Skocz do zawartości


pershing

[Zamknięty] 348 Kolejka - 90 PLN do wzięcia

Rekomendowane odpowiedzi

Sobota:

15:30 Darmstadt - Augsburg  :arrow: 1X2
15:30 Ingolstadt - Stuttgart  :arrow: 1X2
18:00  Cracovia - Legia Warszawa   :arrow: 1X2
20:00  Bastia - Lille   :arrow: 1X2

20:00  GFC Ajaccio - Caen  :arrow: 1X2

 

Niedziela:

14:30   Vitesse - Feyenoord   :arrow: 1X2

15:00  Genoa - Torino   :arrow: 1X2

 


Użytkownik roku - pula 4000 PLN -> https://foxbet.pl/forum/332-użytkownik-roku-2019/

Szczęśliwa Siódemka - co tydzień kumulacja, największa wygrana 510 PLN -> https://obstawianie.com/forum/179-szczęśliwa-siódemka/

Typer Miesiąca - co miesiąc 300 PLN -> https://obstawianie.com/forum/96-typer-miesiąca/

Pojedynki Użytkowników - co miesiąc 150 PLN + 500 PLN na koniec roku -> https://obstawianie.com/forum/173-pojedynki-użytkowników/ 

Konkursy sportowe, wygrywaj PSC, Bony bah, gotówkę na konta gracza u buka -> https://foxbet.pl/forum/253-konkursy-bukmacherskie/

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota:

15:30 Darmstadt - Augsburg  :arrow: 1
15:30 Ingolstadt - Stuttgart  :arrow: 2
18:00  Cracovia - Legia Warszawa   :arrow: 2
20:00  Bastia - Lille   :arrow: X

20:00  GFC Ajaccio - Caen  :arrow: X

 

Niedziela:

14:30   Vitesse - Feyenoord   :arrow: X

15:00  Genoa - Torino   :arrow: X


Mistrz Pojedynków 2015 roku

TOP 3 ELITA OBSTAWIANIE.COM 2016

TOP 1 PUCHAR OBSTAWIANIE 2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota:

15:30 Darmstadt - Augsburg   :arrow: 1
15:30 Ingolstadt - Stuttgart   :arrow: 1
18:00  Cracovia - Legia Warszawa    :arrow: X
20:00  Bastia - Lille    :arrow: 1

20:00  GFC Ajaccio - Caen   :arrow: 2

 

Niedziela:

14:30   Vitesse - Feyenoord    :arrow: 2

15:00  Genoa - Torino    :arrow: X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15:30 Darmstadt - Augsburg   :arrow: 1
15:30 Ingolstadt - Stuttgart   :arrow: 2
18:00  Cracovia - Legia Warszawa    :arrow: 2
20:00  Bastia - Lille    :arrow: X

20:00  GFC Ajaccio - Caen   :arrow: X

 

Niedziela:

14:30   Vitesse - Feyenoord    :arrow: 2

15:00  Genoa - Torino    :arrow: 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota:

15:30 Darmstadt - Augsburg   :arrow: 1
15:30 Ingolstadt - Stuttgart   :arrow: 2
18:00  Cracovia - Legia Warszawa    :arrow: 2
20:00  Bastia - Lille    :arrow: X

20:00  GFC Ajaccio - Caen   :arrow: 1

 

Niedziela:

14:30   Vitesse - Feyenoord    :arrow: 2

15:00  Genoa - Torino    :arrow: X


Życie to sztuka wyboru . . . . Tak samo jak bukmacherka, tylko od Ciebie zależy co wybierzesz . . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota:

15:30 Darmstadt - Augsburg   :arrow: 2
15:30 Ingolstadt - Stuttgart   :arrow: 2
18:00  Cracovia - Legia Warszawa    :arrow: 2
20:00  Bastia - Lille    :arrow: 1

20:00  GFC Ajaccio - Caen   :arrow: 1

 

Niedziela:

14:30   Vitesse - Feyenoord    :arrow: 2

15:00  Genoa - Torino    :arrow: 2


pre_1417615469__united.jpg

 

 

Wkrótce czerwona część Manchesteru się odrodzi...

 

„Krytykować może każdy głupiec. I wielu to robi” - Winston Churchill
 

,,Głupich nigdzie na świecie nie brak, a szczególnie w tym kraju!" - Bogusław Radziwiłł
 

____________________________________________________________

I - Pewniak Dnia Styczeń 2014

I, KS - Liga Ekspertów III

I - Liga Ekspertów V 

I - Ekstraklasa 2017

I - Typer Miesiąca Październik 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota:

15:30 Darmstadt - Augsburg  :arrow: 2
15:30 Ingolstadt - Stuttgart  :arrow: 2
18:00  Cracovia - Legia Warszawa   :arrow: 2
20:00  Bastia - Lille   :arrow: X

20:00  GFC Ajaccio - Caen  :arrow: X

 

Niedziela:

14:30   Vitesse - Feyenoord   :arrow: 2

15:00  Genoa - Torino   :arrow: X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota:

15:30 Darmstadt - Augsburg  :arrow:1
15:30 Ingolstadt - Stuttgart  :arrow: X
18:00  Cracovia - Legia Warszawa   :arrow: 2
20:00  Bastia - Lille   :arrow: X

20:00  GFC Ajaccio - Caen  :arrow: X

 

Niedziela:

14:30   Vitesse - Feyenoord   :arrow: 1

15:00  Genoa - Torino   :arrow: X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota:

15:30 Darmstadt - Augsburg   :arrow: X
15:30 Ingolstadt - Stuttgart   :arrow: X
18:00  Cracovia - Legia Warszawa    :arrow: 2
20:00  Bastia - Lille    :arrow: 1

20:00  GFC Ajaccio - Caen   :arrow: 2

 

Niedziela:

14:30   Vitesse - Feyenoord    :arrow: 1

15:00  Genoa - Torino    :arrow: X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sobota:

15:30 Darmstadt - Augsburg   :arrow: X
15:30 Ingolstadt - Stuttgart   :arrow: 2
18:00  Cracovia - Legia Warszawa    :arrow: X
20:00  Bastia - Lille    :arrow: 2

20:00  GFC Ajaccio - Caen   :arrow: 1

 

Niedziela:

14:30   Vitesse - Feyenoord    :arrow: 2

15:00  Genoa - Torino    :arrow: 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota:

15:30 Darmstadt - Augsburg  :arrow: X
15:30 Ingolstadt - Stuttgart  :arrow: 2
18:00  Cracovia - Legia Warszawa   :arrow: 2
20:00  Bastia - Lille   :arrow: X

20:00  GFC Ajaccio - Caen  :arrow: 2

 

Niedziela:

14:30   Vitesse - Feyenoord   :arrow: 1

15:00  Genoa - Torino   :arrow: X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota:

15:30 Darmstadt - Augsburg   :arrow: X
15:30 Ingolstadt - Stuttgart   :arrow: 2
18:00  Cracovia - Legia Warszawa    :arrow: 2
20:00  Bastia - Lille    :arrow: X

20:00  GFC Ajaccio - Caen   :arrow: X

 

Niedziela:

14:30   Vitesse - Feyenoord    :arrow: 2

15:00  Genoa - Torino    :arrow: 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota:

 

15:30 Darmstadt - Augsburg  :arrow: x

15:30 Ingolstadt - Stuttgart  :arrow: 2

18:00  Cracovia - Legia Warszawa   :arrow: 2

20:00  Bastia - Lille   :arrow: x

20:00  GFC Ajaccio - Caen  :arrow:

 

Niedziela:

14:30   Vitesse - Feyenoord   :arrow: 2

15:00  Genoa - Torino   :arrow: 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota:

15:30 Darmstadt - Augsburg x
15:30 Ingolstadt - Stuttgart 2
18:00 Cracovia - Legia Warszawa 2
20:00 Bastia - Lille 2

20:00 GFC Ajaccio - Caen 2

 

Niedziela:

 

14:30 Vitesse - Feyenoord 2

15:00 Genoa - Torino x


Buk zapłać :green:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota:

15:30 Darmstadt - Augsburg  x
15:30 Ingolstadt - Stuttgart  1
18:00  Cracovia - Legia Warszawa   x
20:00  Bastia - Lille   1

20:00  GFC Ajaccio - Caen  1

 

Niedziela:

14:30   Vitesse - Feyenoord   2

15:00  Genoa - Torino   x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota:

15:30 Darmstadt - Augsburg   :arrow: 1
15:30 Ingolstadt - Stuttgart   :arrow: 1
18:00  Cracovia - Legia Warszawa    :arrow: X
20:00  Bastia - Lille    :arrow: 2

20:00  GFC Ajaccio - Caen   :arrow: 2

 

Niedziela:

14:30   Vitesse - Feyenoord    :arrow: 2

15:00  Genoa - Torino    :arrow: X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota:

 

15:30 Darmstadt - Augsburg :arrow: 1

15:30 Ingolstadt - Stuttgart :arrow: 1

18:00 Cracovia - Legia Warszawa :arrow: 1

20:00 Bastia - Lille :arrow: 2

20:00 GFC Ajaccio - Caen :arrow: X

 

Niedziela:

14:30 Vitesse - Feyenoord :arrow: 2

15:00 Genoa - Torino :arrow: 1


Być Cezarem albo nikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota:

15:30 Darmstadt - Augsburg   :arrow: 2
15:30 Ingolstadt - Stuttgart   :arrow: 1
18:00  Cracovia - Legia Warszawa    :arrow: 2
20:00  Bastia - Lille    :arrow: 2

20:00  GFC Ajaccio - Caen   :arrow: 1

 

Niedziela:

14:30   Vitesse - Feyenoord    :arrow: 1

15:00  Genoa - Torino    :arrow: 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15:30 Darmstadt - Augsburg   :arrow: 1
15:30 Ingolstadt - Stuttgart   :arrow: X
18:00  Cracovia - Legia Warszawa    :arrow: 1
20:00  Bastia - Lille    :arrow: X

20:00  GFC Ajaccio - Caen   :arrow: 2

 

Niedziela:

14:30   Vitesse - Feyenoord    :arrow: 2

15:00  Genoa - Torino    :arrow: 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota:

15:30 Darmstadt - Augsburg  :arrow: X
15:30 Ingolstadt - Stuttgart  :arrow: 2
18:00  Cracovia - Legia Warszawa   :arrow: 2
20:00  Bastia - Lille   :arrow: 2

20:00  GFC Ajaccio - Caen  :arrow: 1

 

Niedziela:

14:30   Vitesse - Feyenoord   :arrow: 2

15:00  Genoa - Torino   :arrow: 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota:

15:30 Darmstadt - Augsburg  :arrow: 1
15:30 Ingolstadt - Stuttgart  :arrow: 1
18:00  Cracovia - Legia Warszawa   :arrow: 2
20:00  Bastia - Lille   :arrow: 1

20:00  GFC Ajaccio - Caen  :arrow: 1

 

Niedziela:

14:30   Vitesse - Feyenoord   :arrow: 2

15:00  Genoa - Torino   :arrow: 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota:

15:30 Darmstadt - Augsburg   :arrow: 1
15:30 Ingolstadt - Stuttgart   :arrow: 2
18:00  Cracovia - Legia Warszawa    :arrow: 2
20:00  Bastia - Lille    :arrow: 1

20:00  GFC Ajaccio - Caen   :arrow: 1

 

Niedziela:

14:30   Vitesse - Feyenoord    :arrow: 2

15:00  Genoa - Torino    :arrow: X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota:

15:30 Darmstadt - Augsburg   :arrow: 2
15:30 Ingolstadt - Stuttgart   :arrow: 2
18:00  Cracovia - Legia Warszawa    :arrow: 2
20:00  Bastia - Lille    :arrow: 1

20:00  GFC Ajaccio - Caen   :arrow: 2

 

Niedziela:

14:30   Vitesse - Feyenoord    :arrow: 2

15:00  Genoa - Torino    :arrow: 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota:

15:30 Darmstadt - Augsburg   :arrow: 1
15:30 Ingolstadt - Stuttgart   :arrow: 1
18:00  Cracovia - Legia Warszawa    :arrow: 2
20:00  Bastia - Lille    :arrow: X

20:00  GFC Ajaccio - Caen   :arrow: X

 

Niedziela:

14:30   Vitesse - Feyenoord    :arrow: X

15:00  Genoa - Torino    :arrow: 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota:

 

15:30 Darmstadt - Augsburg  :arrow: 1

15:30 Ingolstadt - Stuttgart  :arrow: X

18:00  Cracovia - Legia Warszawa   :arrow: 2

20:00  Bastia - Lille   :arrow: X

20:00  GFC Ajaccio - Caen  :arrow: 1

 

Niedziela:

14:30   Vitesse - Feyenoord   :arrow: 2

15:00  Genoa - Torino   :arrow: 1

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota:

15:30 Darmstadt - Augsburg   :arrow: X
15:30 Ingolstadt - Stuttgart   :arrow: 2
18:00  Cracovia - Legia Warszawa    :arrow: X
20:00  Bastia - Lille    :arrow: 2

20:00  GFC Ajaccio - Caen   :arrow: 1

 

Niedziela:

14:30   Vitesse - Feyenoord    :arrow: 2

15:00  Genoa - Torino    :arrow: X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15:30 Darmstadt - Augsburg   :arrow: 2
15:30 Ingolstadt - Stuttgart   :arrow: 2
18:00  Cracovia - Legia Warszawa    :arrow: 2
20:00  Bastia - Lille    :arrow: 2

20:00  GFC Ajaccio - Caen   :arrow: 2

 

Niedziela:

14:30   Vitesse - Feyenoord    :arrow: 1

15:00  Genoa - Torino    :arrow: x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota:

15:30 Darmstadt - Augsburg  :arrow: 2
15:30 Ingolstadt - Stuttgart  :arrow: X
18:00  Cracovia - Legia Warszawa   :arrow: 2
20:00  Bastia - Lille   :arrow: 2

20:00  GFC Ajaccio - Caen  :arrow: X

 

Niedziela:

14:30   Vitesse - Feyenoord   :arrow: 2

15:00  Genoa - Torino   :arrow: X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15:30 Darmstadt - Augsburg  :arrow: 1

15:30 Ingolstadt - Stuttgart  :arrow: 2

18:00  Cracovia - Legia Warszawa   :arrow: X

20:00  Bastia - Lille   :arrow: 1

20:00  GFC Ajaccio - Caen  :arrow: 2

 

Niedziela:

14:30   Vitesse - Feyenoord   :arrow: 2

15:00  Genoa - Torino   :arrow: 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota:

15:30 Darmstadt - Augsburg   :arrow: 1X2 x
15:30 Ingolstadt - Stuttgart   :arrow: 1X2 2
18:00  Cracovia - Legia Warszawa    :arrow: 1X2  2
20:00  Bastia - Lille    :arrow: 1X2 1

20:00  GFC Ajaccio - Caen   :arrow: 1X2 1

 

Niedziela:

14:30   Vitesse - Feyenoord    :arrow: 1X2 2

15:00  Genoa - Torino    :arrow: 1X2 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...