Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:


http://obstawianie.c...lamin-i-zasady/


Wzór podawania typów:


Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)


Spotkanie:


Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)


Kurs:


Godz:


Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)


Analiza:


W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.


Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.


Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego


W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.


Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.


Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.


WAŻNE!


Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400


Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna – Azja, Liga Mistrzów 1/8 finału

Godzinna: 12:00

Spotkanie: Jeonbuk – Melbourne Victory

Typ: over 3.5

Kurs: 3.25

Bukmacher: Unibet

Analiza:

Pechowy pierwszy mecze w Melbourne jeśli chodzi o typ, w rewanżu podwajamy stawkę po tym co zobaczyłem w pierwszym a do tego dochodzą dodatkowe aspekty. Tym niewątpliwie jest wynik 1:1 czyli ekipa przyjezdnych musi odrabiać straty.

Goście mimo dużej przerwy pokazali dobrą formę u siebie, widać było że za wszelką cenę chcieli to wygrać i w końcówce otworzyli się, sam nie wiem do tej pory jak Berisha nie strzelił w wyśmienitej sytuacji w drugiej połowie na 2:1. Zresztą akcji było bardzo dużo, na początku w wykonaniu Melbourne było sporo chaosu w defensywie i tutaj było widać tą przerwą bez gry, zresztą ta formacja jest ich najsłabszym punktem tak zawsze było, cała jakość jest w ofensywie gdzie potrafią zagrać szybko i kreatywnie.  Wracają do wyniku który dla nich oznacza jedno muszą coś strzelić a w takim wypadku muszą postawić na odważna grę a wówczas zostawiają mnóstwo przestrzeni na tyłach co było widać także w pierwszym spotkaniu.  Warto też wspomnieć o historii spotkań wyjazdowych gości otóż nie wygrali w tych rozgrywkach żadnego meczu wyjazdowego i tylko raz zachowali czyste konto tak więc myślę by awansować będą potrzebować więcej niż jedną bramkę.

Gospodarze wywalczyli to co chcieli, strzelili bramkę i nie przegrali. Początek mieli bardzo ofensywny i otwarty po strzeleniu bramki trochę zluzowali ale dalej ich ciągło do przodu, bo jest to niewątpliwie ofensywnie usposobiona ekipa.  Gdyby w końcówce zagrali odważniej gdy było więcej miejsca mogli to wygrać, dziś raczej nie będą zwalniali tempa gry będą punktować i zdecydowanie odważniej grać z kontry tym bardziej że do składu wrócą Brazylijczycy. Pięć ostatnich spotkań przed własną publicznością to 11 bramek strzelonych przy 7 strzelonych czyli średnia świetna. 

Jeśli szybko coś tutaj wpadnie to zrobi się otwarty mecz tak jak to było w Australii oby tym razem po prostu nie szwankowała skuteczność.

http://obstawianie.com/topic/28085-azja-afc-liga-mistrz%C3%B3w/

 

:minus: 200

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania-Segudna Division
Godzina: 20:30
Spotkanie: Valladolid-Girona
Typ: BTS
Kurs: 1.91
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Na jutro dla mnie najpewniejszym spotkaniem będzie rywalizacja zespołów Valladolidu oraz Girony, Ci pierwsi na tą chwilę zajmują 15 pozycję w ligowej klasyfikacji i raczej mogą byc spokojnie iż zostaną w lidzę na sezon kolejny , nie mają również szans na awans, goście natomiast są na pozycji numer 6 i mają jeszcze spore szanse aby zawalczyć w tym sezonie o awans do primera Division , gospodarze na swoim stadionie w tych rozgrywkach zdobyli 28 punktów, goście na wyjazdach ugrali 27 oczek tak więc spotkanie zapowiada nam się na wyrównane,ale goście moim zdaniem są zespołem, który powinien bardziej walczyć , gospodarze natomiast grają na swoim stadionie gdzie nie wypada im przegrac z zespołem, który jest zdecydowanie mniej znany niż ekipa z Valladolidu ,która przecież w kilkunastu ostatnich latach kilka razy ocierała się o Primera Division, moim zdaniem w tej kolejce możemy zobaczyć podział punktów, liczę iż obie ekipy strzelą co najmniej po jednym golu, stawiam na remis po 1, oraz 0:0 do połowy spotkania.

 

http://obstawianie.com/topic/20487-segunda-division/page-6?do=findComment&comment=953204

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, VTB

Khimky Moskwa - CSKA Moskwa
Data: 24.05.2016, 18:00
Typ: Khimky Moskwa + OT
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Świetna passa trwa nadal, dzisiaj Zenit wszedł gładko i mój bilans z ostatnich 4 dni wynosi 4 typy podane 4 typy wygrane! No to lecimy dalej, na dzień 24 Maja wybrałem po raz kolejny lige VTB tym razem spotkanie Khimky Moskwa kontra CSKA Moskwa. I sytuacja dokładnie taka sama jak w meczu Zenita z Unicsem. CSKA wygrało dwa pierwsze mecze u siebie i również wygrało je minimalnie w pierwszym meczu 86-83 czyli tylko 3 punktami w drugim 99-87 czyli już trochę bardziej okazale. Khimky jednak pokazało w ćwierćfinale gdzie pokonało 3-0 Lokomotiv Kuban ze słąbą drużyną nie sa a przede wszystkim na własnym parkiecie potrafią zrobić różnicę. Oglądałem chwile tego pierwszego meczu powtórki bo chciałem zobaczyc jak stoi z formą CSKA i zobaczyłem że bardzo słabo kondycyjnie. Widać że te wszystkie spotkania w Eurolidze ich wykończyły. Co prawda wygrali ale teraz mecze co 3 dni są dla nich gwoździem do trumny. Co prawda na mecz z Khimky daleko mieć nie bedą ale były tylko 2 dni na regenerację i tutaj upatruje swojej szansy że CSKA jest nieco zmęczona i na trudnym parkiecie Khimky powalczy jeszcze o awans do finału. Ja gram czyste zwycięstwo Khimky Moskwa w tym spotkaniu jak dla mnie nie zakończy sie ten półifinał 3-0 dla CSKA, zwłaszcza że na 5 ostatnich H2H u siebie Khimky wychodziło aż 3 razy zwycięsko. Polecam i powodzenia!
 
Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: koszykówka, NBA

Data, godzina: 24.05.2016 2-30

Spotkanie: Toronto Raptors - Cleveland Cavaliers

typ:  Cavs -6.5

kurs: 1.98

buk: Unibet

 

Analiza: 

W trzecim meczu pomiedzy tymi zespołami udało się przerwac Raptors niesamowitą serię Cavs w play-off dziesięciu kolejnych zwycięstw. Spodziewałem się jednego zwycięstwa zespołu z Kanady w meczach u siebie i to już nastąpiło w pierwszym meczu w Air Canada Centre, ale to jak wyglądał przebieg meczu dość mocno mnie zaskoczył. Cavs prowadzili w meczu raptem dwa razy i to na samym początku meczu. Przez większość meczu to gospodarze dominowali i kontrolowali grę. W game 3 wygrała defensywa gospodarzy, czyli ich najsilniejsza broń. Najlepszym graczem meczu był niewątpliwie Biyombo, który osiągnął fenomenalne dwadziescia sześć zbiórek. Dobrze zagrali wkońcu duet DeRozan-Lowry, którzy łącznie zdobyli pięćdziesiąt dwa oczka  prz 50%-procentowej skuteczności. Ale najważniejsza była defensywa, bo tylko James ( dwadziescia cztery pkt i 9/17 z gry) i Smith (dwadziscia dwa oczka i 7/16 z gry w tym 6/15 za trzy) nie zawiedli w ekipie gości. Fatalnie natomiast wypadli Irving (3/19 z gry) i Love (1/9 z gry), a to im nie przystoi bo w dwóch pierwszych meczach u siebie notowali zawsze conajmnije 50% z gry i wysokie zdobycze punktowe. Wątpie w to by drugi mecz pod rzą zagrali tak fatalnie. A raczej że Raptors będą wstanie utrzymać się na tak skutecznej defensywie w kolejnym meczu, bo kto oglądał pierwsze mecze finałowe w Ohio to widział, jak łatwo rozmontowywali obronę rywali koszykarze Cavs. Ogolnie dawałem szanse na jedno zwycięstwo Raptors w finałowej rywalizacji z Clevland, więc by zgodnie z moimi przypuszczeniami dwa kolejne mecze powinny paść łupem ekipy Tyronna Lue. I tego się spodziewam. Cavs mimo wyraźnej porażki w poprzednim meczu na pewno się nie załamią bo wiedzą ze i tak są zespołem silniejszym, do tego bardziej doświadczonym i przede wszystkim w ostatnich tygodniach mieli zdecydowanie więcej czasu na treningi i regenerację sił, co w decydujących momentach może mieć kluczowe znaczenie jeśli chodzi o grę liderów obu ekip, a trzeba pamiętać że ci z Toronto wciąż borykają się z drobnymi urazami (ale wiadomo ze na tym etapie rozgrywek warto zacisnąć zęby i dać z siebie maxymalnie dużo dla drużyny). Moim zdaniem dziś górą będą Kawalerzysci, którzy tym samym będą już jedną noga w wielkim finale. Stawiam na Cavs

 


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: hokej, NHL
Data, godzina: 24.05.2016 2-05
Spotkanie: ST Louis- SJ Sharks
typ: St.Lois over 2,5 gola
kurs: 2.0
buk:unibet

Pomiędzy tymi ekipami już 4 spotkania i stan rywalizacji 2-2, każda z drużyn raz wygrywała i przegrywała na swoim terenie, i tak właśnie w ostatnim meczu na swoim terenie przegrało St Louis aż 0-4 kolejne dwa mecze rozgrywali na terenie Rekinów i teraz wracają na własną halę jak myślę po zwycięstwo, zmazanie plamy po tym występie a przede wszystkim po komfort przed kolejnym spotkaniem na tafli Rekinów, jeśli przegrają będą musieli uciekać spod topora w SJ a tego na pewno będą chcieli uniknąć(tak czy inaczej ktoś będzie musiał)
Z historii mecze między tymi ekipami są dosyć przewrotne, nie tylko chodzi o wynik jak i o ilości bramek, może padać ich mniej, albo więcej jak np ostatnio 9.Kursy dosyć wyrównane ale idę pod gospodarzy że wbiją u siebie ze 3 bramki, w ostatnim meczu w St Louis nie strzelili nawet gola tracąc aż 4 więc myślę że w dobrych humorach udadzą się do SJ.

 

http://obstawianie.com/topic/32197-nhl-20152016/?p=957128

 

:plus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, Mistrzostwa Ameryki Płd Kobiet 

Spotkanie:  Urugwaj - Kolumbia 
Typ: Kolumbia - 38 pkt AH OT
Kurs: 1.93

Godzina: 22:45 
Bukmacher: Pinnacle 

Bardzo fajna linia na dzisiejsze spotkanie w ramach Mistrzostw Ameryki Płd Kobiet gdzie w grupie A Urugwaj podejmować będzie dużo mocniejsze Kolumbijki. Paragwaj wygrał tutaj z Urugwajem 62:56 . Kolumbijki natomiast 38:79 pokonały Chile, rozgromiły również Paragwaj wczora j36 pkt . Dla mnie tutaj sprawa zwycięstwa jest rozstrzygnięta, Kolumbijki posiadają dużo większe dośwadczenie i niemal na każdej pozycji posiadają dużo wiekszy potencjał. Urugwaj ma ogromne problemy z ofensywą. W tych mistrzostwach rzucały 42 pkt z Brazylią, 56 słabiutkiemu Paragwajowi i 53 do 68 z Chile co pokazuje ich niskie umiejętności. Szykuje się szybki mecz i mam obiekcję czy dziś Urugwaj przekroczy choćby 50 pkt tak więc idę tutaj w handi . Paragwaj rozniósł 41 pkt CHile, 36 paragwaj  pokazując przy tym mnóstwo klasy w tych spotkaniach. Obrona Paragwaju leży i tylko dzięki fatalnej skuteczności rywalek nie kończyło się to w okolicach 80 pkt. Dziś wydaje mi się, że 90 po stronie Kolumbijek pękniea dobra obrona sprawi, że Urugwaj  nie będzie już tak efektywny. Początek spotkania o 22.45. Urugwaj z meczu na mecz powinny dostawać coraz więcej bo grają s5 i rzadko dokonują rotacji na pozycjach. Nie zdziwię się jak dziś Urugwaj dostanie 60 pkt.

 
:plus: 93
Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Baraże Rosja
Godzina: 17:00
Spotkanie: Volgar - Anhzi
Typ: X
Kurs: 3.10
Bukmacher: Sportingbet

 

Spotkanie barażowe jeśli chodzi o utrzymanie w rosyjskiej Premier Ligi pomiędzy jeszcze pierwszoligowym Anhzi Machaczkala i Volgar Astrakhan z ligi drugiej. Baraze rządzą się swoimi prawami i nie zawsze zespol z 1 ligi zostaje w lidze. Przyklad z wczoraj Eintrachtu ktory gral fatalnie z Norymbergą pokazuje ze roznicy klas tu nie ma i zdecyduje forma dnia, lub wlsnie to ze dzis Volgar ma atut domowy i go w jakis sposob wykorzysta. Anhzi zajelo w lidze miejsce numer 13, pierwsze barazowe aczkolwiek konkurencje mieli wybitnie slaba, bo wygrali tylko 6 spotkan z 30 w calym sezonie. Co ciekawe Krylia Sowietow utrzymala sie strzelajac tylko 19 bramek, wiec prawie pol na mecz, a mimo to zdobywala punkty. Anhzi bylo troche lepsze - 28, z czego 15 na wyjazdach w 15 meczach. Przy czym trzeba tez zauwazyc ze Anhzi tracilo ostatnio srednio po 2 gole na wyjazdach. Volgar z kolei strzelało u siebie 2 gole na mecz, aczkolwiek koniec ligi zepsuli remisami, gdze bylo ich 7 w 13 meczach i dlatego dzis tez remis stawiam, moze nawet ze wskazaniem na gospodarzy.

 

http://obstawianie.com/topic/20491-rosja/?do=findComment&comment=957207

 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...