Skocz do zawartości

[Zamknięty] Typy na dzień 04.02.2016


Monf

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU


Wzór podawania typów

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)

Spotkanie:

Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)

Kurs:

Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Boston Celtics - Detroit Pistons
Typ: Celtics -4pkt AH OT
Kurs: 1.96
Godz: 1:35
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

Celtics wracają z MSG do Ogródka gdzie mierzyć się będą z niewygodną im drużyną Detroit Pistons. Niedawno 99:94 Tłoki ograły własnie w Bostonie C's i teraz spotkanie b2b i szykuje się w mojej opinii reverange game. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że tutaj dojdzie do ponownej wygranej gości. Tłoki obecnie nie są w najwyższej formie i także roster ich nie pozwala myśleć z wielką perspektywną na poprawienie jakości gry. On road Pistons to 15 ofensywa ligi i 13 defensywa. Wygrywają te spotkania na poziomie 0.42 % meczy. Ostatnie wygrane z Nets, Jazz, Houston nie robią wrażenia bo po drodze przydarzyły im się sporo słabszych meczy jak blow out w Nowym Orleanie, porażka z MSG.
Gram na Celtics bo u siebie są hot, w mojej opini posiadają bardzo równy roster, świetnie bronią (jedna z najlepszych defensyw ligi) i potrafią dzielić się piłką co jest oczywiście zasługą Brada Stephensa. Mają w tym sezonie bardzo dobry 5 rating w ofensywie i bardzo młody skład. Thomas, Crowder, Olynyk, Smart - ostatnie mecze mocno in plus

.Od wspomnianej wyżej porażki u siebie z Pistons zanotowali 5 kolejnym wygranych -9 pkt z Pacers, -14 z Suns, -9 z Bulls, - 8 z Denver -9 z Magic. Młody skład, dobrze wyrotowany przez utalentowanego trenera i nie powinno mieć wczorajsze spotkanie tak sporego znaczenia na większości graczach którzy nie przekroczyli raczej 30 minut na parkiecie. Stephens wie, że muszą gospodarze ograniczyć do minimum poczynania Tłoków w pomalowanym i wyłączyć z gry Caldwella Pope i Jaksona. Jest kim, kilku niezłych obrońców czy to na obwodzie czy na PF -   Amir Johnson więc tylko grać na będących w wysokiej dyspozycji Celtics. 

http://obstawianie.com/topic/32283-nba-20152016/page-7

 

:plus: 96

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Kosz Nba
Spotkanie Brooklyn-Indiana
Typ: Brooklyn wygra 1 kwarte -1.5 punktu
Kurs 3.20
Buk Unibet
Godz: 01:30
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym ekipa Brooklynu na swoim parkiecie podejmowała będzie drużynę Indiadny Pacers, goscie dla bukmacherów wystawiających kursy na to spotkanie sa faworytem do wygranej, ale według mnie goscie i ich ostatnia forma szczególnie wyjazdowa wcale nie gwarantują tutaj zwycięstwa, gospodarze bowiem na swoim obiekcie nie grają źle potrafią zdobywać punkty , a jeżeli już przegrywają to nie przegrywają wysoko , ostatnie spotkania między innymi z zespołami miami oraz pistons przegrali kolejno 4 oraz 5 punktami, goscie natomiast na wyjazdach mają spore problemy ze zdobywaniem punktów , 5 poprzednich spotkań i zaledwie 1 wygrana oprócz tego praktycznie wszystkie pozostałe spotkania to ich wysokie porażki z Sacramento 11 punktami z Golden state 12 oraz Bostonem 9 oczkami, myślę że nawet jeżeli gospodarze w tym spotkaniu przegrają to nie będzie to wysoka porażka , poza tym według mnie w tym meczu możemy zagrać jeszcze na under punktów ja spróbuję zagrać po najwyższym możliwym kursie un der 190.5 punktu., oraz na to iż ekipa Brooklynu może tutaj wygrać pierwszą kwartę.

 

http://obstawianie.com/topic/32283-nba-20152016/page-7?do=findComment&comment=936401

 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Kosz Nba
Spotkanie LA Clippers - Minnesota Timberwolves
Typ: LA Clippers -11.5
Kurs 1.90
Buk Unibet
Godz: 04:30

Czekalem bardzo na wydarzenia w spotkaniu Lakers - Minnesota i nie pommylilem sie.Tego sie wlasnie spodziewalem, ze Lakersi w koncu sie przelamia i wygraja.Idac tym tropem w tym spotkaniu szykuje sie pogrom.Moze troche o gospodarzach stabilna forma mieli bardzo dobra koncowke stycznia 4 wygrane pod rzad no i wlasnie ostatnie spotkanie 31 stycznia wiec zawodnicy juz 3 dzien odpoczywaja.U siebie druzyna bardzo silna i nie przyzwyczajona zeby oddawac punkty u siebie trzyma sie wyraznie w gornej czesci tego zestawienia.Ale zeby nie bylo na wyjazdach tez bardzo dobrze tak jak mowilem w tym sezonie prezentuja sie bardzo dobrze.Ostatnie 10 u siebie to 8W i tylko 2L.Zwykli rzucac u siebie srednio ponad 100pkt zdarza sie i po 130.W ostatnim spotkaniu przekonalo sie o tym Chicago, ktore przegralo 120-93.Co do Minnesoty pisalem juz odnosnie spotkania z Portland.Niestety goscie podgonili troche wynik.Gdyby wygrali wczorajsze spotkanie z Lakers mialbym wieksze obawy co do tej potyczki a warto dodac ze w tym meczu to gospodarze prowadzili bardziej chaotyczna gre bo to Minnesota czesciej zgraniala pilke i wiecej miala z gry.No ale Lakers to Lakers maja fatalny sezon.Ostatnie 15 spotkan wyjazdowych to tylko jedna wygrana z Broklynem.Reszta ogrywala ich jak leci.Co warto dodac o czym juz mowilem od czasu kiedy Clippers odpoczywaja Minnesota rozegrala juz 2 spotkania w tym wczoraj wlasnie takze na wyjezdzie.Gospodarze prezentuja sie za stabilnie i za mocno na to zeby pozwolic sobie na jakas wpadke z tak slabo grajacym rywalem.Mysle, ze kilkanascie punktow przewagi bedzie spokojnie.

 

Brak Linku :minus: 30

Łącznie :minus: 130

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Copa Del Rey

Spotkanie:  Sevilla – Celta Vigo

Typ: over 10 azjan rzutów rożnych

Kurs: 1.85

Buk: Bet365

Godz. 20:30

Analiza:

Dziś słaby dzień na typowanie ale takie coś myślę że mocna za parę groszy zagrać, typ oparty na statystyce ale także po trochu styl gry obu ekip też odpowiada temu typowi. Sevilla jest formie a to w ich przypadku oznacza że jest jakość w ofensywie.  Oddają sporo strzałów na bramkę to już pierwszy z atutów. Teraz trochę o liczbach, przed własną publicznością w ostatnich spotkaniach suma rogów wygląda tak: 14, 15, 10, 14, 11, 11 – czyli linie spokojnie pokrywa, ogólnie cały sezon wysoka średnia. Najwięcej rogów było z tymi mocniejszymi rywalami.   Celta Vigo to zespół bazujący na ofensywnie ze świetnymi i szybkimi skrzydłami, oraz zawodnikami którzy nie boją się uderzyć z dystansu to oczywiście wszystko szansę na wywalczenie stałego fragmentu gry.  Do tego myślę że będzie to półfinał walki a więc pewnie sporo będzie rzutów wolnych. Jeśli chodzi o Celte to może oni na wyjazdach porywających statystyk swoich rogów nie mają ale za to sporo oddając rywalom czyli średnia tej jest wysoka. Jeśli chodzi o bezpośrednie spotkania tych ekip na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán  to w tym roku 10 rogów,  przed rokiem też 10, dwa sezony  temu 15, a wydaje mi się że obie ekipy są mocniejsze w ofensywie niż w tych poprzednich starciach. Wiadomo w takich typach czasami decyduje szczęście ale tak jak wspomniałem na początku za parę groszy dla emocji można pograć. 

http://obstawianie.com/topic/19052-copa-del-rey/page-8

 

:plus: 85

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacramento Kings - Chicago Bulls

 
Witam, miałem nie ruszać nic na noc ale obok tego spotkania nie mogę przejść obojętnie. Oczywiście najważniejsza informacja jest taka że dzisiaj na boisku nie zobaczymy dwóch liderów Sacramento czyli Marcusa Cousins oraz  Rajon Rondo co oznacza sporą stratę u gospodarzy. Sacramento świetnie gra w ataku a fatalnie broni i dzisiaj bez tych dwóch zawodników którzy są siłą napędową może być bardzo słabo zwłaszcza że dzisiaj nie przyjeżdżają jakieś ogórki tylko Chicago Bulls które jest naszpikowane gwiazdami takimi jak Gasol, Butler czy Rose. Taka paka a wciąż wyniki mało satysfakcjonujące jednak uważam że dzisiaj przy tych absencjach u gospodarzy tak doświadczeni zaowdnicy wezmą ciężar gry na siebie i według mnie dzisiaj Chicago powinno nie mieć problemów z wygraniem tego spotkania zwłaszcza że na wyjazdach potrafią zaskoczyć, ostatnio pokonali bardzo pewnie Cleveland czy też byli blisko wygranej z Utah. Jak dla mnie na noc to bardzo pewny bet i duże value. Można grać bezpiecznie, można grać czystą dwójkę, ale można też zagrać tak jak ja czyli że Chicago wygra co najmniej 5 punktami co na pewno jest ryzykownym typem ale z bardzo dużą szansą jak dla mnie. Polecam i powodzenia!
 
Typ: Chicago Bulls -4.5 punktów (2.80)
Bukmacher: Unibet
Godzina: 04:00

 

 
 
:plus: 180
Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: Dallas Mavericks - Miami Heat

Typ: Dallas - 4.0pkt ( Azjan )

Kurs: 2.04

Godz: 02.30

Bukmacher:PinnacleSports

Analiza:

 

Dziś w nocy do typowania wybieram spotkanie pomiędzy Dallas Maverick oraz Miami Heat, moim typem na tą rywalizację jest wygrana gospodarzy co najmniej pięcioma punktami ( 4 = zwrot ). Po pierwsze gracze Heat są w sytuacji back-to-back, wczoraj w nocy grali na parkiecie Houston i przegrali tam 115:102, dziś ponownie muszą zmierzyć się z inną bardzo silną drużyną zachodu - Dallas. Dla graczy złożonej z bardzo doświadczonych graczy jak Wade, Bosh, Deng taka intensywność spotkań i mały czas na regenerację musi odbić się na poziomie gry. Dodatkowo Dirk Nowitzki i spółką prezentują się bardzo dobrze w meczach domowych. Wygrali cztery z pośród ostatnich pięciu spotkań - ulegli jedynie trzeciej sile zachodu Oklahomie. Co ważne wszystkie te zwycięstwa zostały odniesione różnicą więcej niż pięciu punktów, widać więc że Dallas potrafi pokrywać handicapy. Gospodarze lubią grać ofensywną, szybką koszykówkę z dużą ilością rzutów - przeciwnie goście, którzy wolą grać spokojnie i wolno. Zazwyczaj Miami stara się sprowadzić mecz właśnie do takiego poziomu spokojnej rywalizacji, dziś będąc jednak b2b nie będą mieli aż tyle siły fizycznej. Maverick powinni łatwo narzucić swój styl, dużo akcji, dużo rzutów. Miami nie ma jak na to odpowiedzieć. Kurs bardzo fajny i ja go pobieram.

 


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: koszykówka NBA

Data, godzina: 04.02.2016 1-00

Spotkanie:  Philadelphia 76ers - Atlanta Hawks

typ: Hawks -7.5

kurs:  1,80

buk: Unibet

 

Analiza: 

W nocy zostanie rozegrana kolejna seria meczy w NBA. Nie ma dzis w nocy jakichś super meczy, za to sporo meczy gdzie są zdecydowani faworyci. Jednym z takich faworytów są z pewnością koszykarze z Atlanty, którzy udają się do Philadelphi na mecz z Szóstkami. Gospodarze choć ostatnio zaczęli coś wygrywać ( w ostatnich dziesięciu meczach wygrali trzykrotnie - z Magic, Suns i Trail Blazers) to i tak wciąż są najsłabszą ekipa w całej lidze z zaledwie siedmioma wygranymi w czterdziestu ośmiu meczach. I raczej wątpliwe by byli wstanie wyprzedzić inne "potęgi" czyli Lakers i Nets. Co innego Hawks, którzy sa mocnym kandydatem na trójkę na wschodzie, o którą będą bić się z Bulls, Celtics czy Heat. Czy zatem gdy na parkiecie spotkają się zespoły z dwóch różnych biegunów to jest szansa na wyrównane spotkanie?? Moim zdaniem trudno bedzie sie gospodarzom postawic Jastrzębiom. Co prawda w ostanim meczu u siebie dość niespodziewanie napędzili strachu samym Warriors, ale to chyba bardziej  dekoncentracja Curry'ego i spółki niż raczej przebłysk dobrej gry 76ers. Hawks ostatnio mieli ostatnio serię ciężkich spotkań - serię porażek z Clippers, Pacers i Heat przerwali dopiero w meczu z Dallas, z którymi wygrali wyraźnie aż piętnastoma punktami. Kluczem do sukcesu w tym  meczu była świetna skuteczność z gry na poziomie 52,5% ( z czego 40% za trzy i 62% za dwa) i przede wszystkim odcięcie od gry Nowitzki'ego. Jeśli Hawks zagrają na tym poziomie przeciwko Philadelphii to Jastrzębie zaliczą trzecie zwycięstwo z ligowym autsiderem. Dwa poprzednie mecze Hawks wygrali gładko i bardzo wyraźnie - 127-106 w Atlancie i 126-98 w Philadelphii. Uważam, że kolejna konfrontacja między tymi zespołami ponownie zakończy się pewną wygraną Hawks

 

 


 

:plus: 80

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL

Spotkanie: Montreal Canadiens - Buffalo Sabres

Typ: Montreal Canadiens zdobędzie gola we wszystkich trzech tercjach- TAK

Kurs: 3,52

Godz: 04.02.2016 1:00

Bukmacher: Marathonbet

Analiza: Montreal Canadiens to była zdecydowanie najlepsza ekipa początku sezonu. Ich start był niesamowity, chyba byli nawet bliscy pobicia jakiegoś rekordu dotyczącego ilości wygranych meczów pod rząd od samego początku sezonu. Sezon rozpoczęli od dziewięciu zwycięstw i nawet w żadnym meczu nie potrzebowali dogrywki. Potem przez jakiś czas nie było najgorzej, ale od grudnia to przegrywali prawie wszystko. Efekt tego jest taki, że nie tylko wypadli z pierwszej ósemki wschodu, ale też ich straty są coraz większe i jest to ostatni moment na to, żeby ratować ten sezon. Buffalo Sabres choć są lepsi niż sezon temu, to w dalszym ciągu są jedną z gorszych ekip w lidze. Jeśli Montreal Canadiens nawet ten mecz zawalą, to już chyba nie będzie dla nich nadziei na nic. Skład Montreal Canadiens jest dużo lepszy niż to czym dysponuje Buffalo Sabres, w końcu muszą zacząć wygrywać. Oba zespoły grały ze sobą na początku sezonu i Montreal wygrał bardzo wysoko tamten mecz zdobywając aż 7 bramek. W każdej tercji coś zdobyli, na pewne zwycięstwo i bramkę w każdej tercji Montrealu mam nadzieje i w tym meczu.

 


 

:minus: 200

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mali - Wybrzeże Kości Słoniowej godz. 15:00
typ:2
kurs:2,55
Buk: Unibet

Dziś w drugim półfinałowym spotkaniu Mistrzostw Narodów  Afryki zagrają Mali z WKS . Zapowiada się bardzo wyrównane spotkanie,ja jednak stawiam na piłkarzy z Wybrzeża Kości Słoniowej ,którzy będą chcieli udowodnić ,że mają najlepszych graczy w Afryce. Po ubiegło rocznym zwycięstwie w pucharze Afryki reprezentacji WKS opierającego się na najlepszych graczach tego kraju,również gracze którzy występują na kontynencie będą chcieli udowodnić ,ze są najlepsi.
WKS zaczął od porażki z gospodarzami - Rwandą 1-0 ,jednak następne mecze to już same zwycięstwa 1-0 z Maroko oraz 4-1 z Gabonem, w ćwierćfinale długo męczyli się z Kamerunem by ostatecznie wygrać w dogrywce 3-0 .
Mali na tym turnieju jeszcze nie przegrało ,dwa razy zremisowało i dwa razy wygrali pokonując w ostatnim meczu Tunezję 2-1.
Ogólnie we wszystkich meczach obu reprezentacji WKS nigdy nie przegrał z Mali ,wygrywając pięć spotkań i remisując ostatni pojedynek.
Myślę,że dziś ponownie cieszyć będą się ze zwycięstwa piłkarze z Wybrzeża i udowodnią swoją wyższość na czarnym lądzie.

 

http://obstawianie.com/topic/33159-mistrzostwa-afryki/?do=findComment&comment=933839

 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis (ATP Sofia Singiel mężczyzn)
Mecz: Roberto Bautista- Filip Krajinovic

Typ: Bautista-Agut, Roberto To Win + Total Games Over 19.5

Kurs: 2.56

Bukmacher: Marathonbet

Data: 04.02.2016  godz: 14:30

 

Analiza:

 

Mecz 1/8 finału mężczyzn w stolicy Bułgarii, Sofii. Do spotkania dojdzie pomiędzy 18 w rankingu Roberto Bautistą a 101 Krajinovicem. Bez wahań stawiam tutaj na zwycięstwo dużo wyżej notowanego Bautiste,lecz upatruję tutaj over 19.5 gemów w tym meczu , gdyż linia nie za wysoka, a Krajinovic już raz grał z Hiszpanem i był bój 3 setowy. Było to dosyć dawno temu bo w 2013 roku wówczas mecz zakończył się wynikiem 6-4, 6-7, 0-6 . W pierwszym spotkaniu tutaj Krajinovic ograł Ilhana 2-1 , także po ciężkim 3 setowym meczu. Dzisiaj kursy według mnie trochę przesadzone , fakt faktem ,że przepaść rankingowa pomiędzy tymi zawodnikami jest spora , Hiszpan bardzo wysoko w tym rankingu , wiadomo potrafi grać na tej nawierzchni ,ale kurs 1.10 na jego zwycięstwo to dla mnie za mało ,a na 2-0 nie zamierzam grać , gdyż Krajinovic to bojownik , który na pewno ugra te 8 gemów, nie jest to dużo. Jest to zdarzenie podwójne ,ale ,że tak ładny kurs na ten typ postanowiłem go oznaczyć dzisiaj jako typ dnia . Mecz rozpocznie się o godzinie 14.30 , więc zachęcam wszystkich do obejrzenia tego meczu , jeśli nie mają nic innego do roboty.

 

http://obstawianie.com/topic/33214-atp-montpellier-sofia-quito/

 

ZWROT

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: E Sports League of Legends EU 

Spotkanie: Elements - Team Vitality

Typ: 2

Kurs: 1.44

Godz: Planowo 18:00 będą opóźnienia pewnie

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Dwa nowe zespoły ale gracze w miare doświadczeni, według mnie wygra Team Vitality. Według mnie główną słabością Elements jest ich Midalner Jeremy " eika " Valdenaire, gra po prostu słabo i ździwiony jestem że jeszcze nie został wymieniony na tej pozycji, głównymi atutami natomiast jest ich Top laner Steve który w zeszłym sezonie grał słabo ale teraz widać nabrał doświadczenia i gra dobrze, oraz mrralez który ma już za sobą kilka sezonów i w każdym z nich grał w innym zespole. Elements ma bilans 3-3 ale dwa ostatnie spotkania przegrali. Zespół Vitality składa się z gwiazd Nuckeduck, Shook, Cabochard, Kasing i Hjarnan... Grają swietnie jako pojedyncze jednostki ale pojedynki drużynowe też wyglądają świetnie  Wygrali z Origen którzy są pretendentami do wygrania tego sezonu i przegrali z H2k Którzy są naprawde świetnie dopasowanym zespołem. Wyczuwam tutaj całkowitą dominacje Team Vitality

 


 

:plus: 44

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, Szwecja Hockeyligan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Linkopings HC- MODO Hockey
Typ:1
Kurs: 1,45
Bukmacher: Expekt
Analiza:

 

Na dzisiaj wybrałem mecz w Szwecji w tamtejszej lidze pomiędzy Linkopings HC a MODO Hockey.

Faworytem tego spotkania jest zespół gospodarzy który w tabeli ligi zajmuje 4 pozycje z 71 pkt  i bilansem bramek 122-93

Zespół gości natomiast jest w dolnej części tabeli na 13 miejscu i znajduje się w strefie spadkowej z 34 pkt na koncie i bilansem bramek 94-133 .

Na ostatnie 5 meczu gospodarze wygrali 4 mecze  a zespół gości 1 .

Najlepszym strzelcem zespołu gospodarzy jest Roe G. który ma 11 bramek i 24 asyst.

W zespole gości najlepszy jest Olofsson V. który ma 10 goli i 10 asyst.

 

 

 

Liczę dziś na zwycięstwo gospodarzy.

 

http://obstawianie.com/topic/32088-szwecja-shl-sezon-20152016/

 

NIEZALICZONE :bz:

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - Euroleague - Top 16
Spotkanie: Brose Baskets - Barcelona 
Typ:1
Kurs: 2,70

Godzina: 20:00
Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Zdecydowanym faworytem bukmacherów dzisiejszego pojedynku jest zespół z Katalonii mimo to grają na bardzo gorącym terenie gdzie gospodarze prezentują się bardzo dobrze zarówno w defensywie jak i ofensywie. Drużyny uplasowały się bardzo blisko siebie w tabeli na 5 miejscu Brose a na 6 Barcelona. Oglądałem kilka meczy z udziałem Brose Baskets w poprzednich kolejkach z wyżej notowanymi rywalami , mimo porażek nie raz pokazali że z lepszymi można grać jak równy z równym dla przykładu posłużę się pojedynkiem z Realem gdzie gościli do połowy pachniało sensacją 35:40 i nic nie wskazywało na to że się to zmieni jednak dzięki wyśmienitej grze Rodrigueza który rzucił 22pkt. ostatecznie Królewscy wygrali 82:79 ale ten mecz pokazał mi że Brose Baskets to drużyna kompletna która potrafi nawiązać walką z każdym zespołem w Eurolidze , kolejnym przystankiem potwierdzającym moją tezę była Grecja gdzie miejscowy Olympiakos uległ ekipie Brose 72:77. Jeśli chodzi o Barcelonę jest to drużyna która poszukuje jeszcze swojej optymalnej formy ale są jak na najlepszej drodze by ją odnalezc mimo ostatnio słabszych meczy i skromnym zwycięstwie z 14 ekipą Ligi ACB Obradoiro 62:69. Mój typ uważam za poprawny gdyż drużyna Brose Baskets nie raz udowodniła że nie jest zespołem do bicia i dostarczycielem łatwych punktów,a drużyną kompletną i grającą na bardzo wysokim poziomie dlatego liczę na zwycięstwo gospodarzy na własnym parkiecie.

 

http://obstawianie.com/topic/32408-euroliga-20152016/?do=findComment&comment=916016

 

:plus: 170

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis,ATP Quito
Spotkanie: Albert Ramos-Raajev Ram
Typ: Ram +4,5 gemów
Kurs: 1,91
Godz: 19:30
Bukmacher: Betsson
Analiza:

 

 

Kolejny mecz w Ekwadorze i kolejny mecz gdzie buki mocno przesadziły z kursami. W roli murowanego faworyta Albert Ramos, a przecież po drugiej stronie siatki stanie bardzo niebezpieczny Raajev Ram, o którym pisałem już w poprzedniej analizie gdzie w 1 rundzie mierzył się z Horacio Zeballosem i wygrał w 6-4,7-6.Dziś nie bede sie zajmował Ram'em, bo o nim już pisałem wczesniej, teraz trzeba opisac postać Ramosa. Nie wiem dlaczego jest zdecydowany faworytem tego starcia, skoro jego gra pozostawia wiele do życzenia. Nie radzi sobie z zawodnikami którzy grają mocno i agresywnie, takim zawodnikiem był Lajovic w 1 rundzie gdzie przegrał po walce 4-6,6-7, takim zawodnikiem jest także Amerykanin. Hiszpan zawsze ma problemy z tenisistami dobrze serwującymi, a Ram niewątpliwie do nich należy. Kursy od wczoraj już mocno poleciały, moim zdaniem Ram łatwo tego meczu nie odda. Amerykanin jest w stanie wygrać to spotkanie , a na pewno jeśli ulegnie to na styku, dlatego znkomitą opcją wydaje mi się handicap który daje możliwosc Ramowi przegrać nawet 4 gemami. Ramos zapewne będzie starał się jak najdłuzej utrzymac piłke w grze bo to daje mu większą szanse na wygranie punktu, natomiast Ram będzie atakował, a jak będzie trafiał to Albert nie będzie miał większych szans na wygraną w tym pojedynku.

http://obstawianie.com/topic/33214-atp-montpellier-sofia-quito/?do=findComment&comment=936653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Copa Del Rey


Spotkanie:  Sevilla – Celta Vigo


Typ: 1


Kurs: 1.62


Buk: Unibet


Godz. 20:30


Analiza:


 


Rozstrzygające mecze w Copa Del Rey. W spotkaniu 1/2 Sevilla jest faworytem, ale podejmuje dzisiaj nieobliczalną Celtę Vigo, która pokonała Atletico w poprzedniej rundzie. Stawiam dziś na Sevillę, bo jest to zespół, który lubi grać mecze o stawkę i jest bardzo doświadczony jeśli chodzi o zdobywanie pucharów, choć mam tu na myśli Puchar Uefa i LE, to w tym sezonie ma dużą szansę minimalnie na finał Pucharu Króla i z pewnością motywacja by to osiągnąć jest wielka. Tym bardziej, że forma jest wysoka. Sevilla w ostatnim czasie raz po raz wygrywa u siebie, w pucharze bez problemów ograła Mirandes, a w lidze z mocnym Atletico, grając w osłabieniu i na wyjeździe potrafili zremisować!.


 


Przede wszystkim rywal - Celta Vigo w lidze spisuje się marnie i faworyt dzisiejszego meczu jest jeden! - Sevilla, ale ten dwumecz nie będzie należał do łatwych, dlatego każdy wie, że aby awansować NALEŻY dziś wygrać, bo inaczej finał wyparuje z marzeń. Ostatni mecz pomiędzy ekipami wygrała Celta, dlatego dziś wszyscy zmotywowani u gospodarzy by zmazać tamtą plamę. Bez braków kadrowych u gospodarzy, a goście wciąż bez swojej gwiazdy, która leczy kontuzję.


 


http://obstawianie.com/topic/19052-copa-del-rey/page-8?do=findComment&comment=936772


 


:plus: 62


Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka,EuroCup kobiety
Godzina: 20:30
Spotkanie: Venezia - Besiktas (kobiety)
Typ:Venezia 
Kurs: 1.8
Bukmacher: Betclic

Analiza:


Rewanżowe spotkanie EuroCup kobiet pomiędzy włoską Venezią i tureckim Besiktas-em. Pierwsze spotkanie zakończyło się wygraną Turczynek 75:67. Spotkanie było dość wyrównane, a o zwycięstwie zadecydowała lepsza postawa gospodyń w 3 i 4 kwarcie. Ja dzisiaj postawie na drużynę włoska, która zdecydowanie lepiej radzi sobie na własnym parkiecie niż w spotkaniach wyjazdowych, we wszystkich spotkaniach EuroCup w tym sezonie koszykarki Venezii wychodziły zwycięsko. A jeśli brać pod uwagę występy Besiktasu w spotkaniach wyjazdowych to można nimi również podeprzeć mój typ. Besiktas we wszystkich spotkaniach Eurocup tego sezonu tylko raz umiał pokonać gospodarzy, a ogólnie w całym sezonie koszykarki Besiktasu tylko 3 razy na 15 spotkań wygrywały na wyjeździe (wliczając występy ligowe). Notują również serię 7 porażek z rzędu na wyjeździe.

 

http://obstawianie.com/topic/26837-eurocup/page-2

 

:plus: 80

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP Montpelier
Spotkanie: Roger-Vasselin vs Milmman
Typ: Roger-Vasselin -1,5 gema
Kurs: 2.02
Bukmacher: Unibet
Godzina: 21:00
Analiza:

Francuzi zawodzą w tym turnieju na całej linii.Po kolei z turnieju odpadali Monfils, Mahut, Benneteu, De Scheeper i teraz losu trójkolorowych bronią tylko Gasquet i właśnie Roger-Vasselin który w pierwszy meczu po dobrym meczu pokonał 2-0 fawoyzowanego Gaela Monfilsa i jak dla mnie dziś w potyczce z Australijczykiem to on jest faworytem.Wcześniej w hali na Montpelier pokonał Arnaboldiego 2-0 i Sijslinga 2-1 więc halę po 3 meczach zna już dobrze.Warto też wspomnieć że gra w hali to idealne okoliczności dla Vasselina który potrafi tam grać i potrafi bardzo dobrze trzymać swój serwis.Na Australian Open odpadł w kwalifikacjach przegrywając ze swoim rodakiem Herbertem więc na pewno nie był zadowolony ze swojego występu ale teraz na swoim terenie we Francji wraca na właściwe tory.Jego rywalem będzie dziś Millman który w pierwszej rundzie łatwo odprawił Juliena Benneteu jednak nie jest to żaden sukces bo Francuz w ostatnim czasie jest cieniem samego siebie i przegrywa mecz za meczem mimo że wcześniej był uważany na prawdę za solidnego tenisistę.Wcześniej fajny występ na własnej ziemi w AO.Ambitna postawa Millmana przysporzyła mu wielu fanów ale w meczu ze swoim rodakiem Tomicem nie miał zbyt wiele do powiedzenia i przegrał w 3 setach.Wcześniej odpadł szybko w Chennai odpadając z Bautistą.W hali Australijczyk na pewno nie czuje się jak ryba w wodzie i średnio lubi tam grać.Jak dla mnie Roger-Vasselin będzie trzymał francuski poziom i wyeliminuje Australijczyka z turnieju w Montpelier.Daje lekki ujemny handicap w drogę Vasselina który przy wygranej Francuza raczej łatwy do pokrycia.Powodzenia!

http://obstawianie.com/topic/33214-atp-montpellier-sofia-quito/?p=936784

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis,ATP Quito

Spotkanie: Olivo - Verdasco

Typ: over 2.5s

Kurs: 2.62

Godz: 22:20

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Na szybko, bo mecz za chwile.. Mieliśmy dzisiaj kilka ciekawych spotkań, ale dopiero teraz udało mi się znaleźć czas. Wydaje mi się, że ten typ ma szanse, ponieważ Olivo bardzo ciekawa forma na tym turnieju, ładnie sobie pogrywa, miałem czutkę na over 2.5s u Tomica, ale byłem pewny, że mecz jest dzisiaj w późniejszych godzinach... Wracając do mojego betu to tak jak powiedziałem Olivo bardzo ładnie sobie radzi póki co, w ATP mało go widzimy, a końcówka 2015r nie była jego solidną końcówką, zaskoczył w AO i tutaj też powinien powalczyć z Verdasco. Byczek Fernando zaskoczył na AO wygrywając z Nadalem, ale potem w meczu z Selą zagrał mocno wypalony. Po AO nigdzie nie pograł, wiadomo Hiszpan i cegła powinna być dla niego dobra, ale mam nadzieje, że dzisiaj odda jednego seta, tak żeby zapoznać się z kortem, może dłuzej będzie wchodził w mecz, a Olivo powinien to wykorzystać. Powodzenia!

 


 

:plus: 162

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dyscyplina: Tenis,ATP Quito
Spotkanie: Albert Ramos-Raajev Ram
Typ: Ram +4,5 gemów
Kurs: 1,91
Godz: 19:30
Bukmacher: Betsson
Analiza:

 

 

Kolejny mecz w Ekwadorze i kolejny mecz gdzie buki mocno przesadziły z kursami. W roli murowanego faworyta Albert Ramos, a przecież po drugiej stronie siatki stanie bardzo niebezpieczny Raajev Ram, o którym pisałem już w poprzedniej analizie gdzie w 1 rundzie mierzył się z Horacio Zeballosem i wygrał w 6-4,7-6.Dziś nie bede sie zajmował Ram'em, bo o nim już pisałem wczesniej, teraz trzeba opisac postać Ramosa. Nie wiem dlaczego jest zdecydowany faworytem tego starcia, skoro jego gra pozostawia wiele do życzenia. Nie radzi sobie z zawodnikami którzy grają mocno i agresywnie, takim zawodnikiem był Lajovic w 1 rundzie gdzie przegrał po walce 4-6,6-7, takim zawodnikiem jest także Amerykanin. Hiszpan zawsze ma problemy z tenisistami dobrze serwującymi, a Ram niewątpliwie do nich należy. Kursy od wczoraj już mocno poleciały, moim zdaniem Ram łatwo tego meczu nie odda. Amerykanin jest w stanie wygrać to spotkanie , a na pewno jeśli ulegnie to na styku, dlatego znkomitą opcją wydaje mi się handicap który daje możliwosc Ramowi przegrać nawet 4 gemami. Ramos zapewne będzie starał się jak najdłuzej utrzymac piłke w grze bo to daje mu większą szanse na wygranie punktu, natomiast Ram będzie atakował, a jak będzie trafiał to Albert nie będzie miał większych szans na wygraną w tym pojedynku.

 

http://obstawianie.com/topic/33214-atp-montpellier-sofia-quito/?do=findComment&comment=936653

 

 

:plus: 91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...