Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:


http://obstawianie.c...lamin-i-zasady/


Wzór podawania typów:


Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)


Spotkanie:


Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)


Kurs:


Godz:


Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)


Analiza:


W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.


Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.


Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego


W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.


Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.


Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.


WAŻNE!


Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400


Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Juventus-Sevilla
Typ: 1/1
Kurs 2.25
Buk Sportingbet
Analiza: Na środę wybrałem spotkanie w którym ekipa Starej damy na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Sevilli, dla mnie gospodarze w starciu z zespołem z Hiszpanii są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, Juventus na swoim stadionie rzadko traci punkty , w ostatnich 22 spotkaniach zanotował aż 20 wygranych i tylko 2 razy podzielił się punktami, według mnie w tym meczu gospodarze są zespołem, który musi wygrać , ich drużynie nie zobaczymy najprawdopodobniej jutro na boisku Marchisio , oraz Sturaro obaj bowiem zmagają się z kontuzjami kolana, drużyna gości już nie jest tym samym zespołem co w roku poprzednim gra w lidzę wygląda słabo co pokazali w poprzednich kolejkach Primera Division, moim zdaniem w tym spotkaniu punktów zdobyć nie zdołają bowiem gospodarze są zespołem, który u siebie na stadionie spokojnie powinien sobie z nimi poradzić , W ekipie przyjezndych nie zagrają najprawdopodobniej: Aburjania , Soria,Vietto oraz Krohn-Dehli, dlatego stawiam na wygraną zespołu gospodarzy tak do połowy jak i na koniec spotkania, Typuję dokładny wynik 3:0 dla zespołu "Starej Damy"

 

http://obstawianie.com/topic/34198-liga-mistrz%C3%B3w-20162017/page-2?do=findComment&comment=970325

 

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, grupa F

Godzinna: 20:45

Spotkanie: Legia Warszawa – Borussia Dortmund

Typ: Borussia Dortmund handicap azjatycki -1.5

Kurs: 2.02

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Oczywiście w takich starciach życzy się Polskim zespołom jak najlepiej ale mistrz Polski nie ma żadnych dla mnie argumentów w tym starciu.  Dla mnie Legia od początku sezonu nie zagrała ani jednego spotkania przez 90 minut dobrze, to wszystko jest szarpane, bez pomysły, zwalano wszystko na eliminacje ale to też była katorga i po prostu kupa szczęścia wylosowaniu bo półamatorski Dundalk mimo porażki 0:2 u siebie w Warszawie walczył jak równy z równym ba nawet był lepszą ekipą strzelają bramkę i robiąc niesamowitą nerwówkę. Po przejściu eliminacji wszystko miało być poświęcone Ekstraklasie w faza grupowe Ligi Mistrzów to miał być już dodatek a tutaj też jest tragedia, wygrali co prawda w Chorzowie ale chyba nikogo nie przekonali swoją grą to błędy rywala dały bramki niż wypracowane akcje. Mecz z Termalica to kolejna kompromitacja mimo ogromne dominacji tracą dwie bramki.  Przeanalizujmy każdą formację na bramce jest ok,  defensywa dziś dla mnie rozsypana sprzedali Lewczuka, do gry niezdolny Pazdan czyli gość który robi różnicę, Hlousek będzie pauzował za kartki – tak więc będzie to wyglądało tak Bereszyński który gdzieś się w zatrzymał na polską Ekstraklasę to dobry zawodnik ale wyżej to niewiadoma.  Środek defensywy to największe zmartwienie wobec tych dwóch  nieobecności – zostają Czerwiński który nie dawno dołączył do zespół i brakuje mu zgrania bo to na pewno będzie wzmocnienie ale nie na ten mecz gdzie będzie potrzebne właśnie to zgranie, kto w parze z nimi Rzeźniczak który jest w tragicznej formie co mecz to coś ma za uszami,  Dąbrowski tez nowy nabytek to raczej rezerwowy który dwa razy zagrał i Legia straciła w sumie 5 bramek to jest wybór trener na dziś. Lewa strona to Broź który jest po prostu rezerwowym.  Podsumowując defensywa to na ten mecz jeden wielki eksperyment. Jeśli chodzi o drugą linie i atak to nowe nabytki dla mnie nie tworzą zespołu, brakuje zgrania i komunikacji stąd tez biorą się problemy w destrukcji i kreowaniu akcji a Nikolic w ataku też spuścił trochę z tonu ale też po prostu nie dostaje podań.  Ten zespół nie tworzy monolitu nie ma pomysłu i to się na pewno w cztery dni nie zmieniło a na tle takiego rywala te błędy i brak wszystkiego będzie widać dwa razy, Borussia też może dobrze nie zaczęła sezonu  ale to że przegrali ostatni mecz to też dla Legii zła wiadomość bo będą chcieli szybko sobie powetować tą wpadkę a to też przecież Liga Mistrzów i pierwsza kolejka gdzie żadnej rezerwy i odpuszczania przez 90 minut nie będzie  tym bardziej ze grupa trudna a piłkarsko to Borussia w każdym aspekcie inna klasa.

http://obstawianie.com/topic/34198-liga-mistrz%C3%B3w-20162017/page-2?do=findComment&comment=966337

 

 

 

 

:plus: 102

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Młodzieżowa Liga Mistrzów)
Mecz: Legia Warszawa U19 – Borussia Dortmund U19

Typ: liczba bramek w meczu  – over 2,5

Kurs: 1,65

Bukmacher: Bet365

Data: 14.09.2016  godz: 16:00

 

Analiza:

 

Szansę sprawdzenia się na tle Borussii Dortmund otrzyma także młodzież warszawskiej Legii. Efekt może być równie bolesny jak w przypadku pierwszego zespołu, bo zespół z Dortmundu ma naprawdę dobry rocznik w tej kategoii wiekowej. Nie przesądzając wypadków stawiam jednak w tym meczu po prostu na over bramkowy.

W meczach Młodzieżowej Ligi Mistrzów pada z reguły dużo bramek, młodzi piłkarze mają to do siebie że grają ofensywniej, bez takiej presji wyniku i sztywnego trzymania się założeń. Nie inaczej powinno być w omawianym starciu. Dortmund na pewno zaatakuje i będzie stroną dominującą, a młodzi gracze Legii być może będą w stanie odgryźć się jakąś udaną kontrą. Młoda Legia miała już przedsmak Młodzieżowej Ligi Mistrzów w poprzednim sezonie i wówczas w obu meczach domowych padały po cztery gole: 3:1 z Litexem Łowecz i 1:3 z Midtjylland.

Tym razem poprzeczka będzie zawieszona znacznie wyżej bo w takim klubie jak Borussia nawet w drużynach juniorskich nie grają przypadkowi ludzie. W tym sezonie w rozgrywkach krajowych zespół z pięciu meczów cztery wygrał i strzelił czternaście goli. W poprzednim sezonie w swojej grupie Mistrzostw Niemiec w 26 meczach Dortmund zdobył aż 89 goli by w krajowym finale pokonać Hoffenheim 5:3.

To pokazuje jak trudne zadanie czeka młodą Legię, ale najważniejsze jest to że powinniśmy zobaczyć w tym meczu gole i uważam że kurs na over 2,5 gola jest bardzo kuszący.

 

http://obstawianie.com/topic/5432-rozgrywki-m%C5%82odzie%C5%BCowe/page-5?do=findComment&comment=956621

 

 

 

 

:plus: 65

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tottenham - Monaco godz. 20;45
typ: 2 (2 - drożny) remis nie ma zakładu
kurs: 3,50
Buk: Bet365

Dziś w Lidze Mistrzów ponownie dojdzie do pojedynku angielsko-francuskiego . Tym razem na przeciw siebie staną Londyński Tottenham oraz Monaco. Widzę w tym meczu małą niespodziankę i podejrzewam ,że wygra Monaco. Sam postawiłem asekuracyjnie x2 , jednak myślę,że to goście dziś wygrają. Zakład ten też zabezpieczyłem, w przypadku remisu bedzie on nie ważny.
Zespół Kamila Glika bardzo dobrze wszedł w ten sezon,wygrał eliminacje do LM pokonując dwukrotnie Villarreal . W Ligue 1 prowadzą z dorobkiem 10 punktów w 4 meczach. Pokonali mistrza Francji PSG 3-1 a w zeszły weekend wygrali na wyjeździe z Lille 4-1 . Monaco tylko w jednym meczu straciło punkty remisując na inaugurację 2-2 z Guingamp . Wydaję się ,że są w bardzo dobrej dyspozycji i ciężko będzie komukolwiek z nimi wygrać.
Choć Tottenham równie dobrze rozpoczął rozgrywki Premier League dwa zwycięstwa,dwa remisy,to jakoś nie jestem przekonany do ich zwyciestwa w dzisiejszym meczu. Co prawda remisy mieli z silnymi zespołami z Liverpoolu po 1-1 ,to wydaję mi się ,że Monaco jest w lepszej formie. Odkąd zaczął grać Kamil Glik ,defensywa Monaco jest dość stabilna ,nie wliczając pierwszego meczu ,Monaco traci maksymalnie jedną bramkę lub gra na zero z tyłu. Ponadto Polak strzelił ostatnio gola z głowy,co jest jego dużym atutem i może przydać sie przy stałych fragmentach gry.
Myślę,że Monaco będzie chciało się zrewanżować za ubiegła porażkę w Lidze Europy i to goście będą się cieszyć ze zwycięstwa. Oba zespoły zagrają prawdopodobnie w najsilniejszych składach a sam mecz będzie rozegrany na Wembley,co wcale może nie być atutem dla gospodarzy.

 

http://obstawianie.com/topic/34198-liga-mistrz%C3%B3w-20162017/page-2?do=findComment&comment=966337

 

 

 

 

:plus: 250

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzinna : 20:45
Spotkanie : Lyon - Dinamo Zagreb
Typ : 1
Kurs : 1,70
Bukmacher : Bet365

Analiza:

W zespole gospodarzy sporo absencji , nie zachwycają w lidze to jednak nie zmienia faktu że dzisiaj będą faworytem po takim kursie uważam że mecz godny zagrania!
Niespodziewana porażka w Dijon 4-2 oraz u siebie z Bordeaux 1-3 w tym meczu długi czas był remis 1-1 jednak czerwona kartka dla gracza Lyonu i porażka 1-3 ! Lyon zajmuje 8 miejsce w lidze z 6 punktami które zdobyli w dwóch pierwszych meczach !!
W Dinamo nie zobaczymy dzisiaj 4 zawodników którzy walczyli w 4 rundzie kwalifikacji z Salzburgiem Stojanovic,Sigali,Eduardo i Rog!!To poważne osłabienie!! W lidze idzie im całkiem nieźle bilans 6-1-1 daje im drugie miejsce z punktem straty do Rijeki. Oba zespoły mierzyły się ze sobą w fazie grupowej LM przed 5 latami dwie wygrane Lyonu 2-0 oraz wysoka w Zagrzebiu aż 7-1 !!!

 

 

 

 

:plus:  70

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów

Godzinna: 20:45

Spotkanie: Legia Warszawa – Borussia Dortmund

Typ: Borussia over 5,5 rzutów rożnych

Kurs: 2.0

Bukmacher: Bet365

Analiza: Rozgrywki grupowe LM czas zacząć. Legia w końcu dostała się do elity, dość przypadkowo, dzięki świetnemu losowaniu oraz szczęściu, że rywale byli wręcz katastrofalni. Grupa legionistów kosmiczna, pewnie skończy się na ostatnim miejscu i 6 porażkach, no ale Liga Mistrzów i tak przecieżzawita w Warszawie.

W pierwszym spotkaniu Legia podejmuje BorussięDortmund. Wszyscy wieszczą łatwą porażkę gospodarzy, pewnie skończy się przegraną, ale ja akurat nie wierzę, że legioniści nie powalczą. Tym bardziej, że przyjezdni też sezon rozpoczęli średnio, a i w zespole mają sporo braków ze względu na kontuzje.

Legia jak gra każdy widział z pewnością. Słaba gra, mnóstwo porażek z zespołami środka czy nawet dołu tabeli polskiej ligi. Mało bramek, Nikolić na pewno nie gra tak skutecznie jak w poprzednim sezonie, a co więcej na dzisiaj nieosiągalni będą Kucharczyk, Pazdan oraz Hlousek. Borussia skrzydła ma świetne, Piszczek, Castro, Schmelzer i Schurrle, na szpicy Abumeyang. Na pewno gręprowadzić będą goście. Czy wygrają i jak wysoko to inne pytanie. Z pewnością Malarz i defesnywa Legii bedzie miała sporo roboty na wszystkich stronach, lewej, prawej i w środku. Wynikiem przewagi Borussi powinny być rzuty rożne. Sądzę, że 6 nie będzie problemem, tym bardziej, że obrona Legii przy braku Pazdana i Hlouska monolitem nie będzie. Borussia na razie w Bundeslidze w spotkaniach z Mainz (2:1 u siebie) i Leipzig (0:1 na wyjeździe) ugrywała po 7 rożnych. Na Legii nawet taki Trencin zrobił 5 rożnych, więc tym bardziej wicemistrz Niemiec 6 rożnych zaliczy.

 

http://obstawianie.com/topic/34198-liga-mistrz%C3%B3w-20162017/page-3?do=findComment&comment=970986

 

 

 

 

:plus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna, LM
Data: 14. 09. 2016 20:45
Spotkanie: Legia Warszawa - Borussia Dortmund
Typ:1połowa Borussia 4+ rożnych
Kurs: 3.05
Bukmacher:Otobet
Analiza:

Po 20 latach Liga Mistrzów znowu zawitała do kraju, jak zawsze nasze drużyny trafiały pechowo w eliminacjach w końcu po dwóch dekadach tym razem dopisało szczęście i mistrz polski Legia Warszawa trafiła na najprostrzego rywala jakiego mogła, który de facto nie potrafiła się Legii postawić nawet na własnym stadionie gdzie przegrali 0-2, i choć ciut lepiej zagrali w rewanżu, wciąż to było za mało by wyeliminować powiedzmy to jasno słabych jak na ten okres Legionistów, co można nawet uej dokumentować wynikami w słabej lidze polskiej.
Dzisiaj do Warszawy przyjeżdża Borussia Dortmund, 2 drużyna zeszłego sezonu która wyraźnie odjechała reszcie ligowej konkurencji, na dzień dzisiejszy w kadrze Borussii tak bogato już nie ma, jednak jest to wciąż ekipa która będzie się liczyć w lidze niemieckiej, a przy obecnej dyspozycji Legii nie ma co chyba liczyć na cuda, choć na pewno sam występ w LM dodatkowo zmotywuje wojskowych to nie aż na tyle żeby mieć dużo powiedzenia w pojedynku Ligi Mistrzów z tą właśnie drużyną.Myślą że Niemcy od początku narzucą swój gry, chcąc jak najszybciej zdobyć prowadzenie i kontrolować spotkanie, stąd mój zakład na rożne niemieckiej drużyny w 1 połowie

 

 

 

 

 

:plus: 205

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna, Bundesliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: Flensburg Handewitt - Magdeburg
Typ: Flensburg-H. -4,5 bramki 
Kurs:1.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Na dziś biorę pod lupę spotkanie w 3 kolejce Bundesligi piłkarzy ręcznych gdzie Magdeburg przyjeżdża na bardzo niewygodne spotkanie z Flensburg Handewitt. Goście w tym sezonie nie będą mieli łatwo. Stracili ofensywne usposobienie i nie potrafią już grać na takim poziomie co 1-2 lata temu. We Flens Arena zawsze grało im się nieźle, mimo iż przegrywali to spotkania te trzymały w emocjach . O problemach gości nie ma co pisać za dużo. Ostatnio w końcówce niemal nie przegrali z Lipskiem (21:21), wcześniej także słabo w ofensywie i byli tylko tłem przeciwko Lwom z Manheim (29:20). Z taką przeciętną linią defensywy i słabym w tym roku atakiem nie za wiele zdziałają. 
Wydaje się, że podopieczni Vranjesa nie mogli zacząć tego sezonu lepiej. Świetnie wyglądają i determinuje to wyniki w początkowej fazie sezonu. Dwie demolki nad Erlangen które swoje 2 spotkanie w lidze wygrało z niezłym w tamtym sezonie Meslungen . Mimo obaw Ljubomira -> 35:23 robi wrażenie. Podobnie było w ostatniej kolejce gdzie Wikingowie podejmowali 
Hannover-Burgdorf na wyjeździe. Vranjes mógł obawiać się tego meczu bo w 1 kolejce ich rywal przejechał się po Göppingen aż 11 bramkową przewagą. Mecz jednak od 1 minuty należał do gości którzy po obu stronach parkietu byli o 2 klasy lepszym zespołem. 20:35 i bardzo dobra gra Mahe i Djordjicia którzy razem rzucili rywalom aż 14 bramek. Przypomnę, że kadra niemal niezmieniona od tamtego sezonu, udanego jakby nie patrzeć. Flensburg posiada ciekawych graczy i uznane nazwiska jak Glandorf, Mahe, Svan, Eggert, Mogensen czy wciąż on top bramkarz Andersson . U siebie w hali potrafią rozgromić każdego a przy tak mizernej dyspozycji Magdeburga nie zawaham się na nich pograć. Nie ma co patrzeć na h2h z ostatnich lat,co potwierdza wynik z Hannoverem gdzie w tamtym sezonie padł remis a wiadomo co zrobili kilka dni temu z nimi też on road. Co do gości to grę ciągnie świetny Austriak Webber i ten Duńczyk Damgaard więc ustawić/wyłączyć ich z gry powinno być dość łatwą taktyką dla podopiecznych Ljubomira Vranjesa. Bez nich ten zespół jest niemal jak bezbronny. 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, grupa F

Godzinna: 20:45

Spotkanie: Legia Warszawa – Borussia Dortmund

Typ: X do HT

Kurs: 2.60

Bukmacher: Unibet

Analiza:

Wiele osób gra dzisiaj grube handicapy, overy, ale ja uważam inaczej. BVB póki co nie gra najlepszej piłki, jaką potrafili zagrać. Gorąca atmosfera na stadionie przy Ł3 będzie na pewno, dla kibiców LM po 20 latach to święto. Nie spodziewam się prowadzenia gry przez Legie, ale może nie popełnią babola i te 45 minut potrafią wytrzymać bez straty gola. Borussia będzie na spokojnie badała teren, coś poklepia, nie powinni się rzucić do ataku od pierwszej minuty. Braki w jednej i drugiej drużynie, oby bet był na +!

 

 

 

 

:minus: 150

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina pilka nozna

Godzina 20:45

Mecz Club Brugge- Leicester

Typ Leicester DNB

Kurs 1.70

Buk WilliamHill

analiza:

Wreszcie Leicester zagra w lidze mistrzów. Niestety w formie to oni teraz nie są najwyższej i w lidze angielskiej idzie im jak po grudzie. To nie znaczy że dziś tez zagraja słąbo w końcu to liga mistrzów tutaj sie spręża na maksa ale czy to wystarczy na drużynę  zBelgi nie wiem jedno jest pewne Mahrez i Vardy będą robic wszystko by kibice byli  znich dumni nie mają nic do stracenia jak nie mieli rok temu wygrywając premierleague. Tak jak pisałem forma nie najwyższa ostatnio porazka 1:4 ale z silnym Liverpoolem jednak potencjał skład możliwości wszystko po stronie mistrzów Angli bo Club Brugge nawet u siebie w rodzimej lidze nie może wygrac od 3 spotkań więc dlaczego mieli by wygrac tutaj z mistrzem Angli? Za nimi przemawia tylko bosiko za Leister cała reszta więc idę w typ na Leister tradycyjnie z podpórką w razie remisu zwrot...polecam!

 

 

 

 

 

:plus: 70

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Legia - BVB
Typ: Dortmund pierwszy 7 rożnych
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365

Ten kursik to okazja jak dla mnie chyba, że Borussia szybko zabije Legie to może być lipa ale trzeba to zagrać. Nie oszukujmy się Legia fartem wskoczyła do tej LM dzieki sprzyjający losowaniom i trafianiu na łatwych przeciwników, a losowanie do ostatniej rundy bylo juz dla nich chyba jak 6 w totka. Borussia powinna tutaj prowadzić mecz maja dobre skrzydła: Piszczek, Castro + Schmelzer i Schurrle wiec powinno iść sporo akcji bokami, a obrona Legii slabiutka i mysle, ze będą się ratować wybijaniem na różne do tego z przodu jeszcze Gotze, Dembele, Aubameyang czyli mocne BVB w ofensywie przewiduje bombardowanie bramki Malarza, a bramkarz z niego calkiem niezły i uważam, ze cos tam tez powinien wybijac za bramkę bo jak nie będzie w stanie czegos złapać to wybijanie do przodu wydaje się slabym pomysłem przy takich kolegach w obronie. Podsumowując to raczej mecz pod dyktando Niemców i napieranie na bramkę, te 7 rożnych powinni ogarnąć. 
 
 
 
 
:plus: 225
Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:  Piłka nożna liga mistrzów


Spotkanie: Juventus - Sevilla


Typ: Sevilla poniżej 4,5 rożnych


Kurs:1.64


Godz: 20:45


Bukmacher: Unibet


Analiza:


 


Znowu Liga mistrzów znowu rożne , uważam ten typ za pewniak, tak jak Wczoraj pisałem jedyną lepszą obronę od Bayernu ma Juventus i dlatego uważam że Sevilla nie wbije wielu rożnych, wiadomo


że Sevilla jest lepszym zespołem od Rostov ale mimo to różnica klas między Juventusem a Sevilla jest zbyt duża, w poprzednim sezonie Ligi mistrzów Sevilla u siebie wbiła 4 rożne a w meczu wyjazdowym


nie zdobyli nawet jednego rzutu rożnego, co pokazuje że Juventus nie pozowala sobie wbijać rożnych, typ powinien wejść bez problemu


 


http://obstawianie.com/topic/34198-liga-mistrzów-20162017/page-3#entry970986


 


 


 


 


 


:plus: 64


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna Liga Mistrzow

Data, godzina: 14.09.2016 20-45

Spotkanie: Legia - Borussia

typ: Borussia Ht/Ft 2/2

kurs: 1.95

buk:  oddrings

 

Analiza:

Legia po dwudziestu jeden latach wraca do europejskiej elity i na inaugurację podejmują Borussię Dortmund Łukasza Piszczka. Pamiętam jak dwa lata temu Legia grała piękny futbol ale przez głupotę swoich pracowników dostali walkowera za mecz z Celticiem i zamiast Ligi Mistrzów grali w Lidze Europy. W tegorocznych eliminacjach grali piach ale los był teraz dla nich bardzo łaskawy. Wpierw odprawili bośniacki Zrinski, pózniej najtrudniejsza przeszkodę, czyli słowacki Trencin, a na koniec półamatorów z Irlandii. To właśnie dzieki Dundalk Legia była m.in. rozstawiona, bo ci rundę wcześniej odprawili białoruskie Bate, ktore w rankingu UEFA jest wyżej od Wojskowych. Tak więc mamy to o czym marzyliśmy od ponad dwóch dekad. Ale czy awans nie odbije się czkawką Legii?? Niewatpliwie Legia skorzysta finansowo, bo zastrzyk gotówki w kwocie blisko 15 mln E moze oznaczac zdominowanie ligowych rozgrywek na wiele lat (tak jak w przypadku Bate na Białorusi). Ale czy uda się ciągnąć ekstraklase i ligę mistrzów?? Zwlaszcza ze na krajowym podworku Legia prezentuje się słabiutko i juz  poczynili spore straty w ligowej tabeli, choć akurat podział punktów z pewnościa ułatwi Legii pogoń za ligowymi rywalami (tak jak w poprzednim sezonie). Dziś na boisku w Legii spore problemy. Najwiekszy bół to zdecydowanie defensywa, bo z graczy z zeszłego mistrzowskiego sezonu został tylko prawy defensor Broz. Para stoperów została rozbita (Lewczuk odszedł do Bordeaux a Pazdan jest kontuzjowany) i dziś na srodku obrony zagraja CZerwiński i Dąbrowski, ktorzy latem wzmocnili Legię i razem jeszcze nigdy nie grali. To nie wrózy nic dobrego w konfrontacji z szybkimi napastnikami Borussi czyli Dembele czy Aubameyangiem. Borussia zaliczyla ostatnio wpadkę z beniaminkiem Leipzig więc z pewnościa beda chcieli sie zrehabilitować za tamto spotkanie. A jak widzę skład Legii z Nikolicem na ławce (nota bene najlepszy gracz Legii który strzelał najważniejsze gole dla Legii na początku sezonu i to w głównej mierze właśnie jemu zawdzięczają awans do fazy grupowej), bez bedącego w dobrej ostatnio formie Kuchaczyka, ktorego równiez wyeliminowała kontuzja, a z debiutującym gruzinem Qazaishvilim i Francuzami Langilem i Moulinem, ktorzy moim zdaniem są kiepskimi transferami. Do tego Guilerme na lewej stronie defensywy, gdzie to jest playmaker a nie boczny defensor... Chyba Hasi bedzie się trłumaczył swoimi decyzjami personalnymi po dzisiejszym meczu, bo spodziewam się wysokiej wygranej Borussi. Moim zdaniem Piszczek i spółka dziś łatwo zdobędą stolicę Polski i pewnie wygrają dzisiejszy mecz.

 

 

 

 

 

:plus: 95

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, grupa F


Godzinna: 20:45


Spotkanie: Legia Warszawa – Borussia Dortmund


Typ: Borussia Dortmund (powyżej 2.5 gola)


Kurs: 2.20


Bukmacher: Sportingbet


Analiza:


 


1 kolejka Ligi Mistrzów 2016, spotkanie Legia Warszawa - Borussia Dortmund. Legia według mnie jest najsłabszym zespołem spośród wszystkich które występują w tej edycji Ligi Mistrzów na tym szczeblu. To że awansowali tak daleko jest tak naprawdę kwestią przypadku, a nie umiejętności. Gdyby Legioniści trafili na kogoś bardziej wymagającego niż zespół amatorski, to z całą pewnością jutro grali by mecz w Lidze Europy, a nie zawracali d...pe poważnym klubom.


 


Pierwsza sprawa Legia jest bez formy. Gdyby ten mecz odbywał się dwa lata temu, w momencie kiedy Legia awansowała z Grupy Ligi Europy, to można by tu było mówić o jakimś fartownym remisie do przerwy   %-). Ale sory chłopaki, oni na ostatnie 16 spotkań wygrali zaledwie 5 razy, a grali głównie z zespołami, które do Dortmundu to mogą jedynie jechać w roli kibiców. W lidze w meczach na własnym stadionie, mają zawrotny bilans 3 remisy oraz jedna porażka z Arką Gdynia 1:3!. Do tego dochodzą dwa remisy z Trencinem oraz Dundlakiem. Legia gra gorzej u siebie niż na wyjeździe, do tego dochodzi presja, brak ogrania oraz dziura w środku pola (nie gra Pazdan). Oni wszyscy w Warszawie, wiedzą że w tej grupie zajmą 4 miejsce i nawet jakieś fartowne zwycięstwo, w które zresztą  nie wierzę niczego nie zmieni. Myślę, że już od tego momentu skupią się na Lidze, a nie podboju Europy  :)


 


O składach nie ma sensu pisać, każdy zawodnik z rezerwy Dortmundu byłby czołowym graczem Legii.  Ja to widzę tak, pogoda jest okey, więc dzisiaj Dortmund przejedzie się ostro po Legionistach i władują im 3-4 bramki, być może rozluźnieni dadzą sobie coś strzelić i mecz skończy się wynikiem 1-3. Chociaż równie dobrze może być 0-5, ale 3 bramki władują na spokojnie.


 


 


 


:plus: 120


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...