Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU


Wzór podawania typów

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)

Spotkanie:

Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)

Kurs:

Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Spotkanie Napoli-Carpi
Typ: over 1.5 do połowy
kurs 2.25
Buk Unibet
Godz: 15:00
Analiza: Gospodarze z Napoli, którzy obecnie są w bardzo wysokiej dyspozycji w tej kolejce na swoim stadionie podejmowali bedą drużynę Carpi, która w tym sezonie dopiero awansowała do Serie A. Goscie na razie nie grają zbyt dobrze i punktują raczej rzadko, na chwile obecną są w strefie spadkowej z dorobkiem zaledwie 19 punktów na swoim koncie, teraz ich rywalem będzie drużyna Napoli, której nie idzie zatrzymać na tym stadionie, zaliczyli tutaj całkiem niedawno wpadkę z zespołem Interu Mediolan,(Puchar) ale był to zdecydowanie wypadek przy pracy ponieważ inne spotkania gospodarzy wygrywają pewnie oraz wysoko a na swoim stadionie mają rewelacyjny Bilans 9-2-0 w 11 dotychczasowych spotkaniach ligowych przed swoją publiką, Carpi natomiast na wyjeździe ma Bilans 1-3-7, według mnie w tym meczu gospodarze sa zespołem , który będzie w stanie ograć wysoko drużynę Carpi i tak też bym tutaj zagrał, stawiam również iż już do połowy gospodarze będą w stanie w tej kolejce zdobyć co najmniej dwa gole.

 

http://obstawianie.com/topic/23815-serie-a/page-24?do=findComment&comment=932920

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder
Typ: GSW HT/FT
Kurs: 1.74
Godz: 03:05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczoraj słabiutka noc więc po pracy musiałem odespać. Dziś szykuje się wielkie spotkanie w Oakland gdzie Golden State Warriors mierzyć się będą we własnej hali z Oklahomą City Thunder. Nie ma co się oszukiwać, że Grzmoty posiadają ogromny potencjał szczególnie w ofensywie ale ich obrona ostatnio nie stoi na najwyższym poziomie. Durant & Westbrook to dwaj All Starowie, Ibaka to także uznana marka jednak z ławki są braki i patrząc na ich ostatnie spotkania to brakowało powtarzalności. GSW to obecnie niepokonana u siebie w hali drużyna i świetnie radząca sobie z niemal każdą drużyną. Ich siła to już nie tylko Splash Brothers i rzuty dystansowe na niewiarygodnej skuteczności. Ekipa Złotych posiada bardzo solidnych zadaniowców, ławkę i utalentowanego trenera który przecież doprowadził ich w tamtym roku do pierścienia. Bardzo łatwo rozprawili się ze Spurs  u siebie w hali i Cavs on road.Generalnie gromią każego powyżej 10 pkt w spotkaniu z taką lekkością, że aż niewiarygodne. Curry to niczym gracz z Playstation trafiający z każdej pozycji i powtarzalnie zdobywający +20 pkt w spotkaniach. GSW u siebie piekielnie mocni, dziś nie powinni odpuścić i jeśli nie oddadzą początku spotkania bet będzie in plus.

Bardzo lubię OKC ale sam Westbrook, Durant, Ibaka i Green nie są w stanie nadać drużynie takiej jakości aby pokonać rozpędzonych Wojowników i to  we własnej hali gdzie jeszcze nie przegrali. Angole wystawili solidną linię i wg mnie lepsza opcja niż pchanie się w linię -7,-8 AH

 
:plus: 74
Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League

Spotkanie: Bournemouth – Arsenal

Typ: over 2.5

Kurs: 2.00

Buk: Unibet

Godz. 14:30

Analiza:

Po dzisiejszym zwycięstwie Leicester sytuacja w walce o mistrzostwo robi się ciekawa, by pozostać w tej grze Arsenal która ma dołek musi dziś wygrać na terenie beniaminka. Bournemouth trzeba przyznać gra solidnie,  mimo wszystko czekach ich zapewne walka do końca o utrzymanie, na razie mają komfort pięciu punktów przewagi nad strefą spadkową plus dzisiejsze mecze czyli jest szansa na odskoczenie jeszcze bardziej.  Ostatnio zespół poczyna sobie bardzo dobrze najważniejsze są wygrane z głównymi rywalami z dolnych rejonów tabeli.  Beniaminek może się pochwalić naprawdę dobrą grą w ofensywie 29 bramek zdobytych to bardzo solidny wynik, defensywa miewa dobre mecze z bardzo słabymi ogólnie wynik 39 straconych to i tak jeden z najgorszy wyniku w lidze.  To co jednak dla mnie najważniejsze w tym typie to Bournemouth bardzo odważnie w podchodzi do spotkań z czołówką w których nie ma co ukrywać faworytami nie są. Potrafili sprawiać niespodzianki jak ogranie Manchesteru United czy Chelsea ale też kończyło się ostrym laniem jak z City oraz „Kogutami” od których dostali po piątce, ale tak jak wspomniałem stawiali na ofensywną grę i myślę dziś będzie podobnie bo Arsenal jest w kryzysie a na pewno na wyjazdach jest to ekipa która miewa bardzo słabe mecze. Kanonierzy zdobyli tylko trzy punkty w ostatnich czterech starciach co przy walce o mistrzostwo nie powinno im się zdarzyć.  Gra może nie wygląda aż tak źle bo sytuacji mają naprawdę bardzo dużo ale strasznie a wręcz tragicznie wyglądała ostatnio skuteczność.  Nad tym aspektem na pewno ostatnio pracowali zobaczymy czy dziś będzie popraw bo o to że stworzą sobie tutaj kilka sytuacji jestem pewien.  Będą grali pod presją a to raczej Kanonierom za dobrze nie wychodzi szczególnie na wyjazdach gdzie pojawia się zdecydowanie większa ilość błędów. Statystycznie może nie stracili tych bramek aż tak dużo ale dla mnie ta formacja to nadal ich najsłabszy punkt pozwalają na wiele rywalom, różnica bierze się stąd że Cech potrafi w bramek te błędy naprawiać. Spodziewam się tutaj odważne gry gospodarzy bo taką do tej pory u siebie prezentowali, Kanonierzy natomiast od początku  ruszą i skupią się na ataku i odzyskaniu skuteczności  bo jak widać tego im brakuje do zwycięstw a nie lepszej gry w defensywie.

http://obstawianie.com/topic/20481-premier-league-anglia/page-52

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, Americas League runda wstępna

Godzina: 1:00

Spotkanie: Capitanes de Arecibo - Guaros de Lara

Typ: Capitanes de Arecibo (+15,5pkt)

Kurs: 1.4

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

 

Wczoraj rozpoczęły się rozgrywki rundy wstępnej Americas League w grupie D. Moim faworytem w tej grupie była brazylijska Brasilia, która wczoraj niespodziewanie przegrała będąc faworytem w spotkaniu z drużyną puertorykańską której dotyczyć będzie mój dzisiejszy typ Capitanes de Arecibo. Zawodnicy z PuertoRico rozgrywki swoje skończyli prawie 7 miesięcy temu gdzie oddali tytuł mistrzów kraju po finałowej przegranej z Leones De Ponce 2:4 i od tamtego czasu nie rozegrali żadnego oficjalnego spotkania. Ten typ biorę na chłopski rozum, skoro Capitanes potrafili ograć drużynę Brasilii to czemu nie mogą poradzić sobie z drużyną z Wenezueli Guaros de Lara. Liga Wenezuelska jest niewątpliwie słabsza od Brazyliskiej o czym mogą świadczyć choćby rozegrane do tej pory rozgrywki rundy wstępnej Americas League z innych grup, grupę A wygrało brazylijskie Mogi, grupę B brazylijskie Bauru, a grupę C brazylijskie Flamengo. Więc jeśli Capitanes pokonali czwartą obecnie najlepszą drużynę w Brazylii to postawienie na nich z takim handicapem to powinien być typ bez ryzyka. Więc ja zaryzykuję, a dla odważniejszych kurs na wygraną Capitanes w Unibecie 5.4 ;)

 


 

:plus: 40

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Serie A)
Mecz: AS Roma – Sampdoria Genua

Typ: liczba bramek w meczu  – over 2,5

Kurs: 1,76

Bukmacher: Unibet

Data: 07.02.2016  godz: 20:45

 

Analiza:

 

W niedzielny wieczór na zakończenie 24. kolejki Serie A dojdzie do meczu AS Roma – Sampdoria Genua. Będzie to starcie piątego z siedemnastym zespołem w tabeli, nic więc dziwnego że za faoryta uchodzą gospodarze. Ja z oferty na to spokanie wybrałem typ na over 2,5 gola.

Rzymianie po powrocie na ławkę trenerską Luciano Spalettiego wyraźnie odżyli. W niezłym stylu wygrali dwa ostatnie mecze, strzelając w nich pięć bramek. Zespół gra wyraźnie bardziej ofensywnie, z trzema obrońcami i większą liczbą graczy atakuje bramkę rywala. Dobrze wprowadził się do drużyny pozyskany zimą El-Shaarawy, groźni są Pjanić i Salah. W dalszym ciągu trochę szwankuje gra obronna, ale jeśli gra się na over to może to wyłącznie cieszyć.

Sampdoria jest tym zespołem Serie A, w meczach z udziałem którego pada najwięcej bramek. Po 23 kolejkach mają bilans bramkowy 35:41, co daje ponad trzy gole na jedno spotkanie. Akurat w przypadku zespołu z Genui trudno mówić w ostatnich tygodniach o wysokiej formie, bo ostatniego zwycięstwa trzeba szukać w meczu derbowym miesiąc temu, ale za to forma strzelecka jest niezła, bo ostatnie sześć spotkań to same mecze over 2,5 i w każdym Sampdoria przynajmniej raz trafiała do bramki.

Na Stadionie Olimpijskim w Rzymie powinniśmy zobaczyć ciekawe widowisko, oba zespoły preferują ofensywną grę i będą dążyć do wygranej. Roma potrzebuje punktó by gonić strefę Ligi Mistrzów, a goście chcą uciec z rejonów zagrożonych spadkiem. Pierwsze spotkanie tych drużyn we wrześniu zakończyło się wygraną Sampdorii 2:1, w niedzielę można się spodziewać rewanżu ze strony Rzymian ale łączna liczba goli nie powinna być niższa.

 

http://obstawianie.com/topic/23815-serie-a/page-24?do=findComment&comment=937193

 

:plus: 76

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL

Spotkanie: Colorado Avalanche - Winnipeg Jets

Typ: Colorado Avalanche zdobędzie gola we wszystkich trzech tercjach- TAK

Kurs: 3,68

Godz: 07.02.2016 4:00

Bukmacher: Marathonbet

Analiza: Winnipeg Jets właściwie zaprzepaściło już resztę nadziei na bycie w najlepszej ósemce na koniec sezonu. Skoro grali teraz sześć meczów u siebie i wygrali tylko jeden z nich, to chyba nie ma o czym rozmawiać. Wszystkie te przegrane mecze były po trzech tercjach, więc nawet jednego punktu w nich nie zdobyli. W dwóch z nich Winnipeg Jets tracili bramkę w każdej z trzech tercji. Co gorsza dla nich, drużyny z którymi grali wcale nie były bardzo mocne poza Dallas Stars, ale nawet Dallas ostatnio gra co najwyżej przeciętnie. To świadczy o braku formy ekipy Winnipeg. Colorado Avalanche jest lepszym zespołem i ich gra może się podobać. Colorado w tym sezonie wygrało wszystkie mecze z Winnipeg Jets. Na swoim lodzie grali z nimi jedno spotkanie i wygrali 5:3. W tamtym meczu Colorado Avalanche zdobyło bramkę we wszystkich trzech tercjach. Colorado nie powinni mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa w meczu, a możliwe, że podobnie jak wtedy strzelą w każdej tercji.

 

 


 

:minus: 200

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis,ATP Quito
Spotkanie: Estrella - Bellucci
Typ: 1
Kurs: 2.50
Godz: 21:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
No i doczekałem się finału w Quito i tak jak się spodziewałem w finale mamy Victora! Świetna forma Burgosa, dzisiaj bez większego problemu poradził sobie z Ramosem, który w ćwierćfinale pokonał Lopeza, pierwszych set bez dwóch zdań dla Burgosa, w drugim Ramos trochę się postawił, ale musiał uznać wyższość Estrelli. Rywalem Burgosa będzie Bellucci, który według mnie będzie musiał uznać wyższość Victora, który ma szansę obronić tytuł. Brazylijczyk miał dzisiaj trudne spotkanie z Lorenzim, byłem pewny, że poradzi sobie gładko, ale trochę się męczył. Czego możemy spodziewać się w finale, na pewno walki do upadłego przez Victora, w swojej poprzedniej analizie już wspominałem o wielkim sercu tego zawodnika, ma swoje lata, ale może dzięki temu gra tak wspaniale, ma on patent na Bellucciego, potrafi z nim grać w H2H jest 2-0 dla Victora. Finał będzie na pewno na wysokim poziomie, a kurs jaki wystawił Bet365 zadowala mnie i chętnie z niego korzystam, według mnie kursy powinny być wyrównane, bo oboje prezentują się na podobnym poziomie, a nawrócenia zaryzykuje, że to Victor jest lepszym graczem w tym momencie, a bukmacherzy wystawiają kursy ze względu na ranking ATP. Powodzenia!

 

http://obstawianie.com/topic/33214-atp-montpellier-sofia-quito/page-2?do=findComment&comment=937286

 

:plus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League

Spotkanie: FC Bornemouth vs. Arsenal Londyn

Typ:  2

Kurs:  1.87

Buk: Bet-at-home

Godz. 14:30

Analiza:

 

Pora coś trafić ;D Sercem powinienem być za drużyną z drugiej połowy tabeli. Pomiędzy słupkami stanie Artur Boruc, który już niestety nie grzmoci jak za dawnych dobrych lat. Arsenal ma o co grać, bo w razie wygranej wskoczą na 3 miejsce PL z minimalną przewagą punktową nad The Citizens. Drużyna z Londynu dobrze radzi sobie na meczach wyjazdowych (6-3-3). Ostatnio rozegrali dość dobre spotkanie w FA Cup wygrywając 1:2. Ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się wynikiem 0:2 dla Arsenalu. Elegancka forma Giroud'a + assist maszin Ozil = wygrana, o ile Klopp nie będzie bawił się w kombinacje ze składem. Dlatego też postanowiłem postawić na Kanonierów. 

 

http://obstawianie.com/topic/20481-premier-league-anglia/?p=937295

 

 

:plus: 87

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Spotkanie: Ajax-Feyenoord
Typ: over 5,5 rożnych Ajaxu
Kurs: 2.06

Buk:Unibet
Godzina:12:30

W Niedzielę w Amsterdamie dojdzie do najciekawszego pojedynku w lidze holenderskiej.Ajax w dwóch ostatnich kolejkach zremisował z Rodą i Heraklesem w konsekwencji spadając z fotelu lidera na rzecz PSV.Feyenoord przez większość sezonu dzielnie trzymał się dwóch zespołów które co roku walczą o tytuł, jednak ostatnia forma i seria porażek oddzieliła ekipę z Rotterdamu od Ajaxu i PSV aż o 13/14 pkt i mimo rozgrywek PO raczej będą musieli przełożyć swoje marzenia na kolejny sezon.
Mimo wszystko nie ma co licytować sytuacji w tabeli do tego jak zagrają obie ekipy, mecze Ajaxu z Feyenoordem są zawsze pojedynkami o coś więcej, choć oczywiście dla Ajaxu te punkty w chwili obecnej są bardzo ważne.Tyle co Feyenoord już praktycznie stracił kontakt z czołówką i na pewno jest to deprymujące, to Ajax traci do PSV jedynie jeden punkt.Ajax po ostatnich potknięciach będzie się starał zagrać najlepiej jak może, grają przed własną publicznością w dodatku w najważniejszym meczu sezonu, Feyenoord też nie przyjedzie się bronić więc linia rogów do pokrycia przez Ajax uważam całkiem przyjemna.

 

http://obstawianie.com/topic/23760-holenderska-eredivisie/?p=937313

 

:plus: 106

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Serie A

Godzina: 12:30

Spotkanie:  Verona - Inter

typ: X

kurs:  3,50

buk: Bet365

Analiza:

 

Spotkanie 24 kolejki włoskiej Serie A. Hellas Verona mierzy się z Interem Mediolan. Jeszcze kilka kolejek temu spokojnie typowałbym 2. Inter wygrywał mecze, ich obronę było ciężko przebić, a Verona miała 0 zwycięstw na koncie, ostatnie miejsce w tabeli. Teraz jakby trochę się to wszystko zmieniło na korzyść Verony i myśle, że są w stanie na własnym boisku powalczyć. Może nawet wygrać? Ale nie zapędzałbym się tak, dlatego myśle o remisie. Verona po 23 kolejkach doczekała się 1 zwycięstwa. Też u siebie, nad Atalantą Bergamo. 2:1, choć goście dostali czerwoną kartkę i nie wiadomo czy to wymierny rezultat. Wcześniej w 8 meczach, 5 remisów i 3 porażki, w tym dwie po 0:1. Verona u siebie nie jest taka słaba, bilans 9:17 w 12 meczach. Teraz w koncu strzelają bramki, tracą mniej. Wszolek wskoczyl do skladu i cos jednak tej druzynie daje, ostatnio 2 asysty. Goście są bardziej klasową ekipą, miejsce numer 4, druga obrona ligi (17 bramek, w tym 9 na wyjezdzie w 11 meczach) ale słaby atak, tylko 27. Ostatnio słabsze wyniki. Zwyciestwo 1:0 u siebie nad Chievo, ale wczesniej 0:3 z Juve, 0:3 z Milanem, 1:1 z Carpi, 1:1 z Atalanta, 0:1 z Atalanta i znowu 1:0 z Empoli. Sadzac po tym mozna myslec ze ten mecz bedzie zaciety i blisko remisu.

 


 

:plus: 250

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna primera division

Data, godzina: 07.02.2016 12-00

Spotkanie:  Levante - Brcelona

typ: over 4.5

kurs:  3.10

buk: Unibet

 

Analiza: 

Nietypowo bo w południe swój mecz rozegrają piłkarze Barcelony, którzy udają się na mecz z ostatnim w tabeli Levante. Mało prawdopodobne, by gospodarze stawili jakikolwiek opór rozpędzonym Katolańczykom. Choć wielu ekspertów przepowiadało zadyszkę Blaugrany po Klubowych Mistrzostwach Świata to narazie się to absolutnie nie sprawdza. Po poworcie z Japonii Barca wygrała dziesięć z jedenastu meczy remisując tylko w derbach z Espanyolem 0-0. Pozostałem mecze wygrali strzelając w nich aż trzydziesci sześć goli, z czego aż dwadziescia osiem padło łupem najlepszego tercetu atakującego na świecie. Siła rażenia Barcy jest naprawde w tym sezonie zabójcza, o czym przekonują się kolejne zespoły stające na drodze Katalończyków. Nie liczyłbym na to że Levante zagra super mecz w obronie i da sobie wbic dwie, może trzy bramki. Ich defensywa należy do jednych z najsłabsych w lidze i obok Granady, Rayo i Espanyolu stracili ponad czterdziesci goli w sezonie. A moim zdaniem ten dorobek może dziś być znacząco powiekszony po dzisiejszym meczu, bo Barca w wielkim gazie. W ostatnią środę przekanała się o tym Valencia w Copa del Rey, gdzie została zmiaciona na Camp Nou 7-0, a łupem bramkowym podzielili się Suarez x4 i Messi x3, a do tego Neymar niewykorzystał karnego. Nie tylko jednak należy patrzeć na wyniki Barcy, ale też Levante, gdzie w ostatnich ich meczach sporo się działo - w ostatnich trzech meczach z ich udziałem padło az szesnascie goli. Dodatkowo h2h pokazuje, ze nie powinno być dzis nudno - ostatnie siedem meczy wygląda tak: 

20.09.15 PRI Barcelona Levante 4 : 1

15.02.15 PRI Barcelona Levante 5 : 0

21.09.14 PRI Levante Barcelona 0 : 5

29.01.14 PUC Barcelona Levante 5 : 1

22.01.14 PUC Levante Barcelona 1 : 4

19.01.14 PRI Levante Barcelona 1 : 1

18.08.13 PRI Barcelona Levante 7 : 0

Overowo i to bardzo. I moim zdaniem dziś szansa na powtórzenie overa bardzo realne. Barca w formie, Levante ostatnio też sporo strzelało (a wiadomo że stoperzy Barcy potrafią sprezentować gola rywalom...). Moim zdaniem kurs warty ryzyka

 


 

:minus: 200

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League

Spotkanie: Bournemouth – Arsenal

Typ:Powyżej +9.5 - Suma rzutów rożnych

Kurs: 1,60

Buk: Betano

Godz. 14:30

Analiza:

 

Dzisiaj wielka szansa Arsenalu na przełamanie się i zgarnięcia w końcu kompletu punktów jednak nie będzie to zadanie łatwe bo beniaminek w tym sezonie spisuje się całkiem dobrze co pokazują ostatnie wyniki.Sądzę że dzisiaj w tym meczu będzie działo się wiele pod bramką Boruca a co za tym idzie sporo rożnych dla Arsenalu a że gospodarze też często wykonują ten stały fragment gry wychodzi na to że ta linia zostanie pokryta.Lepiej chyba dzisiaj zagrać na rożne w tym meczu niż na Arsenal który zawsze ma taki okres w sezonie gdzie oddają punkty a przełamać się na takim terenie będzie trudno mimo wszystko to Arsenal jest faworytem co nie zmienia faktu że wygra dzisiaj.Obie drużyny dzisiaj będą chciały wygrać chociaż cele bardzo różne Arsenal ma na tą chwilę aż 8pkt straty do lidera natomiast Bournemouth ma tylko 5 oczek przewagi nad strefą spadkową.Wszystko zależy od tego jaki będzie wynik w pierwszej połowe jeżeli Arsenal będzie prowadził to będzie ciężko z rożnymi ale tak jak pisałem wcześniej sądzę że dzisiaj Arsenal nie wygra tego meczu i będzie atakował do końca co musi się przełożyć na pare rzutów rożnych.Kurs nie powala na taką linie ale warto zagrać dzisiaj na takie rozwiązanie bo jest pewniejsze niż granie na Arsenal po kursie -+1,90.

 

 

 

http://obstawianie.com/topic/20481-premier-league-anglia/page-52?do=findComment&comment=937295

 

:plus: 60

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka - Puchar Polski
Spotkanie: Kędzierzyn Koźle - Skra Bełchatów
Typ: Kędzierzyn Koźle 3:0
Kurs: 4,50
Buk: Bet365
Godz: 14:45

W meczu finałowym Pucharu Polski, ZAKSA Kędzierzyn Koźle zmierzy się ze Skrą Bełchatów. Podopieczni De Giorgiego po drodze pewnie odprawili z kwitkiem Jastrzębski Węgiel oraz Lotos Gdańsk, wygrywając oba mecze po 3:0. Jest to niezwykle wyważony zespół, który na tle innych zespołów ma na pewno najmniej słabych punktów. Na pewno na pierwszy rzut oka o słabiej przyjmuje Deroo, ale koledzy są w stanie pokryć w przyjęciu lub zostawić mu niewielki kawałek parkietu. Za to Belg świetnie nadrabia to w ataku, gdzie potrafi kończyć trudne piłki. Mimo wszystko sądzę, iż mają aktualnie najlepsze przyjęcie w Plus Lidze. Świetnie grę prowadzi Toniutti, który rozdziela piłki każdemu graczowi, skąd rywalowi ciężko odczytać jego zamiary. Osobiście nie przekonuje mnie Konarski, jednak trener uparcie na niego stawia. Zresztą w razie czego na ławce jest Bociek. Bełchatowianie w 1/4 mieli stosunkowo o wiele łatwiejszego rywala, bowiem mierzyli się z utalentowanymi, tegorocznymi maturzystami, którzy momentami byli w stanie grać z nimi, jak równy z równym. W meczu z Rzeszowem kapitalnie zagrał Marcheal, który mocno przyczynił się do tego zwycięstwa. Sporo też od siebie dorzucił Conte - MVP tego spotkania. Na pewno słabszą stroną Bełchatowian jest bez wątpienia przyjęcie, gdyż Piechocki, Marcheal czy Conte, mogą być ucelowani przy zagrywce. Słabsze przyjęcie, wiąże się z mniej kombinacyjną grą. Wlazły przy piłkach sytuacyjnych, nie jest już takim pewniakiem. Kolejna kwestia to regeneracja po ciężkim meczu. Podopieczni Falasci mają o wiele mniej czasu, a rozegrali też o wiele intensywniejszy mecz. Oprócz środka Bełchatowianie nie mają wartościowym zmienników, natomiast Kędzierzynianie mają w obwodzie wspomnianego Boćka czy Buszka. Reasumując spodziewam się kolejnego zwycięstwa podopiecznych De Giorgiego, którzy wyraźnie są w formie. Typ może ryzykowny, ale biorąc pod uwagę powyższe aspekty, sądzę, iż Kędzierzynianie są w stanie wygrać w trzech setach.

http://obstawianie.com/topic/32540-plus-liga-20152016/?p=937363

 

:minus: 200

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Primera Division Hiszpania

Spotkanie: Granada - Real Madryt

Typ: Asian Handicap -1,5 Real Madryt

Kurs: 1.84

Godzina: 20:30

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Na dziś wyszukałem bardzo ciekawy typ, jakim jest -1,5 handicap azjatycki na Real Madryt w meczu z Granadą. Kurs podstawowy na wygraną "Królewskich" waha się zaledwie w okolicach 1.30, w zależności od bukmachera. Ja jestem przekonany, że Real zmiecie dziś rywala z powierzchni ziemi. Po pierwsze Granada jest w tabeli przedostatnia, gdzie jedynie Levante jest słabsze, a prezentują fatalny poziom. Po drugie Real jest dopiero 3 w tabeli i musi ciułać, bo wciąż traci do głównych rywali, którzy punktów nie tracą, więc nie wolno dziś zgubić punktów, a granie na 1-0 nigdy nie było niczym mądrym. Na tym trudnym Andaluzyjskim tereni Realowi gra się trudno, Betis, Sevilla i końcowy efekt potracone punkty, dlatego Real ma coś do udowodnienia. W ostatnim meczu wyjazdowym z Granadą padł wynik 0-1 dla Realu, ale mogło być nawet remisowo, a więc ostatecznie nieco niesprawiedliwy wynik. Dziś powinno być o wiele lepiej (taka moja ocena), choć w 5 ostatnich meczach wyjazdowych z Granadą - Real wygrał wszystkie pięć. Były też wyniki po 9-1 czy 4-0. Uważam, że goście dzis wygrają wysoko i utrzymają różnicę punktową do pierwszych dwóch ekip, a nie straci punktów, dodatkowo będzie w dobrych humorach przed meczem w LM

 


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Holandia


07.02.2016 / 14:30


Groningen vs Cambuur


Typ - Groningen over 1.5 gola


Kurs - 1.72


Bet365


 


Bardzo dobry kurs wystawiony zostal w tym meczu na Groningen,tak wiec trzeba sprobowac skorzystac.


Gospodarze dzisiejszego meczu zajmuja 9 miejsce i do miejsca dajacego szanse gry w europejskich pucharach traca tylko 2 punkty majac dodatkowo mecz rozegrany mniej od Vitesse.


W przypadku wygranej Groningen wyprzedzi ekipe z Arnhem a dodatkowo jest jeszcze szansa wyprzedzic Utrecht,ktory dzisiaj podejmie u siebie lidera - PSV Eindhoven.


Ostatnie mecze z dosc roznymi wynikami,jednak rywale i tereny byly trudne.


Wyjazdowy mecz z Heracles (3 miejsce,2:1),kleska u siebie z Utrechtem 1:4,druzyna nieobliczalna,ktora teraz w pucharze krajowym bez problemu ograla PSV 3:1 i to na stadionie Philipsa,bezbramkowy remis u siebie z NEC (6 m),remis wyjazdowy z Willem II 1:1 i ostatnio w koncu przelamanie i wygrana wyjazdowa ze Zwolle 3:1.


Podopieczni Erwina van de Looi'a zaprezentowali sie naprawde dobrze w ostatnim meczu i powinni dzisiaj pojsc za ciosem zwlaszcza,ze rywal slaby.


Groningen grajac na stadionie Euroborg ma bilans 6-3-1,gole 16:9.


 


Cambuur opisywalem juz pare razy w tym sezonie.


Zespol na razie zajmuje miejsce barazowe majac tylko 2 punkty wiecej od najslabszego de Graafschaap,strata do bezpiecznego miejsca wynosi juz 8 punktow.


Co tu duzo pisac,druzyna z Leeuwarden ma najslabsza defensywe w calej lidze,na ta chwile maja bilans -27.


Grajac na wyjazdach wygrali jeden mecz,udalo sie zremisowac 3-krotnie,przegrali natomiast 6 spotkan,bilans bramkowy - 14:26.


Co ciekawe Twente ma najwiecej straconych goli na wyjazdach - 30,tuz za nim plasuje sie wlasnie Cambuur.


Podopieczni Henka de Jonga przegrali cztery ostatnie mecze z rzedu.


 


Jesli chodzi o h2h to mecze byly dosc wyrownane,jednak od 1993 roku Cambuur nie wygral ani razu w Groningen :


 


3:2


1:1


2:2


 


W obecnym sezonie Cambuur byl bliski wygrania meczu,juz po 13 minutach prowadzili 2:0,jednak Groningen w drugiej polowie strzelil dwie bramki i skonczylo sie na remisie 2:2.


 


http://obstawianie.com/topic/23760-holenderska-eredivisie/page-6?do=findComment&comment=937313


 


:plus: 72


Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga

Spotkanie: HSV - FC Koln

Typ: FC Koln [0.0AH]

Kurs: 2.07

Godzina: 15:30

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

HSV zanotowało słaby start rundy wiosennej. Dwie porażki z rzędu mocno komplikują sytuację Hamburczyków pod kątem zachowania ligowego bytu. Mimo to podkreślenia wymaga, iż w obu tych starciach HSV było równorzędnym rywalem dla swoich przeciwników i było nawet bliskie urwania punktów Bayernowi. Dzisiaj zmierzą się z Koln, które ostatnio niespodziewanie wywiozło cenny remis z Wolfsburga, zaśw pierwszej, rewanżowej kolejce uległo w domu VfB Stuttgart 1:3. Czemu więc skłaniam się do grania ku gościom. Po pierwsze absencje. W zespole miejscowych nie zagrają dzisiaj Nicolai Muller, Ivo Ilicevic, Michael Gregoritsch oraz Albin Ekdal. Wszyscy to pomocnicy w dodatku bardzo ważni w kreowaniu ofensywnych poczynań HSV. W dodatku Koln wygrało dwie ostatnie potyczki między tymi ekipami. Dlatego też uważam, iż goście mają spore szanse na komplet punktów, a już na pewno nie powinni tego spotkania przegrać. Stawiania gospodarzy jako nieznacznych faworytów wynika jedynie chyba z faktu, iż zagrają przed własnymi kibicami, co jednak w obecnym sezonie zaowocowało jedynie dwoma wygranymi w dziewięciu starciach.

 


 

ZWROT

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy, Serie A
Spotkanie: Napoli-Carpi
Typ: Napoli i powyżej 2,5
Kurs:1,65
Buk:Expekt.com

 

Analiza:

 

Na dzisiaj wybrałem mecz w lidze włoskiej między Napoli a Carpi.

Tutaj faworyt jest tylko jeden Napoli , jeżeli marzą o tytule muszą takie mecze wygrywać gdyż po ich piętach depcze Juventus który traci do Napoli 2 pkt .

Napoli zajmuje 1 miejsce z 53 pkt na koncie i z 5 zwycięstwami w ostatnich 5 meczach .

Drużyna z Neapolu gra w tym sezonie bardzo dobrze strzelili 52 gole a stracili tylko 19 .

Drużyna Gości znajduje się w strefie spadkowej z 19 pkt na koncie i bilansem bramek 22:39  w ostatnich 5 meczach 1 zwycięstwo 2 remisy i 2 porażki.

Ostatni mecz tych drużyn to 0:0 ale dzisiaj faworytem zdecydowanym jest Napoli i na nich liczę  oczywiście z duża ilościa bramek :D

 

http://obstawianie.com/topic/23815-serie-a/page-24?do=findComment&comment=937437

 

Takie analizy na następny raz nie będą liczone

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka ręczna - Baltic League

Spotkanie: SKA Minsk - HK Ogre/Miandum 

Typ: SKA Minsk (-19,5)

Kurs: 1,85

Godzina: 17:00

Bukmacher: Bet365

 

Analiza: 

Dzisiejsze spotkanie jakie wybrałem jest bardzo mocnym typem i wszystko wskazuje na to że podany prze ze mnie typ może okazać się trafionym w dziesiątkę. Teraz przejdę do analizy wyżej podanego typu czyli tzw. pojedynek Dawida z Goliatem. Faworytem jest oczywiście SKA Minsk i to niepodważalnym gdyż gospodarze są na pierwszym miejscu i grają z ostatnią drużyną ligowej tabeli. Ostanie wyniki pokazują jaki to silny i mocny zespół co może świadczyć o ilości rzucanych bramek średnio na mecz 35, jeśli chodzi o gości HK Ogre/Miandum to zespół najsłabszy jak i mało rzucający średnio na mecz 22 bramki. Podając te dane gołym okiem widać kto będzie w tym meczu rozdawał karty , SKA minsk to drużyna kompletna zarówno dobrze grając w obronie jak i ataku.Podsumowując podam ostatni wynik pomiędzy obydwoma zespołami gdzie gospodarzem było HK Ogre/Miandum 22:48 SKA Minsk jak widać przewaga olbrzymia , gospodarze nie nawiązali żadnej walki przegrywając aż 26 bramkami pogrom totalny. Uważam że dziś możemy się spodziewać podobnego wyniku grubo ponad 30 bramkami ponieważ dziś SKA Minsk gra we własnej hali. Według mnie linia która jest ustawiona czyli (-19,5) zostanie spokojnie pokryta z nawiązką.

 

http://obstawianie.com/topic/37-pozosta%C5%82e-ligi-europejskie/page-13

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna –Portugalia, II liga
Spotkanie:  Benfica B - Varzim
Typ: (1 połowa). X
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Godz. 17:00
Analiza:
Spotkanie II ligi portugalskiej po miedzy rezerwami Benfici a Varzim. Benfica B walczy o pozostanie w 2 lidze także Varzim ulokowany w połowie tabeli nie moze byc spokojny utrzymania. Obydwa zespoły underowe, prezentacje słaba formę strzelecką, obydwa w 27 kolejkach strzeliły raptem 29 bramek, Varzim dodatkowo mało ich traci - do tej pory tylko 30. Forma obu zespołów ciezka do okreslenia z tego wzgledu ze zwycięskie mecze przeplatane sa porażkami a rzadziej remisami. Nie ma ciągłości danego wyniku. varzim za to prezentuje niezlą formę remisów do przerwy, w dotychczasowych meczach az 60% rezultatów to remisy,W przypadku Benfici to tylko albo az 30% W meczach u siebie Benfica 5/12 XHT natomiast Varzim na wyjazdach 6/13. Jest to przyzwoity rezultat. Jak to bywa w takich underowych ligach z reguły rezultat ustalany jest po przerwie a mecz do przerwy to nuda.Myślę ze i dziś będzie podobnie, mój typ to XHT

 

 

http://obstawianie.com/topic/20509-portugalia/page-10

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka,Szwajcaria - NLB Liga, Kobiety
Spotkanie: Luzern  - Aesch Pfeffingen
Typ: 1
Kurs: 4.0
Buk: Bet365
Godz. 18:00

 

Jest wielce prawdopodobne że trener gości oszczędzi swoje kluczowe zawodniczki w tym meczu ligowym by maksymalnie przygotować się do spotkania rundy finałowej pucharu Challenge Cup. Ranga turnieju może nie jest wysoka ale szwajcarzy traktują ten puchar poważnie zwłaszcza będąc już w tak zaawanasowanym stadium rozgrywek. Bardzo mała ilosc czasu na regeneracje pomiedzy oboma meczami skłoni zapewne trenera by wyjść rezerwami i  osczedzić swoje podstawowe zawodniczki przed zblizajacym sie meczem z Traboznem który rozpocznie się jakieś 46 godzin po zakończeniu meczu w Luzern. 

 

http://obstawianie.com/topic/24209-pozosta%C5%82e-ligi-20152016/page-3?do=findComment&comment=924068

 

:minus: 200

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...