Skocz do zawartości

[Zamknięty] Typy na dzień 25.01.2016


Monf

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU


Wzór podawania typów

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)

Spotkanie:

Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)

Kurs:

Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Spotkanie Levante-Las palmas
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk Sportingbet
Godz: 20:30
Analiza: Levante , które na chwilę obecną z dorobkiem zaledwie 14 punktów na swoim koncie zajmuję ostatnią pozycję w Primera Divison, w tej kolejce podejmowało będzie drużynę Las Palmas , beniaminka który zdobył tych punktów o 4 więcej i jest na miejscu 18 (również strefa spadkowa) gospodarze , jak i goscie muszą tutaj zagrać otwarcie, do przodu ponieważ żadna z nich nie ma nic do stracenia , jest to bowiem spotkanie 0 6 punktów w którym remis żadnej z ekip nic nie daje jeżeli obie marzą jeszcze o utrzymaniu w lidze w obecnym sezonie, według mnie faworytem do wygranej będzie druzyna gospodarzy , która może na swoim stadionie nie gra rewelacyjnie ,ale biorąc tutaj pod uwagę formę zespołu przyjezdnych , którzy w 9 spotkaniach wyjazdowych zanotowali tylko 3 remisy aż 6 porażek nie liczę że goscie na wyjeździe zdołają ugrać komplet punktów , tak więc reasumując stawiam na over w tym meczu oraz na to iż ekipa gospodarzy nie przegra.

 

http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/page-32?do=findComment&comment=934232

 

:minus: 100

Edytowane przez wojtek10611
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis,ATPAustralian Open
Spotkanie:  

Raonic M. - Wawrinka S.

Typ:  2 
Kurs:  1.54
Godz:  04:00
Bukmacher:  unibet
Analiza:

 

Jedziem z koksem póki kursy nie spadną bo aż żal nie grać jak taka promocja. Stan gra to co umie najlepiej i to co grał  2 lata temu co dało mu pierwszego w życiu Szlema. AO leży mu ewidentnie i nie zanosi się na to by na tej rundzie poprzestał, ba jestem zdania, że po tym co Nole zrobił z Simonem to Wawrinka jest jednym z większych kandydatów do wygrania Szlema po raz drugi. Ale co do meczu z Raonic`em. Obaj znają się bardzo dobrze. Od kiedy Kanadyjczyk wszedł już na stałe do topki ATP grali ze sobą dość często. Ciężko się jednak nie zgodzić, że gra ze Szwajcarem średnio mu leży. Na 5 meczy rozegranych między nimi wygrał tylko jednego a pozostałe cztery od 2012 roku przegrał ugrywając tylko jednego seta. Nie ma co dyskutować, że spotkanie będzie zacięte i na trzech setach może się nie skończyć ale mimo, iż Rao nie przegrał jeszcze w tym roku poważniejszego meczu nie licząc turnieju pokazowego gdzie uległ Nadalowi to kiedyś okres słabszej gry musi nastąpić. Stan jest w praktycznie każdym aspekcie lepszy od Rao i jedyne czym może postraszyć Szwajcara to serwis. O to na pewno nie ma co się bać i na pewno Stan łatwo o przełamanie miał nie będzie jednak gra on tu jak natchniony. Statystyki na AO tylko to potwierdzają. Dotychczas zagrane 56 meczy i aż 50 z nich to wygrane. Ostatnie lata w Australii to znakomity okres Szwajcara gdzie wygrywał tutaj Szlema i dochodził do półfinału ciężko mi sobie wyobrazić by w tym roku było inaczej i według mnie minimum jakie osiągnie tu Stan to półfinał. Kurs bardzo dobry a myślę, że spadnie jeszcze w okolice 1.40 więc pobieramy póki ciepłe. 

 
 
:minus: 100
Edytowane przez wojtek10611
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: Toronto Raptors - LA Clippers

Typ: over 205,5pkt

Kurs: 1.98

Godz: 00.00

Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

 

Dziś w nocy typuje over punktowy w spotkaniu Toronto Raptors z LA Clippers, dokładniej sumę punktów powyżej 205,5. Obie ekipy lubią szybką ofensywną grę - ich rozgrywający C.Paul i K.Lowry potrafią nakręcać tempo i narzucić swojej drużynie grę uptempo. Po obu stronach są również gracze grożący rzutem za 3 - Lowry, Patterson czy Pierce, Crawford czy będący ostatnio w świetnej dyspozycji rzutowej Redick. Intensywność tego spotkania w moim przekonaniu będzie bardzo duża, patrząc na ostatnią bardzo dobrą formę obu drużyn. Mają one zaufanie do swojej koszykówki nie będą szukały oparcia w defensywnie lecz w skuteczności ataku. W ostatnich pięciu spotkaniach wyjazdowych Clippers czterokrotnie przekraczali linię 100punktów, natomiast Toronto u siebie dokonało tego w każdym z ostatnich pięciu spotkań. Dodatkowo spotkanie powinno być również wyrównane co może skutkować w końcówce dodatkowymi rzutami wolnymi ( nie tylko dla Jordana ). Możemy spotkać się z taktyką hack-a ale to też może pozwolić na kilka dodatkowych punktów z linii + stojący czas, który pozwoli na kolejne akcja ofensywne. Zapowiada się ofensywny, szybki mecz i ja stawiam over.

 


 

:plus: 98

Edytowane przez wojtek10611
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: koszykówka NBA

Data, godzina: 25.01.2016 1-30

Spotkanie:  Philadelphia 76ers - Boston Celtics

typ: Boston -7,5

kurs:  1,90

buk: Bet365

 

Analiza:

Dzis na tapetę bierzemy NBA. W nocy z niedzieli na poniedziałem ledwie trzy mecze. Najciekawsze spotkanie to na pewno mecz Toronto z LA Clippers, ale tu trudno mi wskazać jednoznacznie faworyta. W pozostałych meczach Brooklyn podejmie Thunders i 76ers podejmą Celtics. W tych spotkaniach łatwiej wskazać faworyta, bo są to zespoły gości. I tu przychylam się w kierunku ekipy z Bostonu, którzy po ostatnich dobrych sezonach, w których kwalifikowali się do play-off w tym również grają na dobrym poziomie. Puki co Celtowie graja na dobrym procencie co daje im  miejsce w ósemce, ale tak naprawdę mają szanse nawet na miejsce w czwórce, bo w tym sezonie stawka na wschodzie zdecydowanie się wyrównała. Do trzecich Bulls tracą raptem 2,5 zwycięstwa, ale też muszą się oglądać za siebie, bo dziewiąte Wizards tracą już do nich też ledwie 3 zwycięstwa. Dzis raczej powinni spokojnie dopisać do swojego bilansu zwycięstwo, bo udają się do najsłabszej ekipy w całej lidze, czyli do Philadelphii. Nie wierze że 76ers postawią się ekipie z Bostonu, bo nie wiem nawet czy ostatnie ich mecze można nazwać zwyżką formy, bo ci wygrali dwa z trzech ostatnich meczy. Nie zmienia to jednak obrazu z całego sezonu gdzie wygrali zaledwie sześć z czterdziestu czterech meczy. To najgorszy wynik w lidze a do przedosttnich Lakers tracą trzy zwycięstwa. Boston na ich tle prezentuje się wręcz znakomicie. Dwadziescia trzy zwycięstwa przy dwudziestu jeden porażkach to dobra pozycja wyjsciowa przed dalsza częścią sezonu. A w Bostonie jest na kogo liczyć. Świetnym ruchem okazało się ściągnięcie z Phoenix lsaiaha Thomasa, który w tym sezonie stał się prawdziwym liderem zespołu. Juz w poprzednim sezonie, gdzy przenosił sie ze Słońc w Bostonie prezentował się lepiej niż we Phoenix (w Suns notował 15,2 a w Celtics 19 pkt na mecz). Ten sezon jest zdecydowanie najlepszy w jego karierze ze srednią blisko 22 pkt  i siedmiu asyst na mecz. Do tego ma wokól siebie ciekawych graczy, z którymi ma szansę osiągnąć sukces - Olynyk, Sullinger no i przede wszystkim Bradley i Crowder to ciekawi i wciąż młodzi gracze, od których można jeszcze więcej wymagać w kilku najbliższych sezonów. Ciekawym posunięciem jest też zakontraktowanie doświadczonego  Amira Johnsona z Toronto, który jest silną opcją rezerwową. Dla obu zespołów to trzecie spotkanie w tym sezonie i oczywiście oba padły łupem Bostonu. Moim zdaniem nie inaczej będzie dzisiaj i Celtisc zaliczą trzecią wygraną. Stawiam na Boston

 


 

:plus: 90

Edytowane przez wojtek10611
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Godzina: 00:05
Spotkanie: Carolina - Calgary
Typ: 2 ml + U5.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

 

Spotkanie Carolina Hurricanes z Calgary Flames. Ciezki mecz do wytypowania, dlatego ze spotykaja sie dwie druzyny jak to mowiac in ameryca "not on fire". Brak formy, do tego dosc slabe te druzyny, ale tez nieobliczalne bo Hurricanes powinni wg mnie przegrywac duzo wiecej meczow z tym skladem co maja. Ostatnio typowalem ich przegrana z Rangersami i to sie udalo. Eddie Lack w bramce w 3 ostatnich meczach puszczał 4,0,5 bramek. Ogolnie 2.89 na mecz wiec slabizna, choc czasem zdarzy mu sie wybronic mecz. Jednak to tylko wyjatek od reguly. Hurricanes sa jedna z najczescie jnotujacych undery ekipą ligi a to przede wszystkim dlatego ze sa slabi w ofensywie. Flames z kolei poprzedni sezon mieli swietny, dostali sie do play-off, a dzis? A dzis druzyna zmieszana, nieregularna , 5 pkt mniej nawet niz Hurricanes, forma jednak podobna. 5 zwyciestw w ostatnich 10 meczach. Ramo lepszy bramkarz i chyba tylko tutaj upatruje plusa w ich kierunku. Spotkania bezposrednie to wiekszosc undery i Flames 4 z 5 wygrali.

 

http://obstawianie.com/topic/32197-nhl-20152016/?do=findComment&comment=934431

 

:minus: 200

Edytowane przez wojtek10611
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis,WTA Australian Open

Spotkanie: Konta J. - Makarova E.

Typ: 1 set Makarova E.

Kurs: 1,68

Godz: 07:30

Bukmacher:  Unibet

Analiza:

 

Już za niespełna 20 minut kolejne spotkanie ćwierćfinałowe pań w Australian Open. Rosjanka Makarova zmierzy się z Brytyjką Konta. Obie zawodniczki dzieli aż 20 miejsc w rankingu WTA. Obie panie idą jak burza w turnieju są bez starty seta i z szansami na niezły wyniki w wielkim szlemie. Kursy mocno poszły w górę na Makarova, być może jest to podyktowane tym, że dużo ludzi gra w tym spotkaniu na Konte. Myślę, że w tym spotkaniu zadecyduje doświadczenie, którego więcej posiada Rosjanka. Jak dla mnie gra ona zdecydowanie lepszy tenis, dużo bardziej agresywniejszy, potrafi zaryzykować i zakończyć wymianę winnerem. Obie zawodniczki spotkały się dotychczas jednokrotnie w swojej karierze było to rok temu na kortach trawiastych i tam góra dość niespodziewanie była Konta wygrywając mecz w dwóch setach. Moim zdaniem dziś Makarova wejdzie dobrze w to spotkanie i wygra pierwszą partię tego spotkania, dlatego też stawiam taki typ.

 


Dyscyplina: Tenis,WTA Australian Open

Spotkanie: Konta J. - Makarova E.

Typ: 1 set Makarova E.

Kurs: 1,68

Godz: 07:30

Bukmacher:  Unibet

Analiza:

 

Już za niespełna 20 minut kolejne spotkanie ćwierćfinałowe pań w Australian Open. Rosjanka Makarova zmierzy się z Brytyjką Konta. Obie zawodniczki dzieli aż 20 miejsc w rankingu WTA. Obie panie idą jak burza w turnieju są bez starty seta i z szansami na niezły wyniki w wielkim szlemie. Kursy mocno poszły w górę na Makarova, być może jest to podyktowane tym, że dużo ludzi gra w tym spotkaniu na Konte. Myślę, że w tym spotkaniu zadecyduje doświadczenie, którego więcej posiada Rosjanka. Jak dla mnie gra ona zdecydowanie lepszy tenis, dużo bardziej agresywniejszy, potrafi zaryzykować i zakończyć wymianę winnerem. Obie zawodniczki spotkały się dotychczas jednokrotnie w swojej karierze było to rok temu na kortach trawiastych i tam góra dość niespodziewanie była Konta wygrywając mecz w dwóch setach. Moim zdaniem dziś Makarova wejdzie dobrze w to spotkanie i wygra pierwszą partię tego spotkania, dlatego też stawiam taki typ.

 


 

:plus: 68

Edytowane przez wojtek10611
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL

Spotkanie: Novokuznetsk – Podolsk

Typ: over 5.5

Kurs: 2.30

Buk: Bet365

Godz. 13:00

Analiza:

Meczem o przysłowiową „pietruszkę” rozpoczniemy poniedziałkowej zmagania na lodowiskach rosyjskiej KHL – naprzeciw siebie staną zespoły  Novokuznetsk      i Podolsk.

Gospodarzy już nic nie uratuje przed zajęciem ostatniego miejsca w Konferencji, nie jest to jakieś ogromne zaskoczenie od kilku sezonów jest to ekipa bazując na młodych niedoświadczonych graczach co w takiej lidze musi się tak kończyć.  Brak tego doświadczenia na bramce gdzie trener ma do wyboru 20-latka lub rok starszego kolegę do tego tak naprawdę debiutujących w KHL nie może dobrze odbijać się na grze w defensywie , tym bardziej że gracze defensywni to też młodzież. Bilans już 169 bramek straconych wobec tego nie jest zaskoczeniem oczywiście najgorszy wynik w lidze.  To co może się jednak podobać to walka   naprawdę czasami bardzo fajna gra w ataku bo 110 bramek zdobytych to dobry rezultat jest kilka gorszych ekipa w tym aspekcie.  To już jest gra na luzie w ich wykonaniu która albo kończy się tym że dostają ostro w plecy, jednak potrafiąc przy tym postrzelać sami kilka bramek.

Podolsk na Zachodzie walczy o to by uniknąć ostatniego miejsca. Tutaj tego doświadczenie jest znacznie więcej ale nie daje to oczekiwanych wyników jak wspomniałem.  Na zachodzie mają najgorszy wynik w bramkach straconych 148 to nie wystawia oczywiście im dobrego świadectwa jeśli chodzi o tą formację w sumie w ataku też jest słabo ale akurat na tle takiego rywala ma to mniejsze znaczenie.  Ostatnio przerwana fatalna seria i dwa zwycięstwa z bardzo dobrą grą w ataku. Podolska kojarzę też od paru sezonów z najagresywniejszą ekipą w lidze która lubi czasami nie wytrzymać na tafli i sypią się kary i ostra gra. Dziś może tego nie zabraknąć to ta młodzież jak wyjdzie na prowadzenie to mogą im puścić nerwy a wiadomo kary to zawsze większa szansa na bramki.  Spotkanie  tak naprawdę o nic, pomiędzy dwiema najgorszymi ekipami w defensywie tak więc bramki wydają się być tu najrozsądniejsze. 

http://obstawianie.com/topic/32034-rosja-khl-20152016/

 

:minus: 100

Edytowane przez wojtek10611
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olympiakos - Panathinaikos

 
Na dzisiaj wybrałem spotkanie z koszykówki a mianowicie hit w Greckiej Basket League gdzie zmierzy się lider z wiceliderem czyli Panathinaikos kontra Olympiakos. Według mnie buki za bardzo faworyzują drużyne gospodarzy która jest w bardzo słabej formie o czym może świadczyć ostatni porażka w Eurolidze z Żalgirisem Kowno (55-75!) Co ciekawe Panathinaikos na tym trudnym terenie w Litwie pokonał rywali 75-72 więc o czymś to znaczy. Ostatnio Panathinaikos dzielnie walczył z Lokomotivem Kubań jednak przegrali 9 punktami a tak o punkty jest bardzo trudno. W pierwszym spotkanu między tymi drużynami w lidze w Atenach Panathinaikos wygrał 73-69 po bardzo wyrównanym spotkaniu. Dzisiaj według mnie również mecz będzie bardzo zacięty i decydować będą ostatnie minuty o tym która drużyna wyjdzie dzisiaj zwycięska, ale nie nastawiał bym się tak na gospodarzy którzy nie są w formie i dzisiaj mogę się bardzo męczyć i Panathinaikos może wygrać to spotkanie. Ja gram nieco bezpieczniej na ten mecz że goście mogą przegrać nawet 5 punktami a typ i tak będzie na plus. Jak dla mnie najlepsza opcja na ten mecz, oczywiście dla bardziej odważnych polecam grać na czysty win Panathinaikosu który jak dla mnie dzisiaj może okazać się lepszym zespołem! 
 
Typ: Panathinaikos +5.5 punktów (1.90)
Bukmacher: Betsson
Godzina: 18:00

 

 
 
:minus: 100
Edytowane przez wojtek10611
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Włochy, Lega Pro Grupa C, godz. 20:00

Spotkanie: Matera - Andria 

Typ: Matera (-1 HE)

Kurs: 3,55

Buk: Unibet

 

 

 

 

Analiza: 

 

Dzisiaj znalazłem typ aż z 3 ligi Włoskiej. Matera podejmie u siebie zespół Andria. Faworytem są tutaj gospodarze i tak też stawiam. Oba zespoły dzielą 4 punkty w ligowej tabeli. Matria jest na miejscu 6 z 28 punktami na koncie, a ich rywal uzbierał 24 punkty i zajmuje 8 lokatę. W ostatnich tygodniach, a nawet miesiącach imponują formą gospodarze dzisiejszego meczu. Matria wygrała 5 ostatnich meczy z rzędu, a nie przegrała aż od 10 spotkań. Wygrali 7 z 10 meczy. Przed własną publicznością spisują się dość przeciętnie. Często remisują bo aż 4 z 8 meczy kończyły się podziałem punktów. Przegrali tylko jeden mecz, a potrafili pokonać rywali 3 razy. Ich rywal ostatnie miesiące ma przeciętne. Zespół przyjezdnych wygrał zaledwie 2 spotkania z 12. Zremisowali aż 6 spotkań i ponieśli 4 porażki. W meczach wyjazdowych spisują się dość słabo. Bilans to zaledwie [2-3-3].Stawiam dzisiaj na wysokie zwycięstwo gospodarzy. W ostatnich tygodniach prezentują bardzo wysoką formę, wygrywają mecz za meczem. Ich rywal z kolei dość przeciętnie sobie poczyna. Słabo gra w meczach wyjazdowych. 

 

:minus: 200

 

http://obstawianie.com/topic/23816-serie-b-i-ni%C5%BCsze-ligi-w%C5%82oskie/page-7

Edytowane przez wojtek10611
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, Q Challenger Maui
Spotkanie: G.Austin-E. Escobedo
Typ: Escobedo
Kurs: 1,72
Godz: 21:30
Bukmacher:  Bet365
Analiza:

 

  Na dzisiejszy typ dnia wybrałem typ z kwalifikacji do challengera w Maui pomiędzy Gonzalezem Austinem a Ernesto Escobedo. Stawiam na Escobedo bo na papierze wszystko przemawia za nim. Mimo iż jest cztery lata młodszy od przeciwnika ma więcej rozegranych meczy na hardzie i całkiem dobry bilans 88 zwycięstw i 50 porażek jak na 20 latka. Również ma lepszy ranking(399 miejsce) podczas gdy jego rywal jest dopiero 758. Ernesto ma na rozkładzie już takie nazwiska jak Struvay,Broady czy ostatnio Polansky.  Bukmacherzy pewnie ustalając kursy zasugerowali się wczorajszą wygraną Austina z Matosevicem. Wszystko pięknie,ładnie tylko że Matosevic po nieudanym występie w Australii jest totalnie bez formy i każdy może go teraz pokonać. Dziś wygra Ernesto Escobedo i pokaże wszystkie swoje atuty czyli świetny serwis i kończące zagrania.

 

http://obstawianie.com/topic/32991-challenger/?do=findComment&comment=934119

 

:plus: 72

Edytowane przez wojtek10611
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna włochy B
Spotkanie: AS Livorno - Como Calcio
Typ: X2
Kurs:1.73
Godz: 25 stycznia 2016 20:30
Bukmacher:betano
Analiza:

 

Mecz drużyn które w tej lidze nie odgrywają żadnej wielkiej roli a poziom jaki prezentują obie drużyny pasuje do miejsc które zajmują w lidze.Zdecydowałem się dzisiaj zagrać na to spotkanie głównie z powodu gości którzy aktualnie zajmują ostatnie miejsce w lidze ale wyraźnie widać że coś w tej drużynie drgneło a wyniki ostatnich meczów pokazują że zależy im żeby się utrzymać w lidze.Dwa ostatnie mecze to wygrane u siebie i remis na wyjeździe.Natomiast gospodarze tego pojedynku no cóż bardzo źle im idzie ostatnio ostatnie cztery pojedynki to porażki i dzisiaj w końcu jest szansa na przełamanie no bo jak nie z ostatnią drużyną to z kim?

Ja osobiście kieruje się przeczuciem że gospodarze nie wygrają chociaż więcej faktów przemawia za nimi właśnie choćby wspomniany mecz na przełamanie czy też fakt że z Como zawsze wygrywali jak do tej pory.Ja stawiam na formę a ta jest po stronie gości

Mój typ 1-1

 

 

http://obstawianie.com/topic/23816-serie-b-i-ni%C5%BCsze-ligi-w%C5%82oskie/page-7?do=findComment&comment=934535

 

:plus: 73

Edytowane przez wojtek10611
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - ME
Spotkanie: Polska - Białoruś (pierwszy który zdobędzie punkty - Bielecki/Rutenka/M. Jurecki)
Typ: M. Jurecki
Kurs: 3,25
Buk: Unibet
Godz: 20:30

W niezwykle ważnym meczu Polska zmierzy się w Krakowie z Białorusinami. Biało-czerwoni po przegranej z Norwegią skomplikowali swoją sytuację i potrzebują dwóch zwycięstw - z naszymi wschodnimi sąsiadami oraz Chorwacją. Dzisiaj powinno być zadanie nieco łatwiejsze, gdyż Białorusini na tych mistrzostwach nie zachwycają. Fakt udało im się ograć Islandię, ale w pozostałych meczach nie pokazali nic ciekawego. Pójdę w nieco innym, ryzykownym kierunku, czyli kto z powyższej trójki strzeli pierwszy gola. Rutenki nie trzeba przestawiać - niekwestionowana gwiazda Białorusinów. Wyeliminowanie tego gracza będzie kluczem do sukcesu. Nasi obrońcy na pewno będą się chcieli zrehabilitować i odizolować go od gry. Bielecki ostatnio rozegrał fenomenalny mecz, jednak na sporą zdobycz przełożyły się również skuteczne rzuty karne. O dziwo bukmacherzy dają najmniejszą szansę Jureckiemu, który 3/4 naszych meczów otwierał zdobytą bramką. Jest to niezwykły walczak, który dodatkowo jest podrażniony ostatnią porażką. Ciężar gry będzie spoczywał na nim.Potrafi z łatwością przedrzeć się przez obronę rywali i oddać rzut nie do obrony. Moim zdaniem walka rozstrzygnie się między Rutenką, a Dzidziusiem. Jest to niezwykle typ ryzykowny, ale sądzę, iż po takim kursie warto zagrać.

http://obstawianie.com/topic/33031-piłka-ręczna-mężczyźni-mistrzostwa-europy-polska-2016/?p=934559

 

:plus: 225

Edytowane przez wojtek10611
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...