercet BBC też powinien być bardzo zmotywowany po ostatnich kiepskich występach a wiadomo te rozgrywki to ulubiona cześć tego klubu. W starciu z Sportingiem pokazali że w każdej minucie w tym składzie personalnym są wstanie odwracać losy meczu.   

Za Borussią przemawia historia spotkań gości z  ekipami Niemieckim a także własny stadion, ale moim zdaniem brak doświadczenia wielu graczy, chęć przełamania serii, większe indywidualności oraz fakt że Real Madryt będzie miał więcej okazji do kontry sprawia że dla mnie po takim kursie zwycięzcą powinien być obrońca tytułu.

http://obstawianie.com/topic/34198-liga-mistrz%C3%B3w-20162017/page-3?do=findComment&comment=973165

 

 

 

 

 

 

:minus: 200

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Kopenhaga - Club Brugge
Typ: 1/obie
Kurs: 3,60
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Witam, ja przeanalizuję może mniej ciekawszy pojedynek w lidze mistrzów dzisiaj lecz moim zdaniem warto postawić ten typ, kurs spory a szansa duża. Mój typ na mecz Kopenhaga vs Brugge to 1 i obie strzelą gola.
W pierwszej kolejce ligi mistrzów Kopenhaga nieoczekiwanie wywiozła 1 punkt z Portugalii1:1 z FC Porto to świetny wynik patrząc na to, że grali na wyjeździe.
Club Brugge w pierwszej kolejce zostali rozbici u siebie przez mistrza Anglii Leicester City 0:3.
Kopenhaga jest w kapitalnej formie nie przegrali ostatnich 18 meczu a konkretniej nie przegrali meczu jeszcze w tym sezonie ! Licząc ligę oraz ligę mistrzów, nie liczę meczy przedsezonowych.
Club Brugge dość słabo weszli w sezon sporo porażek jak na nich w lidze Belgijskiej, dopiero ostatnio 3 wygrane z rzędu lecz przeciwników mieli słabych.
W Kopenhadze nie zobaczymy tylko pauzującego za czerwoną kartkę J. Gregus natomiast w Bruggi nie zobaczymy L. Rafaelov, B. Engels i prawdopodobnie B. Mechele i F. Gedoz.
Kopenhaga jest w dużo lepszej formie i jeśli liczą na awans do następnej rundy muszą wygrać mecz u siebie ze słabym klubem z Belgii natomiast Brugge nie ma nic do stracenia i będą atakować i powinni chociaż 1 gola strzelić. Typuję wynik 3:1 dlatego taki typ.
Powodzenia.

 

http://obstawianie.com/topic/34198-liga-mistrzów-20162017/?p=973178

 

 

 

 

 

:minus: 200

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna LM


Spotkanie: Sporting - Legia


Typ: [wyścig do 3 bramek] Sporting


Kurs: 2,1


Godz: 20:45


Bukmacher: WilliamHill


Analiza: Niestety dzisiejszy mecz Legii w LM jest dość popularny. Jestem zmuszony powtórzyć to spotkanie, ale po prostu to co gra polska ekipa woła o pomstę do nieba, a że buki dość fajnie podchodzą z kursami na Sporting w tym spotkaniu, to przykro byłoby tego nie wykorzystać.


Legia jak wiemy od początku sezonu gra miernotę do kwadratu, udało się prześlizgnąc eliminacje LM i mamy LM, ale chyba nie o takiej lidze polscy kibice marzyli. Na początek Borussia w Warszawie urządziła sobie trening strzelecki i skończyło się na 0:6, a gdyby rywal grał an 90% pewnie byłaby dwucyfrówka. W lidze Legia też dostaje baty od każdego kto tylko chcę legionistów ograć. Czy to mecz z Termaliką czy z Zagłębiem czy z Wisłą nasz eksportowy zespół dostaje łomot, no może z to Wisłą to przesadziłem ,bo skończyło się na 0:0, ale tylko dlatego, że wiślak Popovic w końcówce się zlitował. Oczywiście nie ma jużHasiego, ale jest Magiera. Trener, który nie prowadził żadnego klubu z Ekstraklasy, a poprowadzi w Lidze Mistrzów. Kolejny polski wynalazek. No i znowu w defensywie nie ma Pazdana, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że Legia zbierze minimum ze 4 bramki przy litościwej grze Sportingu.


Zespół Sportingu w lidze nie ma sobie równych. U siebie 3 wygrane, choć zdarzyła im się wpadka z Rio Ave (1:3). Ale w pierwszej kolejce zespół portugalski świetnie zagrał w Madrycie, prowadził do samej końcówki 1:0, ale potem jakieś 2 niewytłumaczalne błędy w defensywie i Real wygrał 2:1. Tak czy inaczej Sporting zagrał znakomite zawody. W Lizbonie będzie to mecz do jednej bramki, pytanie ile bramek może zaaplikować Sporting. Uważam, że 3 gole to minimum w tym spotkaniu. Legia pewnie jednączy 2 kontry też będzie miała, może nawet zagrozi bramce Sportingu, no ale 3 goli nie strzele, za to przyjąć 3 bramki jak najbardziej przyjmie.


Uważam, że zakład kto pierwszy strzeli 3 gole w meczu jest jak najbardziej do gry za pełną stawkę.


 


http://obstawianie.com/topic/34198-liga-mistrz%C3%B3w-20162017/?do=findComment&comment=973184


 


 


 


 


 


:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...