Skocz do zawartości

[Zamknięty] Mistrzostwa Świata Elity - Rosja 2016 (Moskwa & Sankt Petersburg) 06.05 - 22.05.2016


Valverde

Rekomendowane odpowiedzi

Niemcy - Francja Typ: Niemcy -1.0 AH @ 2.06 Pinnacle

 

Ważny mecz dla Niemców pod kątem ich awansu do dalszej fazy rozgrywek. Dwie pierwsze lokaty w grupie bezsprzecznie są zarezerwowane dla Finlandii i Kanady, który już potwierdziły wysoką formę. Tuż za nimi rozegra się walka o dwie pozostałe lokaty pomiędzy ekipami USA, Słowacji, Białorusi i właśnie Niemiec. Dlatego też nasi zachodni sąsiedzi nie mogą sobie pozwolić na stratę jakichkolwiek punktów z Francuzami. Całe szczęście Niemcy awizowali na Mistrzostwa Świata naprawdę mocny skład. Czterech zawodników z NHL (Rieder, Draisatl, Ehrhoff i Holzer) wspieranych doświadczonym Marcelem Gocem oraz śmietanką z mocnej DEL. Naprzeciwko stają Francuzi, którzy poza Cristobalem Huetem w bramce i paroma niezłymi, acz nie wybitnymi napastnikami zbytnio postraszyć czym nie mają. Szczególnie w defensywie brakuje głębi składu, zaś kontuzjowany jest starszy z braci Da Costa. W mojej ocenie Niemcy mają po swoje stronie wszystkie atuty, aby udanie zainaugurować w Mistrzostwach i zgarnąć komplet punktów. Warto przy tym podkreślić, że wszystkie cztery ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami zakończyły się zwycięstwami Niemców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Hokej, Mistrzostwa Świata Elity - Rosja 2016

Godzina: 19:15
Spotkanie: Kazachstan - Norwegia
Typ: 1(2-drogowo)
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza:

Zaskoczył mnie bardzo wysoki kurs na Kazachstan, który jest dla mnie dużym zaskoczeniem. Kazachowie to co prawda debiutant w elicie hokeja, ale wydaje mi się, że to oni są faworytami tego spotkania. Grają coraz lepiej i widać, że jest to zespół, który może namieszać i sprawić jakąś mega niespodziankę. Po dwóch spotkaniach mają jedno zwycięstwo i jedną porażkę. Akurat spotkanie z Rosją co prawda osłabioną(czekają na najlepszych zawodników z NHL) było przegrane, ale zespół nie zagrał źle i porażka z takim zespołem nie było zaskoczeniem. Każdy oczekiwał wysokiej porażki bo przecież Rosjanie grali przed własną publicznością, a przegrali tylko 4-6. Co innego zwycięstwo ze Szwajcarami w pierwszym spotkaniu. Norwegia ma podobny bilans jak ich dzisiejsi rywale i tak samo pokonali Szwajcarów. Przegrali jednak z dużo słabszym rywalem Danią różnicą trzech bramek. 

 W meczu z Rosją mimo sześciu przepuszczonych goli w bramce spisał się Kolesnik, który obronił aż 43 strzały rywali, podobnie w meczu ze Szwajcarią gdzie miał 49 interwencji w bramce i pomógł w rzutach karnych wygrać to spotkanie. Liczę, że dzisiaj też spiszę się doskonale w bramce i zapewni swojemu zespołowi zwycięstwo w bardzo ważnym meczu. Zwycięzca tego spotkania praktycznie zapewni sobie utrzymanie w elicie. 

Stawiam w tym spotkaniu na zwycięstwo Kazachstanu i bardzo możliwe, że zobaczymy dogrywkę lub karne w tym meczu i dlatego 2-drogowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, Mistrzostwa Świata Elity - Rosja 2016

Godzina: 19:15
Spotkanie: Dania - Kazachstan 
Typ: Poniżej 5,5 Gola
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365


Analiza:

Dziś wieczorem o godzinie 19:15 odbędzie się spotkanie pomiędzy drużyną Dani a Kazachstanem. Mój typ który przygotowałem na to wydarzenia to Under 5,5 Gola w całym meczu, gdyż obie drużyny podczas tegorocznych Mistrzostw Świata strzelają mało bramek. Obecnie Kazachstan zajmuję ostanie miejsce w grupie A natomiast Dania jest na miejscu 5. Kazachstan jest obecnie najsłabszą drużyną w grupie gdyż nie wygrał do tej pory żadnego meczu. Bezpośrednie pojedynki między drużynami były następujące: 3:4 , 1:2  i 3:2 jak widać do tej pory raz padł wynik powyżej 5,5 Gola. Sądzę że mecz będzie zacięty i pełen walki do ostatniej minuty , a ekipa Kazachstanu pokażę że nie jest chłopcem do bicia i teoretycznie lepszej drużynie Dani postawi wysoką poprzeczkę , może nawet pokuszą się o sensacyjne zwycięstwo.  Ostanie mecze Dani to 2:1 , 3:2 , 10:1 i 3:2  a Kazachstanu 1:2, 3:1, 7:3, 2:4. Dziś uważam że będziemy świadkami dobrej gry w obronie obydwu zespołów co pozwoli  na małą utratę bramek zarówno z jednej jak i drugiej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, Mistrzostwa Świata Elity - Rosja 2016

Godzina: 11:15
Spotkanie: Czechy - Szwajcaria 
Typ: Szajcaria
Kurs: 3.75
Bukmacher: Betsson

Analiza:

 

Dobra dałem wam handicap 16 dniowy, żebyście mieli cebulaki jakieś szansę z najlepszym typerem tego forum, ale do rzeczy. Niedługo zaczynają się play-offy w hokeju na lodzie więc będzie co typować. Na jutro znalazłem fajną pefkę, którą myślę warto pograć. Jakby ktoś nie ogarniał to są dwie grupy, w pierwszej prowadzą Czesi, przed Rosją, Szwecją i Danią. Jutro Czesi grają ze Szwajcarami a Ruskie ze Szwedami. Szwajcarzy aby awansować do Play-Off muszą wygrać za 3 punkty(wtedy przeganiają czwartą w tabeli Danię). Jeżeli Czesi rzeczywiście przegrają ten mecz to automatycznie spadną na 2 pozycję, bo przegonią ich Rosjanie albo Szwedzi niezależnie jakim wynikiem zakończy się tamten mecz. Co oznacza druga lokata? Uniknięcie USA i łatwy mecz z Niemcami czyli półfinał w kieszeni, dodatkowo jeżeli potraktują ten mecz treningowo to zachowają więcej sił na dalszą część turnieju. A teraz załóżmy że Czesi wygrywają, to raz że musza się napocić na boisku, dwa że w ćwierćfinale grają z Amerykanami którzy będę wzmocnieni. Także jakby nie patrzeć to Czechom bardziej opłaca się przegrać niż wygrać, a po takim kursie 3.75 warto zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finlandia - Rosja

 
Typ: Finlandia + OT  :plus:  :plus:  :plus:
Kurs: 2.3
 
Witam serdecznie. Wczorajszy typ na dokłądny wynik w meczu Spezia - Ascoli okazał się strzałem w dziesiątke i typ z kursem 6.5 wszedł jak w masło! Dzisiaj lece za ciosem i daje kolejny pewny jak dla mnie mecz z zawyżonym kursem. Mianowicie spotkanie Finów z Rosjanami w półfinale Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie. Oglądałem pare spotkań obu reprezentacji i jestem praktycznie pewny że to dziś gospodarze czyli Rosjanie odpadną z turnieju. Finowie graja niesamowicie wręcz bajecznie to co zagrali z Kanadą to po prostu palce lizać, na tym turnieju na zaznali jeszcze porażki! Co prawda Rosjanie równiez na tym turnieju jeszcze nie przegrali ale już ich gra nie jest taka doskonała, w ćwierćfinałowym spotkaniu przegrywali 0-1 z Niemcami po pierwszej tercji by ostatecznie wygrać 4-1 , ale męczyli sie z takimi reprezentacjami jak Kazachstan czy Łotwa. Grają u siebie i to jest ich jedyny plus ale jak dla mnie dzisiaj przegrają i beda walczyli o brazowy medal. Dla mnie tak grająca Finlandia po prostu nie ma prawa nie awansować do finału bo graja niesamowicie. Oczywiście dla bardziej odwaznych proponuje grac na czysty win w tym meczu Finlandii bez dogrywki ale takie bezpieczniejsze rozwiazanie rowniez jest swietna opcja z tym kursem. Polecam i powodzenia!
 
Bukmacher: Bet365

 

Edytowane przez Zamko29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, Mistrzostwa Świata  - Rosja 2016

Godzina: 19:15
Spotkanie: Kanada - USA
Typ: USA (+1,5)
Kurs: 2,70
Bukmacher: Sportingbet


Analiza:

Dziś wieczorem o godzinie 19:15 odbędzie się spotkanie pomiędzy drużyną Kanady a USA. Jesteśmy już w znaczącej fazie turnieju czyli półfinałach. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku są Kanadyjczycy  którzy na początku Mistrzostw Świata odnieśli łatwe zwycięstwo w grupie z USA aż 5:1. Jednak uważam że reprezentacja USA jest na tyle silna i doświadczona że z tego spotkania wyciągnęła właściwe wnioski i tym razem nie będzie to pojedynek jednostronny a zacięty i wyrównany do ostatnich minut. Ostatni mecz Stanów Zjednoczonych też pokazał bardzo dużo dobrej gry gdzie pokonali czarnego konia tych zawodów Czechy po rzutach karnych którzy w grupie nie mieli sobie równych i z liczbą 18pkt wyszli z pierwszego miejsca. Jeśli chodzi o drużynę Kanady to nie ma co mówić jest to drużyna kompletna i bardzo doświadczona która w każdych z MŚ jest stawiana na zakończenie ich w pierwszej trójce , lecz ostatnio przydarzyła się im spora wpadka gdzie zostali rozbicie przez rozpędzonych i niemożliwych Finów którzy grają wyśmienite zawody na obecnych MŚ w Rosji. Mój typ na ten mecz to handicap +1,5 gola dla USA po bardzo korzystnym kursie który widnieje na Sportingbet czyli 2,70 i sądzę że jest duże prawdopodobieństwo aby to wydarzenie zakończyło się sukcesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...