Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:


http://obstawianie.c...lamin-i-zasady/


Wzór podawania typów:


Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)


Spotkanie:


Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)


Kurs:


Godz:


Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)


Analiza:


W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.


Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.


Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego


W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.


Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.


Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.


WAŻNE!


Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400


Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje LM
Godzina: 20:45
Spotkanie Steaua-Man City
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk Sportingbet

Analiza: Wybrałem spotkanie w ramach kwalifikacji do piłkarskiej Ligi Mistrzów, Manchester City pojedzie na wyjazdowe spotkanie do Rumuńskiej Steaua Bukareszt, goście naturalnie już od samego początku są faworytem do wyjścia zwycięsko z tej pary, bukmacherzy wystawili bardzo niski na ich wygraną na wyjeździe Steua na swoim stadionie moim zdaniem powinna powalczyć i jaką bramkę strzelić bowiem jak nie u siebie to na wyjeździe będzie im jeszcze trudniej, obie ekipy są zespołami które grają do przodu , goście dopiero się zgrywają i tutaj gospodarze powinni upatrywać swoich szans, pokazała to w poprzedniej kolejce Premier League drużyna Sunderlandu, która gdyby nie bramka samobójcza to wywiozła by punkty ze stadionu Manchesteru. Mój typ na to spotkanie to minimalna wygrana zespołu przyjezdnych, ja osobiście postawiłbym na wynik 1:2 ponieważ tak jak pisałem myślę że gospodarze bramkę tu strzelą a o ekipę goście w tej kwestii na pewno się bać nie muszę.

 

http://obstawianie.com/topic/34198-liga-mistrz%C3%B3w-20162017/page-2?do=findComment&comment=965922

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia, Brasileiro Serie A
Spotkanie: Chapecoense SC - Internacional RS
Typ: 1 HT
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Godzina: 01:00

Analiza:

Na dziś brazylijska Serie A..
W ramach 20stej kolejki drużyna Chapecoense podejmie na swojej trawie Internacionala.. Faworytem wg. bukmacherów stali się w ostatnich godzinach goście.. Ja jednak nie do końca się z tym zgodzę.. Zacznę od tego, że gospodarze obecnie są na 12 miejscu w tabeli i czują się bezpiecznie a jak wygrajądzisiejszy mecz to będą w niebie.. Na 19 spotkań 5 wygranych, 9 remisów i 5 klęsk. Ostatnie 5 spotkań to 3 remisy wygrana i przegrana.. Goście są w trochę gorszej sytuacji bowiem do miejsca spadkowego dzielą ich 2 miejsca a mają tyle samo punktów co Coritibia.. Ostatnie ich 5 występów oto 3 przegrane i 2 remisy natomiast całkowity bilans to 6 wygranych, 4 remisy i 9 przegranych..
W bezpośrednich królują gospodarze rozegrali w całej swojej historii razem 5 spotkań od 2014 roku i 2 razy wygrało Chapecoense 2 razy był remisy a raz wygrało Internacional.
Sktualnei do przerwy Chapecoense zdołało wygrać 4 razy goście 5 razy. W bezpośrednich głównie do przerwy były remisy.. Stawiam, że dziś to gospdoarze obejmą prowadzenei w pierwszej połowie i ją wygrają jak ostatnie 4 spotkania z "rzędu"..

- - - - - - - - - - - - - - - - -
http://www.flashscore.com/match/lUIbSm5a/#match-summary

 

 

 

 

:minus: 200

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka - IO - Mężczyzn
03:35 Brazylia - Francja
Typ: Francja (+1,5 seta)
Kurs: 2,00
Buk: Bet365

Analiza:
Kolejny dzień z męską siatkówką na Igrzyskach Olimpijskich zapowiada się bardzo ciekawie. Dziś późno w nocy bo o godzinie 03:35 czasu polskiego zostanie rozegrany prawdopodobnie mecz o być albo nie być dalej w turnieju pomiędzy gospodarzami Brazylią a reprezentacją Francji, gdyż wszystko wskazuje na to że Włosi mogą dziś brzydko mówiąc się podłożyć bo awans mają już pewny z pierwszego miejsca do ćwierćfinału, więc lepiej pozbyć się jednej z potęg siatkówki, a do ćwierćfinału zaprosić Kanadę która na pewno nie jest tak groźna jak te dwie utytułowane reprezentację. Przypuszczam , że dziś będziemy świadkami sporej sensacji, a drużyna trójkolorowych może przejść do dalszej fazy. Mój typ na to spotkanie to moim zdaniem bezpieczna opcja handicapu +1,5 seta na Francję po przyjemnym kursie który obecnie widnieje. Wszystko zależy od meczu Włochów z Kanadą ten mecz rozpocznie się wcześniej bo o 01:30 wtedy będzie jasna sytuacja czy będzie to mecz o życie czy łatwa wygrana gospodarzy którzy muszą to spotkanie wygrać za wszelką cenę żeby nie odpaść z IO w Rio. Ostatni mecz półfinałowy w Lidzę Światowej pokazał bardzo dużo m.in że obydwie reprezentacje są na podobnym poziomie mimo że Brazylia wygrała 3:1 to dwa ostatnie sety grane były na przewagi i to zadecydowało o zwycięstwie kanarynios. Dziś będziemy świadkami pięknej gry i wspaniałych akcji, zapewne ten mecz zadowoli najwybrednieszych kibiców siatkówki. Liczę że zobaczymy pięcio setowy pojedynek emocjonujący do ostatniej piłki.

 

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Igrzyska olimpijskie Koszykówka
Godzina: 20:45
Spotkanie Hiszpania - Argentyna
Typ:  Hiszpania -10.0 (AH)
Kurs 1.9
Buk  Bet365

 

Pewniaczek, Hiszpanie dalej walczą o awans. Ich nie trzeba przedstawiać Hiszpańska koszykówka jest jedną z najsilniejszych na świecie.  Zagrają z Argentyną która ma już awans. Muszą to wygrać bo zagraża im Chorwacja. Mecz jest decydujący o awansie. Ostatnio Hiszpanie kiedy musieli wygrać i grali z Litwinami którzy mają już awans wygrali 50pkt. Dzisiaj uważam że będzie również wysoko. H2H na korzyść Hiszpanów. ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Igrzyska olimpijskie Koszykówka
Godzina: 00:00 (edytowałem godzinę) :5:
Spotkanie Hiszpania - Argentyna
Typ:  Hiszpania -10.0 (AH)
Kurs 1.9
Buk  Bet365

 

Pewniaczek, Hiszpanie dalej walczą o awans. Ich nie trzeba przedstawiać Hiszpańska koszykówka jest jedną z najsilniejszych na świecie.  Zagrają z Argentyną która ma już awans. Muszą to wygrać bo zagraża im Chorwacja. Mecz jest decydujący o awansie. Ostatnio Hiszpanie kiedy musieli wygrać i grali z Litwinami którzy mają już awans wygrali 50pkt. Dzisiaj uważam że będzie również wysoko. H2H na korzyść Hiszpanów.  ;)

 

 

 

 

 

 

:plus: 90 

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka mężczyzn, IO


Spotkanie: Brazylia - Francja


Typ: Brazylia 3:1


Kurs: 3,50


Godz: 16.08.2016 3:35


Bukmacher: Bet365


Analiza: Już niebawem rozpocznie się bardzo ważny mecz. Włochy przegrały swój mecz z Kanadą. Nie oglądałem tamtego meczu i nie wiem, czy zrobili to specjalnie czy nie, ale postawili Brazylię i Francję w bardzo trudnym położeniu. Sprawa jest prosta- kto wygra, ten awansuje, a kto przegra, to się żegna z turniejem. Obie reprezentacje były wliczane jako jedni z głównych faworytów do złota. O ile pamiętam, to brazylia była największym faworytem, a Francja zaraz za nimi, a tu już jedna z nich musi odpaść. Trudno mi sobie wyobrazić, żeby padło na gospodarzy turnieju, czyli Brazylię. Zaraz po złotym medalu w piłce nożnej to najważniejszy jest chyba ten medal w siatkówce i odpadnięcie Brazylii już na tym etapie byłoby złe dla igrzysk. Wobec tego sędziowie mogą im sprzyjać, a to w siatkówce jest ważne. Sportowo Brazylia też ma więcej argumentów po swojej stronie, dlatego stawiam na ich zwycięstwo 3:1 w setach.


 


http://obstawianie.com/topic/21752-spotkania-miedzynarodowe/page-4


 


 


 


 


 


:plus: 250


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka Nozna - Anglia
dzień: 16.08.2016 godz. 20:45
Spotkanie Brentford - Nottingham
Typ:  1 HT
Kurs 3.02
Buk  OddsRing

analiza:

Już trzecia kolejka  championship,Nottingham  jedzie do Brentford. Gospodarze w obu rozegranych d o tej pory spotkaniach do przerwy zremisowali 0-0. Mysle zeby zagrać na przełamanie tej mini serii a dodatkowo wydaje mi sie ze gospodarze sa duzo mocniejsi od rywala i postaraja sie to udowodnić już w pierwszej polowie. W ubiegłym sezonie Brentford mimo wszystko był zdecydowanie w tabeli wyżej, a obecny sezon mimo ze dopiero rozpoczety chyba wskazuje ze Nottingham dalej bedzie grać jak typowy średniak ligi. Po porażce z Brighton 3-0 nie ma podstaw do myslenia by było inaczej. Drugi mecz z beniaminkiem z Burton wygrany po ciezkim boju 4-3. Obrony Nottingham to chyba w ogole nie ma skoro na starcie ligi dostaje w dwoch meczach szesc bramek i to jeszcze, trzy od nowicjuszy z Burton. Mysle ze Brentford jak pocisnie ich to w pierwszej polowie jest w stanie prowadzić. Moze i Brentford nie nalezy do najmocniejszych zepołów w championship ale z tak dysponowanym przeciwnikiem jakim jest Nottingham na pocztaku ligi mysle ze jest w stanie wygrać.

 

 

 

 

:plus: 202

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, Kwalifikacje

Godzina: 20:45

Spotkanie: Ajax – FK Rostov

Typ: over 2.5

Kurs: 2.27

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Ajax ma za sobą ciężką przeprawę w poprzednie rundzie w której wyeliminowali PAOK. Oglądałem pierwsze starcie w Amsterdamie,  ostatnie mecz z ligowy z Roda i na tą chwilę ten zespół ma ogromne problemy w grze defensywnej. Wiadomo przyjście takiego trenera wiązało się z ofensywną grą zresztą Ajax od zawsze stawiał na taką piłkę, tej jakości w ataku nie brakuje na otwarcie sezonu trzy bramki ze Sparta, oraz dwie ze wspomnianą Roda, dwumecz z PAOK to trzy bramki strzelne, dziś raczej problemu z kreatywną grą w przodzie nie będzie, tym bardziej u siebie.  Wracając jednak do defensywy to jest bardzo dziurawa, do tego Cillessen w bramce też bardzo niepewny.  Już w sparingach tracili sporo i łatwo, ale to były sparingi i większego niepokoju jeszcze nie było, ale przyszły mecze o punkty i dalej jest problem. Dwumecz z PAOK potrafili zdominować rywala ale każda akcja rywala to było ogromne zagrożenie, to samo na krajowym podwórku Sparta i Roda to rywale z dolnych rejonów ale też z każdym wypadek robili wiele szumu, szczególnie ten mecz z Rodą pokazał wszystkie błędy.  Tych problemów w trzy dni nie rozwiązali na pewno,  będą wstanie zapewne zdominować rywala, powinno to przełożyć na bramki i jak się będzie dało to cisnąć do końca bo w każdej chwili mogą ten bramki stracić a wiadomo to Rosji na rewanż trzeba udać się z zaliczką.  Rostov swoje już zrobiło zarówno na krajowym podwórku jak i w Lidze Mistrzów, nic już do stracenia w tej rywalizacji nie mają .  W poprzedniej rundzie odprawili Anderlecht remisując u siebie 2:2 oraz wygrywając w Belgii 0:2. Mają odpowiednią jakość by tutaj strzelić lub strzelać szczególnie przy takiej postawie gospodarzy na tyłach, z mocnymi rywalami pojawiają się jednak problemy w defensywie, wynika to też z braku doświadczenia, oprócz Belgów, także w lidze Zenit wbił im trzy bramki mimo że przegrywał 0:2. W dzisiejszym spotkaniu zabraknie ważnego obrońcy Bastosa.  Dla mnie to co zobaczyłem na początku sezonu w wykonaniu Ajaxu sprawia że po takim kursie zdecydowanie warto pójść w bramki.

http://obstawianie.com/topic/34198-liga-mistrz%C3%B3w-20162017/page-2?do=findComment&comment=966240

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; EUROPA: Liga Mistrzów - Kwalifikacje - Finał

Spotkanie: Steaua Bucharest (Rou)        -              Manchester City (Eng)

16.08.2016 20:45

Typ: 2

Kurs: 1,53

Bukmacher: Bet365

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20,45 odbędzie się spotkanie w ostatniej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów na sezon 2016/2017 pomiędzy zespołami Steaua Bukareszt i Manchesteru City. Gospodarze zmagania rozpoczęli od trzeciej rundy gdzie wyeliminowali zespół z Czech Sparte Prage. Drużyna z Rumunii w ostatnich pięciu spotkaniach zdołała zanotować 4 wygrane i jeden remis. Zespół Guardioli natomiast zaliczył dwa zwycięstwa jeden remis i dwie porażki. Dzisiejsze spotkanie może być bardzo ekscytujące. Goście chcąc spokojnego awansu muszą pokusić się dzisiaj o zdobycie kompletu punktów i zagwarantowanie lepszej sytuacji w rewanżu przed własną publicznością. Gospodarze wspierani dopingiem tysięcy kibiców będą chcieli pokazać dobry futbol i zaskoczyć silnego rywala. W mojej opinii dzisijesze spotkanie nie przyniesie niespodzianki i to goście będą dyktować tempo gry i raz za razem nękać obronę rywali. Moim zdaniem mecz zakończy się zwycięstwem Obywateli. Mój typ to 0:2

http://obstawianie.com/topic/34198-liga-mistrz%C3%B3w-20162017/page-2?do=findComment&comment=966280

 

 

 

:plus: 53

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Championship

Godzina: 20:45

Spotkanie: Aston Villa - Huddersfield

Typ: 2

Kurs: 3,60

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Dzisiaj w Angielskiej Championship w 3 kolejce kolejce będzie sporo ciekawych meczy. Ja jednak z tych wszystkich zdecydowałem się na spotkanie Aston Villa - Huddersfield. Bez wątpienia będzie to mecz trzymający w napięciu, ale przejdźmy do statystyk. Gospodarze w poprzednim sezonie nie spisali się, okazało się że są jeszcze zbyt słabą drużyną na Premier League i w konsekwencji spadli do Championship. W ostatnich 5 spotkaniach zanotowali 2 zwycięstwa i 3 porażki. Niestety sezon nie zaczęli zbyt optymistycznie, wygrali co prawda z Rotherham, natomiast w Sheffield Wed ulegli i aktualnie znajdują się na 11 miejscu. Natomiast goście po świetnym starcie znajdują się na 3 miejscu po 2 zwycięstwach. W ostatnich 5 spotkaniach zdołali wygrać 3 mecze, zremisowali z Bremen w meczu towarzyskim oraz przegrali z Shrewsbury w Capital One Cup. Jest to pierwszy bezpośredni bój między tymi zespołami, ale jestem dobrej myśli i sądzę że to właśnie goście będą górą w tym spotkaniu.

 

 

 

 

 

:minus: 200

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - Olimpiada kobiet
Godzina: 23:45
Spotkanie: USA - Japonia
Typ: Japonia powyżej 69,5 pkt
Kurs: 1,78
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Przed nami 3 ćwierćfinał - 2 spotkania kończyły się dramatycznie, Australia przegrała dosyć niespodziewanie z Serbią 71:73 a Hiszpanki męczyły się z Turcją do ostatniej sekundy wygrywając 64:62 (rzut 0,5 sekundy przed końcem meczu). 3 ćwierćfinał będzie najmniej ciekawy pod względem zaciętości. Amerykanki główny faworyt do złota kontra Japonki, które rozgrywają bardzo dobry turniej.
W grupie wygrały 3 spotkania i przegrały 2 spotkania - 77:73 z Białorusią, 82:66 z Brazylią, 62:76 z Turcją, 86:92 z Australią i 79:71 z Francją. W meczu z Turcją gdzie Japonki zdobyły 62 punkty nie wszedł by tylko over punktowy a tak w pozostałych 4 meczach gładko zdobywały 70 punktów. Ten mecz z Amerykankami będzie chyba najbardziej przypominał mecz z Australijkami gdzie nie było obrony tylko grały obie ekipy bardzo ofensywnie rzucając łącznie 178 punktów.
Co do zwycięstwa to nie mam wątpliwości, że to Amerykanki wygrają to spotkanie lecz będziemy świadkami bardzo fajnego meczu z dużą ilością punktów po obu stronach. Dlatego stawiam over punktowy przez Japonki.
Powodzenia.

 

http://obstawianie.com/topic/34351-io-rio-2016/?p=966297

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...