Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:


http://obstawianie.c...lamin-i-zasady/


Wzór podawania typów:


Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)


Spotkanie:


Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)


Kurs:


Godz:


Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)


Analiza:


W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.


Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.


Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego


W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.


Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.


Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.


WAŻNE!


Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400


Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina Piłka nożna Copa America
Godz: 02:00
Spotkanie USA-Kostaryka
Typ: 1
Kurs 1.85
Buk Unibet
Analiza  Kolejny dzień Copa America, dla mnie pewniakiem będzie spotkanie USA z zespołem Kostaryki, Ci pierwsi w poprzednim spotkaniu rywalizowali z zespołem Kolumbii, USA zagrało bardzo dobre spotkanie w którym jednak uległo 0:2 na swoim terenie , w tym meczu gospodarze turnieju już nie moga kalkulować bowiem porażka z zespołem z Kostaryki na pewno nie wyjdzie im  na dobre do tego pozbawić ich może awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek a przecież grają na swoim terenie, była by to  co najmniej spora niespodzianka, USA ostatnio zagrało kilka sparingów, ich gra wyglądała bardzo dobrze wyniki były korzystne , bilans ich ostatnich 10 meczy to 2 wygrane 1 remis oraz aż 7 wygranych biorą tu pod uwagę wszystkie rozegrane spotkanie, Kostaryka natomiast jest zespołem niewygodnym i w ostatnich latach mocno poprawiła swoją grę w tym meczu na pewno faworytem nie jest będzie,ale po zremisowanym spotkaniu z Paragwajem w pierwszym meczu na pewno jest bliżej awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek, musza dodąc iż ekipie USA w poprzednich latach nie szło dobrze z drużyną z Kostaryki i mają ten bilans niekorzystny, jednak biorąc pod uwage iż gospodarze po prostu w tym meczu wygrac aby zachować szanse na awans a ich gra wygladała ostatnio na prawdę nieźle i zabrakło moim zdaniem szcześcia i może trochę skuteczności to w tym meczu gospodarz jest faworytem do zdobycia kompletu punktów, stawiam na wynik 3:1 po 90 minutach tego spotkania.

 

http://obstawianie.com/topic/31682-copa-america/page-2?do=findComment&comment=958560

 

 

 

 

 

:plus: 85

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Copa America, grupa A

Godzinna: 02:00

Spotkanie: USA – Kostaryka

Typ: over 2 azjan

Kurs: 1.79

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Za nami pierwsza kolejka fazy grupowej, dzisiejszego wieczoru zaczynamy ponownie od gospodarzy turnieju Amerykanie będą podejmować Kostarykę.

Wiadomo jak to jest najczęściej na takich imprezach nikt w pierwszych starciach nie chce stracić bramki, sytuacja zmienia się w drugiej turze która może oznaczać pożegnanie z turniejem a tak będzie w przypadku gospodarzy jeśli dziś przegrają.  To są wszystko dobre informację dla typu bo wiadomo że szybko strzelona bramka otworzy nam mecz.  USA nie zagrali źle z Kolumbią, rażące błędy w defensywie zrobiły swoje to był taki mecz gdzie mogło być zarówno 2:2 jak i znacznie wyżej niż 0:2 dla Kolumbii. Na pewno jak wspomniałem gospodarz turnieju bardzo słabo wyglądał w defensywie i nie były to błędy wynikające tylko z niezwykle wysokich umiejętności rywala ale po prostu braku jakości w tej formacji i myślę dziś będą również problemy tym bardziej że jak wspomniałem nie mogą sobie pozwolić na porażkę a do tego jeszcze ci kibice którzy pomagają ale też z drugiej strony oczekują.  Dużo problemów będą mieli szczególnie z kontrami przeciwnika który ma mega szybkich graczy. Co do ofensywy to były bardzo klarowne sytuacje ale Ospina robiła na bramce swoje a i też brakowało po prostu szczęścia oraz spokoju ale dziś szczególnie w tym drugim aspekcie może być lepiej bo mecz otwarcia za nimi a to zawsze większa presja.   Kostaryka rozegrała mecz bez historii z Paragwajem to był właśnie typowy mecz byle by nie przegrać pierwszego starcia. Zapewne skupią się w pierwszej fazie na kontrze a napomknąłem wcześniej ze mają bardzo szybkich graczy Campbell  z Arsenalu, Ruiz ze Sportingu, Borges Deportivo, ogólnie formacja ofensywa wygląda okazale.  Defensywa straciła kluczową postać a mianowicie bramkarza Navas – w tym sezonie wyborna forma w Realu Madryt wybronił co najmniej kilka punktów klubie i to samo robił w reprezentacji,  dodatkowo swoją postawą dawał pewność  na tyłach formacji defensywnej, tego na tym turnieju będzie brakowało.  Zresztą było widać słabą dyspozycję obrony w starciu z Paragwajem to rywal miał więcej dogodnych sytuacji szczególnie po stałych fragmentach gry.  Też sprawy na pewno nie ułatwia czerwona kartka środkowego obrońcy Wastona.  Jak wpadnie szybko bramka to powinno to już pójść dalej po prostu.

http://obstawianie.com/topic/31682-copa-america/page-3?do=findComment&comment=958785

 

 

 

 

:plus: 79

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, Stuttgart

 

1465340796-123.png      1465340921-567.png

 

Spotkanie: Roger Federer - Taylor Fritz
Typ: Poniżej 20.5 gemów

Kurs: 1.86
Data i godzina: 08.06.2016 16:00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

Od 2015 roku Stuttgart Open rozgrywany jest na trawie. Wcześniej, w latach 1916-2014, tenisiści rywalizowali na kortach ziemnych..Największą atrakcją tegorocznej edycji jest obecność powracającego do zdrowia po kontuzji pleców Rogera Federera. Szwajcar, dla którego będzie to pierwszy występ w Stuttgarcie od 2001 roku,rozstawiony został z numerem 1.Jego przeciwnikiem będzie urodzony w 1997 roku,Amerykanin Taylor Fritz.Gdy Roger Federer rządził w światowych rozgrywkach,Fritz dopiero marzył o karierze tenisisty.Taylor to co prawda dwukrotny półfinalista młodzieżowego Wimbledonu,czyli coś tam na trawie grać potrafi.Na kortach twardych również mu idzie i ogólnie prezentuje całkiem dobrą formę.Roger Federer,tego Pana chyba nikomu nie trzeba przedstawiać,siedmiokrotny zwycięzca Wimbledonu - legenda kortów trawiastych.W ostatnich 3 sezonach ma bilans 26/29 na tej nawierzchni.Dziś postanowiłem wycelować w ilość gemów i myślę że poniżej 20.5 jest jak najbardziej do zrobienia.Oczywiście istnieje minimalne ryzyko,gdyż Roger wraca po kontuzji ale mimo to zaryzykuję.Pobieram ten typ i liczę na to,że mistrz stanie na wysokości zadania i szybko rozprawi się z Fritzem.Powodzenia. 

 
 
 
 
 
 
 
:minus: 100
Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, challenger Praga
Spotkanie: C-M.Stebe - U.Ignatik
Typ: 1
Kurs: 2,20
Godz: 12:30
Bukmacher: Bet365

Wracający po kontuzji 25-letni leworęczny Niemiec Cedrik- Marcel Stebe (986 ATP) rozegra dziś spotkanie w II rundzie turnieju na kortach ziemnych w Pradze. Jego rywalem będzie jego rówieśnik z Białorusi Uladzimir Ignatik (289 ATP). Stebe przed kontuzją osiągał naprawdę dobre wyniki, wygrywając 4 turnieje rangi challenger, a w 3 uznawał wyższość rywali dopiero w finałach. Wywindowało go to nawet na 71 miejsce rankingu singlowego ATP. Szczególnie dobrze grał własśnie na clayu. Dla Ignatika "odpowiednimi" na jego umiejętności są mało popularne turnieje rangi ITF, już w challengerach ewidentnie sobie nie radzi, wygrywa z rzadka i tylko pojedyńcze spotkania. W dzisiejszym meczu szybkość będzie atutem Niemca- przy takim samym wzroście jest o 12kg lżejszy od Białorusina. Siłowo jakoś nie przekonuje mnie Ignatik, słaby serwis powinien być bez problemu przełamywany przez Stebe. Do tej pory spotykali się 3-krotnie na korcie, 2 ostatnie pojedynki padły łupem Stebe. Dziś powinno być podobnie, a kurs na to spotkanie w okolicach 2,20 traktuje jako prezent od bukmacherów na to piękne, środowe południe.

http://obstawianie.com/topic/32991-challenger/?do=findComment&comment=958307

 

 

 

 

 

:plus: 120

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...