Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU


Wzór podawania typów

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)

Spotkanie:

Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)

Kurs:

Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina Kosz Nba
Spotkanie Brooklyn-Denver
Typ: Brooklyn
Kurs 2.15
Buk bet 365
Godz: 01:30
Analiza: Na jutro zagram spotkanie z NBA w którym Brooklyn Nets we własnej hali podejmował będzie drużynę Denver Nuggets, gospodarze są zespołem , który nie jest tutaj stawiany w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów przed własną publicznością, goście natomiast w tym sezonie grają bardzo w kratkę , moim zdaniem gospodarze nie przegrają tutaj wysoko ponieważ ostatnio grają dosyć dobrze i na ostatnie 6 potyczek z zespołem Denver 4 zakończyli wygranymi , przyjezdni natomiast jeżeli już wygrywają spotkania wyjazdowe co ostatnio nie zdarzało im się za często to czynią to minimalnym nakładem sił , wygrane z zespołami NYKnicks 5 punktami, Washington Wizards 4 , oraz Minnesota również 4 , ostatnie spotkanie wyjazdowe , które wygrali wiecej niż 7 punktami miało miejsce dnia 24.12 roku poprzedniego , była to wygrana z zespołem Orlando Magic, według mnie nawet jeżeli przyjezdni zdołają tutaj wygrać to nie bedzie to wysoka wygrana , myślę że goście którzy również lubią sobie porzucać pograja tak że spory over będzie pokryty.

 

 

http://obstawianie.com/topic/32283-nba-20152016/page-7?do=findComment&comment=937253

 

:plus: 115

Edytowane przez Tony_Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, FA Cup

Spotkanie: West Ham – Liverpool

Typ: over 2.5

Kurs: 2.15

Buk: Pinnacle

Godz. 20:45

Analiza:

Pierwszy mecz w ramach 1/16 finału Pucharu FA pomiędzy Liverpoolem a West Ham nie przyniósł nam rozstrzygnięcia na Anfield gdzie padł bezbramkowy remis, do wyłonienia zwycięzcy potrzeba więc rewanżu tym razem na Boleyn Ground w Londynie.

Gospodarze to poważny kandydata w tym sezonie do wysokiego miejsca w Premeir League, aktualnie szóste miejsce z dwoma oczkami straty do piątego Manu. Bilic stworzył tutaj zespół ładnie i ofensywnie grający dla oka, tylko zespoły z top 4 strzeliły więcej bramek. Co najważniejsze nie ma znaczenie czy grają u siebie czy na wyjeździe jest ten sam styl nawet statystyka bramek jest prawie taka sama. Kolejna niesamowita statystyka którą trzeba przytoczyć – Arsenal, dwa razy Liverpool, dwa razy City, Chelsea, Manu nie potrafiły z nimi wygrać, co jeszcze lepsze tylko City oraz Manu zdobyli z nimi jakieś punkty. Wszystko moim zdaniem dzięki odważnej grze bo nie były to starcia w których się murowali, wszyscy z wyjątkiem Manu stracili minimum dwie bramki. Jestem w 100% przekonany że dziś znowu zobaczymy grający do przodu zespół West Hamu, tym bardziej przed własną publicznością.

Liverpool już z Kloppem na ławce będzie chciał zmazać plamę po ostatnim starciu, gdzie znowu ofensywnie wszystko było na wysokim poziomie ale co z tego jak defensywa w 10 minut narobiła znowu tyle błędów że skończyło się remisem 2:2 ze stanu 2:0. Powiem tak nie widzę w tym sezonie cienia szansy na poprawę tego aspektu nie z tym zawodnikami a wiadomo że Skrtel który też może wybitnym defensorem nie jest ciągle na liście kontuzjowanych, swoje coraz częściej dorzuca Mignolet.  Jedyną nadzieją na dobre wynik i jeszcze trofea w tym sezonie to atak który tak jak wspomniałem funkcjonuje bardzo dobrze, do tego wszystkiego do zdrowia wrócili Origi, Coutinho, Stturidge to jest mega wzmocnienie ataku a i bez tych graczy było w porządku.  Zapewne The Reds zagrają jak zwykle intensywne spotkanie w którym będzie się wiele działo pod obiema bramkami bo motywem przewodnim jednych i drugich jest atak.  Ostatnie starcia obfitowały nam na tym stadionie w bramki po za ostatnim 2:0 mieliśmy festiwale bramkowe: 3:1, 1:2, 2:3, 3:1 oraz 2:3.

http://obstawianie.com/topic/19274-puchary-anglii/page-4

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka, Liga Mistrzyń kobiet
Godzina: 20:30
Spotkanie: Chemik Police - Fenerbahce Stambuł
Typ: Fenerbahce
Kurs: 1.41
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Siatkarki Chemika w walce o final six ligi Mistrzyń chyba trafiły najgorzej jak mogły, Fenerbahce to obok Vakifbanku druga drużyna typowana do wygrania tej edycji rozgrywek. Już w spotkaniach grupowych dały się we znaki Treflowi gdzie zarówno u siebie jak i na wyjeździe pokonały Wrocławianki 3:0. Ogólnie obok Vakifbanku i Volero zakończyły rozgrywki grupowe z kompletem zwycięstw, a w ostatni weekend pokonały u siebie największe rywalki wcześniej wspominany Vakifbank 3:2. W tym sezonie Fenerbahce na arenie ligowej i międzynarodowej rozegrało 22 spotkania z których raz tylko schodziły pokonane, na początku sezonu z nomen omen Vakifbankiem 2:3. Od tamtego czasu czyli 31 października siatkarki ze Stambułu notują serię 16 zwycięstw i nie wydaje mi się aby Chemik nie będący w szczytowej formie miał ją przerwać. Policzanki ostatnio grają w kratkę, potrafiły przegrać z Wrocławiem i męczyć się z Sopotem dlatego też w jutrzejszym pojedynku musiały by naprawdę wznieść się na wyżyny. W siatkówce kobiecej wszystko możliwe, ale ja jutro nie przewiduję niespodzianki i ten typ traktuję jako lokatę.

 

http://obstawianie.com/topic/32467-liga-mistrzy%C5%84-20152016/

 

:plus: 41

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA


Spotkanie: Charllote Hornets vs. Chicago Bulls


Typ:  2


Kurs:  3.09


Buk: Bet-at-home


Godz. 01:00


Analiza:


 


Moja drużyna, którą śledzę niczym ACTA Internet – Chicago Bulls. Dziwi mnie kurs, powinien być chociaż trochę niższy. Początek sezonu w wykonaniu Szarlotek dość mnie śmieszył biorąc pod uwagę ich grę, ale prezentują poziom (Legendarny właściciel robi swoje). Można się ich bać, ale bez przesady. Forma jaką prezentuje Chicago waha się jak kurs franka - mają limit, że po 3-4 wygranych z rzędu pora przegrać, bo nie ma co za dużo brać. Drużyna z wietrznego miasta raczej chce przerwać również dwie porażki z Detroit i Minesottą, które jednak do słabych nie należą. Wracają do domu i z pewnością będą chcieli podbudować własną publiczność. Biorąc pod uwagę bilansy: kolejno 27-23 (CHI) i 25-26 (HOR) to też przemawia za gospodarzami. Oby Butler i Mirotić byli na meczu (rzekome kontuzje) - wtedy będzie orka  :)


 


http://obstawianie.com/topic/32283-nba-20152016/?p=937800


 


:minus: 150


Edytowane przez Tony_Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Primera Division
Godzina: 1:15
Spotkanie: Sarmiento - Velez
Typ: 0:0 HT
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

Spotkanie 1 kolejki argentynskiej Primera Division. Spotykają się Sarmiento Junin z Velez Sarsfield. Obie drużyny słabo kończyły sezon (listopad) bo Sarmiento zanotowało 4 porażki z rzędu, Velez 3. Ogólnie te drużyny powinny raczej bić się o środek, może nawet doły tabeli. Sarmiento w poprzednim sezonie zajęło miejsce 24, Velez 27. Teraz się wzmocnili, ale czy to coś zmieni trzeba poczekać aż sezon sie rozkręci. Obie druzyny mają raczej problemy ze strzelaniem bramek, overów bardzo mało. Sarmiento 24 bramki w 30 meczach, 9 remisów, Velez 27 i remisów 8. Oczywiście ujemne bilanse bramkowe jak to w dołach tabeli. Trudno wskazac tutaj faworyta, choc kurs na Sarmiento spadł bardzo dotkliwie ale mimo to jakoś wyższego zwycięstwa niż 1:0 nie jestem w stanie sobie tu wyobrazic. W tej lidze nie pada wiele goli (zwykle) wiec kursy na overy są wysokie. Sarmiento w ostatnim sezonie było najsłabsze u siebie, Velez 25 na wyjazdach (tylko 2 zwycięstwa). Mysle, ze ten mecz bedzie stał na niskim poziomie i przynajmniej do połowy goli nie ujrzymy.

 

http://obstawianie.com/topic/19490-argentyna/?do=findComment&comment=937815

 

:plus: 125

Edytowane przez Tony_Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Puchar Niemiec)
Mecz: VfB Stuttgart – Borussia Dortmund

Typ: liczba bramek w meczu  – over 3,5

Kurs: 1,95

Bukmacher: Unibet

Data: 09.02.2016  godz: 20:30

 

Analiza:

 

W jednym z wtorkowych ćwierćfinałów Pucharu Niemiec spotkają się VfB Stuttgart i Borussia Dortmund. Spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco bowiem oba zespoły na początku rundy wiosennej w Niemczech imponują wysoką formą i ofensywną grą. Zresztą w całym sezonie Bundesligi mecze z udziałem Stuttgartu i Dortmundu należą do najbogatszych w bramki. W meczach z udziałem jednych i drugich padło dotąd 76 bramek w przypadku Borussii (bilans 52:24) i 72 (31:41) w przypadku Stuttgartu. Oba zespoły mają zatem średnią bramek na mecz znacznie powyżej trzech. Jestem przekonany, że po raz kolejny w meczu z udziałem tych drużyn padnie wiele bramek, stąd typ na over 3,5 gola w tym meczu.

Stuttgart znakomicie rozpoczął rozgrywki na wiosnę 2016 roku. Grając ofensywnie, z polotem, pokonał kolejno Koeln 3:1, Hamburg 2:1 i Frankfurt 4:2. W każdym z tych spotkań wynik mógł być nawet wyższy, zwłaszcza bramkarz HSV długo dokonywał cudów między słupkami. W każdym razie na grę ofensywną Stuttgartu patrzy się z przyjemnością i w mojej opinii jest ona gwarancją bramek.

Dortmund od początku sezonu pod wodzą Tuchela odżył i prezentuje widowiskową ofensywną grę, często wygrywając wysoko. Aubameyang, Mkhitaryan, Reus strzelają bardzo dużo bramek, ale cały zespół gra niezwkle agresywnie i ofensywnie. Czują się dobrze zarówno w ataku pozycyjnym jak i w kontrze, dlatego gra u siebie czy na wyjeździe nie zmienia znacząco jakości gry.

Myślę, że starcie dwóch ofensywnych stylów gry i dwóch drużyn w wysokiej formie powinno przynieść wiele goli. Tym bardziej, że mamy mecz w formule przegrywający odpada, a więc nie ma miejsca na żadne kalkulacje tylko trzeba od początku walczyć o awans.

Historia ostatnich meczów pomiędzy Stuttgartem a Dortmundem to same wysokie wyniki. Dwa ostatnie mecze ligowe w Stuttgarcie to dwie wygrame Borussi w stosunku 3:2. Z kolei w Dortmundzie w tym sezonie Borussia wygrała 4:1, a w dwóch ostatnich sezonach padały wyniki 2:2 i 6:1.

 

http://obstawianie.com/topic/19042-puchar-niemiec/page-2?do=findComment&comment=928553

 

:plus: 95

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Puchar Niemiec)
Mecz: Leverkusen-Werder

Typ: liczba rogów Werder'u  – over 3,5

Kurs: 2.20

Bukmacher: Bet365

Data: 09.02.2016  godz: 19:00

 

Drużyna gospodarzy rozgrywa całkiem przyjemny sezon w BL, co prawda dwa pierwsze miejsca są raczej zajęte ale trzecia pozycja (3pkt straty) wciąż daje możliwość bezpośredniej gry w LM, trzeba jednak zaznaczyć że na ten stopień podium jest masa chętnych, w puli rozgrywek do zdobycia zostały 42punkty więc jeszcze nawet jeszcze ósmy Wolfsburg przy korzystnych wiatrach może się wtrącić w rywalizację o tą lokatę.Leverkusen w tym roku gra bardzo ambitnie i ma swoje cele, mają szansę zdobyć puchar Ligi Europy, puchar Niemiec, no i oczywiście wypracować taką lokatę aby w przyszłym sezonie znowu zagrać w Lidze Mistrzów.
Werder dosyć daleko dotarł w tych rozgrywkach, w lidze kiepska sytuacja jednak myślę że jest za wcześnie dla Werderu by ambicję w walce o to trofeum przysłoniło im widmo strefy spadkowej na której granicy się znaleźli.Co prawda do drużyn w strefie bezpośredniego spadku mają nadwyżkę 5 punktów, jednak 16 pozycją na której się znajdują zmusza ekipę z Bremy do walki w barażach, ale jest jeszcze sporo punktów do zdobycia a materiał piłkarski mają jednak trochę lepsze niż wskazuję pozycja w tabeli, także uważam że mimo trudnego rywala nie będą niweczyć na tym etapie wyeliminowania Koln czy Mgladbach.
Jak już wspomniałem Werder jest drużyną ambitną a w meczach nie chowa się za podwójną gardą, w ostatniej kolejce przegrali w Mgladbach 5-1 co było można powiedzieć rewanżem za wyrzucenie ich z pucharu stosunkiem 3-4, ale walczyli dzielnie i nabili rywalom aż 7 rożnych, myślę że dzisiaj na ofensywnym Bayerze też kilka zdobędą, całkiem ciekawa linia a Leverkusen na pewno w nogach ma jeszcze trudy meczu z Bayernem.

 

http://obstawianie.com/topic/19042-puchar-niemiec/?p=937838

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis,ATP Rotterdam
Spotkanie: Andreas Seppi - Gilles Muller

Typ: Seppi, Andreas To Win + Total Games Over 20.5
Kurs: 2.75
Data Godz: 09.02.2016 11:00

Bukmacher: marathonbet

 

Różnica pomiędzy tymi tenisistami jest nieduża w rankingu atp , Seppi znajduje się na 36 pozycji , zaś jego dzisiejszy przeciwnik obecnie jest na 40 pozycji. Jednak wyższe kursy są na zawodnika z Włoch , ja upatruję tutaj jego zwycięstwo, fakt może ten mecz być bardzo wyrównany i na pewno ciężko też będzie o przełamanie serwisu Luksemburczyka . Na samo zwycięstwo jest kurs wysoki ,bo aż 2.37 , dodam do tego jednak total games over 20.5 i kurs wynosi 2.75 , niewiele wyższy ,ale myślę ,że ten over 20.5 to pewniak, bo jednak liczę tutaj na przynajmniej 1 tajbrek. Obaj zawodnicy także grali w stolicy Bułgarii w ostatnim turnieju , Seppi odpadł dosyć szybko ,bo w drugiej rundzie ulegając finaliście tego turnieju Klizanowi 2-0 . Muller dopiero uległ w półfinale Roberto Bautiscie także 2-0.  H2H na korzyść Włocha 3-0 , znakomity bilans z Mullerem , jeszcze ani razu z nim nie przegrał i myślę ,że i dzisiaj będzie podobnie. Na twardej nawierzchni grali dwukrotnie i dwukrotnie zwyciężał Seppi w stosunku 2-1,ale było to już dosyć dawno temu ,bo w 2011 roku. Seppi to według mnie stabilny zawodnik , dobra technika gry , myślę ,że tutaj dzisiaj w Rotterdamie Włoch się postara o zwycięstwo i podejdzie do meczu na poważnie i na poważnie też wygra. Polecam. 

 

http://obstawianie.com/topic/33289-atp-memphis-buenos-aires-rotterdam/

 

:minus: 150

Edytowane przez Tony_Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

West Ham - Liverpool

 
Witam serdecznie! Wczorajszy typ na Serbów okazał się bardzo szczęśliwy, ponieważ gospodarze turnieju strzelili bramkę na 0,3 sekundy przed końcem. Dzisiaj myślę że już takiej nerwówki nie będzie i typ który podał wejdzie bez problemu. Spotkanie w Puchar FA w Anglii i rewanżowe spotkanie West Hamu z Liverpoolem. W pierwszym meczu wynik 0-0 i dzisiaj w lepszej sytuacji są gospodarze którzy również są dla mnie faworytami w tym spotkaniu. West Ham ostatnio bardzo dobrze gra u siebie, remis 2-2 z Man City, 2-0 z Aston Villa. Liverpool fatalnie ostatnio, 2-2 z Sunderlandem chociaż prowadzili 2-0 do 84 minuty. Dzisiaj za pewne od początku rzucą się do ataku i będą grali bardzo ofensywnie co na pewno przełoży się na rzuty rożne. Wraca dzisiaj Coutinho więc na pewno będzie kombinował w środku pola i gospodarze nie raz będą panikowali i wybijali na rzut rożny. W pierwszy meczu wynik rożnych 6-2 dla Liverpoolu a na początku roku w meczu ligowym Liverpool na tym stadionie wygrał w rożnych 9-3. Dzisiaj powinno być podobnie, to Liverpool będzie częściej atakował, West Ham będzie grał z kontrataków i według mnie wykorzytsają co najmniej jeden. Dobrze by było gdyby West Ham strzelił pierwszy gola, wtedy cofnęli by się do oborny i Liverpool jeszcze bardziej by atakował co przyniosło by na pewno jeszcze więc rzutów rożnych. Typ bardzo pewny jak dla mnie i gram go za większe pieniądze. Dla odważniejszych polecam Liverpool z dwoma rożnymi przewagi co najmniej po kursie 4.0. Polecam i powodzenia!
 
Typ: Liverpool więcej rożnych (2.18)
Bukmacher: Unibet
Godzina: 20:45

 

 
 
:plus: 118
Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - AFC Liga Mistrzów Kwalifikacje
Spotkanie: AL ITTIHAD JEDDAH VS. AL WIHDAT
Typ: 1
Kurs: 1.40
Godz: 18:20
Bukmacher: Bwin

Analiza:

 

Mecz kwalifikacji Azjatyckiej Ligi Mistrzów pomiędzy saudyjskim Ittihad a jordańskim Wihdat. Faworyt jest jeden - gospodarze. Różnica jest ogromna. Saudyjczycy są w zdecydowanie silniejszej, bardziej medialnej lidze z piłkarzami, którzy są ściąganii na emeryturkę z Europy. Kilka ciekawych nazwisk w lidze się pojawia. Nie można całkowicie dyskredytować ligi Jordańskiej, ale różnica jest widoczna. Ittihad 3 miejsce z niewielką stratą w lidze to Ahli i Hillal, czyli potentatami, natomiast Wihdat na 4 miejscu również z niewielką stratą do czołówki. Jakościowo ekipa gospodarzy całkowicie silniejsza od gości. Oprócz tego warto dodać, że Ittihad AFC LM już wygrywało i to nie raz. W 2004 i 2005 zdobyli tytuł a w 2009 byli finalistami. Wygrywali też Azjatycki Puchar Zdobywców Pucharów w 1999 roku i w Superpucharze w 1999 byli finalistami. Co nie można powiedzieć o jordańczykach. Wihdat zaliczyło tylko 2 występy w tych rozgrywkach a najdalej w AFC LM byli rundach kwalifikacyjnych. Forma też lepsza u saudyjczyków - ostatnio wygrana w lidze 6-2 z Al Raed, gdzie Wihdat ledwie uporało się na wyjeździe 1-0 z Al Asalah (ostatnim w tabeli). Uważam, że taki mecz to dość duża promocja. Powodzenia.

 

http://obstawianie.com/topic/31450-azja-afc-liga-mistrzów/?p=937881

 

:plus: 40

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis,ATP Rotterdam
Spotkanie: Gael Monfils - Ernests Gulbis

Typ: Ernests Gulbis
Kurs: 2.65
Data Godz: 09.02.2016 19:30

Bukmacher: Betsson

 

Turniej w Rotterdamie - pierwsza runda, mecz który mogłby kandydować do miana ćwierćfinału. Dwóch znakomitych tenisistów, po jednej stronie siatki showmen, a po drugiej jej stronie niespełniony talent, który gdyby miał trochę więcej pokory mógłby osiągnąć znacznie więcej w swojej karierze. Faworyt bukmacherów to Monfils, ale ja się z tym nie zgadzam, to prawda że osiągnął ostatnio parę dobrych wyników, ale w mojej pamięci jest Monfils, po którym nie wiadomo czego się spodziewać, może pozytywnie zaskoczyć, ale też potrafi zawieść na całej linii. Dzisiaj zagra z przeciwnikiem, który jest w stanie odesłać go do domu już w pierwszej rundy. Obaj panowie 3-krotnie grali na tej imprezie, jakichś większych sukcesów tutaj nie odnieśli, Monfils dwukrotnie odpadał w 1 rundzie i raz udało mu się dojść do ćwierćfinału, natomiast Gulbis również dwukrotnie odpadał we wcześniejszych rundach, ale w roku 2014 udało mu się dojść do półfinału i pokonał wtedy na prawdę znakomitych zawodników jak Del Potro czy Dimitrov. Co robi na mnie wrażenie przy Gulbisie, to to że bardzo dobrze returnuje, a jego dzisiejszy przeciwnik będzie w dużej mierze bazował na serwisie. Monfils wcale nie będzie miał łatwo wygrywać własnych gemów serwisowych, a to jego największy atut, jeszcze do tego szybkość zwinność. Gulbis potrafi grać z takimi zawodnikami jak Isner czy Karlovic, potrafi ich przełamać co udaje się bardzo niewielu zawodnikom z 50 rankingu. Poza tym Łotysz rozegrał już 2 mecze w Holandii, musiał się przedzierać przez kwalifikacje, poradził sobie z też dobrze serwującym Roger-Vasselin i z Donskoyem. Zapoznał się już z halą i to też będzie dla niego duży atut. Dodam tylko, że Monfils z tym samym Vasselin co wygrał Gulbis, przegrał w dwóch setach i to całkiem niedawno bo na początku lutego. Jak dla mnie duże value i odważę się zagrać na mojego ulubieńca Ernestsa.

 

http://obstawianie.com/topic/33289-atp-memphis-buenos-aires-rotterdam/?p=937926

 

:minus: 150

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...