Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:


http://obstawianie.c...lamin-i-zasady/


Wzór podawania typów:


Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)


Spotkanie:


Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)


Kurs:


Godz:


Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)


Analiza:


W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.


Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.


Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego


W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.


Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.


Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.


WAŻNE!


Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400


Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 12:45
Spotkanie: Arka-Hojniczanka
Typ: BTS
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym ekipa Gdyńskiej Arkii na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Chojniczanki, gospodarze na pewno w tej kolejce są faworytem do dopisania sobie po 90 minutach kompletu punktów,ale na pewno nie wystawią w tej kolejce najmocniejszego składu, gospodarze w tym momencie grają już o nic awans do ekstraklasy zapewnili sobie kilka spotkań wcześniej, goście natomiast sa na 11 pozycji w lidze i ich utrzymanie na kolejny sezon nie jest do końca pewne dlatego też goście musza spróbować zawalczyć o ligowe punkty ze znacznie wyżej notowanym zespołem, moim zdaniem w tej kolejce obie ekipy zdobęda jakieś bramki, bowiem wątpie iż Arka na swoim stadionie bramki nie strzeli a i myślę że gościom gra na bezbramkowy remis w  tym spotkaniu nie wyjdzie dobrze, tak wiec stawiam na ciekawe wyrównane spotkanie z kilkoma bramkami.

 

http://obstawianie.com/topic/23742-polska-i-liga/page-7?do=findComment&comment=956717

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna- finał Copa Del Rey
Godzina: 21:30
Spotkanie: Barcelona - Sevilla
Typ: powyżej 5,5 kartek
Kurs: 1,8
Bukmacher:bet365

Mecz rozgrywany na stadionie Atletico Madryt a faworytem spotkania jest Barcelona.Zwrócić uwagę jednak należy że mecze Sevilli z Barceloną w ostatnich latach stały się dosyć wyrównane i zacięte.Barcelona ogrywała u siebie Seville 2-1, w takim samym rezultatem Sevilla odprawiała u siebie Barce tak więc emocji nie braknie o puchar króla na terenie neutralnym.W większości spotkań tych ekip padała masa kartek, tak więc w tym meczu liczę na dosyć pokaźną liczbę, Sevilla jak wszyscy widzieli w finale LE jest w dobrej formie i na pewno sprawią sporo kłopotów Barcelonie.

W meczu na pewno będzie sporo ostrych fauli i typowo hiszpańskich napinek więc kartki powinny się sypać zwłaszcza że Barcelona będzie chciała zdobyć podwójną koronę po kiepskim występie w LM, Sevilla natomiast ma ochotę na kolejne trofeum po LE w której zwycięstwo dało im bilet do LM

 

http://obstawianie.com/topic/19052-copa-del-rey/?p=956866

 

:plus: 80

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Paragwaj
Godzina: 00:05
Spotkanie: Libertad - Guarani
Typ: 1 + O2.5
Kurs: 3.10
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:

 

Spotkanie Libertad z Guarani w ramach 22 kolejki ligi paragwajskiej. Dwie czołowe ekipy i mimo ze Libertad ma bardzo szczelną defensywę (23 bramki stracone w 21 meczach) to jednak w starciu z Guarani mogą coś stracić. Ba, mogą ten mecz przegrać nawet, ale tego scenariusza nie biore pod uwage. Przede wszystkim w liderze tabeli i wielokrotnym mistrzu (ostatni tytuł w 2014) oczekuje wygranej, tak samo jak kibice obu druzyn poniewaz to mecz arcyrywali. Dla mnie tu gole paść po prostu muszą. Obie druzyny spokojnie przekraczaja w overach ponad polowe. Guarani nawet 67%. Co do samego meczu to Libertad wystarczy remis do wygrania ligi, ale mysle ze powalcza od pierwszych minut o pelna pule. Goscie wygrali 10 z ostatnich 11 meczów. Co tu wiecej dodawac? Atrakcynie wyglada tez remis bramkowy ale jednak mysle ze Libertad spokojnie siegnie po mistrza, tak jak wygrywali 3 z rzedu mecze bezposrednie i strzelajac w nich odpowiednio 3, 3 i 2 gole.

 

http://obstawianie.com/topic/24416-paragwaj-20122013/?do=findComment&comment=956869

 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ziemny, WTA Roland Garros


Spotkanie: Danka Kovinic - Petra Kvitova


Typ: Danka Kovinic +4.0 gema AH


Kurs: 2.20


Godz: 11:00


Bukmacher: Pinnacle


Analiza:


 


Danka Kovinic to chyba możliwie najgorsza rywalka dla Kvitovej na mecz pierwszej rundy. Zawodniczka do bólu solidna, młoda i ambitna. Aż chce się postawić znak równości pomiędzy ostatnim pojedynkiem Czeszki w ramach WTA Masters w Madrycie, kiedy w dwóch setach uległa innej młodej gniewnej Darii Gavrilovej. Nie dość bowiem, że clay to nawierzchnia, na której atuty Czeszki takie, jak potężny serwis czy mocne uderzenia są amortyzowane przez nawierzchnię, to w dodatku wymagająca regularności i małej liczby niewymuszonych błędów, a więc cech które są pięta Achillesową Petry. Dlatego też w mojej ocenie Macedonka ma naprawdę spore szanse na odprawienie z kvitkiem ;) bardziej utytułowanej, ale również bardzo nierównej rywalki. Kursy na takie rozstrzygnięcie są więcej niż apetyczne.


 


http://obstawianie.com/topic/34021-roland-garros/?p=956872


 


:zwrot:


Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Chiny, Super Liga

Godzinna: 09:30

Spotkanie:  Guangzhou R&F - Changchun Yatai

Typ: over 2.5

Kurs: 2.03

Bukmacher:  Pinnacle

Analiza:

Bardzo pechowy tydzień za mną, który mam nadzieję uda się dobrze zakończyć. Pozostajemy w strefie azjatyckiej a dokładnie w Chińskiej Super Lidze, w pierwszym Niedzielnym spotkaniu Guangzhou R&F będzie podejmować przed własną publicznością Changchun Yatai. Gospodarze byli zespołem który jeszcze nie tak dawno aspirował do walki o tytuł, jednak trochę się posypało, szczególnie przed rokiem kiedy to bili się  o utrzymanie.  W tym roku nie będzie powtórki, dla mnie to solidny zespół środka stawki, który z biegiem czasu będzie grał coraz lepiej bo rewolucja w składzie była.  Jest to ekipa która stawia na ofensywną piłkę, świetnie czują się w kontrze, znacznie gorzej jest jak muszą prowadzić grę wówczas dużo problemów sprawia im gra w defensywie a dziś mecz w który m przynajmniej do wyjścia na prowadzenie trzeba będzie grać atakiem pozycyjnym. Mają jednak odpowiednią jakość by sobie z tym poradzić ofensywa przebudowana z bardzo mocnymi nazwiskami - dwójka Brazylijczyków Bruninho oraz Renatninho,  Australijczyk Gainnou oraz Szwed Svensson, wszyscy przybyli przed sezonem do ekipy i byli kluczowi graczami w poprzednich zespołach. Goście zamykają ligową stawkę jako jedyna ekipa bez zwycięstwa a stawka zaczyna uciekać, nawet dopisane trzy punkty w dzisiejszym starciu nie dadzą awansu.  Postawią na odważną grę a mają w swych szeregach gracza z instynktem strzeleckim Moreno, który ma na koncie pięć bramek.  Tym bardziej jestem pewien że będzie to odważny zespół z jeszcze jednego powodu są po serii z wielkimi rywalami z którymi w gruncie rzeczy nie można było się tak otworzyć a pokazali na tle słabszych rywali że potrafią strzelać mam tu na myśli chociażby starcie z Teda zremisowane 4:4. Przekonuje mnie też do typu historia bezpośrednich starć bardzo bogata w bramki przed rokiem tutaj 2:2, dwa sezony temu 3:1.

http://obstawianie.com/topic/9125-ligi-azjatyckie/page-10?do=findComment&comment=956826

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka

Kvarner - Cedevita

Godzina: 17:00
Typ: Kvarner +25.5 punktów
Kurs: 2.26
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Witam serdecznie w 22 dzień maja. Dwie poprzednie analizy na + więc myślę że i dzisiaj dobrze zamknę tydzien poniewaz na dzis znalazłem prawdziwą perełkę! Mianowicie spotkanie Kvarner kontra Cedevita w drugim meczu półfinałowym Ligi Chorwackiej. Rywalizacja do dwóch zwycięstwa i za pewne dzisiaj Cedevita ten awans już uzyska ale według mnie handicap na gospodarzy to jest jakies nieporozumienie i warto grać na to wieksza stawką. Co prawda w pierwszym spotkaniu padł wynik 115-59 dla Cedevity czyli aż 56 punktami wygrali co na pewno było miazgą ale Cedevita u siebie osiąga takie wyniki praktycznie ze wszystkimi. Gorzej wygląda sytuacja na wyjazdach i tutaj ciekawostka , odkąd Kvarner jest w lidze to przegrali wszystkie mecze ale jakim stosunkiem? A no małym, 16 punktami, 6 punktami, 12 punktami, 7 punktami i miesiąc temu jeszcze w fazie zasadniczej przegrali 12 punktami, więc co robi tutaj aż taki duży handicap +25.5 punktów?! Za pewne buki patrzą na pierwsze spotkanie i różnice 56 punktów ale według mnie dzisiaj takiego lania nie bedzie, fakt Cedevita to wygra i to jest nieuniknione ale jak dla mnie wygrają tak 10-15 punktami nie więcej i moja linia i tak jest bezpieczna, szukałem niższej ale niestety nie znalazłem więc musze zadowolic sie ta ale szansa jak dla mnie ogromna! Polecam i powodzenia!

 

Łącznie: :plus: 96

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Austria, Liga Regionalna Central, godz. 16:00 

Spotkanie: Annabichler - Lafnitz

Typ: Lafnitz (-1 HE)

Kurs: 2,75

Bukmacher: Unibet

 

 

Analiza: 

 

Najlepsze ligi piłkarskie skończyły sezon, trzeba więc szukać typów w słabszych ligach. Na dzisiaj taki znalazłem w 3 lidze Austriackiej w grupie centralnej. Annabichler podejmie u siebie Lafnitz. Jest to ostatnie spotkanie 28 kolejki. Już rozstrzygnięte jest kto awansuje do 2 ligi, również znane są zespoły które spadają z ligi. Jedną z drużyn są gospodarze, którzy zajmują aktualnie ostatnią pozycję z zaledwie 16 punktami na koncie. W sezonie wygrali zaledwie 4 spotkania i tyle samo zremisowali i aż 19 spotkań przegrali, tracąc przy tym aż 79 bramek co daje średnio aż 3 stracone na mecz. Do słabo w ofensywie i tylko 21 strzelonych goli. Środek sezonu w ich wykonaniu wyglądał nieźle, jednak ostatnie miesiące to po  prostu katastrofa. Przegrywali praktycznie mecz za meczem. Do tego wszystkie spotkania bardzo wysoko. Ich ostatnie przegrane mecze: 8:0, 7:1, 4:1, 0:6, 3;1, 0:2, 5:0, 1:6. Z kolei uch rywalem jest Lafnitz, które aktualnie zajmuje miejsce 9, zdobyli do tej pory 42 punkty z bilansem brakowym 55:50. Co ciekawe mimo miejsca w środku tabeli to są trzecią najlepszą ofensywą ligi! Tylko lider i wicelider strzelili więcej bramek. Goście chociaż nie mają żadnych szans na awans jak i na spadek to mają jeszcze o co walczyć. Mogą na koniec sezonu skoczyć nawet na podium. Jednak do tego potrzebne są 3 wygrane i liczyć że zespoły wyżej pogubią trochę punktów. Jednak jeśli zwycięża 3 razy to bez wątpienia awansują o kilka pozycji bo straty nie są duże. Lafnitz miał bardzo słaby początek sezonu. Przegrywali bardzo dużo meczy. Druga część sezonu wyglądała zdecydowanie lepiej. Wygrali aż 9 z 13 meczy, notując remis i tylko 3 porażki. Stawiam więc dzisiaj na wygraną gości. Na pewno będą chcieli awansować o kilka pozycji w tabeli. Są w bardzo dobrej formie. Spotykają się natomiast z najsłabszą drużyną ligi, która jest pewna spadku i gra po prostu beznadziejnie. Stawiam, że wygra Lafnitz 3-4 bramkami. 

 

http://obstawianie.com/topic/20537-austria/page-4

 

:plus: 175

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Maroko 1
Godzina: 18:00
Spotkanie: Tanger - Marrakech
Typ: Over 2,5
Kurs: 3,6
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Spotkanie zespołu aspirującego do awansu do pierwszej ligowej trójki z zespołem desperacko walczącym o utrzymanie się w pierwszej lidze. Przede wszystkim gospodarze radzą sobie bardzo dobrze na własnym stadionie, gdzie to wygrali aż 5 ostatnich spotkań pod rząd. Natomiast spotkania wyjazdowe gości to katastrofa - nie wygrali żadnego od 29.08.2015. Trudna sytuacja w tabeli może ich jednak zmusić do naprawdę dużego wysiłku, tym bardziej, że do końca tego sezonu zostały im już tylko cztery mecze. Czasu maja więc bardzo niewiele, jednak wygrana da im awans na bezpieczną pozycję. Gospodarze wciąż są bliscy awansu do pucharów, a nawet wygrania ligi. Spodziewam się również zaciętej walki i z ich strony. Minimum trzy bramki wydają się więc naprawdę bardzo prawdopodobne.

 

http://obstawianie.com/topic/26885-ligi-arabskie/?p=956907

 

:minus: 200

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka Turcja - Super Ligi

Spotkanie: Galatasaray - Pinar Karsiyaka
Typ: 2
Kurs: 3.50

 

Godzina: 16:00
Bukmacher: Bet365

Analiza:  Trzecie spotkanie tych drużyn w ćwierćfinale rozgrywek o mistrzostwo Turcji. Bardzo istotne dla obu ekip ponieważ w tym momencie po dwóch rozegranych spotkaniach mamy remis 1-1, a gra się do dwóch wygranych. Mecz urasta więc do rangi meczu o wszystko.  Oba zespoły wygrywały mecze na wyjeździe i liczę, że ta seria zostanie dzisiaj podtrzymana. Co do mojej oceny na temat szans to obstawiam, że są bardzo wyrównane i pokazują to dwa ostatnie spotkania. Wyniki 67-74 i 62-65 pokazują, że te dwie drużyny dzieli na prawdę mała różnica lepszej skuteczności danego dnia. W sezonie ligowym wyżej w tabeli plasował się zespół ze Stambułu, który zajął ostatecznie trzecie miejsce, a Pinar Karsiyaka była szósta. Co ciekawe dwa pierwsze spotkania tych drużyn były bardzo niskimi wynikami mimo tego, że są to drużyny, które lubią punktować i tak grały przez prawie cały sezon. Galata to zwycięzca tegorocznych rozgrywek Eurocup w których po drodze pokonali dzisiejszego rywala Pinar Karsiyaka(64-67 i 93-65 z pozycji Galatasaray). Długo zastanawiałem się nad zagraniem over(158)  w tym meczu ponieważ wydaję mi się, że trzeci mecz z rzędu z tak niskim wynikiem tych drużyn się nie wydarzy. Jednak stawiam na gości, którzy dość nieoczekiwanie wygrali pierwsze spotkanie. 

W ostatnim meczu Pinar Karsiyaka słabo rozpoczęła spotkanie gdzie w pierwszej kwarcie rzucili tylko siedem punktów oddając tylko trzy celne rzuty! Za pewne gdyby nie taki słaby początek to mogli by zakończyć rywalizacje w tej serii i przejść do pófinału. 

 

http://obstawianie.com/topic/26849-pozosta%C5%82e-ligi/page-7?do=findComment&comment=956918

 

:minus: 200

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna- finał Copa Del Rey
Godzina: 21:30
Spotkanie: Barcelona - Sevilla
Typ: 1 połowa X
Kurs: 2,88
Bukmacher: Bet365
 

Analiza:

Dzisiejszy wieczór z piłką nożną zapowiada się bardzo emocjonująco. W Madrycie zostanie rozegrany finał Pucharu Króla pomiędzy Sevilla a Barceloną. Mój typ na spotkanie to remis do przerwy, zdaję sobie sprawę że obie drużyny strzelają bardzo dużo goli i rzadko kiedy pomiędzy tymi drużynami pada wynik bezbramkowy lecz dobrze wiemy jaka stawka jest dzisiejszego pojedynku dlatego nie uważam żebyśmy dzisiaj byli świadkami dużej ilości goli. Obecny triumfator LE , a więc Sevilla pokazała charakter i ambicję w finale pomiędzy angielskiej drużynie Liverpoolu gdzie do przerwy przegrywali 1:0 , a ostatecznie wygrali 1:3 po fantastycznej grze gdzie drużyna z Anglii była bez radna i nie miała nic do powiedzenia a brak celnego strzału w drugiej połowie najlepiej to zobrazuje. Jeśli chodzi o Barcelonę jest to drużyna kompletna i bardzo doświadczona która oczywiście podczas tego spotkania będzie faworytem, mimo to Sevilla nie jest chłopcem do bicia i nie raz pokazała i udowodniła że potrafi przeciwstawić się dużo silniejszym zespołom. Według mnie przez pierwszą połowę gra będzie toczona w środku boiska i wynik który po pierwszych 45min. będzie widniał na tablicy to 0:0.

 
 
:plus: 188
Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie:Barcelona - Sevilla

Typ: Obie strzelą

Kurs:1,62

Godz:21:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Spotykają się dwie ofensywne drużyny. Ich mecze są elektryzujące a szczególnie jak gra toczy się o najwyższą stawkę. Tak jak teraz.

BTS wpadał w ostatnich 9 meczach i nie widzę powodu by tym razem miało się skończyć inaczej.

Sevilla pokazała Liverpoolowi, który był faworytem w meczu LE, że lubią być w roli niefaworyta. O bramkę Barcelony raczej nie ma co się martwić, bo w tej formie co jest Suarez...!

W sierpniu w superpucharze Europy Barca zremisowała z Sevillą 4-4 w regulaminowym czasie i 5-4 w dogrywce. To pokazuje jak ciekawe mogą być mecze Andaluzyjczyków z Katalończykami.

Gameiro też w formie i z pewnością będzie chciał się pokazać selekcjonerowi reprezetnacji Francji że źle postąpił nie powołując go. A to ostatnia szansa aby to udowodnić.

Barcelona nie straciła gola od pięciu spotkań, ale i nie miała przecież żadnego mocnego przeciwnika - Granada, która miała już pewny awans, Espanyol to samo, Betis to samo, słaby Gijon i Deportivo, które w pierwszej połowie mocno postraszyło obronę Barcy i tylko szczęściu mogą dziękować, że zakończyli mecz z czystym kontem.

 


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Brazylia


Spotkanie: Chapacaonse -  America Miniero


Typ: Poniżej 3 azjan


Kurs: 1.4


Godz:21 :00


Bukmacher: Bet365


Analiza:


 


 


Zapraszam na spotkanie lgii Amerykańsko Południowej . Liga Brazylisjka rozpoczęła się nie dawno ale styl gry drużyn z tej ligi nie zmienia się od lat i dzisiaj zobaczymy spotkanie dwóch underowych ekip, w tym typie sugeruję się głównie bardzo underową i spokojną grą gości na meczach wyjazdowych ponieważ nie przekroczyli linii 3 goli od października 2015 roku co jest naprawde dobrą statystyką do mojego typu, Gospodarze czasami przekraczają linie 3 goli jednak zdzieje sięto w meczach z drużynami o wiele słabszymi od  Americi Miniero. W stostunku h2h tych ekip dwukrotnie padł wynik poniżej trzech bramek, więc bardzo prawdopodobne jest że dzisiaj będzie tak samo jak w poprzechnich starciach tych dwóch druzyn


 


 


http://obstawianie.com/topic/33568-brazylia-gaucho/


 


:minus: 100


Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna Copa del Rey

Data, godzina: 22.05.2016 21-30

Spotkanie: Fc Barcelona - Fc Sevill

typ:  wynik i suma goli: Barcelona i over 3.5

kurs: 2.20

buk: Bet365

 

 

Analiza: 

Ostatni akord w tym sezonie w Hiszpanii rozegrany zostanie w Madrycie na Vicente Calderon. Do finałowego pojedynku staną mistrzowie kraju Barcelona i zdobywca Ligi Europy Sevilla. W czwartek zespoł z Andaluzji tradycyjnie już zdobył trzeci raz z rzędu tytuł w tych rozgrywkach (czy to nie jest już nudne??) pokonujac w finale Liverpool. To z pewnościa spory ich sukces, bo w Lidze Mistrzów musieli uznać wyższość Man City i Juventusu i musieli "pocieszyć się" zdobyciem LE, natomiast w Primera Division zajęli dalekie siódme miejsce. Na szczęście w środę zapewnili sobie udział w kolejnych rozgrywkach Ligi Mistrzów. Dziś staną przed szansą na dołożenie kolejnego trofeum, ale rywal zdecydowanie silniejszy niż ten z Anglii. Barca, ktora zawiodła w Lidze Mistrzów w porę się obudziła w rodzimej lidze i po serii niepowodzeń w wielkim stylu wygrała ostatnie pięć meczy strzelając w nich dwadzieścia pięć goli nie tracac ani jednego. l to właśnie Blaugrana bedzie dziś zdecydowanym faworytem do wygrania tego trofeum. I wiem jedno - w Madrycie na pewno nie będzie nudno. To będzie czwarte spotkanie tych ekip w tym sezonie. I za kazdym razem było ciekawie. W lidze oba zespoły wygrały u siebie swoje mecze po 2-1. Najciekawiej jednak bylo na inaugurację rozgrywek europejskich, gdzie jako zdobywcy LE i LM oba zespoły spotkały się w Tbilisi w meczu o Superpuchar. Tam potrzebna była dogrywka by wyłonić zwycięzcę, bo choć do przerwy Barca prowadziła 3-1, a w 52 minucie nawet 4-1 to skończyło się remisem po cztery. W dogrywce decydujące trafienie zaliczył odchodzący do Chelsea Pedro i trofeum trafiła do Dumy Katalonii. Dziś może byc równie ciekawie, bo Barca w ostatnich tygodniach była w wielkiej formie, natomiast Sevilla zawsze potrafiła zaskoczyć najlepszych i niejednokrotnie skutecznie odpowiadali bramkami. Dziś powinno być podobnie, bo w meczach pomiędzy tymi  rzadko kiedy wiało nudą, a bramki padały wręcz jak na zawołanie. No i trzeba pamiętać ze Sevilla to jeden z najbardziej lubianych zespołów do nękania przez Messiego, Suarez to ostatnio fenomen, Neymar choć nie strzela to czaruje i asystuje. Trzeba bedzie tez uwazac, bo Sevilla potrafi plynnie zmieniac taktyke podczas meczu, wskoczyc na bardzo wysoki poziom plynnosci gry.To niebezpieczny final.Coz dublet krajowy, bylby wspanialym zakonczeniem sezonu. Licze na wygrana i swietowanie. Niech strzeli Suarez i Messi. Dla El Pistolero, gol bylby 60 w tym sezonie. A Messi niech strzeli, bo to Messi i juz.   Moim zdaniem wiekszość atutów po stronie Katalończyków, którzy powinni zaaplikować kilka bramek rywalom i zakończyć sezon dubletem.

 


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...