Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:


http://obstawianie.c...lamin-i-zasady/


Wzór podawania typów:


Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)


Spotkanie:


Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)


Kurs:


Godz:


Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)


Analiza:


W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.


Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.


Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego


W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.


Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.


Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.


WAŻNE!


Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400


Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 16:00
Spotkanie: Sevilla-Betis
Typ: over 1.5 do połowy
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet 365
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym drużyna Sevilli na swoim stadionie w derbach podejmowała będzie ekipę Betisu Sevilla, moim zdaniem gospodarze którzy na swoim stadionie w obecnym sezonie radzą sobie bardzo dobrze są faworytem do zdobycia kompletu punktów , gospodarze bowiem w tych rozgrywkach pod względem spotkań na swoim boisku ustępują tylko zespołowi Madryckiego realu Oraz Barcelony, którzy zdobyli wiećej ligowych punktów, Betis na wyjazdach nie gra źle,ale sevilla moim zdaniem nie pozwoli sobie na stratę punktów z według mnie niżej notowanym zespołem, który na tym stadionie raczej rzadko potrafił zdobywac punkty w poprzednich sezonach , dlatego też mój typ na tą kolejkę Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej to kolejny komplet punktów dopisany przez zespołu Sevilli, stawiam tuta na d dokładny wynik 3:1 dla gospodarzy.

 

http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/page-35?do=findComment&comment=953092

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL


Spotkanie: Anaheim Ducks - Nashville Predators


Typ: over 6,5


Kurs: 3,65


Godz: 24.04.2016 0:05


Bukmacher: Bet365


Analiza: Będzie to piąty mecz, czyli będzie coraz bardziej nerwowo, a wtedy łatwiej o błędy. Po czterech spotkaniach jest remis 2:2. W czterech pierwszych meczach zbyt wielu bramek nie było, bo w trzech z nich było dokładnie pięć goli, a w jednym tylko trzy. Przez cały sezon, wliczając w to mecze regular season nie było pomiędzy tymi ekipami ani jednego meczu, w którym by pokryli over 6,5. Mój typ jest więc typem na przełamanie, bo jak wiadomo każda seria się kiedyś kończy. W tym sezonie w ich meczach jest znacznie mniej bramek niż w poprzednich dwóch sezonach. W sezonie 2014/2015 na trzy rozegrane mecze w dwóch był over 6,5. W sezonie 2013/2014 również rozegrano trzy spotkania i wszystkie zakończyły się overem 6,5, stąd nie wydaje mi się, żeby wszystkie mecze w tym sezonie miały być underowe i że w żadnym z nich nie zobaczymy siedmiu bramek. Mój typ na over 6,5 w meczu Los Angeles Kings z San Jose Sharks wszedł bez większego problemu i oby w tym meczu było tak samo.


 


http://obstawianie.com/topic/32197-nhl-20152016/page-7


 


 


 


 


:plus: 250


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Paragwaj – Primera Division)
Mecz: Cerro Porteno - Olimpia Asuncion

Typ: liczba bramek w meczu  – over 2,5

Kurs: 1,67

Bukmacher: Bet365

Data: 24.04.2016  godz: 23:00

 

Analiza:

 

W niedzielny wieczór dojdzie do ciekawego starcia w najwyższej lidze Paragwaju. Piąty w tabeli Cerro Porteno podejmie wicelidera Olimpię Asuncion. Ostatnie kolejki w lidze paragwajskiej to prawdziwa bramkowa żyła złota, myślę że nie inaczej powinno być w tym meczu, bowiem spotkają się zespoły nastawione bardzo ofensywnie. Grzechem byłoby nie zagrać tutaj overa, zwłaszcza że przynajmniej na razie kurs jest dość zachęcający, bliżej meczu pewnie będzie mocno spadał.

Cerro Porteno w poprzednim roku radziło sobie bardzo dobrze, wygrywając Aperturę i zajmując drugie miejsce w Clausurze, ustępując właśnie tylko Olimpii. W tym sezonie zespół gra nierówno, być może przez konieczność łączenia występów w lidze z grą w Copa Libertadores. Na pewno jednak nie można odmówić Cerro Porteno umiejętności strzelania goli. Zwłaszcza na własnym boisku grają niezwykle ofensywnie, w ośmiu meczach mają bilans bramek 17:15 (średnio 4 na mecz). Za każdym razem pokrywali na własnym stadionie over 2,5 gola. W tym prestiżowym meczu na pewno też zrobią wszystko by strzelać gole i zdziwiłbym się mocno gdyby zakońćzyli ten mecz z zerem z przodu.

O Olimpii Asuncion pisałem już ostatnio kilka razy bo jestem pod wrażeniem gry tego zespołu. Lista okazałych zwycięstw z każdym kolejnym meczem rośnie, w tej chwili w samej tylko lidze jest to osiem wygranych w bardzo efektownym stylu i z wieloma strzelonymi golami. Łącznie w 15 rozegranych meczach Olimpia ma bilans bramkowy 41:21, w  meczach wyjazdowych 15:13 (średnio 4 na mecz). Z tych meczów tylko w jednym padło mniej niż trzy gole. Ostatnie wyniki ligowe to 4:1, 5:3, 3:1, 6:0, 7:1. Piłkarze ze stolicy są w takim gazie, że nawet na trudnym terenie lokalnego rywala powinni postarać się o kilka goli. Wciąż jeszcze mają szansę wygrać tę fazę rozgrywek, więc motywacji na pewno im nie zabraknie.

 

http://obstawianie.com/topic/24416-paragwaj-20122013/?do=findComment&comment=952763

 

 

 

 

:plus: 67

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga


Spotkanie: Eintracht Frankfurt - Mainz


Typ: x


Kurs: 3.67


Godz: 17:30


Bukmacher: Pinnacle


Analiza:


 


Kursy na Mainz lecą na łeb na szyję dając jasno do zrozumienia, iż bardziej cenią ambicje gości na załapanie się do europejskich pucharów, niż determinację gospodarzy do pozostanie w pierwszej Bundeslidze. Po prawdzie trzeba przyznać tej tezie rację, gdyż również niespecjalnie podoba mi się powierzenie kierowania zespołem braciom Kovac. Jako zawodnicy obaj osiągnęli bardzo wiele, jednak na trenerskiej ławie ich renoma jest już mocno wątpliwa. Potwierdzają to zresztą wyniki, jakie osiąga Eintracht. Nie było tu ani efektu nowej miotły, ani jakiejś zmiany stylu gry. Generalnie jest chyba nawet gorzej niż za Armina Veha. Z pewnością w osiąganiu dobrych wyników również nie pomagają liczne kontuzje, które trapią najlepszych piłkarzy Eintrachtu z Alexandrem Meierem na czele. Dlatego też dzisiejsze spotkanie z pewnością będzie bardzo trudne. Z drugiej jednak strony należy zauważyć, iż na Commerzbank Arena gospodarze radzą sobie ostatnio całkiem nieźle. Zaledwie dwie porażki w ostatnich ośmiu spotkaniach to naprawdę niezły wynik. I choć Mainz znane jest z tego, że świetnie gra z kontry, to jednak śmiem twierdzić, że w starciu ze zmotywowanymi gospodarzami może to być za mało do zgarnięcia pełnej puli. Dlatego też spodziewam się podziału punktów, który de facto nikogo nie uszczęśliwi.


 


http://obstawianie.com/topic/23766-bundesliga/page-23?do=findComment&comment=953182


 


 


 


 


:minus: 200


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Chiny, Super Liga

Spotkanie: Shijiazhuang -Shandong Luneng

Typ: over 3.5

Kurs: 3.70

Buk: Unibet

Godz. 13:35

Analiza;

Goście już wiele  razy gościły w moim arsenale typów i nie zabraknie ich także w ten weekend, jest to od kilku sezonów najbardziej overowa ekipa w tej lidze, która w każdym meczu wychodzi by atakować. Nic w tym dziwnego nie ma świetny trener Brazylijczyk Menezes no i skład z dwójką Brazylijczyków w ataku Tardelli oraz Aloisio ten drugi to król strzelców z poprzedniego sezonu. Do tego wspomagania z tyłu są przez Montillo oraz Jucile.  Sezon rozpoczęli wcześniej do eliminacji Ligi Mistrzów,   start był wyśmienity cztery zwycięstwa z rzędu ze swoją szybką, skuteczną grą do przodu. To jest jednak zespół który popełnia masę błędów w defensywie zarówno drużynowych jak i indywidualnych no i na tle mocnych rywali pojawiają się ogromne problemy min. porażka z   Jiangsu Suning 3:0, czy Seoul 1:4.  Ostatnio przełamali słabszą serię wygrywając dwa spotkania, dalej grając swoją piłkę do tej pory tylko dwie ekipy straciły więcej bramek,  to oczywiście w ogóle mnie nie martwi w kontekście typu, o ofensywę to się nie martwię potrafią się zaciąć ale sytuacji zawsze stwarzają dużo.  Gospodarze nie rozpoczęli dobrze sezonu, są tuż nad strefą kreską, ale jest to zdecydowanie ekip na środek tabeli.  Ubiegłoroczny beniaminek postawił na stabilizację składu. Jest to może ekipa która potrafi bronić ale wszystkie mecze z poprzedniego sezonu z czołówką były otwarte z racji tego że trudno się broni przeciwko takim ekipą nastawionym tak ofensywnie ze świetnymi zawodnikami, z drugiej strony w takich  starciach mieli mnóstwo miejsca na swoje kontry które maja świetne Rondon oraz Mulenga w tym aspekcie świetnie się czują. Zresztą u siebie ten zespół potrafi grać odważną piłkę, noszeni świetnym dopingiem.  Słabszy start obecnych rozgrywek też wymusza na nich trochę odważniejszą grę i szukanie zwycięstwa. Tutaj punktem zaczepnym oczywiście gra ekipy przyjezdnych która w każdym starciu stawia na atak jedyna przeszkoda jaką dziś widzę w niepowodzeniu typu to brak skuteczności bo sytuacji z jednej i drugiej strony będzie sporo. 

http://obstawianie.com/topic/9125-ligi-azjatyckie/page-10

 

 

 

 

:minus: 200

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - Hiszpania ACBIHISZPANIZPAN

Godzina: 12:30

Spotkanie: Fuenlabrada - Laboral Kutxa

Typ: Laboral Kutxa

Kurs: 1,83

 

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

 

Przeglądając dzisiejszą ofertę koszykówki natknąłem się na kilka bardzo ciekawych wydarzeń, ale postanowiłem zdecydować się na spotkanie z Hiszpanii pomiędzy Fuenlabrada a Laboral Kutxa. W tabeli oba zespoły dzieli mały dystans obecnie Fuenlabrada ma miejsce 7 natomiast Laboral Kutxa zajmuję lokatę 4. Mecz przykuł moją uwagę, gdyż zauważyłem bardzo korzystny kurs na to spotkanie na czystą 2. Jeśli miałbym powiedzieć kilka słów o obu zespołach to gospodarze w ostatnim czasie grają bardzo nierówno przeplatając słabe występy z lepszymi, czyli w kratkę. Ostatnie zanotowali wysokie zwycięstwo z Iberostar Tenerife 67:92, wcześniej po bardzo wyrównanym spotkaniu u siebie zaszli za skórę faworyzowanej  Barcelonie która wygrała skromnie 82:84, porażka z Bilbao 86:71 oraz zwycięstwo z River Andorra 80:89. Jak można zauważyć jest to drużyna której nie można lekceważyć, która stawia wysokie warunki grając na własnym parkiecie z silniejszymi rywalami z tabeli. Goście to jedna z najsilniejszych drużyn w Hiszpanii która jest na równi z zespołami takimi jak Real,Barcelona, Valencia,Gran Canaria. W ostatnim czasie Laboral grało bardzo ważne 3 spotkania w Eurolidze - play offy  pomiędzy silnym,doświadczonym zespołem z Grecji a mianowicie Panathinaikosem Ateny w których odniosła wyraźne zwycięstwa 84:68 , 82:78 , i wysoka wygrana na terenie gości 75:84. Wszystkie spotkania miałem przyjemność oglądać jeśli chodzi o drużynę Laboral Kutxa w tych meczach  pokazali charakter,walkę i skuteczność czy to podczas rzutów osobistych czy z gry. Zespół ten w ostatnim czasie przeszedł niesamowitą metamorfozę która skutkuje regularnymi występami w Eurolidze. Jeśli chodzi o ostatni ligowy mecz na swoim parkiecie  z Real Zaragoza 100:71 ten wynik może pozostawię bez komentarza. Wszystkie te czynniki które wymieniłem wskazują że nie widzę innej opcji jak zwycięstwo gości którzy są ekipa o wiele bardziej doświadczoną, bardzo dobrze grającą zarówno z tyłu jak i z przodu, mają zawodników którzy potrafią wziąć ciężar gry na siebie , a przede wszystkim skuteczność zarówno z rzutów osobistych jak i samej gry.

 


 

 

 

 

:plus: 83

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fiorentina - Juventus
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Ciekawe widowisko nam się zapowiada we Włoszech dzisiejszego wieczoru. Fiorentina, która zajmuje 5 miejsce z dorobkiem 59 punktów podejmuje lidera ligi - Starą Damę, która ma 82 punkty i dzisiejszym meczem może sobie zapewnić już na 100% Mistrzostwo Włoch. Juventus w dobrej formie, byli o krok od wywalenia Bayernu z LM i sami awansowaliby dalej, ale niestety się nie udało. Mają wspaniałą obronę i wspaniałego bramkarza, ponieważ w 34 meczach stracili tylko 17 goli. Bramki dla Juve ma kto strzelać, Dybala, Mandzukic, Pogba, czy Morata. Fiorentina nic ciekawego nie gra, przeciętna gra raczej nie pozwoli im, żeby dzisiaj zwojować za dużo, może jakiegoś gola strzelą, ale według mnie to Juventus, który będzie już dzisiaj mógł świętować wygra dzisiejsze spotkanie bez większych problemów. Powodzenia!

 

http://obstawianie.com/topic/23815-serie-a/?p=953417

 

 

 

 

:plus: 110

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Francja 1
Spotkanie: Marseille - Nantes
Godzina: 14:00
Typ: over 3,5
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365

Analiza:

tegoroczne rozgrywki w lidze francuskiej zbliżają się bardzo szybko ku końcowi. Jest to mecz dwóch drużyn, które nie mają ostatnio najlepszej passy. Nantes już od 5 spotkań nie potrafi wygrać na wyjeździe i ma naprawdę spory problem z obroną. Nie lepiej wygląda sytuacja zespołu z Marsylii, który już od siedmiu spotkań nie zanotował zwycięstwa na własnym stadionie. Jest to mecz o przysłowiową pietruszkę, więc obydwie drużyny mogą zagrać na pełnym luzie, gdyż szansa na spadek Marsylii wydaje się naprawdę bardzo minimalne. Będzie to dobry mecz dla obydwu tych drużyn na próbę przełamania niekorzystnej dla nich serii. Stawiam więc w nim na co najmniej cztery gole.

 

http://obstawianie.com/topic/23768-francuska-ligue-1/?p=953454

 

 

 

 

:minus: 200

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Monchengladbach - Hoffenheim
Typ: Gladbach handi azjan -2 
Kurs: 3.7
Buk: Bet365
 
Bezpieczniej pograć czysto na Borussie ale dzisiaj też typuje w poszukiwaniu wysokiego kursu.
Gladbach u siebie, a na wyjeździe to dwa inne zespoły w meczach wyjazdowych dostają oklep, a w Borussia Park klepią każdego, nie muszę chyba przypominać, że Bayern też się tutaj przejechał chyba 1:3.
Ostatnie wyniki Gladbach na własnym podwórku: 5:0 z Hertą, 3:0 z Frankfurtem, 4:0 Stuttgart, 1:0 Kolonia i 5:1 z Werderem wieć handi było pokrywane w 4/5 spotkaniach. Hoffenhaim ostatnio niby gra dużo lepiej 13 pkt w 5 ostatnich spotkaniach, lekko się oderwali od strefy spadkowej i mają teraz 3pkt przewagi na Werderem ale wg mnie dzisiaj powinni zostać zatrzymani przez Borussie i dostać kilka bramek, a czy goście będą na tyle mocni żeby coś dzisiaj ustrzelić trudno powiedzieć.
Po obydwu stronach raczej bez większych braków w składach:
 
Gladbach: Sommer  Elvedi, Christensen, Nordtveit  F. Johnson, Dahoud, Xhaka, Wendt  Hahn, Hazard, Raffael
 
Hoffenheim: Baumann  Kaderabek, Sule, Strobl, Toljan  Uth, Schwegler, Amiri, Rudy, Volland - Kramarić 
 
W Gladbach brak dwóch obrońców, którzy czasem wchodzili pograć Jantschke(11/0/0) i Domínguez (6/0/0), natomiast formacja ofensywna z Raffaelem na czele gotowa do strzelania bramek.
 
Jak ktoś lubi ryzyko to czyste handi -2 jest po ~4.40 ale wg lepiej zabezpieczyć się zwrotem.

 

http://obstawianie.com/topic/23766-bundesliga/?p=953468

 

 

 

 

:zwrot:  ZWROT

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania Segunda Division
Spotkanie: Zaragoza - Alcoron
Typ: 1
Kurs: 2,15
Data: 24.04.2016
Godzina: 19:15
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

35 kolejka sezonu hiszpańskiej drugiej ligi, a więc Segundy Division. Do rozegrania pozostaje jeszcze siedem serii spotkań, a w tabeli mamy arcyciekawą sytuację. Pół ligi ma jeszcze szansę by włączyć się o awans do Primiera Division! Różnica punktowa pomiędzy trzecim, a czternastym zespołem w tabeli to zaledwie oczek. Zaragoza niedawno jeszcze występowała w hiszpańskiej ekstraklasie, a teraz przychodzi jej grać na Segunda Division. Oba zespoły mają tyle samo punktów na swoim koncie po tych 34 kolejkach po 52. Zaragoza wygrała dwa ostatnie ligowe mecze i wydaje się że końcówka sezonu może do nich należeć. U siebie grają bardzo solidnie 10 wygranych, 2 remisy i 5 porażek. Goście nie potrafią wygrać na wyjeździe od 8 meczów, a ich ogólny bilans to 4-4-9. W pierwszym meczu Alcoron wygrał przed własną publicznością 1:0 teraz czas na rewanż drużyny bardziej doświadczonej w  ligowych bojach w Hiszpanii.

 

http://obstawianie.com/topic/20486-hiszpania-pozostałe-ligi/?p=953488

 

 

 

 

:plus: 115

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...