Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:


http://obstawianie.c...lamin-i-zasady/


Wzór podawania typów:


Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)


Spotkanie:


Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)


Kurs:


Godz:


Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)


Analiza:


W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.


Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.


Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego


W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.


Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.


Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.


WAŻNE!


Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400


Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Copa America
Godzina: 02:00
Spotkanie: Chile-Panama
Typ: under 2.5
Kurs: 2.23
Bukmacher: Unibet
Analiza: Wybrałem to spotkanie poniewaz uważam iż jest to ostatnia szansa na wyjście z grupy dla zespołu Chile, który przed tym meczem mierzył się będzie jeszcze tylko z zespołem Boliwii,  według mnie tamto spotkanie Chile wygra spokojnie,ale Panama , która w pierwszym meczu niespodziewanie zdobyła komplet punktów po wygranej 2:1  z zespołem Boliwii tu może namieszać i próbować zagrać na remis , lub na skomasowana obronę ażeby tylko nie stracić bramki ze znacznie wyżej notowanym od siebie rywalem, który w swoim składzie posiada zdecydowaną większą klasowych zawodników, do tej pory obie ekipy grały ze sobą 2 razy i raz padł remis raz zespołem lepszym okazała się ekipa z Chile, tu stawiam na pewną wygraną zespołu Chile, myślę że spokojnie na 1:0 do połowy będzie ich stać a po 90 minutach obstawiałbym na dokładny wynik 2:0 , myśle że Chile nie jest zespołem, który odpadnie już w fazie grupowej.

 

http://obstawianie.com/topic/31682-copa-america/page-3?do=findComment&comment=959066

 

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis Halle
Data, godzina: 15.06.2016 11:00
Spotkanie: P.Lorenzi - T.Gabashvili
Typ: 1
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365

Doświadczony Włoch Lorenzi przeżywa ostatnimi czasy najlepszy okres w swojej karierze tenisowej, co zaowocowało najwyższym miejscem w karierze w rankingu ATP- 48. Jego rywal jes o 50 pozycji niżej, Gabashvili ma zdecydowanie ujemny bilans spotkań na trawie (9-18), w ostatnich tygodniach jego forma również jest słaba. Jeśli Włoch zagra ofensywnie i będzie schodził do siatki oraz returnował pod nogi Gaby jest jak najbardziej w stanie przejść Rosjanina. Lorenzi w tym sezonie wygrywał już turniej na szybkiej nawierzchnii twardej w Australii, pokonując w finale w 2 krótkich setach Dodiga. Trawa w Halle, nie powinna sprawić mu problemu, przynajmniej w 1 rundzie i z biegającym po niej Rosjaninem.

http://obstawianie.com/topic/34130-atp-halle-londyn/

 

 

 

 

 

 

 

:minus: 200

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Białoruś, Vysshaya Liga


 


1465915720-wwq.png


 


Spotkanie: BATE Borysów - Krumkachy


Typ: BATE Borysów (- 1.5 AH)


Kurs: 1.90


Data i godzina: 15.06.2016 20:00


Bukmacher: Marathonbet


Analiza:


 


Dziś postanowiłem zajrzeć na Białoruś,gdzie najlepszy klub tego kraju zmierzy się z Krumkachy.BATE z siedzibą w Borisovie nieopodal Mińska (97km) to bez wątpienia najbardziej utytułowany klub na Białorusii. Do tej pory po mistrzostwo kraju sięgali 12 razy (w tym ostatnio 10 razy z rzędu).Ostatnie lata dla tego klubu są wspaniałe. BATE w 2008 roku po raz pierwszy w historii dotarł do europejskich pucharów a konkretnie do Ligi Mistrzów. Od tamtej pory co roku grają w europejskich pucharach.BATE to historia jak z Football Managera. Znacie ten scenariusz: bierzecie słabiutki klub, z jak najniższej ligi, a potem wprowadzacie go na szczyt.Podczas gdy Polskie kluby marzą o Lidze Mistrzów i odpadają w kwalifikacjach,BATE dostaje się do fazy grupowej i udowadniają że można osiągnąć ten cel,bez gwiazd w składzie i wielkich pieniędzy.Po 11 kolejkach BATE zajmuje 1 miejsce w tabeli z dorobkiem 22 punktów (7 zwycięstw,1 remis i 2 porażki) bilans bramkowy 26:13.W tym sezonie nie przegrali jeszcze meczu ligowego na własnym obiekcie a najwięcej bramek bo aż 3 stracili w meczu z Dinamem Mińsk - jest to druga najlepsza drużyna w tym kraju,mecz zakończył się wynikiem 3:3.Ostatni raz gospodarze grali na wyjeździe ze Slavią Mozyr i przegrali 2-1.Oglądałem skrót tego spotkania,zawodnicy BATE nie wykorzystali swoich sytuacji a mieli ich naprawdę sporo.Dziś pora się odkuć na własnym stadionie a przeciwnik to zespół Krumkachy.Jest to klub z Mińska i został on założony 5 lat temu,w tym sezonie pierwszy raz wywalczyli awans do Ekstraklasy.Jak na beniaminka to całkiem dobrze sobie radzą.Zajmują 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 18 punktów (5 zwycięstw,3 remisy i 3 porażki) bilans bramowy 13:10.Dzisiejszego wieczora czeka ich prawdziwy sprawdzian i nie wróżę im tutaj sukcesu.BATE na swoim stadionie jest mocne,w tym sezonie ( BATE 4-0 Mikashevichi,BATE 3-0 Slutsk,BATE 3-3 Din. Minsk,BATE 2-0 Soligorsk ) jak widać lubią sobie postrzelać.Niepokoi mnie tylko ilość bramek straconych przez gospodarzy,które w większości potracili na wyjazdach - być może liga staje się coraz bardziej silniejsza.Mimo to zaryzykuję handicap,uważam że po ostatniej porażce będą chcieli się odkuć i stać ich na zwycięstwo różnicą 2 goli.Mecz poprowadzi Pan Vladimir Ishchenko,cztery ostatnie mecze z udziałem BATE,które sędziował ten arbiter,zakończyły się zwycięstwem gospodarzy a bilans bramkowy wyniósł 18:2.Kruki w tym sezonie wygrały na wyjeździe tylko raz i raczej nie zanosi się na niespodziankę.Mam nadzieję że dziś wieczorem BATE da im bolesną lekcje futbolu.Powodzenia. 


 


http://obstawianie.com/topic/20498-białoruś/?p=960063


 


 


 


 


 


 


:plus: 90


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP Queens
Data, godzina: 15.06.2016 17:30
Spotkanie: Tipsarevic Janko - Cilic Marin
Typ: Zwycięzca 1-ego seta: Tipsarevic Janko
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365

 

Spotkanie 2 rundy na turnieju w Londynie, naprzeciwko siebie staną Serb Tipsarevic i Chorwat Cilic. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest ten drugi, jednak ja bym wcale nie przekreślał szans Profesora. Tipsarevic próbuje wrócić na odpowiednie dla siebie miejsce w rankingu, po długiej ponad półrocznej przerwie od tenisa ciężko mu idzie, ale turniej na trawie może być przełamaniem. Nieoczekiwanie odprawił w pierwszej rundzie Dimitrova, bukmacherzy podobnie jak w przypadku dzisiejszego spotkania wystawili podobne kursy i mogli sobie pluć w brodę po meczu. Pojedynek trwał 2.5h i był bardzo wyrównany, ale w tych najważniejszych momentach to Tipsa miał chłodną głowę i wygrywał ważne piłki. Dzisiaj przyjdzie mu się zmierzyć z rywalem o nieco innym stylu, ale Serb nauczył nas inteligentnej gry i myślę, że i dzisiaj również znajdzie sposóbb na swojego przeciwnika. Cilic nie porusza się tak świetnie po korcie jak Dimitrov, dlatego rozrzucanie go po korcie to dobry pomysł, natomiast lepiej gra z głębi kortu i lepiej kończy, słabo natomiast gra pod siatką, kto wie może dobrym pomysłem jest gra skrótów. Cilic grał wczoraj z Feliciano Lopezem, po męczarniach zwyciężył, ale nie pokazał nic nadzwyczajnego. Co zwraca moją uwagę to gra w 1 secie obu panów, Chorwat słabo wchodzi w mecz, potrzebuje trochę czasu żeby się porządnie rozgrzać, dysponuje dobrym serwisem i myślę, że dużą szansą jest, że na samym początku nie będzie trafiał tak jakby chciał i tutaj szansa Serba. Tipsa gra zdecydowanie lepiej w wymianach, serwis ma dobry ale nie tak dokładny jak Cilic. Proponuję zagrać na zwycięstwo w 1 secie, ponieważ nie jestem pewny czy Tipsarevic wytrzyma cały mecz na wysokich obrotach.

 

http://obstawianie.com/topic/34130-atp-halle-londyn/?p=960143

 

 

 

 

 

:minus: 200

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, WTA Majorka

 

player_316161.jpgWTA-logo.pngplayer_313987.jpg

CAN.pngLAT.png

Spotkanie: Eugenie Bouchard - Anastasija Sevastova
Typ: 2

Kurs: 2,92
Data i godzina: 15.06.2016 15:00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie 1/8 finału, Mallorca Open rozgrywanego na kortach trawiastych, w hiszpańskiej Majorce, pomiędzy Eugenie Bouchard a Anastasiją Sevastovą. Eugenie Bouchard (WTA 47) fatalnie wypadła w ubiegłym tygodniu w Den Bosch, gdzie w pierwszej rundzie urwała dwa gemy Elise Mertens. W grze Kanadyjki brakuje płynności i urozmaicenia. Jest to tenis mechaniczny, a gdy brakuje jej cierpliwości i konsekwencji to tych kilka wyuczonych schematów przestaje przynosić efekty. Na Majorce Kanadyjka na początek pokonała reprezentantkę Czarnogóry Dankę Kovinić, ale nie zachwyciła swoją grą. Anastasija Sevastova (WTA 82) oddała dwa gemy Szwajcarce Stefanie Voegele. W ubiegłym tygodniu w Nottingham Łotyszka urwała seta Karolinie Pliskovej. Dysponująca groźnym bekhendem Sevastova wróciła do Top 100 rankingu i radzi sobie coraz lepiej. W lutym w Dosze przegrała z Bouchard w tie breaku trzeciego seta. Moim zdaniem na trawie w Majorce górą będzie jednak Łotyszka. Rozpoczęcie spotkania planowane jest na godzinę 15:00.

http://obstawianie.com/topic/34129-wta-birmingham-majorka/

 

 

 

 

 

 

 

:plus: 192

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP Queens
Data: 15.06.2016
godzina:  16:10
Spotkanie: Juan Martin Del Potro - John Isner
Typ: Tie-break w pierwszym secie (Tak)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
 
1 runda, Atp Queens, korty trawiaste. Dzisiaj dojdzie do spotkania, w którym bardzo łatwo przewidzieć jego przebieg.
Spotykają sie bodaj dwaj tenisiści, którzy są  specjalistami w graniu akcji serv&voley.  Pierwszy z nich czyli Juan-MartinDel Potro
rozegrał w tymzesonie 4 spotkania na trawie, wszystkie w ubiegłym tygodniu w Stuttgarcie. Wpierwszej rundzie zmierzył  się 
z Dimitrovem. Odprawił go w dwóch setach do 4 i do 2. Następnie wygrał z Australijczykiem J. Millmanem  w stosunku 2:0 i z Simonem 2:1, 
odpadł dopiero w półfinale z Kohlschreiberem. Co ciekawe w tych 4 spotkaniach rozegrał jedynie jeden tie-break, w meczu z Simonem.
Dzisiaj natomiast wydaje mi się dość pewne, że już w pierwszym secie zobaczymy tiebreak. John Isner to typowy drewniak, 
który poza serwisem nie ma absolutnie nic do zaprezentowania, tym  bardziej w pierwszym secie, gdy obaj będą trzymać moc podania. 
Co do Del Potro, to wydaje mi się że dopóki nie pojawi się okazja, a w pierwszym secie ciężko jej szukać, 
to dopóty nie będzie miał okazji na przełamanie. Według mnie pierwszy set zakończy  się tie-breakiem i warto to pograć.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
:plus: 80
Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Albania
Typ: Francja strz. +2,5
Kurs: 2,4
Bukmacher: Otobet
Analiza:

Przed nami 2 kolejka w grupie A gdzie grają gospodarze i wielcy faworyci turnieju czyli reprezentacja Francji.
W pierwszym meczu Francuzi męczyli się z Rumunią wygrywając 2:1 gdzie na wagę 3 punktów strzelili dopiero w 89 minucie po fantastycznym strzale zza pola karnego D. Payeta. Francuzi są drużyną która rozpędza się z meczu na mecz więc jeśli w pierwszym meczu strzelili 2 gole to w drugim meczu stawiam już na strzelenie 3 goli. Jednak trafienie tego typu oceniam na dosyć wysoko, ponieważ jest to drugi mecz w 1 meczu Albania przegrała i muszą się otworzyć próbując powalczyć z Francją a to będzie wodą na młyn dla Francuzą ponieważ mają bardzo szybkich skrzydłowych.
Albańczycy w pierwszym meczu przegrali ze Szwajcarią 0:1, dodatkowo czerwona kartkę ujrzał Cana obrońca Albanii i w tym meczu oczywiście nie zagra co jest dużym osłabieniem Albańczyków.
Trójkolorowi są dużo lepszą drużyną piłkarsko, technicznie, grają u siebie, Albańczycy nie powinni mieć nic do powiedzenia w tym meczu. Stawiam na wysoką wygraną Francji 3:0 bądz 3:1.

 

http://obstawianie.com/topic/34106-euro-2016/?p=960257

 

 

 

 

 

:minus: 150

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Albania
Typ: Obie strzelą- Nie
Kurs: 1.50
Bukmacher: bet365
Analiza: Gospodarze turnieju zmierzą się z jedną z najsłabszych drużyn na tym turnieju. Francja to jeden z głównych faworytów do zwycięstwa w całym turnieju w którym na razie nie oglądamy za dużo bramek i często mecze kończą się mniej niż dwoma bramkami. Co można powiedzieć o ataku Albanii? Niewiele, nie mają zawodników, którzy byliby wstanie coś zdziałać na tych mistrzostwach. W tym meczu to za pewne Trójkolorowi będą przy piłce rozgrywać ją na połowie Albańczyków tak jak było to w meczu z Rumunią. Różnica jest taka, że Albania, a Rumunia to różnica klas. Jeden z najlepszych bramkarzy Premier League i mocna linia defensywna na czele z Kościelnym. W dodatku pauzować będzie z powodu czerwonej kartki wypadł jeden z najważniejszych zawodników Albańskiej drużyny Cani były zawodnik min. Lazio. Czy Albania, która głównie dzięki słabej grupie i dużej ilości szczęścia(walkower z Serbią) będzie wstanie wykreować sobie jakąkolwiek sytuacje w tym meczu. Ja uważam,  że nie i skończy mecz i cały turniej z dorobkiem 0 goli. Ciężko do końca ocenić grę Francuzów z Rumunią gdzie widać było dobre ustawienie się w grze z kontry. Rumunia strzeliła bramkę z karnego wcześniej stwarzając sobie kilka dogodnych okazji. Dziś gospodarze będą chcieli zapewnić sobie awans z grupy i na niewiele pozwolą debiutującej w dużej imprezie drużynie. 

 

http://obstawianie.com/topic/34106-euro-2016/page-2?do=findComment&comment=960281

 

 

 

 

 

:plus: 50

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłkan nożna Euro


Spotkanie: Francja - Albania


Typ: albania poniżej 3.5 rożnych


Kurs: 1.9


Godz: 21;00


Bukmacher:bet365


Analiza:


 


Albania pokazała charakter z Szwajcarią, ale Francja to nie Szwajcaria uważam że Albańczycy nie wbiją tych 4 rożnych gospodarzom tego turnieju, Francja męczyła się  ze Szwajcarią ale ostatecznie wygrała bardzo prawdopodobne że z Albanią nie obejmą szybko prowadzenia i będą musieli kontrolować spotkanie bez żadnego rozluźnienia w takiej sytuacji Francuzi nie mogą sobie pozwolić na jakie kolwiek zagrożenie pod swoją bramką, co jest kolejnym powodem dla którego ten typ po prostu powinien wejsć, Albania jest kilka klas niżej od Francuzów a uważam że Francja wie że nie mogą sobie pozwolić na jaką kolwiek strate kontroli w tym meczu ich kibice nie pozwolili by na coś takiego


 


http://obstawianie.com/topic/34106-euro-2016/page-2?do=findComment&comment=960281


 


 


 


 


 


 


:minus: 100


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...