Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:


http://obstawianie.c...lamin-i-zasady/


Wzór podawania typów:


Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)


Spotkanie:


Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)


Kurs:


Godz:


Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)


Analiza:


W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.


Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.


Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego


W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.


Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.


Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.


WAŻNE!


Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400


Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna Euro 2016

Godz: 18:00

Spotkanie: Walia – Słowacja
Typ: 2 DNB
Kurs 1.94
Buk Unibet

Analiza: Według mnie w tym spotkaniu Słowacy sa zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, ekipa Walii ostatnio grywała w kratkę słowacja natomiast w sparingach nie dość że radziła sobie dobrze to bez większych problemów ograła Niemcy 1:3 i była zespołem znacznie skuteczniejszym moim zdaniem tu będzie podobnie, sa to ekipy z których ani jedni ani drudzy nogi nie odstawią , stawiam tu na wygraną słowacjii, może wynik nie bedzie wysoki ,ale na 0:1 jest ich spokojnie stać. Walia ostatnio nie spisywała się dobrze i według mnie na tym Euro też nie będzie faworytem do wyjścia z grupy, Słowacy już nie raz pokazywali iż potrafią namieszać wygrana z Niemcami tylko mnie utwierdziła w przekonaniu że jest to niewygodna ekipa która ma w składzie dobrych zawodników. Walia nie wygrała 4 kolejnych  spotkań, a nie miała wcale tak mocnych rywali , grali między innymi z ekipami : Szwecja, Ukraina, Irlandia, Holandia, Słowacja natomiast nie przegrała już od 8 spotkań czyli od października roku ubiegłego w tym czasie mierzyła sie z takimi ekipami jak : Niemcy, Irlandia, Szwajcaria, Islandia, moim zdaniem w tym meczu Walia nie wygra stawiam na x2 dla ekipy naszych południowych sąsiadów , liczę iż okażą się zespołem lepszym o tą jedną bramkę.

 

http://obstawianie.com/topic/34106-euro-2016/

 

 

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Euro 16
Godzina: 15:00
Spotkanie: Albania - Szwajcaria
Typ: 2
Kurs: 1.83

Bukmacher: Bet365

Analiza: Albańczycy sprawili największą niespodziankę eliminacji awansując po raz pierwszy na Mistrzostwa Europy w swojej historii. W składzie drużyny z Bałkanów nie ma gwiazd światowego formatu, a nawet ciężko wskazać zawodnika, którego nazwisko coś mówi kibicowi. Oczywiście są gracze solidni tacy jak Elseid Hysaj prawy obrońca grający na co dzień w zespole Napoli. Niektórzy mogą kojarzyć też bramkarza Etrita Berisha rezerwowego bramkarza Lazio. Na tym praktycznie można zakończyć wyliczanie solidnych zawodników w ich reprezentacji. Znajdą się zawodnicy z klubów Zurich, Freiburg czy też Nantes, ale nie są to wiodące postaci w klubach. W eliminacjach do Euro pokonali Portugalię co było dużą sensacją, ale trzeba pamiętać, że Portugalczycy mieli wielkie problemy na początku i zagrożony był ich awans. Zaskoczeniem dla mnie będzie zdobycie jakikolwiek punktów w tej grupie, to dlatego, że pierwsze miejsce raczej jest zaklepane dla gospodarzy, a walczące o drugą pozycje Szwajcaria i Rumunia nie może sobie pozwolić na stratę punktów w pojedynku z Albanią.

 Stawiam na Helwetów mają nie tylko lepszych zawodników w swoim zespole, ale także doświadczenie na dużych imprezach. Największa gwiazda Xherdan Shaqiri, który po odejściu z Bayernu stanowił o sile tego zespołu w eliminacjach. Drugie miejsce z dorobkiem 21 punktów( lepsza okazała się jedynie Anglia). Solidna defensywa z liderem Lichtsteiner i trzema solidnymi bramkarzami z Bundesligi( nie wiadomo kto zagra według mnie pewnie postawią na Sommer 'a).

 Ciekawostką jest pojedynek dwóch braci Granit Xhaka(Szwajcaria) i Taulant Xhaka(Albania) obaj są środkowymi pomocnikami i podstawowymi zawodnikami swoich reprezentacji więc za pewne zagrają między sobą. Nieco większy talent ma młodszy z braci Granit zawodnik Borussia Mönchengladbach.

Mój typ to zwycięstwo Szwajcarów. Oczywiście zawodnicy z Albanii podejdą do tego spotkanie niesamowicie zmobilizowani, ale tak jak wspomniałem doświadczenie i umiejętności są po stronie Helwetów.

 

 

http://obstawianie.com/topic/34106-euro-2016/?do=findComment&comment=959095

 

 

 

 

 

 

:plus: 83

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy


Spotkanie: Anglia - Rosja


Typ: 1


Kurs: 1,95


Godz: 21:00


Bukmacher: Bet365


Analiza:


 


Kompletnie nie rozumiem tak wysokiego kursu na zespół Anglii, dlatego gorąco polecam i ja sam pobieram ten kurs. Anglicy biją na głowę ekipę Rosji w każdym elemencie piłkarskim. Jeszcze gdy w ekipie Rosji na euro nie ma takich piłkarzy jak: Dżagojew, Denisov to poważnie osłabia jeszcze ekipę. W przeciętnej grupie eliminacyjnej zajęli 2 miejsce ale do lidera Austrii stracili aż 8 punktów, w meczach sparingowych też nie prezentowali się jakoś kolorowo ostatnio - remis z Serbią 1:1, porażka z Czechami 1:2, porażka z Francją 2:4, zwycięstwo z Litwą 3:0, porazka z Chorwacją 1:3 i zwycięstwo z Portugalią 1:0.


Jeśli chodzi o reprezentację Anglii to oni w swojej grupie eliminacyjnej niby łatwej ale nie pozostawili złudzeń nikomu wygrywając WSZYSTKIE swoje spotkania bilans goli 31:3 mówi sam za siebie. Jeśli chodzi o sparingi to również pokazali się z dużo lepszej formie - 1:0 z Portugalią, 2:1 z Australią, 2:1 z Turcją, 1:2 z Holandią, 3:2 z Niemcami, 2:0 z Francją i porażka 0:2 z Hiszpanią.


Jeśli chodzi o składy obu drużyn to powinno to być tak:


Anglia (1-4-4-2): Hart - Walker, Smalling(Stones), Cahill, Rose - Rooney, Dier, Alli, Sterling - Vardy, Kane


Rosja (1-4-2-3-1): Akinfeev - Shchennikov, Ignashevich, Bierezutski, Smolnikov - Ivanov, Glushakov - Kokorin, Kombarov, Shatow - Dzyuba


 


Moim zdaniem wszystko przemawia na korzyść Reprezentacji Anglii a czy tak będzie? Okaże się po meczu.


 


http://obstawianie.com/topic/34106-euro-2016/?p=959257


 


 


 


 


 


 


:minus: 100


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – EURO 2016, Grupa B

Godzinna: 21:00

Spotkanie: Anglia - Rosja

Typ: over 2 azjan

Kurs: 1.95

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Pierwsze emocje już za nami, dziś pora na grupę B i starcie Anglików z Rosjanami.  Dla mnie świetny kurs na bramki. Bukmacherzy wychodzą z założenia że nikt pierwszego meczu nie będzie chciał przegrać, oraz dla mnie wydaje mi się że cały czas myślą że Rosjan trenuje Capello, który potrafił wyśmienicie ustawić ten zespół w destrukcji ale to już historia.

Zacznijmy od faworyta tej pożyczki, Anglia ma naprawdę solidny skład by powalczyć o coś dużego na tym turnieju.  Co prawda jest to młody skład ale to może być plus wreszcie tej reprezentacji bo młodzi są głodni i nie kalkulują, oczywiście może brakować doświadczenia w ważnych momentach ale i z tym powinni sobie poradzić.  Atak powinien być najgroźniejszą bronią Kane oraz Vardy cały sezon kapitalna forma strzelecka, obaj dysponują świętym uderzeniem i siłą, ten drugi do tego jest niesamowicie szybki, wspomaga ich doświadczony Rooney, który najlepsza formą można powiedzieć ma za sobą ale to walczak jakich mało.   Druga linia jest trochę słabości ekipy gdzie właśnie brakuje tego doświadczenia to szczególnie potrafi się odbijać na defensywie i braku asekuracji, po prostu jest czasami za dużo przestrzeni w środkowej części boiska. Forma zespołu wydaje się być dobra jeśli po prostu zagrają swoje zawody to będą mega mocni pokazali to z Niemcami gdzie mobilizacja w drugiej połowie dała im wygraną 2:3, ogólnie mieli bardzo mocnych rywali w sparingach a to na pewno zaprocentuje w turnieju.

Rosjanie mieli wyrównaną grupę i do ostatnie kolejki walczyli o drugie miejsce.  Odkąd zespół przejął po Capello Slutksy to jest inna reprezentacja, grająca bardziej otwartą piłkę. Jakość gry w defensywie zdecydowanie spadła o kilka poziomów,  zresztą dla mnie to formacja defensywa na tle takich zespołów będzie miała ogromne problemy bo środkowi defensorzy są doświadczeni ale bardzo wolni i mało zwinni, bramkarz Akinfeev też do mocarzy nie należy.  Rosjanie są nieobliczalni to trzeba przyznać ale ja nie widzę tutaj Anglii odpuszczające nawet na moment a to oznacza wiele kłopotów dla Rosjan, którzy potrafili tracić bramki na wyjeździe ze znacznie słabszymi rywalami jak min. Mołdawia. 

Rosjanie nie są potęgą w defensywie jak tak ich oglądałem ostatnio w sparingach to po prostu brakuje jakości na tyłach i będzie jest brakowało na tle dzisiejszego rywala który jeśli zagra na 100% może po prostu to wygrać wysoko bo Rosjanie jak stracą to rusza taka mentalność ich nowego trenera który nie stawia na destrukcje tak jak jego poprzednik.

http://obstawianie.com/topic/34106-euro-2016/?do=findComment&comment=959265

 

 

 

 

 

:zwrot:ZWROT

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA


 


1465424746-LJ1.png


 


Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors


Typ: LeBron James Suma zbiórek powyżej 9.5


Kurs: 1.83


Data i godzina: 11.06.2016 03:00


Bukmacher: WilliamHill


Analiza:


 


Dziś w nocy Cleveland Cavaliers po raz drugi podejmą Golden State Warriors na własnym parkiecie.Cavs zdają sobie sprawę z tego, że to może być najważniejszy mecz w sezonie.Porażka u siebie stworzyłaby bardzo niewygodny dla nich samych scenariusz.Największym problemem GSW w ostatnim meczu,była agresywna i szybko reagująca defensywa Cavaliers.Po pierwszej kwarcie, grając bez Kevina Love’a,prowadzili siedemnastoma punktami,a po trzeciej kwarcie było już po meczu.Jeżeli Warriors chcą wygrać,to bez wątpienia będą potrzebowali lepszych zawodów Stepha Curry'ego,który zagrał bardzo przeciętnie - 19 pkt. i aż 6 strat.Postanowiłem po raz kolejny uderzyć w króla Ohio,czyli lidera Cavs LeBrona Jamesa,poprzednio rozegrał świetne spotkanie 32/11/6.Myślę że linia powyżej 9 zbiórek jest warta spróbowania,w trzech ostatnich meczach przeciwko Warriors James notował 12/8/11 zbiórki.Pobieram ten typ i liczę że L.J. znowu nie zawiedzie i wykręci ładne cyferki.Powodzenia. 


 


https://www.youtube.com/watch?v=pw7SGQ1KK9k


 


http://obstawianie.com/topic/32283-nba-20152016/?p=959358


 


 


 


 


 


:plus: 83


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATP - SINGIEL: S-Hertogenbosch (Holandia), trawiasta - Ćwierćfinał

11.06.2016r 16:30

Mahut - Querrey

Typ: over 10.5g 1 set

Kurs: 2.16

Buk: Unibet

Analiza:

W piątek tak przewidywałem, więc i teraz tak przewiduje. Mahut i trawa, piękne połączanie, a na pewno ten turniej w Holandii gdzie rok temu wygrywał. Przegrywał z Tomicem i odrobił, dzisiaj Sam Querrey. Szedłbym w stronę Mahuta, ale bardzo ciekawi mnie kurs na over w pierwszym secie. Sam dobry serwis, nadaje się chłop na trawę, może to już nie ten sam człowiek co kiedyś, ale coś tam sobie pogrywa. Trzy wygrane do 0, rywali za mocnych nie miał, ale serwis dobrze trzymany. Powinno być jutro mocne starcie, dwóch mega gości, mega mecz, trzy TB? Kto wie, jednego jestem pewien, pierwszy set zacięty. Podejrzewam, że to będzie podobny mecz do tego piątkowego meczu Mahuta z Tomicem. Powodzenia

 

http://obstawianie.com/topic/34101-atp-s-hertogenbosch-stuttgart/?p=959360

 

 

 

 

 

:plus: 116

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje

Data, godzina: 11.06.2016 15:00

Spotkanie: Słowenia - Norwegia

Typ: Norwegia

Kurs: 3,55

Buk: Unibet

 

Analiza:

 

W dniu dzisiejszym zauważyłem bardzo bogatą ofertę z piłki ręcznej a chodzi mianowicie o Mistrzostwa Świata mężczyzn - kwalifikacje. Mecz na który zwróciłem szczególną uwagę to pojedynek pomiędzy nieobliczalną Słowenią a świetnie w ostatnim czasie dysponowaną Norwegią. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00. Mój typ jaki przygotowałem to handicap czysta dwójka na Norwegię. Bardzo zaskoczył mnie kurs jaki zobaczyłem na Norwegię gdyż w ostatnim czasie ta drużyna jest w świetnej formie można przypomnieć chociażby ostatnie Mistrzostwa Europy w których pokazali klasę i świetną grą w obronie czy ofensywie gdzie wygrywali z takimi potęgami tego sportu jak Francja i Polska. Jeśli chodzi o przeciwników , a więc Słowenię też należy się z nimi liczyć już nie jest to chłopiec do bicia gdzie byli reprezentacją dostarczającą punkty teraz grają jak równy z równym czy to Niemcy albo Hiszpania nie robi różnicy mimo to Norwegia według mnie jest faworytem tego meczu, a nie jak bukmacherzy wskazują na Słowenię.Sądzę że bezpiecznym zagraniem na to spotkanie będzie handicap +2,5 dla Norwegów i taki typ można zagrać grubiej niż samą dwójkę.

 


 

 

 

 

 

:minus: 200

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: pilka nozna, me
Data: 15:00
Spotkanie: Albania-Szwajcaria
Typ:Szwajcaria -1.5
Kurs: 3.55
Bukmacher:Unibet
Analiza:

Bardzo ważny mecz dla Szwajcarów, Albania jest debiutantem na Euro w dodatku w mojej ocenie jest to ekipa która to jednak u siebie ma więcej atutów, turniej jest rozgrywany we Francji więc ja na tym turnieju nie przewiduje żadnych niespodzianek z udziałem reprezentacji Albanii, do tego uważam że pierwszy mecz w ich wykonaniu będzie na dużej presji i będą popełniać dużo prostych błędów.Więc krótko w moich oczach Albania nie ma wiele atutów i osobiście w ich dzisiejszym debiucie zabiorę im wszystkie.
Szwajcaria może topową reprezentacją nie jest, ale na pewno ich paczkę należy klasyfikować do ekip solidnych i groźnych, Szwajcaria ma doświadczenie w turniejach, potrafili na starcie ogrywać min Hiszpanie, piłkarsko także przewyższają graczy z Albanii, jak dla mnie zdecydowany faworyt tego spotkania zważywszy że to spotkanie dla losów Szwajcarii jest bardzo ważne gdyż grają jeszcze z Rumunią i Francją.

 

http://obstawianie.com/topic/34106-euro-2016/?p=959407

 

 

 

 

 

:minus: 200

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Japonia, J.League
Spotkanie: Nagoya Grampus - Sagan Tosu
Typ: Remis do przerwy
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Godzina: 12:00


Analiza:
Większość skupia się teraz na typach z euro 2016 ja natomiast typuje jedną ze swoich ulubionych lig. Jest to Japonia konkretniej J-League najwyższa klasa rozgrywkowa. Gospodarze tj. Nagoya Grampus na obecną chwilę mieszczą się na 13 miejscu w tabeli i w sumie mają 15 punktów na swoim koncie. Na 14 spotkań 4 wygrane, 7 remisów i 7 klęsk. Goście są na przedostatniej pozycji miejsce 17 bilans 2 zwycięstwa 5 remisów i 7 przegranych w sumie 11 punktów.

Ostatnia forma wysnuta na podstawie statystyk poprzednich pięciu spotkań jest taka, iż gospodarze zanotowali 3 przegrane mecze oraz 2 remisy. Na pięć tych spotkań w trzech do przerwy tablica wyników wskazywała wynik 0:0. Goście natomiast na ostatnie 5 spotkań w czterech z nich do przerwy był remis i to również bezbramkowy. Ogólna statystyka dla obu ekip wynosi obecnie 7 remisów do przerwy na 14 spotkań.

Od sezonu 2014 w bezpośrednich starciach do przerwy zawsze był remis raz chyba było 1:1 ale remis jest ;)

Myślę, że i dziś po pierwszym gwizdku nie nastąpi nic ciekawego i do przerwy będzie remis..

Myślę, że typ na remis do przerwy będzie strzałem w tzw. dziesiątkę :)

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

http://obstawianie.com/topic/9125-ligi-azjatyckie/?p=959418

 

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis Halle, Kwalifikacje
Data, godzina: 11.06.2016 12:30
Spotkanie: P.Gojowczyk - I.Marchenko
Typ: 2
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365

Dziś na tapetę wziąłem kwalifikacje z Niemiec z Halle. Bukmacherzy wystawiając kursy za bardzo zaufali Gojowczykowi, że na "swojej" trawie będzie równorzędnym rywalem dla Ukraińca Marchenki. Ukrainiec jest w tej chwili blisko swojego najlepszego w karierze rankingu, o 80 pozycji wyżej od dzisiejszego rywala. Gojowczyk zaś to typowy zawodnik na challengery, mniejsze turnieje. Słabo zagrywa, nawet przy dobrym % pierwszego podania Illya nie powinien mieć problemu z przełamaniem rywala. Rok temu w równoległym momencie sezonu Marchenko także wygrywając najpierw kwalifikacje, doszedł aż do ćwierćfinału trawiastego turnieju w Hertogenbosch, gdzie uległ dopiero 1-2 Goffinowi po 2,30 godz. Gry. Dodatkowo doświadczeie Ukraińca oraz umiejętności wyniesione z gry deblowej powinny zapewnić mu zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu, myślę że "sprawę" rozstrzygnie na dystansie 2-och setów.


http://obstawianie.com/topic/34130-atp-halle-londyn/?do=findComment&comment=959381

 

 

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Szwecja


Varberg vs Degerfors


Typ - Varberg over 1.5 gola


Kurs - 1.90


Sportingbet


11.06.2016 / 16:00


 


12 kolejka w Superettan.


Varberg kontra Degerfors dzisiaj miedzy innymi.


Gospodarze dzisiejszego pojedynku plasuja sie na 6 miejscu z dorobkiem 16 punktow i dzisiaj przynajmniej na papierze sa faworytem.


Ostatnio nie mieli latwych spotkan,najpierw porazka u siebie z Halmstad 0:1,ktory jest obecnie liderem i jednym z glownych kandydatow do awansu,pozniej wyjazdowy remis 1:1 z AFC,ktory plasuje sie na 2 miejscu tuz za Halmstad,nastepnie remis ponownie 1:1 na wyjezdzie z Assyriska,ktora ostatnio znacznie sie poprawila.


Ostatnie dwa spotkania to dwa zwyciestwa,najpierw dosc niespodziewane u siebie 1:0 z Sirius,ktory zajmuje 3 miejsce a w ostatniej kolejce Varberg wygral 2:0 na wyjezdzie z Angelholm.


Pierwsze mecze z czolowka juz za nimi,nie bylo zle a teraz rywale znacznie slabsi,tak wiec bedzie mozna ugrac jakies punkty.


 


Degerfors ostatnio w fatalnej formie,glownie jesli chodzi o 3 ostatnie spotkania.


Po nieoczekiwanym wyjazdowym remisie z Dalkurd 2:2 przyszla totalna klapa w meczu z Sirius,gdzie Degerfors polegl az 0:6...


Po tym meczu nie bylo wcale lepiej,Degerfors podejmowal u siebie Assyriske i po jednostronnym meczu goscie wygrali az 3:0.


Ostatnia kolejka to kolejna padaka...Degerfors znowu u siebie podejmowal tym razem Ljungsklie i mimo,ze goscie od 50 minuty grali w 10 ( !! ) to mecz zakonczyl sie bezbramkowym remisem...


Jak widac formy totalnie brak,tak wiec stawiam tutaj na gospodarzy.


 


http://obstawianie.com/topic/20507-szwecja/page-9?do=findComment&comment=959435


 


 


 


 


 


:plus: 90


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka nożna / Euro 2016

11.06.2016 / godzina 18:00

Spotkanie : Walia : Słowacja

Typ : over 3.5 gola

Kurs : 6:00

Bukmacher : Bet365

Analiza :

 

Pierwszy mecz grupowy i każda będzie chciała dobrze zacząć , osobiście liczę na otwarty pojedynek i sporo bramek , Słowacja jak wiemy w niedawno rozegranym meczu z Niemcami pokonała ich 3:1 co możemy zaliczyć do niespodzianki chociaż to mecz towarzyski , Walijczycy natomiast teraz krótko przed Euro nie grali ale w meczu z Holandią padł wynik 3:2 dla Holendrów a Walijczycy potrafili dwa gole zdobyć , dziś przewiduję że padnie szybko pierwsza bramka i potem się powinno posypać i te 4 bramki kibice zobaczą !

 

http://obstawianie.com/topic/34106-euro-2016/?p=959407

 

 

 

 

 

:minus: 200

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...