Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU


Wzór podawania typów

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)

Spotkanie:

Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)

Kurs:

Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Spotkanie Lazio-Verona
Typ: BTS
Kurs 2.00
Buk ComeOn
Godz: 20:45
Analiza: Na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie w którym ekipa Lazio na swoim stadionie podejmowała będzie ostatni zespoł we włoskiej ekstraklasie piłkarskiej czyli Veronę. Gospodarze na chwilę obecną są na pozycji 9 w ligowej klasyfikacji i na swoim stadionie w 12 rozegranych spotkaniach ugrali 21 punktów , jest to 7 wynik w Serie A, goście natomiast zamykają ligową klasyfikację i mają ugranych tylko 15 punktów w 24 zagranych meczach, na wyjazdach goście zdobyli 6 punktów ,jeżeli spojrzymy na formę w poprzednich kilka meczach to gospodarze radzą sobie znacznie gorzej bowiem nie potrafią wygrać od 3 kolejnych spotkań, natomiast goście nie przegrali kolejnych 5 meczów , zanotowali w tym czasie 1 zwycięstwo oraz 4 remisy. Ogólnie dla mnie Lazio jest faworytem ponieważ rzadko ekipy z dołu tabeli tracili zdobywali punkty na stadionie w Rzymie . Poza tym historia jest tutaj zdecydowanie na korzyśc zespołu gospodarzy bowiem obie ekipy mierzyły się ze sobą już 6 razy na tym stadionie i gospodarze wygrali aż 5 z 6 rozegranych spotkań, według mnie tutaj bedzie tak samo, myślę jednak że goscie w obecnej formie będą w stanie zdobyć jakiegoś gola honorowego, stawiam na wynik 3:1 dla zespołu ze Stolicy.

 

http://obstawianie.com/topic/23815-serie-a/page-24?do=findComment&comment=937437

 

:plus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Copa Libertadores)
Mecz: Sao Paulo -  Cesar Vallejo

Typ: liczba bramek w meczu  – over 2,5

Kurs: 1,61

Bukmacher: Bet365

Data: 11.02.2016  godz: 00:45

 

Analiza:

 

W nocy polskiego czasu rozpocznie się rewanżowy mecz rundy kwalifikacyjnej tegorocznego Copa Libertadores pomiędzy brazylijskim Sao Paulo a peruwiańskim Cesar Vallejo. Pierwsze spotkanie, rozegrane przed tygodnie w Peu zakończyło się remisem 1:1. Jak widać, sprawa awansu jest otwarta, choć oczywiście w meczu u siebie zdecydowanym faworytem są piłkarze Sao Paulo. Ja poszukam w tym meczu overa, bo wydaje mi się że padnie tu sporo bramek. Potencjał ofensywny Brazylijczyków jest wystarczający by nawet oni sami pokryli overa, z kolei gracze z Peru w obronie mogą się nieco gubić, ale potrafią grać z kontry i można meć nadzieję że przynajmniej raz zaskoczą gospodarzy.

Sao Paulo w poprzednim sezonie ligi brazylijskiej (obejmującym rok 2015) było zespołem własnego boiska. U siebie wygrali 12 spotkań, 6 zremisowali i tylko raz przegrali. Zdobyli przy tym 35 goli, tracąc 16. Jak widać, strzelali dużo, a przecież w lidze musieli walczyć ze znacznie silniejszymi drużynami niż Cesar Vallejo. Po sezonie odszedł z zespołu doświadczony napatnik Luis Fabiano, ale w ofensywie nadal pozostali i pełnią ważne role tacy piłkarze jak Alan Kardec, Calleri, Ganso czy dobrze znany w Europie Michel Bastos. Centralne rozgrywki  Brazylii jeszcze nie ruszyły, Sao Paulo ma na głowie tylko mistrzostwa stanowe więc może rzucić wszsytkie siły na dzisiejszy mecz i zrobić wszystko by awansować do prestiżowego Copa Libertadores. W weekend i tak bez problemu rozbili jednak u siebie lokalnego rywala Agua Santa 4:0. To pokazuje, że forma strzelecka powraca i celowniki przed meczem z Peuwiańczykami są już dobrze nastawione.

Cesar Vallejo na swoje nieszczęście też wydaje się być zespołem głównie własnego boiska, na wyjazdach traci sporo ze swej wartości nawet w rodzimej lidze. W ośmiu meczach wyjazdowcyh ubiegłoroczej Clausury stracili aż 15 goli, strzelając 8. Z taką grą w obronie może im być bardzo trudno o dobry wynik w Sao Paulo.

Oglądałem pierwszy mecz tych drużyn rozegrany przed tygodniem w Peru i muszę powiedzieć, że już w nim dużo lepszym zespołem było Sao Paulo. Brazylijczycy grali jednak dość pechowo, kilkakrotnie obijając słupki i poprzeczki bramki gospodarzy. W każdym razie okazji do zdobycia bramek dla obu ekip nie brakowało i wynik 1:1 był chyba najniższym jaki mógł paść. W końcowych 20 minutach obie ekipy grało już jednak dość zachowawczo jakby zadowolone z takiego rezultatu, który nie przekreślał przed rewanżem szans żadnej z nich. Dziś w nocy kalkulacji już nie będzie, ten mecz rozstrzygnie o awansie i jestem przekonany że przed własną publicznością Brazylijczycy zrobią wszystko by pewnie i zdecydowanie rozstrzygnąć sprawę awansu strzelając kilka goli. Z kolei goście będą musieli się w razie straty gola odsłonić i zaryzykować. To powinno zapewnić ciekawy meczi kilka goli.

 

http://obstawianie.com/topic/19022-copa-libertadores/page-4?do=findComment&comment=936205

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA


Spotkanie: Portland Trail Blazers vs. Houston Rockets


Typ:  2


Kurs:  2.71


Buk: Bet-at-home


Godz. 03:00


Analiza: 


 


Tyle meczy jednej nocy, dziś pod lupę chcę wziąć jednak tego rodzynka: Rakiety kontra... Nie rakiety  :) Całe szczęście, że w koszykówce nie ma mowy o remisie jako końcowy wynik, bo byłoby kiepsko. Zacznę może od Houston Rockets. Niestety nie obejrzałem wczorajszego meczu, który rozegrali z kosmitami z Oakland, ale oglądając skrót i czytając recenzje, byli w niektórych momentach równi Golden State Wariors. Cieszy, że Harden trzyma poziom i nie bierze przykładu z początku sezonu, gdzie jego team na prawdę bił rekordy  :) O jego formę w jutrzejszym meczy bym się nie martwił. Ostatnio na fazie jest Dwight Howard. Rakiety kojarzą się głównie z tymi dwoma graczami, lecz ostatnio zapunktował u mnie Trevor Ariza, który we wczorajszym meczu zdobył 19 pkt (4/7 trójki). Dobrą robotę odwala też Patrick BeverleyJednak na przeciw nim staną oni - Portland Trail Blazers. Od początku sezonu jest to dla mnie druga drużyna, którą aż chce się oglądać. Fanom NBA nie muszę przybliżać sylwetki McColluma. Koperek na ziemniakach :> Zdobył zaufanie kibiców i trenera. Świetną passę ciągnie też Damian Lillard (33 pkt przeciwkoMemphis robi wrażenie). Plumlee i Allen Crebe odwalają kawał roboty w polu + częste przechwyty z ataków rywali. Mecz odbędzie się w Houston. Ostatnia rywalizacja pomiędzy tymi drużynami, to Czeczeńska rozwałka w wykonaniu PTB. Zwyciężyli wówczas aż 23 punktami, alee... Widać poprawę w grze rakiet. Są w takcie, krótka przerwa po meczu z Golden State Warriors może spowodować ich zmęczenie, ale grając u siebie będą chcieli odreagować. Chcąc celować w PO muszą pokazać, że nie ma już czasu na jakiekolwiek błędy w grze. Stawiam na Hardena i spółę!


 


http://obstawianie.com/topic/32283-nba-20152016/?p=938097


 


:minus: 150


Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP Buenos Aires
Spotkanie: Leonardo Mayer - Jo Wilfried Tsonga
Typ: L. Mayer
Kurs: 2.64

Godz: 1:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Zasadnicze pytanie brzmi, po co się pchał Jo Wilfried Tsonga na 250-tkę na nawierzchni ziemi w Buenos Aires, w sytuacji, gdy mógł grać w bardziej odpowiadającej jego hali w Rotterdamie i turnieju rangi ATP 500. Teorii uszyto wiele i jedna z najbardziej prawdopodobnych mówi o tym, że Francuz postanowił połączyć przyjemne z pożytecznym i na zaproszenie organizatorów turnieju zafundować sobie przelot do Ameryki Południowej by tam cieszyć się karnawałem. Jeśli w istocie tak faktycznie jest to forma Tsongi może być dużym znakiem zapytania i niewykluczone, że bąbelki mogą szumieć w głowie icon_wink.gif Bądź co bądź alkohol wytraca się z organizmu w praktyce przez 21 dni, czyli w praktyce... NIGDY! icon_biggrin.gif Przechodząc do rywala to Leonardo Mayerowi ambicji i motywacji na pewni nie powinno zabraknąć. Nie dość, że zagra przed własną publicznością, to w dodatku na ceglanej mączce, na której osiągał najlepsze rezultaty. Ponadto przeglądając wyniki z ostatnich lat Francuza kilka razy w sezonie zdarzały mu się odpadnięcia w pierwszych meczach turniejów, w których brał udział. Śmiem twierdzić, że wraz z wiekiem takich przypadków w wykonaniu Tsongi będzie coraz więcej.

 

 

http://obstawianie.com/topic/33289-atp-memphis-buenos-aires-rotterdam/?p=938114

 

:minus: 150

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka, Serie A mężczyźni

Godzina: 20:30

Spotkanie: Modena - Trentino

Typ: Trentino (+2,5 seta)

Kurs: 1.48

Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Spotkanie kończące 17 kolejkę włoskiej serie A pomiędzy Modeną i Trentino. Zachęcił mnie w tym spotkaniu dość wysoki kurs jaki proponuje Unibet na seta dla ekipy z Trydentu. Jakby nie było zagrają dzisiaj ze sobą druga i trzecia drużyna obecnego sezonu. Modena radzi sobie trochę lepiej zajmując 2 miejsce z 15 wygranymi i 1 porażką, ale Trentino jest oczko niżej z 13 wygranymi i 3 porażkami. W weekend goście byli sprawcami małej niespodzianki eliminując w półfinale pucharu Włoch Civitanovą po tiebreaku i już w finale gdzie trafili na Modenę nie sprostali przegrywając 0:3. Co prawda historia lubi się powtarzać, ale chyba nie w spotkaniu takich drużyn. Wspomniane finałowe spotkanie było trzecim pojedynkiem tych drużyn w tym sezonie, a dwa poprzednie zakończyły się tiebreakami, najpierw w superpucharze Włoch Modena wygrała 3:2, a pierwsze ligowe spotkanie z kolei Trentino 3:2 rozstrzygnęło u siebie. Od weekendu i pucharowego pojedynku minęło kilka dni, siły zregenerowane, więc dzisiaj goście powinni stawić większy opór swoim rywalom, a zdobycie seta to moim zdaniem w tym pojedynku plan minimum. Modena wygrała w tym sezonie wszystkie spotkania na swoim terenie, ale potrafiła tracić sety nie z takimi rywalami, dlatego też Ngapeth i spółka dzisiaj może wygrają, ale nie po tak jednostronnym pojedynku jak w finale pucharu Włoch.

 


 

:plus: 48

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar FA, Hiszpania
Data: 11.2/20:30
Spotkanie: Celta Vigo-Sevilla
Typ: Celta Vigo
Kurs: 2.80
Bukmacher:Bet365
Analiza:

W pierwszym spotkaniu tych drużyn Sevilla wygrała niespodziewanie wysoko 4-0 i raczej nie ma co liczyć na cudowny awans gospodarzy, choć na próbę uratowania honoru jak najbardziej.
Obie drużyny w sezonie radzą sobie przyzwoicie, choć celta ostatnio trochę złapała zadyszkę zajmuję 7 pozycję, Sevilla piąte wyprzedzając swojego rywala o dwa punkty.Liga hiszpańska na tym etapie (15kolejek do końca) można powiedzieć jest w miarę wykreowana, lokaty dające LM są już rozdzielane (4 kw. Villareal) 5 LE Sevilla traci już do nich aż 8 punktów.CV za trzy dni gra mecz ligowy z Barceloną na ich terenie, ale nie sądzę żeby z tego powodu zupełnie olali dzisiejsze spotkanie, na pewno będą chcieli sobie zrobić grunt przed niedzielnym spotkaniem i w nieco lepszych humorach podejść do pojedynką z Barceloną.Sevilla z taką zaliczką jak najbardziej powinna zrobić przetasowania, więc myślę że będzie to dla nich dobra okazja by wystawić tych graczy, którzy na występ mają mniej okazji.

 

http://obstawianie.com/topic/19052-copa-del-rey/?p=938188

 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania - Kazachstan

 
Witam serdecznie. Futsal i półfinałowe spotkanie Mistrzostw Europy 2016 rozgrywanych w Serbii i spotkanie Hiszpanów z wielką sensacją tych mistrzostw czyli reprezentacją Kazachstanu. Na pewno Hiszpanie nie spodziewali się że do Kazachowie będą ich rywalami, ponieważ wcześniej Kazachstan sensacyjnie wyeliminował Włochów co było mega niespodzianką tych mistrzostw. Ale niestety poświecił do stratą najlepszego zawodnika w całej drużynie, bramkarza Higuity który dzisiaj nie może grać z powodu kartek. I tutaj cała ta rewelacyjna reprezentacja Kazachstanu się sypie i Hiszpanie dzisiaj mogą sobie urządzić niezłą strzelaninę. Już w grupie pokazali że są w świetnej formie, w 1/4 finału 6-2 pokonali Portugalczyków! To pokazuje jaką siłą dysponują. Ja dzisiaj gram że Hiszpanie wygrają ten półfinał co najmniej 4 bramkami. Typ dość ryzykowny ale jak dla mnie powinien wejść, Kazachstan to jest typowy średniak a bez Higuity to już wgl, Polacy by z nimi wygrali. Dzisiaj Hiszpanie na pewno będą chcieli postraszyć Serbów i Ruskich i pokazać swoją moc w tym półfinałowym spotkaniu. 5 lat na Mistrzostwach Europy Hiszpania wygrała z Kazachstanem 5-0 a 7 lat temu 7-0! Dzisiaj uważam że wynik będzie podobny i Hiszpanie wygrają co najmniej 4 bramkami. Kurs zabójca a szansa ogromna, polecam i życzę powodzenia!
 
Typ: Hiszpania -3.5 gola (2.50)
Bukmacher: Bet365
Godzina: 21:00

 

 
 
:minus: 150
Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy - Serie A

 

398.png?lm=1439921237it1.png?lm=1453902082 276.png?lm=1438547975

 

Spotkanie: Lazio Rzym - Hellas Verona
Typ: Lazio i obydwie drużyny strzelą
Kurs: 3,50
Data i godzina: 11.02.2016 20:45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Zapraszam na spotkanie 25 kolejki włoskiej Serie A, pomiędzy Lazio Rzym a Hellasem Verona. Teoretycznie kibice Biancocelestich powinni być spokojni o wynik konfrontacji z ostatnią drużyną tabeli. W praktyce mają jednak powody do obaw o końcowy wynik rywalizacji na Stadio Olimpico. Podopieczni Stefano Pioliego w ostatnich tygodniach zawodzili, od wygranego meczu z Chievo nie potrafili strzelić choćby bramki, porażka z Napoli była do przewidzenia ale remisy z Udinese czy Genoą były mocno rozczarowujące. Co jak co ale dziś mają doskonałą okazję zarówno do przełamania nie mocy strzeleckiej jak i zdobycia trzech oczek z czerwoną latarnią ligi. Wprawdzie Hellas nie przegrał od pięciu spotkań w lidze, ale zanotował cztery remisy i tylko jedno zwycięstwo. W czterech z pięciu tych meczy strzelał minimum bramkę i myślę, że dziś są w stanie to powtórzyć. Jednak dla mnie faworytem jest Lazio, które powinno się wreszcie przełamać i zanotować zwycięstwo. Na pewno są ku temu przesłanki goście na Stadio Olimpico nie wygrali jeszcze ani razu w historii ich potyczek. Spotkania te obfitowały w mnóstwo bramek nie licząc jednego z zeszłego sezonu. Czy dziś uda się to powtórzyć? Na pewno nie będzie łatwo jednakże nic nie jest niemożliwe. Moim zdaniem po zaciętej walce wygrają gospodarze, over wydaje się tu dobrą opcją, ja osobiście stawiam na to, że obie ekipy strzelą i wygra Lazio. mecz rozpocznie się o godzinie 20:45.

 

http://obstawianie.com/topic/23815-serie-a/page-24?do=findComment&comment=938063

 

:plus: 250

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Włochy, Seria A

Spotkanie: Lazio Rzym – Verona

Typ: over 1 azjan pierwsza połowa

Kurs:  1.88

Buk: Pinnacle

Godz. 20:45

Analiza:

Nieszablonowo bo już dzisiejszego wieczoru zainaugurujemy 25 –tą kolejkę Włoskie Seria A, do boju staną ekipa Lazio Rzym która przed własną publicznością będzie podejmować Verone.

Lazio nie jest tą ekipą co przed rokiem, grają strasznie nierówno. Był taki okres koniec grudnia początek stycznia gdzie łapali swój rytm z ofensywną grą ale ostatnio znowu tego brakuje trzy mecz bez bramki.  Mają już 10 punktów starty do miejsca premiowanego grą w Europejskich Pucharach a więc jest to ostatni dzwonek na pozostanie w grze.  Problemem jest zarówno dyspozycja w defensywie z pierwszej połówki tabeli są najgorszym zespołem, ale także ofensywa nie wygląda tak skutecznie jak przed rokiem, chociaż w kontekście gry  przed własną publicznością aż takich problemów nie mają.

Verona jest w tragicznej sytuacji jeśli o swoje utrzymanie  w lidze, wystarczy tylko wspomnieć że na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie czekali do 22 kolejki. Zamykają ligową stawkę z dorobkiem 15 punktów i stratą do bezpiecznej pozycji wynoszącej 9 oczek. Podjęli jednak ostatnio rękawice w tej walce, notując serię pięciu spotkań bez porażki. Były aż cztery remisy a w ich sytuacji to ciągle mało.  Wróciła wreszcie skuteczność bo tego brakowało doświadczony duet Toni - Pazzini wreszcie zaczęli strzelać, nie dziwą bramki bo teraz to ich muszą szukać  bo każde spotkanie to gra o życie, ostatnio zremisowali 3:3 z Interem czyli najbardziej defensywnym zespołem w lidze to dobry prognostyk przed dzisiejszym starciem.

W obu ekipach spora lista graczy których dziś nie zobaczymy po stronie Lazio szczególnie duże braki w defensywie w sumie na boisku nie zobaczymy takich gracz jak:  Basta, De Vrij, Radu, Kishna, Bisevac, Morrison, Onazi Parolo po przeciwnej stronie zabraknie: Viviani, Souprayen, Rebic, Siligardi, Albertazzi, Marrone.

Spotykają się dwie ekipy których remis w ogóle tutaj nie interesuje, podział punktów to strata dla jednych i drugich.  Problemy defensywne o których wspomniałem, a także ogólna forma i styl gry obu kip to kolejne atuty za spotkaniem  obfitującym w bramki.  Historia spotkań bardzo bogata w bramki, może ostatnie mecze były mniej skuteczne ale dziś może być powrót do korzeni i hokejowy wynik 3:2, 4:1, czy 3:3 może być dziś powtórką.

http://obstawianie.com/topic/23815-serie-a/page-24

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: E sport Leauge of legends 

Spotkanie: Fnatic - Elements

Typ: Fnatic - 7,5 ( Handicap na zabójstwa)

Kurs: 1,9

Godz: 19:00 ale pewnie będzie później

Bukmacher: Bet365

Analiza

 

 

Zmiana w Fnatic za Noxiaka wchodzi znajomy Rekklesa który podobno jest świetny ale będzię to jego debiut na profesjonalnej scenie. To najważniejsza informajca teraz skupie się na Elements, już o nich raz pisałem i nie zmieniam zdania , dla mnie ich najsłabszym ogniwem jest midlaner Eika który gra po prostu bardzo słabo, Fnatic wygląda słabo przynajmiej więcej do nich oczeikawo po poprzednim niesamowitym sezonie, zmiany w składzie ale widać że powoli zawodnicy zgrywają się a świetny trener zespołu Fnatic im bardzo pomaga, Rekkles nie bardzo sprawdza się w roli shootcalera ale powli zaczyna to wyglądać dobrze. Dlatego spodziewam się łatwego zwycięstwa Fnatic .

 


 

:plus: 90

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - Polska - Tauron Basket Liga
Spotkanie: AZS Koszalin - Siarka Tarnobrzeg
Typ: AH (Asian handicap) +14pkt Siarka Tarnobrzeg (razem z OT)
Kurs:1.68
Godz: 19:00
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Znalazłem taki typ w TBL na handi w stronę Siarki Tarnobrzeg. Uważam, że typ jest godny zastanowienia, ponieważ kurs jak i linia jest dość wysoka. Dodatkowo jest to asian, więc przy równej liczbie, będzie zwrot. A teraz co do samego spotkania. Dziś o 19-tej spotkają się 11 z 14 ekipą TBL. Faworytem buków i kibiców AZS Koszalin, jednakże kursy zdecydowanie zaniżone dla AZS. Nie uważam, aby była taka ogromna przewaga gospodarzy. Należy zwrócić uwagę, że ostatnio zarząd zawiesił dwóch swoich czarnoskórych zawodników, którzy odgrywali dużą i przeciętną rolę w zespole. Chodzi tu o R. Jamesa i Austina. Ten pierwszy zdobywał w obecnym sezonie średnio 16 pkt, więc nie mało. Ostatnio AZS przegrał po dość dobrym meczu z Toruniem, a Siarka została zdeklasowana przez Czarnych.

Popatrzmy jednak prawdzie w oczy... Oba zespoły notują słabe mecze i fatalną formę. Oba zespoły po 4 porażki z rzędu. Potencjał zespołu większy u gospodarzy, ale Siarka jest zmotywowana równie jak AZS, (jak nie mocniej) by przerwać fatalną passę. Ja widzę tutaj mecz zacięty, albo z przewagą gospodarzy ale do 10 pkt na koniec meczu, a nie aż tyle, dlatego polecam ten typ. Tak dużej straty do rywala w meczu Siarkowcy nie notują znów tak często. Na ostatnie 10 spotkań zaledwie 3 razy taka miazga im się zdarzyła. AZS Koszalin to zespół, który sam nie gra najlepiej, więc dziś nie wygra tak wysoko. Powodzenia!

 

http://obstawianie.com/topic/32303-polska-tauron-basket-liga-20152016/?p=938266

 

:plus: 68

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis,ATP Memphis

Spotkanie: John Millman-Benjamin Becker

Typ: 2

Kurs: 2,60

Godz: 23:30

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 


 


Dziś także przygotowałem dla Was pewniaczka z turnieju w Memphis   :) , jest to mecz 1/8 finału gdzie zmierzą się John Millman i Benjamin Becker. Faworytem bukmacherow tego starcia jest 26 letni Australiski tenisista , jednak ja mam nieco odmienne zdanie. Millman gra dość regularnie w ostatnim roku, jest już na 66 miejscu w rankingu ATP, ten rok rozpoczął od występu w turnieju w Chennai ,gdzie odpadł już w 2 rundzie, później porażka w 1 rundzie w Sydney z Tommym Robredo.Następnie wybrał się do Melbourne na wielkiego szlema, pokonał Mullera,Schwartzmana i odpadł z Tomicem. Kolejny wystep to turniej w Montpellier gdzie pokonał Bennetaua,Rogera Vasellina i odpadł w ćwiercfinale z Mathieu. Odpoczął 3 dni i wybrał się do Memphis,a więc pierwszy turniej w hali w tym roku i wygraną po męczarni z mega przeciętnym Austinem Krajickiem. Gra Millmana nie wyglądała dobrze, wygraną zawdziecza raczej swojemu rywalowi. John nalezy do zawodników niezle serwujaych ale bez szału,zdaża mu się popełniac sporo prostych błędów tak jak w meczu 1 rundy, jeśli dzis zagra w ten sam sposob to dostanie szybki wpi***ol. Becker zaczał ten rok od turnieju ATP w Doha gdzie w kwalifikacjach pokonał CIpolle i Berrera, a w 1 rundzie odpadł z Leandro Mayerem.Później powtórka w Auckland,przeszedł przez kwalifikacje i znów pechowo trafił na o wiele lepszego rywala Philipa Kolschleibera i odpadł w 1 rundzie. Poleciał do Melbourne na wielkiego szlema i... powtórka z rozrywki znów odpada w 1 rundzie z Dudi Selą.Następnym turniejem w terminarzu był challanger w Dallas gdzie Becker ograł Andersena i Escobedo by odpasc w ćwiercfinale z Evansem. Tutaj w Memphis także trafił na bardzo dobrego rywala w 1 rundzie ale sobie poradził, ograł w dobrym stylu wielki Amerykański talent , czyli Tommy'ego Paula. Widać ze jest głodny gry i mimo już 34 lat na karku angażuje się w gre w 100% . Becker na 190 rozegranych spotkan w hali wygrał aż 116, co jest bardzo dobrym wynikiem, jego dzisiejszy rywal w hali grał zaledwie 28 razy,ale wygrał także sporo bo 17 meczów. Moim zdaniem będize to dwusetowy mecz który wygra Benjamin Becker, jest regularniejszy jesli chodzi o dobry serwis, z gry także stwarza większe zagrozenie, a ilość popełnianych błędow przez Millmana , aż razi w oczy. W dodatku Becker w 1 rundzie spędził na korcie godzine mniej ,więc zachował więcej sił. Jak dla mnie nie ma innej opcji niż 2-0 dla Niemca.Polecam i Pozdrawiam,LaMonf  %-)


 


 


http://obstawianie.com/topic/33289-atp-memphis-buenos-aires-rotterdam/?do=findComment&comment=938281


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP Rotterdam
Spotkanie: Zverev - Simon
Typ: Zverev
Kurs: 3.25

Godz: 21:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Kiedy przeglądałem ofertę bardzo zdziwiły mnie kursy na to spotkanie. Bukmacherzy z pewnością sugerowali się dobrymi wynikami osiąganymi przez Simona na turnieju w Rotterdamie, gdzie w przeciągu ostatnich 3 lat był dwukrotnie w półfinale tej imprezy. Poza tym za Francuzem przemawia miejsce w rankingu, dosyć dużo meczów rozegranych w hali - to by było chyba na tyle. Początek sezonu nie należy do najbardziej udanych dla Simona, jedynie udany był dla niego Australian Open, gdzie doszedł do 1/16 ulegając tam Djokovicowi po bardzo ambitnej walce. To jedyny przebłysk Francuza w tym roku, więcej było rozczarowań, 1 runda na turnieju w Brisbane - porażka z Dimitrovem, ostatni turniej w Montpellier to również porażka w 1 rundzie z dużo niżej notowanym Brownem. Ewidentnie bukmacherzy przymykają oko na wyniki Francuza z tego roku i tym samym nie do końca wierzą w młodego Niemca. Zverev zaliczył dobry start w tym sezonie, miał pechowe losowanie w Australian Open, spotkał się już w pierwszej rundzie z późniejszym finalistą tej imprezy Murrayem. Odbił to sobie na turnieju w Montpellier, osiągnął dosyć niespodziewanie półfinał imprezy, mimo że niewielu było takich którzy mu dawali szanse. W drodze do półfinału pokonał Marina Cilicia czy znakomitego specjalistę od gry w hali Berrera. Pokazał charakter w tych meczach, w półfinale nieznacznie uległ Mathieu po dwóch tie breakach. Panowie nie mieli jeszcze okazji ze sobą grać, zarówno jednemu jak i drugiemu może nie leżeć gra z nowym przeciwnikiem, dlatego myślę, że warto zaryzykować. Jednego można być pewnym ambicji młodemu Niemcowi nie zabraknie, a talent w nim drzemie ogromny.

 

http://obstawianie.com/topic/33289-atp-memphis-buenos-aires-rotterdam/?p=938289

 

:plus: 225

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: koszykówka Euroliga

Data, godzina: 11.02.2016 20-45

Spotkanie:  Laboral Kutxa - Brose Baskets

typ: Laboral Kutxa -5.5

kurs:  1.90

buk: Betsson

 

Analiza: 

Ciekawie wyglada sytuacja po szesciu kolejkach w grupie F. Na czele dwie ekipy z Rosji - CSKA i Khimky, którzy wyprzedzają zespoły mierzące się w meczu we Vitorii. Za ich plecami wielkie i uznane firmy europejskiego basketu, czyli Real, Olympiakos i Barcelona. W tej sytuacji mecz miedzy Laboral Kutxa a Brose znacząco powinien zblizyc zwyciezce meczu do czołowej czworki, ktora bedzie grac w cwiercfinałach tegorocznej Euroligi. Akurat dobra postawa ekip z Moskwy nie dziwi, to raczej można się zastanawiac co jest przyczyną słabej gry Realu i Barcelony,  nierówno grają też Grecy z Pireusu. Nadspodziewanie dobrze natomiast radzą sobie natomiast koszykarze z Baskonii, którzy maja taki sam bilans jak Rosjanie. Do tego udało im się pokonać wyraźnie CSKA dziesięcioma punktami i wygrać w Madrycie i Barcelonie. To bardzo dobra pozycja wyjsciowa na prawie półmetku fazy grupowej. Nadspodziewanie dobrzd radza sobie tez koszykarze z Bamberga, ktorzy wygrali trzy z szesciu meczy i mogą realnie patrzec w czołową czwórkę, choć bedzie to niezmiernie trudne zadanie. W czworce widzę zespół z Vitorii, ktorzy w tym sezonie grają bardzo równo i rzadko notują wpadki. W zeszły weekend nawet pokonali niezwyciężoną w tym sezonie ligowym w Hiszpanii Valencie, ktora wygrała pierwsze osiemnascie meczy w sezonie. Laboral też notuje swietny sezon, bo zaliczyli dopiero cztery porażki i plasuja sie na trzecim miejscu z takim samym bilansem co Real. U siebie są wyjątkowo mocni bo narazie tylko Olympiakos w Eurolidze i Iberostar Tenerife w lidze potrafiły zdobyć parkiet w Baskonii. Czy Brose jest wstanie postawić się mocnym Hiszpanom?? Moim zdaniem bedzie to bardzo trudne zadanie, bo Brose na wyjazdach gra słabo, bo udało im się wygrać tylko w Pireusie, a z Madrytu i dwukrotnie z Moskwy wracali na tarczy. Moim zdaniem gospodarze dziś powinni uczynić kolejny duży krok w kierunku najlepszej ósemki w Europie i pokonają pewnie gości z Bamberga. 

 


 

:plus: 90

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; WŁOCHY: Serie A - Kolejka 25

Spotkanie: Lazio              -              Verona

11.02.2016 20:45

Typ:  Dokładny wynik: 2:1, 3:1 lub 4:1

Kurs: 4,25

Bukmacher: Bwin

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.45  odbędzie się spotkanie we włoskiej SERIE A pomiędzy zespołami Lazio i Veroną. Gospodarze z dorobkiem 33 plasują się na 9 miejscu, natomiast goście zdołali uzbierać 15 oczek zajmując ostatnią pozycje. Drużyna z Rzymu w ostatnich pięciu spotkaniach zdołała zanotować jedno zwycięstwo, trzy remisy i porażkę. Zespół Verony natomiast zaliczył jedno zwycięstwo i cztery remisy. Dzisiejsze spotkanie może być bardzo ekscytujące. Gospodarze wspierani dopingiem tysięcy kibiców będą chcieli pokazać dobry futbol i zdobyć komplet punktów. Jest to teżdobry moment na przełamanie dla nich ponieważ ostatnio nie grają zbyt dobrze i nie osiągają dobrych rezultatów. W mojej opinii dzisijesze spotkanie będzie bardziej wyrównane a o zwycięstwie zadecyduje dyspozycja dnia. Pomimo różnicy w tabeli goście, któ®zy w ostatnich spotkaniach zaczeli zbierać punkty, powinni ustrzelić minimum jedną bramkę w tym meczu. Motywacja wśród gospdoarzy powinna byćjednak ogromna i uważam, że to oni zdobędą komplet punktó. Moim zdaniem mecz zakończy się zwycięstwem Lazio 2:1

http://obstawianie.com/topic/23815-serie-a/page-24

 

:minus: 200

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dyscyplina: Tenis,ATP Memphis
Spotkanie: John Millman-Benjamin Becker
Typ: 2
Kurs: 2,60
Godz: 23:30
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

 

Dziś także przygotowałem dla Was pewniaczka z turnieju w Memphis   :) , jest to mecz 1/8 finału gdzie zmierzą się John Millman i Benjamin Becker. Faworytem bukmacherow tego starcia jest 26 letni Australiski tenisista , jednak ja mam nieco odmienne zdanie. Millman gra dość regularnie w ostatnim roku, jest już na 66 miejscu w rankingu ATP, ten rok rozpoczął od występu w turnieju w Chennai ,gdzie odpadł już w 2 rundzie, później porażka w 1 rundzie w Sydney z Tommym Robredo.Następnie wybrał się do Melbourne na wielkiego szlema, pokonał Mullera,Schwartzmana i odpadł z Tomicem. Kolejny wystep to turniej w Montpellier gdzie pokonał Bennetaua,Rogera Vasellina i odpadł w ćwiercfinale z Mathieu. Odpoczął 3 dni i wybrał się do Memphis,a więc pierwszy turniej w hali w tym roku i wygraną po męczarni z mega przeciętnym Austinem Krajickiem. Gra Millmana nie wyglądała dobrze, wygraną zawdziecza raczej swojemu rywalowi. John nalezy do zawodników niezle serwujaych ale bez szału,zdaża mu się popełniac sporo prostych błędów tak jak w meczu 1 rundy, jeśli dzis zagra w ten sam sposob to dostanie szybki wpi***ol. Becker zaczał ten rok od turnieju ATP w Doha gdzie w kwalifikacjach pokonał CIpolle i Berrera, a w 1 rundzie odpadł z Leandro Mayerem.Później powtórka w Auckland,przeszedł przez kwalifikacje i znów pechowo trafił na o wiele lepszego rywala Philipa Kolschleibera i odpadł w 1 rundzie. Poleciał do Melbourne na wielkiego szlema i... powtórka z rozrywki znów odpada w 1 rundzie z Dudi Selą.Następnym turniejem w terminarzu był challanger w Dallas gdzie Becker ograł Andersena i Escobedo by odpasc w ćwiercfinale z Evansem. Tutaj w Memphis także trafił na bardzo dobrego rywala w 1 rundzie ale sobie poradził, ograł w dobrym stylu wielki Amerykański talent , czyli Tommy'ego Paula. Widać ze jest głodny gry i mimo już 34 lat na karku angażuje się w gre w 100% . Becker na 190 rozegranych spotkan w hali wygrał aż 116, co jest bardzo dobrym wynikiem, jego dzisiejszy rywal w hali grał zaledwie 28 razy,ale wygrał także sporo bo 17 meczów. Moim zdaniem będize to dwusetowy mecz który wygra Benjamin Becker, jest regularniejszy jesli chodzi o dobry serwis, z gry także stwarza większe zagrozenie, a ilość popełnianych błędow przez Millmana , aż razi w oczy. W dodatku Becker w 1 rundzie spędził na korcie godzine mniej ,więc zachował więcej sił. Jak dla mnie nie ma innej opcji niż 2-0 dla Niemca.Polecam i Pozdrawiam,LaMonf  %-)

 

 

http://obstawianie.com/topic/33289-atp-memphis-buenos-aires-rotterdam/?do=findComment&comment=938281

 

 

:plus: 160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...