Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumową brać! W tym temacie będę umieszczał analizy pisane przeze mnie. Co jakiś czas pojawią się statystyki, mam nadzieję, że oczywiście pokolorowane na zielony.
 
Życzę zarobku! <3
 
 
DOBRA, NIE OSZUKUJMY SIĘ, ROBIĘ TO TYLKO DLA FAJNEGO KOLORU NICKA.

Edytowane przez POA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


#2|04 :t: :t:

Houston Rockets + Estudiantes L.P. (AH 0) @ 2.25, Unibet, 2/10j


Króciutko, nie mam czasu na napisanie analiz do obu meczy. Rockets walczą o play-offy, dziś Jazz grają z Mavs, więc siłą rzeczy przy ew. wygranej ekipa z Houston znacznie zbliży się do PO i może jakimś cudem się do nich dostanie. Szczególnie, że Jazz jakoś opadli z sił ostatnio i ciężej im te mecze idą. Harden wczoraj zaliczył rekord turnoverów wszech czasów, jest pod formą, ciągnie team. Timberwolves sprawiali ostatnio wiele niespodzianek, więc... No po prostu dziś nie dadzą rady.

Estudiantes póki co na własnym stadionie przegrało tylko jeden mecz - z obecnym liderem rozgrywek. Ich dzisiejsi rywale na trzy mecze wyjazdowe przegrali dwa i wygrali tylko jedno - z ostatnią drużyną. Nie wierzę, że dziś mieliby wygrać spotkanie o sześć punktów, bo Estudiantes mimo wszystko to bardziej licząca się ekipa. Edytowane przez POA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#3|04 :t: :t:

Real Madryt (AH -1) + City-PSG under 4,5 + LASK Linz DNB @ 2.31, Bet365, 4/10j


Dyskusja o meczu Realu została chyba wyczerpana i tu nie ma co dopisywać.
OK, pierwszy mecz w Manchesterze był uroczy, ale teraz City zagra ultra defensywnie i na remis. Zlatan w pierwszym meczu był strasznie niedokładny, może to oznaczać mały spadek formy. W dodatku Ibra gra jakoś słabiej z większymi rywalami. Nie wierzę, że zobaczymy dziś kanonadę bramek.
Do tego dokładam na podbicie kursu mecz z Austrii. LASK Linz to najbogatsza ekipa z zaplecza austriackiej Bundesligi, chcą wrócić do pierwszej ligi. Obecnie są na drugim miejscu i tracą punkt do liderów. Ostatnio wzięli się jednak porządnie za gonienie w tabeli i wygrywają mecz za meczem. Ich dzisiejszy rywal na wyjazdach gra... przeciętnie. Liefering na boiskach rywali swoje mecze albo remisuje, albo przegrywa. W listopadzie górą byli dzisiejsi przyjezdni, liczę na rewanż i zabezpieczam się przed remisem. Edytowane przez POA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#4|04 :t: :t:

Indiana Pacers(-6,5) + Atletico Huracan (AH 0) @ 1.45 (1.77), Unibet, 7/10j


Kolejny tak gruby bet w tym temacie. :)
Po pierwsze Pacers w handicapem. Przed nimi dwa, wydawać się może, ważne mecze, bo walczą z Charlotte Hornets o siódmy seed na Wschodzie. Chodzi tu o to, że ósma drużyna zagra w pierwszej rundzie z Cleveland Cavaliers, a wiadomo, że z LeBronem szans na Wschodzie nikt nie ma. Dziś grają u siebie przeciwko totalnie osłabionym Knicksom, bo nie zagra Calderon i Porzignis(obaj od kilkunastu dni leczą kontuzje), a ważniejszą informacją jest to, że w ostatnim meczu tego sezonu nie wystąpi gwiazda zespołu, czyli Melo Anthony, który ma dziś odpoczywać. Pacers powinni spokojnie roznieść rywali.
Po drugie Atletico Huracan tradycyjnie wsparte handi zerowym na wypadek remisu. Dla nich to bardzo ważny mecz, bo zwycięstwo daje im już tak naprawdę awans. Strata punktów za to sprawi, że w ostatniej kolejce będą musieli co najmniej zremisować z Atlético Nacional, który póki co roznosi wszystko, co stanie mu na drodze. W Urugwaju Penarol przegrał 0-1, a skoro tak, to na terenie rywala będzie mu znacznie ciężej. Edytowane przez POA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#5|04 :n: :n:

Barcelona DNB + Manchester United (AH +1) @ 2.00, Unibet, 3/10j


Ten kurs na Barcelonę jest masakrycznie wysoki. Ja rozumiem, że w pierwszym spotkaniu mieli ogromne problemy i gdyby nie głupie czerwo, to może nawet by przegrali, ale do cholery, to jest Barcelona, jeden z najlepszych składów ostatnich lat. Oni mogą złapać zadyszkę, bo grają wiele spotkań w krótkim odstępie czasu, ale to nie czyni z nich niemal równych z Atletico. Zresztą gospodarze dziś zagrają bez Torresa, który zawsze Barcelonie strzelał. W dodatku Messi wyjdzie potrójnie zmotywowany i może skończyć się srogim laniem gospodarzy.
Do tego dokładam w miarę bezpiecznie United z handi. Nie wierzę, że Van Gaal odpuści to spotkanie. Zwycięstwo daje półfinał i mecz z Evertonem o finał. W drugiej parze półfinałowej są Crystal Palace i Watford. No sorki, ale dzisiejszy zwycięzca rywalizacji na 80% zdobędzie ostateczne złoto, bo obie ekipy prezentują wyższy poziom niż trzy pozostałe. Dla Van Gaala to jedyna szansa, by uratować ten sezon, bo kibice United już 12 lat czekają na ponowny triumf w tych rozgrywkach, a w ostatnich latach szło im tutaj fatalnie. Edytowane przez POA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#11|04 :t: :t:

Real Madrid(AH -1) + Sheffield Wednesday (AH 0) @ 1.26 (1.73), Unibet, 5/10j


#12|04 :n: :n:

De Schepper + Tsonga(+1,5 seta) @ 2.29, Betsson, 2,5/10j


#13|04 :t: :t:

Elche 1X + Cluj DNB + CSKA Moskwa DNB @ 1.74 (3.10), Bet365, 4/10j






Lenistwo nie pozwala mi napisać o tych spotkaniach więcej, ale:
  • Real zawsze radził sobie świetnie z Getafe, teraz w dodatku złapali formę, do Barcy brakuje punktów i jeśli faktycznie myślą jeszcze o mistrzostwie, to nie mogą odpuszczać.
  • Ipswich gra na wyjazdach cieniutko, gospodarze za to realnie walczą o awans przez play-offy.
  • Dla De Scheppera to idealna okazja na przełamanie się, bo ostatnio odpadał w kwalifikacjach w Miami czy Monte Carlo... 
  • Strasznie mi się Tsonga podobał we wczorajszym meczu przeciwko Federerowi. Monflis dotąd nie napotkał mocniejszych rywali, dziś szykuje się jeden z najlepszych meczy tego miesiąca.
  • Elche u siebie jest niepokonane od listopada tamtego roku, a dziś mają spotkanie o "sześć punktów".
  • Podobnie ultraważny mecz mamy dziś w Moskwie. Jeśli CSKA straci punkty, to żegna się z fotelem lidera.
  • Cluj zwycięstwem przypieczętuję pozostanie w lidze. Botosani dotąd na wyjazdach dostawali prawie od każdego.
Edytowane przez POA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOTYCHCZASOWE PODSUMOWANIE TEMATU


 


statty.png


 


Kto chciał, to mnie sprawdził. Myślę, że ponad 15j na plus po tygodniu gry to dość niezły wynik. ;) Teraz jednak przychodzi mi się pożegnać. I nie chodzi mi tu o opuszczenie tematu czy forum.


 


 


 


Zmieniam nieco strategię. Od teraz będę starał się typować tylko to, co grane jest w Amerykach(obu, żeby nie było). Doszedłem do wniosku, że w europejskiej piłce nie kieruję się często zdrowym rozsądkiem. Od teraz spodziewajcie się klasycznych amerykańskich sportów i piłki nożnej w wykonaniu latynoskim. Tam wyłapuję coraz to lepsze okazje na zarobki.


Wiem, że to w sumie może mi tylko popsuć statystyki i cel tematu opisany w pierwszym poście nie dojdzie do skutku - nevermind, nie idę na łatwiznę.


 


Powodzenia wszystkim(i mi)! :ok:


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...