Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystkie moje typy umieszczam również na twitterze jako @KuponyBukmacher obserwując mój profil masz pewność, że nie ominiesz żadnego z zakładów. Celem jest uzbieranie 1000j w ciągu miesiąca. Jako pierwszy zakład proponuje mecz pomiędzy Montpellier v Lyon. Moim typem jest wygrana Lyon po kursie 2.10 w Bet365.com. Powodzenia!

 

Montpellier v Lyon   2 @ 2.10 x 10j 

 

e/w 21j

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, wszystkie moje typy umieszczam również na twitterze jako @KuponyBukmacher obserwując mój profil masz pewność, że nie ominiesz żadnego z zakładów. Celem jest uzbieranie 1000j w ciągu miesiąca. Jako pierwszy zakład proponuje mecz pomiędzy Montpellier v Lyon. Moim typem jest wygrana Lyon po kursie 2.10 w bet365.com. Powodzenia!

 

Montpellier v Lyon   2 @ 2.10 x 10j  :plus:

 

e/w 21j :plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny typ tym razem z ligi rumuńskiej. Mecz rozgrywany w sobotę 9 kwietnia o 16.00 pomiędzy Viitorul Constanta a Astra Giurgiu

 

 

Viitorul Constanta v Astra Giurgiu  typ:   2@2.37 x 21j

 

e/w 49.77j

 

 

Przypominam, że swoje typy obstawiam z Bet365.com i można je zobaczyć również na moim twitterze @KuponyBukmacher 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny typ tym razem z ligi rumuńskiej. Mecz rozgrywany w sobotę 9 kwietnia o 16.00 pomiędzy Viitorul Constanta a Astra Giurgiu

 

 

Viitorul Constanta v Astra Giurgiu  typ:   2@2.37 x 21j :plus:

 

e/w 49.77j :plus:

 

 

Przypominam, że swoje typy obstawiam z bet365.com i można je zobaczyć również na moim twitterze @KuponyBukmacher 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...