Skocz do zawartości

[Zamknięty] E-Sport : Counter Strike Global Offensive


Logan13

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: E- Sport Counter Strike Global Offensive  ESEA

Spotkanie: Dignitas - Penta

Typ: Dignitas wygra

Kurs: 1.4

Godz: 19:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

 

Zagram dzisiaj nie typowo. W ofercie Bet365 pojawił sie esport i mam zamiar z tego skorzystać, gdyż nie lubię grać ligi mistrzów a praktyczine to cała dzisijesza oferta . W dzisiejszym spotkaniu w lidze ESEA zmierzy się Duński zespół dignitas oraz Niemiecki zespół PENTA. Ostatnie dni tych obu zespołów nie były zbyt dobre, jednak wczoraj dignitas zainponowało mi swoją grą wygrali z SK 16-8 na mapie cache, oraz wygrali 16-9 z HellRises na mapie mirage, na tej samej mapie  na której będą dzisiaj rywalizowali z PENTA e-sport, Bilans tych obu ekip również przemawia za dignitas. na 5 spotkań po miedzy tymi druzynami Dignitas wygrywało za każdym razem. Ostatnio też na mapie  de_mirage  16-7 w poprzednich spotkaniach na mapie de_mirage dignitas też zwyciezyło 16-10 co pokazuje że Duńczycy są lepszą ekipą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina:E - Sport : counter strike Global offensive 
Spotkanie: Ninjas in Pyjamas - Mousesport
Typ: Ninjas In pyjamas wygrac
Kurs: 1,5
Godz: Planowo 19:00 ( może się przesunąc)
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Pierwsze co chce powiedzieć to polecam grać typ Henka, bo miałem dzisiaj napisać tutaj to co on ale mnie wyprzedził.. Co do mojego typu znowu e-sport wczoraj typ wszedł. Ninjas in Pyjamas to legendarna organizacja w całym esporcie. W ostatnich kilku miesiącach ich ekipy Counter strike Miała mały kryzys, ale team Get_Righta wraca do optymalnej formy w ostatnich pięciu meczach przegrali tylko z Virtus.pro czyli Polakami aktualnie w bardzo dobrej formie. Mousesport to zespól o wiele mniej znany od NipU i mniej doświadczony. Głównym atutem Nipu jest ich kapitan z wieloletnim doświadczenie w Counter - Strike . Co do starć po miedzy tymi dwoma druzynami to Nip wygrał każde z 6 ostatnich spotkań co pokazuje że są zespołem o wiele lepszym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: E-Sport Counter Strike Global Offensive

Spotkanie: Mousesports - Natus Vincere

Typ: Natus Vincere wygra

Kurs: 1.63

Godz: 20:00 (Planowo pewnie będą opóźnienia około 10-20min)

Bukmacher: Bet365

Analiza

 

Kolejny raz gram przeciwko Mousesports, grają aktualnie naprawde fatalnie widać w drużynie totalny brak komunikacji a większośc akcji wykonywana jest pojedynczo przez każdego z zawodników. Mousesports nie wygrało żadnego z ostatnich sześciu spotkań i grali oni z rywalami o wiele gorszymi na papierze.Natus Vincere jest natomiast obecnie w naprawde wyśmienitej formie, w ich grze można zauważyć naprawde niesamowite rotacje na mapie wiele feaków oraz świetne posługiwanie się smokami i niesamowite zgranie podczas grania jakiejkolwiek akcji. Wygrali oni 6/6 ostatnich spotkań. Jedynym poblemme może być mapa de_mirage Natus Vincere nie jest najlepsze na tej mapie po prostu radzą sobie śtrednio ewidentien ie jest jedną z ich najelpszych, mousesport często gra de_mirage nie wygrywają oni może teraz spotkań ale są dobrze obeznani z tą mapą i to może być jedyny problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: e-sport Counter Strike
Spotkanie: Ninjas in Pyjamas - mousesports
Typ: Ninjas in Pyjamas wygra
Kurs: 1.7
Godz:19:00 ( planowo napewno bedą opóźnienia)
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Zapraszam na dzisiejsze spotkanie Counter Strike Global Offensive po miedzy Drużynami NiPU i Mousesports . Uważam że dzisiaj zdecydowanym faworytem jest NIp, legendarna drużyna która aktualnie przechodzi mały kryzys, przegrałi oni z takimi drużynami jak SK gaming czy Hellrises na papierze są to ekipy zdecydowanie słabsze tak samo jak mousesports. Mousesports gra aktualnie w miare dobrze wygrali z takimi drużynami jak Navi czy Penta jednak przegrali 0-3 z Polakami (Virtus Pro) którzy są ekipowo tak samo mocni jak NIp pokazuje to że mousesports z bardzo dobrymi ekipami radzą sobie słabo. Ide w stronu bo są naprawde zgraną i doświadczoną ekipą. Ostatni raz Myszki z Niemiec wygrali ze szwedami w maju czyli ponad 4 miesiące temu jest to naprawde długi czas dominacji Nipu h2h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dyscyplina: E-Sport Counter Strike
Spotkanie: 
EnVyUs vs. Vexed
Typ: EnVyUs wygra 2-0
Kurs: 1.53
Godz: 21:00 

Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Nie wyobrażam sobie innego wyniku niż wygranej Francuzów. Jest to typowy tier 1 (Francuzi) vs. tier2 lub nawet 3 (Polacy). Po wymianie zawodnika, jakim jest repo gra Vexed już się tak dobrze nie układa, nie awansowali na IEM Katowice, nie wygrali z nikim z topu od długiego czasu. W Game Show Global eSports Cup jest o co grać, gdyż zwycięzca kwalifikacji internetowych dostaje się na lana z pulą 200 000 $. Oprócz mapy de_train na której Vexed ma jakiekolwiek szanse, reszta map jest po stronie EnVyUs. Ostatni bezpośredni pojedynek również zakończył się 2-0 dla EnVyuS: 2 grudnia 2015 grali: 16-3 na inferno ; 21-18 na train.

Edytowane przez DonCAMILL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

E-frag.net vs. FlipSid3 2 2.05 Unibet :plus:  :plus:  :plus: 

stawka 5/10

 

Dzisiaj o godzinie ~14:30 spotka się bułgarska drużyna oraz "ukraińska" w walce o finał turnieju Acer Predator Masters (by Intel Season II) z pulą 80000$ (za pierwsze miejsce 20k$+5xPC). Wczoraj miejsce w finale zapewniła sobie ekipa niemiecka mousesports, która w drodze eliminacji pokonała zarówno E-frag jak i Flipsid3 2:0. 

 

Osobiście uważam za faworytów tego spotkania Ukraińców. W Bet365 kurs na nich oscyluje wokół 1.8. W październiku i listopadzie ubiegłego roku te drużyny zagrały ze sobą pięć spotkań, w każdym zwycięsko wychodziła ekipa grająca pod flagą ukraińską:

train 16:4 16:14

cache16:11

overpass 16:9, 16:13

 

Ogólnie rozegrali 10 spotkań i ani jedno nie przegrali Ukraińcy - 7 zwycięstw, 3 remisy

 

Ten kto ogląda czasami mecze counter strike, wie jak bardzo ważne są mapy, na których będą grać zawodnicy, tak po krótce, która ekipa jest lepsza na danej mapie, w tej fazie gramy BO3 (czyli maksymalnie 3 mapy, każda drużyna jakieś eliminuje, jedną wybiera, a ostatnia mapa, która nie została odrzucona czy wybrana przez dany team zostanie tą ostatnią, rozstrzygająca, jeśli będzie w ogóle potrzeba jej zagrania)

 

E-Frag

mocne mapy: Cache, DII, mirage, infermo

słabsze: train, Cobblestone oraz overpass

 

FlipSid3

mocne lub mogą być:  train, cobblestone, overpass, cache

słabsze: mirage, infermo

DII praktycznie zawsze odrzucają, zagrali na tej mapie tylko 4 spotkania(lol)

 

Oglądałem wszystkie spotkania na tym Lanie, na pewno aimowo (strzelecko) lepiej wygląda drużyna Flipsid3. Tak naprawdę ten mecz wygląda 50/50, ale osobiście dla mnie trochę większym faworytem jest drużyna za Naszej wschodniej granicy, a dlatego, że są dogiem w większości buków - no to biorę. Na pewno za drużyna bułgarska przemawia jeden ważny aspekt - znacznie więcej spotkań rozegrali na LANie. Wybór należy do Was. Moim zdaniem trzecia mapa zadecyduje o zwycięstwie i tutaj widzę spore szanse dla mojego typu, bo spodziewam się mapy bardziej sprzyjającej FlipSid3 ;))

 

 

edit:

Weszło, tak jak przypuszczałem trzecia mapa zadecydowała o zwycięstwie i była bardziej pod stronę Flipsid3 - czyli cobblestone ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virtus Pro - Team Dignitas (mapa mirage) 1 1.75 Unibet :minus: 

stawja 3/10

godzina ~21:00

 

Sympatykom CsGO nie trzeba przedstawiać drużyny Virtus Pro - juz od kilku lat jedna z najlepszych ekip na świecie i absolutnie numer "1" w Polsce. Ale niestety już od jakiegoś czasu coś się dzieje z polskim teamem, przegrywają praktycznie wszystko, trzy tygodnie temu przegrali z Dignitas na LANie 2:1, jedną z tych map był właśnie mirage (16:7). Dzisiaj obie ekipy zmierzą się ponownie, dwukrotnie w systemie BO1 (mapa mirage i overpass) w eliminacjach najpopularniejszej i największej ligi na świecie skupiającej najlepsze ekipy (8 spots for the LAN Finals ($750,000 total prize purse). Nasza ekipa ma małe szanse na awans - przegrali już 4 pierwsze spotkania - z fnatic i G2. Dlaczego dzisiaj typuję w tym spotkaniu zwycięstwo Snaxa i spółki i akurat dlaczego na tej mapie? (zagrają dziś na mirage i overpass) Po pierwsze virtusi bardzo słabo grają na mapie overpass w ostatnim czasie, jedna z ich gorszych map, szczególnie po stronie CT ( o ile byliby w formie to ez). Natomiast na "mirku" zagrali w oficjalnych spotkaniach 143 razy (w/d/l 93/5/45), równie dobrze na tej mapie radzą sobie Duńczycy - 109 gierek ze stosunkiem 74/0/35. Wielkimi krokami zbliża się najważniejsze wydarzenie dla Virtusów - czyli IEM Katowice (marzec). Podejrzewam, ba, jestem pewny, że Virtusi ostro trenują aim'a oraz taktyki pod ten LAN Wierzę, że dzisiaj Nasz team zainkasuje na swoje konto minimum jedno zwycięstwo :)

 

 

 

G2 Esports - Fnatic (mapa infermo) 1 3.5 Unibet :minus: 

stawka 0.5/10

godzina ~20:00

 

Fnatic - zdecydowanie najlepsza ekipa na świecie, największe sukcesy, największe wygrane $. Owe spotkanie to również eliminacje do ESL Pro League Season 3. Do tej pory Szwedzi po dwóch spotkaniach zainkasowali komplet, czyli 6 pkt, natomiast G2 - jeden win, jedna porażka). G2 to obecnie ekipa ex-titan. Czuję na jednej z map zwycięstwo francuskiej ekipy, bardziej prawdopodobne jest to dla mnie na mapie infermo aniżeli cobblestone. Około trzech tygodni temu na tejże mapie ex-Titan pokonało Fnatic 16:14. Czy dzisiaj będzie podobnie? Bardzo słaba stawka, typ bardziej na czuja, a Ci co typują CSa wiedzą, że często padają niespodzianki, szczególnie w systemie BO1....powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Counter Strike
Spotkanie: Ancient - Orgles
Typ: Ancient Wygra
Kurs: 1,48
Godz: 22:00
Bukmacher: Bet365
Analiza 

 

Zapraszam na spotkanie Counter Strike po między drużynami Ancient i Orgles. Według mnie w tym BO3 wygra drużyna Ancient, w tym zespole gra naprawde doświadczony i utalentowany strateg Pronax który tworzy bardzo dobre taktyki, oglądałem kilka ich gier i widać gre w stylu Fnatic które osiągneło w tej dyscyplinie wszystko a pronax jeszcze pare miesięcy temu tam grał, ogólnie obie drużyny to młodzi gracze z małym doświadczeniem ( Oprócz pronaxa oczywiście) Z tego co przeglądałem statystyki można wywnioskować że najlepszym graczem Orgles jest DeadFox, ale jego statystyki i tak nie są niesmaowite jest to po prostu zespół złożony z graczy o podobnym poziomie, ostatni raz wygrali z Copenhaga Wolves który jest słabym zespołem a oprócz tego zwycięstwa przegrywali prawie wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Esport Counter Strike 
Spotkanie: Astralis - Virtus Pro ( mapa de_cache) 
Typ: 1
Godz: 21:00 planowo
Bukmacher: Bet365

kurs: 1.4
Analiza:

 

Te ekipy rozegrają ze sobą dzisiaj dwa spotkania pierwsze o 20:00 a drugie 21;00 , w pierwszym spotkaniu bukmacherzy nie zostawiają Polakom żadnych szans jednak na drugie spotkanie wystawili wyższy kurs i w ogole tego nie rozumiem, Astralis były TSM Jest zespołem kompletnym widać że zostawienie organizacji wyszło im na dobre a Polacy powinno po prostu skończyć swoją kariere, zespół Virtus pro to stare wygi które po prostui się wypaliły i powinni dać szanse młodszym, większośc skupia się teraz na streamach i widać małe zaangażowanie w gry drużynowe, a Astarlis jest w gazie przegrali tylko z Fnatic który jest zespołem tak samo dobrym jak właśnie Astralis, Virtus pro ma serie porażek wczoraj wygrali jeden mecz z Envyus ale i tak ich gra to kompletna padaka w której nic nie pokazywali według mnie Polacy nie mają tutaj szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:E Sport league of legends
Spotkanie: NRG - Team impulse
Typ: 1
Kurs: 1.40
Godz: 21:00 planowo
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Koreańce na koreańce bo niestety tak przeważnie teraz wygląda rywalizacja w europie i ameryce, jednak dla mnie lepsi są ci pierwsi.. NRG miało świetny początek i każdy sie nimi zachwycał potem przyszły dwa tygodnie słabszej gry ale wczoraj widziałem przełamanie, widać było zgranie, ale skupie się na Team impulse ich wczorajasza gra to jakis nieporozumienie zero gry zespołowej masakryczne błędy popełniane przez solowe jednoski doprowadziły do ich przegranej grali naprawde słabo np dive pod wieże na 3 lvl nidalle na nautiliusa to chyba jakiś totalny żart i od tego zaczął się pogrom Tipu, potem już tylko gorzej ogólnie mają tylko 4 wygrane i wygrywali z naprawde słabymi zespołami a z tymi lepszymi nie mieli nic do powiedzienia i przegrywali czasem 4 - 20 co jest całkowitą dominajcą rywali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Virtus.pro - FaZe Clan 1 1.80 Unibet 3/10  wynik 16:8 :piwo::t:

20:00

 

Dla mnie VP to dwie drużyny, dwie różne drużyny, polski team online i na lanach. W sieci moim zdaniem po prostu throwują mecze, przegrywają, bawią się, dorabiają ( za rok kończy im się kontrakt), ale na Lanach to całkiem inna drużyna, pokazał to ostatni największy major w historii cs go, gdzie odpadli w 1/4 przegrywając z LG 2:1 - ba jako jedyna drużyna ugrała mapę z późniejszym zwycięzcą majorsa. A druga kwestia kilka dni temu była zmiana w ekipie Faze - odszedł makelele, a w Jego miejscu kioShima - mało czasu na zgranie. I kurs wystawiony przez Unibet 1.8, a w Bet365 oferują tylko 1.61 - nie warto. Mecz dla mnie to 60 do 40 na korzyść VP, a przy dobrej mapie to i nawet 65-70, a jak będzie train to 95% %-)

 

 

Team EnVyUs - Tempo Storm 2 1.96 Betsson 5/10 wynik 14:16  :piwo::t:

21:30

 

Tutaj typuję underdoga, kursy pospadały z pułapu 2.2 nawet i do 1.8, na betssonie ciągle można złapać 1.96. Francuska ekipa w ostatnim czasie przegrywa praktycznie wszystko, czy to online czy na lanach, nawet wymiana jakiś czas temu kioshimy na Devila nic kompletnie nie dała, ba, pogorszyła. Miesiąc temu na IEMIE w Katowicach Tempo dosłownie rozwaliło ekipę KennyS i spółki 16:7 na mapie mirage, tam również pokonali Naszą ekipę VP na Cobblu. Przede wszystkim mieli bardzo dobrze przygotowane taktyki po stronie Terro. Przewiduję, że w niedługim czasie ekipa brazylijska trafi do TOP8. Mam nadzieję, że udowodni to w tym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje typy CSGO w tym temacie:

3/5

Zysk: +8.95j

 

 

Nie rozglądałem się za kursami zbytnio, zobaczyłem tylko ofertę unibetu i Bet365 na jutrzejsze spotkania - nie ma jeszcze pełnej, ale dwa spotkania mnie zaciekawiły, na razie coś skrobnę o jednym, a jak będziecie mieć jakieś pytania - często piszę na czacie forumowym - zapraszam ;)

 

Natus Vincere vs. CLG 2 2.62 Bet365 2/10

20:00

 

Widzę spore szanse na powodzenie tego typu, ciągle gramy w systemie bo1 (jedna mapa). Jak wszyscy wiemy Navi przyjechało tutaj bez swojej gwiazdy Guardiana - chyba obecnie najlepszego snajpera w tej grze (kontuzja nadgarstka - też Was ciekawi od czego? %-) ). W Jego miejscu wskoczył starix, który o dziwo w dniu wczorajszym zdobył najwięcej fragów dla swojej drużyny 24/12. Pomyślicie, spoko... no tak, ale było widać, że to już nie gracz zawodowy (ciągle świetny), przede wszystkim brak zrozumienia/zgrania z resztą partnerów - np. poprzez brak timingu odwracania się od fleszy. Każdy zna temperament graczy za wschodniej drużyny - obecnie trzech Ukrainców, dwóch Rosjan, przy sprzyjających okolicznościach pojawią się nerwy ;) Cała gra Navi zawsze była podporządkowana pod Guardiana i nagle trzeba to zmienić, moim zdaniem Navi na tym turnieju nie dojdzie za daleko (maks ćwierćfinał) i na pewno będę grał progresję przeciw Nim. Amerykanie w pierwszym spotkaniu zdemolowali G2 na mapie Dust2 16:2 (lol), na ostatnim majorze zaskoczyli mnie bardzo pozytywnie swoją grę, świetny tarik, jdm (dla mnie top3 snajperów na ostatnim majorze). Czego się najbardziej obawiam? Drużyny amerykańskie grają dobrze na majorach, ale na swoim kontynencie, na starym kontynencie często odpadali szybko. I tak naprawdę to jedyny dla mnie większy minus, ale z drugiej strony wysoki kurs 2.62 (może gdzieś będzie jeszcze większy), brak Guardiana, jedna mapa. Są szanse :)) równie dobrze Navi może wygrać przewagą 10 rund. Pamiętajmy jedna mapa, dużo będzie zależeć jaka zostanie wybrana ;) Przypominam 2/10, ja osobiście zaryzykuję....

 

 

Może potem coś dorzucę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lounge Gaming(+5.5) - Ninjas in Pyjamas 1 1.8 Bet365 1/10 8:16 :n::(( 

13:45

 

Drugi polski zespół na tym turnieju zmierzy się w dniu dzisiejszym z legendarnym NiPem. Jest to mecz przegranych z dnia wczorajszego, co za tym idzie jedna z ekip jedzie do domu. Szwedzi przegrali w pierwszym spotkaniu z dignitas aż 16:2 !! natomiast CSGL przegrało z Astralis (topowa drużyna świata) 16:9. Oglądałem tylko spotkanie Polaków, z ich strony było widać brak obycia, może lekka trema zawodników - przede wszystkim brakło fragowania ze strony Szpero czy Minise'a, ale za to mouz czy Michu (ace na full rywala) zaprezentowali się dobrze. Trochę typ bardziej na czutke, myślę, że Polaków stać tutaj na dobry wynik i zdobędą te minimum 11 rund, aby pokryć handicap. Podejrzewam, że CSGL odrzuci z pewnością DII i Infermo, co za tym idzie na mapach mirage/cobble/train/cache (overpassa się raczej nie spodziewam) mają spore szanse na pozytywne przykrycie hc. Stawka very low 1/10, bo aimowo Nasi aż za bardzo nie odstają, ale czuję lekką obawę, że cały team nie stanie na wysokości zadania, obym był w błędzie, trzymamy kciuki za "naszych"  :polska:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa typy na dzisiaj:

 

Astralis - Ninjas in Pyjamas 1 1.63 Betsson 1.5/10 17:00

Tempo Storm - Team EnVyUs 1 2.15 6/10 unibet 20:00

 

Pierwszy pojedynek i małe derby skandynawskie, stawka low, dzisiaj gramy już w systemie BO3 - czyli 3 mapy, pierwiastek losowy zostanie zmniejszony ;) Oba zespoły na tym majorze pokonali polski zespół CSGL i również ulegli temu samemu rywalowi z Danii - Dignitas. Nie przesadzam ze stawką, ponieważ przede wszystkim ten major rozgrywany jest w Szwecji, a każdy kto ogląda CS GO to bardzo dobrze wie jak zespoły są zmotywowane, gdy tak duży turniej jest u nich rozgrywany, więc na pewno NIP "tanio skóry nie sprzeda". Wydaje mi się, że ten mecz rozstrzygnie się w trzech mapach, także dużo będzie zależało od wyborów drużyny (kick/ban maps). Nie będę tutaj szukał argumentów na siłę, bo można je znaleźć w jedną jak i drugą stronę, lepsze wyniki na Lanach w tych składach odnosi Astralis - tudzież dlatego będę szedł w ich stronę low betem...

 

Natomiast drugi mecz oba zespoły grały już ze sobą na tym majorze w systemie BO1 i pisałem o tym spotkaniu:

 

 

Tutaj typuję underdoga, kursy pospadały z pułapu 2.2 nawet i do 1.8, na betssonie ciągle można złapać 1.96. Francuska ekipa w ostatnim czasie przegrywa praktycznie wszystko, czy to online czy na lanach, nawet wymiana jakiś czas temu kioshimy na Devila nic kompletnie nie dała, ba, pogorszyła. Miesiąc temu na IEMIE w Katowicach Tempo dosłownie rozwaliło ekipę KennyS i spółki 16:7 na mapie mirage, tam również pokonali Naszą ekipę VP na Cobblu. Przede wszystkim mieli bardzo dobrze przygotowane taktyki po stronie Terro. Przewiduję, że w niedługim czasie ekipa brazylijska trafi do TOP8. Mam nadzieję, że udowodni to w tym meczu.

 

Nic się nie zmieniło, Brazylijczycy dalej są dogiem w tym spotkaniu, wczoraj Tempo przegrało z Naszym VP - którzy tutaj mają szanse na wygranie tego majorsa ;) A Francuzi wygrali z mixem Faze 16:12

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
 


Dyscyplina: E sport CS GO

Spotkanie: Space Soldiers - BPRO

Typ: Space SOldeirs wygra 2;0

Kurs: 1.8

Godz:22:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Spotkanie dwóch mało znanych ekip Turcy staną dzisiaj naprzeciw Bułgarów. Ten typ nie jest łatwy jednak przeglądając ostatnie statystyki obu drużyn, Space Soldiers wygrało 2;0 z dignitas które jest naprawde dobrą reprezentujaca europe w wielu turniejach drużyną, ten wynik zrobił na mne nie małe wrażenie, obie ekipy grają ostatnio dobrze i rzadko przegrywają jednak BPRO wygrywało ze słabszymi ekipami. Dodatkowo gracz Space Soldiers Xanteras jest w niesamowitej formie Ratin w formie 1,29  co jest naprawde dobrym wynikiem, ostatnie gry należały do niego i uważam że dzisiaj to on pokaże jak grać dobrego CS'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

ESL One Cologne 2016

 

pre_1467790233__eslkol2016pr.jpg

 

 

Grupy z uwzględnieniem pierwszych spotkań:

 

pre_1467790260__eslkoloniagrupy.jpg

 

 

Wczorajsze wyniki:

Natus Vincere-  FlipSid3  16:7

Astralis - Team Dignitas 16:12

Counter Logic Gaming - Gambit Gaming 13:16

NaVi - Flipsid3 Tactics 16:7

Ninjas in Pyjamas - OpTic 16:4

Team Liquid - Team EnVyUs 16:7

Virtus.pro - mousesports.CS 16:10

SK Gaming - G2 Esports 16:11

Fnatic - FaZe Clan 14:16

 

Dzisiejsze mecze(bo1) - kursy Unibet

 

pre_1467790631__unibetday2kolonia.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje typy:

 

Team Liquid - Virtus Pro +2.5 hc na rundy 1.87 4/10 :plus: 

Mecz zwycięzców grupy C, wczoraj Liquid sprawiło nie lada sensacje pokonując Envi 17:7, a Nasz team pokonał 16:10 mousesport - robiąc fajnego comeback bodajże z 0:7. Dlaczego stawiam na polski team? s1mple nie grał z Nimi ok. 3 miesięcy - bo mu się skończyła wiza - jakoś ponownie w składzie od dwóch tygodni, jdm64 też nie grywał z Nimi ostatnio zbytnio - znają się, ale wczoraj pasha nawet powiedział, że to trochę mix, po drugie jest to major w Europie, a tutaj amerykańskie teamy nie dochodzą do finałów, rzadko ich widać w półfinałach, po trzecie VP nie jest faworytem - 1.7 do 2.05, dlatego biorę +2.5 po równie dobrym kursie 1.87 - a zawsze mecz może być close. Jak to bywa w CS:Go - gramy bo1 - tylko jedna mapa, niestety poznamy ją dopiero przed spotkaniem. 

 

Navi - NIP 1 1.6 :plus:

Bo Guardian i wszystko jasne 3/10 - bo jaka mapa?

 

 

Envi - mousesports 1 1.72 :minus:

Tutaj low bet 1.5/10, bo Envi to zawsze Envi. dobra wiadomość, że powoli widzimy zmartwychstanie topowego snajpera w tej grze - KennyS, ale z drugiej strony jest Devil, a low bet tylko dlatego, że to major w Niemczech i mousesports to jedyna drużyna z tego kraju na tym turnieju, a przegrany dzisiaj pakuje walizki

 

G2 - Fnatic 1 2.05  :minus:

G2 naprawdę jest w niezłej formie (wygrali dwa tygodnie temu ECS Season gdzie skasowali 250k $ a w finale pokonali chyba obecnie najlepszy team Luminosity - obecnie grają pod banderą SK Gaming), przegrany tego spotkania odpada i gdzieś po kościach czuję, że jeden z najlepszych teamów na świecie pojedzie do domu. Skromnie 3/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

G2 Esports - mousesports.CS 1 1.66 Bet365 0.5/10 1:2 :minus:  tak to jest jak przy wyniku 14:14 przegrywa się rundę, gdy rywal gra eco force na kev+pistole

 

godzina ~20

 

Last Chance Qualifier - 1/4 final

 

Drużyny grają już w systemie bo3, typuje awans francuskiego zespołu, którzy nie tak dawno wygrali majora z pulą 250k $, a nie tak dawno odpadli z majora w Kolonii będąc w grupie śmierci, ulegli fnatic 16:13 (późniejszy półfinalista) oraz z SK Gaming 16:11 (późniejszy zwycięzca). Jest jeden problem dlatego radzę nie szaleć ze stawką, nie zagra dzisiaj RPK, Jego miejsce zajmie Fuks

 

Simon "Fuks" Florysiak will be stepping in for Cédric "RpK" Guipouy, who has been advised by doctors not to fly for a few weeks after being diagnosed with a perforated eardrum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renegades - VP 0:2 kurs 2.0 4/10 wynik 0:2 easy :piwo:

kurs 2.0

 

buk Unibet

godzina 22:45

live będzie na tym kanale https://www.twitch.tv/eleaguetv

 

 

Kolejny mecz eliminacyjny ELEAGUE Season 1, system bo3, typuje tutaj zwyciestwo polskiego teamu po dwoch mapach 2:0, o Naszym teamie pisałem tutaj już nie raz, więc nie będę się powtarzał, dobrze grają lanówki, na ostatnim majorze w grupie pokonali finalistę Liquid 16:12, a w półfinale ulegli Sk 2:1 - tudzież zwycięzcy tego turnieju, dwa dni temu na tym Lanie spokojnie pokonali Gambit 2:0, o dziwo wygrali nawet na Duscie, gdzie Nasi zawsze banuja ta mape. O zespole australijskim niewiele można napisać, bez sukcesów w Europie, USA, tylko coś tam osiągają na własnym podwórku - Azja i Oceania, gdzie poziom jest powiedzmy średni (czyt. odstają). O zwycięstwo VP raczej jestem spokojny, ale wynik 2:0 po takim kursie biorę w ciemno, spodziewałem się maks 1.65/1.7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Space Soldiers - Ence esports 1 1.85 Unibet 1/10 1:2  :n:

godzina 19:45

liga Operation: Kinguin #3

 

tu bedzie chyba live http://www.dingit.tv/Kinguin_net

 

Gdyby ten mecz odbywał się na Lanie brałbym taki kurs z pocałowaniem ręki. Jest to mecz niższowego turnieju online z pulą $20,000 o wejście do półfinału (poza tym do tej fazy turnieju weszły takie "tuzy" CSa jak ruski Spirit, Duński X, czy bułgarski zespół Orbit - obecnie MK). W środowisku csa dużo osób uznaje za faworyta zespół fiński Ence. H2H 2:1 dla Finów (wygrali Cobbla i DII, przegrali na mirage). Tak jak napisałem na wstępie nie jest to turniej offline, bo3, widziałem już tyle dziwnych wyników online (czyt. throw), że tutaj żaden wynik mnie nie zaskoczy ;) Osobiście dla mnie turecki zespół jest faworytem ok 59% do 41%, a kursy w bukach mamy 50 na 50, 1.85 do 1.85 na unibecie, i 1.83 do 1.83 na Bet365. Typ na czutke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virtus.pro - Ninjas in Pyjamas 1 1.85 Unibet 2.5/10

 

wynik 2:0 :plus:  :piwo:

 

To takie EL Clasico w świecie CSGO, gdy wchodził nowy counter-strike NIP było najlepszą ekipą na świecie, przez ok rok wygrywali wszystko co popadnie.  W tyk roku obie ekipy grały ze sobą 6 razy, z czego Szwedzi wygrali aż 4 razy (ale dwa mecze odbyły się w lidze ESL Season 3, gdzie każdy wie, ale mało kto o tym napisze/powie otwarcie Nasza ekipa "oddała" 90% spotkań - za coś trzeba żyć ! %-) Większość bukmacherów daje szanse 50 na 50, trudno się w tym nie zgodzić, naprawdę dużo zależy od map - a to niestety ma miejsce przed samym spotkaniem. Dzisiaj gramy w systemie bo3, a zwycięzca awansuje do półfinału, gdzie czeka Astralis/mousesports. W Eleague season I wszyscy grają na 100%, łączna pula 1.4mln $, za pierwsze miejsce 390k$, za drugie 140k$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Tricked vs AGG 1 2.30 betway 2.3 1/10

godzina 18:00

Główny powód dla którego gram ten typ, to przede wszystkim kurs, w mojej ocenie ten mecz to 50/50. Trzeci najlepszy polski team zmierzy się dzisiaj ok. godziny 18-stej z duńskim Tricked w małej lidze online z pulą tylko 5k$ (throw turnieje), zwycięzca tego spotkania awansuje do półfinałów. Wczoraj AGG miało ciężki, a zarazem udany dzień, grali 3 spotkania i 3 wygrali w ECS Season 2 EU Open Qualifier #1, ale z ekipami bądźmy szczerzy niższowymi - passions, MMCLUB czy HUEHUE. Natomiast duśnki team ostatnich spotkań nie zaliczy do udanych (1w, 4l), ale 3 porażki to z Space Soldiers oraz jedna z niemieckim AA. Obie drużyny grały ze sobą jedno spotkanie w tym roku, kwalifikacje DreamHack ZOWIE Open Summer 2016 Closed Qualifier #2, gdzie duńczycy w systemie bo3 pokonali AGG 2:1(mirage, train i Cobble). Mam nadzieję, że sytuacja się dzisiaj powtórzy, stawka niska ze względu na prestiż ligi - ba, mam nadzieję, że Nasi "chłopcy" sami sobie obstawią ten sam typ co ja :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Space Soldiers - Team Kinguin 1 1.88 Unibet 3/10

godzina 19:45

 

Po pierwsze zdziwiłem się, że w Unibet można obstawić to zdarzenie, bardzo niższowy turniej online organizowany przez dwóch polskich stremearów - saju i easy, wcale nie z taką małą pulą 15k $, za pierwsze miejsce 5k$. Jest to pojedynek zwycięzców wczorajszych półfinałów, wygrany tego spotkania ma zapewniony udział w finale, a przegrany zagra z PRIDE. Rano kurs na turecki zespół wynosił 2.0 do 1.75, naprawdę było wtedy mega value, przed rozpoczęciem spotkania jestem pewny, że nie będą już dogiem. Kunguin nie tak dawno miał dwie istotne zmiany - dołączyli furlan z rallenem (rozpad AGG), a odeszli założyciele teamu - dziwne, nie mi to oceniać. Na pewno "nowy" Kinguin ma potencjał, ale jeszcze potrzebują czasu by się zgrać. Mam nadzieję, że Polak jak to Polak, rano zobaczyli kurs, obstawili przeciw sobie, bo i tak wygrają z Pride, a potem ponownie zagrają w finale z SS ;)%-)

 

Toczy się jeszcze na Ukrainie mini-major z pulą 300k $, kursy w 90% przypadkach mizerne, ale dwa uznałem za godne:

 

 

Astralis - Heroic 1 1.45 3/10 Unibet

16:45

Tak to prawda, że z Astralis coś się dzieje niedobrego, ponad pół roku temu chyba w TOP3 na świecie, a teraz są w dołku - ciągle światowa czołówka, a dzisiaj grają w "bratobójczym" pojedynku z Heroic, h2h z tego roku 2:2. Spodziewałem się max 1.2, widzę dwa problemy - pierwszy, grana jest tylko jedna mapa, drugi - pod koniec w NY jest jeden z największych turniejów - pula 500k $. Nie będzie tutaj jakiejś nowej taktyki ze strony Astralis, takie coś zostawią na ESL ONE, mam nadzieję, że wygrają po prostu czystym skillem.

 

EnvuyUS - Cloud9 1 2.05 1/10 Unibet

20:15

Drugie ciekawe spotkania z SL i-League StarSeries Season 2 Finals, kilka razy tutaj pisałem o Francuzach, doszły jeszcze nowe przetasowania - SIXER, niegdyś ENV top3 na świecie, a już od ponad roku nic nie osiągnęli, zaczęły się transfery, jeszcze bardziej się rozjebali %-) Moim zdaniem ten mecz to i tak 50/50, gram ze względu na kurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Francja - Kazachstan 2 @2.20 uni :t:

 

Francja : xms, nonick, mistou, matHEND, kioShiMa

Kazachstan: mou, AdreN, Hobbit, zLex, fitch

 

Dla niektórych może to nic nie mówić, ale już postaram się to opisać. Francja nie wystawia optymalnego składu, mogliby tam spokojnie upchać NBK, devila, kennego i wynik byłby zupełnie inny, natomiast Kazachstan w zupełnie innym składzie niż ostatnio ze Szwedami: mou, adren i hobbit powinni zrobić robotę. Mecz rozgrywamy w systemie BO5, czyli któraś z drużyn musi wygrać 3 mapy. Chciałbym podkreślić, że Kazachowie będą wybierać mapę numer 2 i numer 4, więc jak ktoś będzie miał możliwość zagrania live, bądź prematch na taki zakład to polecam. Unibet niestety nie serwuje takiego zakładu, a szkoda, bo szedłbym w to zaparte. Nie wiem czym sugeruje się bukmacher wystawiając takie, a nie inne kursy.

Edytowane przez Tony_Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

mouse - virtus.pro (cobblestone) Virtus -2.5 rundy @1.72 Bet365

 

Kurs już spadł, niedawno było 1.90. Jednak polecam to i tak grać. Virtusi ostatnio w formie, potrzebują dzisiaj wygrać, aby mieć miejsce na lanie. Cobblestone ostatnio mi całkiem nieźle wychodzi, widać, że potrenowali w końcu jakąś mape solidnie, bo tak to tylko na trainie można był ich szarpać. Składy bez większych zmian, jak ktoś się interesuje to zna graczy, a jak nie to odsyłam tutaj: http://www.hltv.org/match/2305306-mousesports-virtuspro-esl-pro-league-season-4-europe

 

Tutaj również będzie stream do spotkania. Snax w bardzo dobrej formie, dzisiaj grają online to zupełnie inna atmosfera, ale powinni też dać z siebie 100% jeśli chcą wystąpić na lanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Wczoraj ruszył major, ale nie miałem możliwości nic napisać, ale dzisiaj mam chwilkę czasu!

 

Lecimy od początku: czyli godzina 16:00

mousesports - HellRaisers

Jak dla mnie nobet, myszy zostały wczoraj zgniecione przez NaVi, HR coś powalczyło z SK, ale też ciężko coś powiedzieć. Kursy faworyzują myszy, ale ja spodziewam się zaciętego spotkania. over 26.5 rundy po 1.80 :n: w Betsson myślę, że do spróbowania za drobne ;)

 

Komentarz po meczu:

Słaby występ po stronie terro, potem przegrane pistolety, wzięty force i już myślałem, że coś ruszą, przełomowa runda to raczej  ta co chrisJ majac 1hp zabił dwóch rywali i niestety się posypało. 16-7 typ :n: czekamy na następne spotkanie!

 

Kolejne zaplanowane spotkanie planowo 17:15

Natus Vincere - EnVyUs

NaVi wczoraj spacerek, dzisiaj spodziewam się tego samego, EnVy mocno zagotowało się wczoraj, jak przy 15-9 jdm64 zrobił clutch 1v5 i doprowadzili potem do dogrywki, gdzie ostatecznie envy wygrało 25-21. Kurs 1.52 na NaV w betssonie które powinno lekko wziąć to spotkanie. :t: 16-6 :t:

 

Komentarz po meczu:

Zobaczyłem cobble i wiedziałem, że będzie izi. Przegrali pistole, ale to co zrobili w 2giej rundzie było dla mnie czymś genialnym. Zagrali full eco i zachowali to full eco w 5tkę. Envy było pewne, że chowają jakieś five-seveny, a tu niespodzianka, trzecia runda, NaVi z m4 i famasami :klask: W całym meczu dominacja, muszę po dzisiaj poszukać gdzieś zakładów na to kto wygra majora i może pokusić się o NaVi ;)

 

SK - Faze

Tutaj kursy wystawione prawidłowo, obie ekipy wczoraj wygrały, były faworytami. Faze powinno dzisiaj powalczyć na pewno, jak dla mnie over na rundy. 26.5 po 1.80 w betssonie do grania. :t: :t:

 

Komentarz po meczu:

Niestety meczu nie oglądałem i nic nie mogę o nim powiedzieć %-)

 

Flipsid3 - Liquid

Mecz na który czekam, jeszcze dzisiaj rano 2.20 na Liquid w Bet365 :t:, teraz do złapania w betssonie po 1.98 :t: co powinno wejść na lajcie! Ukraińska drużyna nigdy za mną nie przemawiała, ma teraz za rywala gospodarzy. Kibice na pewno za Liquid, wczoraj mieli okazje na niezły comeback, ale nie udało się. Dzisiaj zagotowani na pewno dadzą radę, skillowo według mnie lepsi. :t:

 

Komentarz po meczu:

Kto postawił i oglądał to pewnie zawał kilka razy... Liquid prowadziło 5-1 po stronie CT i nagle 6-6, potem 6-9... Później 13-11 -> 13-13 wyszli na 15-13 i markeloff clutch 1v3.. Mamy 15-14, dobra runda Liquid wydaje się, że koniec i nagle markeloff clutch 1v2, ale na szczęście nie miał defuse kita i bomba booom... Masakra... Ale no Liquid strasznie długo rozgrywa rundy po stronie TT. Czekają do ostatnich sekund, ciężko to widzę w dalszej części turnieju.

 

Team North - Fnatic

North zawiedli wczoraj z Gambit, nie oglądałem meczu i nie wiem czy zagrali słabo, czy GG mieli dzień konia. Fnatic zawiodło również. Co za tym idzie? Obie ekipy dzisiaj będą gryzły monitor, aby wygrać, bo porażka może oznaczać out. over 26.5 rundy po 1.83 Betsson :t: :t:

 

Komentarz po meczu:

Niestety nie miałem okazji oglądać

 

Astralis - Optic

Astralis wczoraj murowany faworyt, a świetnie przygotowana ekipa GODSENT im pokrzyżowała plany. Optic nie wytrzymało z VP. Według mnie Astralis dzisiaj weźmie to spotkanie. 1.60 w betssonie na Astralis według mnie do gry :t:

 

Komentarz po meczu:

Trochę długo to trwało, ale ostatecznie na plus becik. Astralis słabe CT, ale potem w TT ładny comeback zrobili. Dobra robota device!

 

GODSENT - Gambit

O ile dobrze kojarzę kursy wyglądały inaczej, teraz już mniejszy na GODSENT, ale nic dziwnego. Odpuścili WESG, żeby się przygotować do majora i wczoraj to było widać. Dzisiaj zupełnie inny rywal, tak samo niedoceniany, jak oni i może być różnie, ale wydaje mi się, że GODSENT minimalnie wygra to spotkanie. 1.84 na GODSENT do gry w betssonie, jak najbardziej! :n:

 

Komentarz po meczu:

Godsent - żenua. Dziękuje

 

Na koniec dnia nasza ekipa!

VP - G2

Snax świetna forma, on zawsze na majorach jest kocurem. Wczoraj lider drużyny, ale reszta chłopaków też zagrała dobrze. Przegrane pistolety, przegrywaliśmy chyba 1:5 a wygrali 16-13! GG WP VIRTUS PRO! Dzisiaj tylko po 1.40 ale do taśmy w sam raz. Z naszej strony wleci ban dusta i cache i bierzemy to do 7-10 lekko Warto czekać na to spotkanie. :t:

 

Streamy standardowo na twitch.tv ewentualnie na hltv.org i potem wybieracie mecz i tam z różnych krajów będziecie mogli obejrzeć. Izaak nie streamuje, nie ma praw i polskiego strumyka nie polecam, bo panowie mają zerową wiedze. Powodzonka!

Edytowane przez Tony_Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy dzień bardzo spoko... Na osiem typów trafione sześć w tym jeden pisałem, że bardzo lekko. Dzisiaj mamy kolejny dzień i już jestem trochę mądrzejsi, bo dwa dni rozgrywek za nami...Pierwsze spotkanie za 1,5h i na nim się najpierw skupimy

 

Fnatic - mousesports

Szedłbym tutaj lekko w strone myszek lub overku na rundy. Mychy dostały lanie od NaVi, ale oni mega wyglądają na tym turnieju i wczoraj bardzo ciekawe spotkanie z HR. Cała drużyna robiła robotę. Fnatic niespodziewanie przegrało pierwsze spotkanie, ale wczoraj z North sobie poradzili. North póki co słabiutko, mieli wygrać dwa mecze, a mają 0-2, ale o tym w ich meczu. Fnatic to już tylko nazwa w sumie, Szwedzi rozdzielili się na Fnatic i GODSENT i teraz ciężko coś o nich mówić, bo nie mają zgrania. olof robi robotę i tyle. Więc mouse @2.28 :n: i over 26.5 po @1.83 :t: w betssonie do gry.

 

//

myszy rozjechane w TT, ugrali tylko 2 rundy, ale jak ich krimz clutchował dwa razy, raz 1v2 z defuesem, a raz 1v4 bronił bsa :fp:

disco doplan jest cienki, ostatnie 2 rundy tam pograł coś na farcie, ale tak to on jest cieniutki, olof ciągnął fnatic jak tylko mógł

w CT się krimz przyłączył i jakoś poszło

no trudno, ale głównym betem był właśnie overek i się udało

Edytowane przez Tony_Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę ruszamy z pierwszym spotkaniem to szybko napiszemy coś o kolejnym.

 

GODSENT - EnVyUs

Szwedzi mnie wczoraj zawiedli, po stronie TT zagrali bez żadnego pomysłu, wchodzili na pałę na bs'y, ustawienie w CT wcale nie lepsze. JW, lekr0 i znajder według mnie zagrali poniżej poziomu i to dużooooo poniżej, refleks konia, słabe ustawienie, no padaczka. Jak oni wygrali z Astralis to nie wiem, bo nie miałem możliwości oglądania tamtego spotkania EnVy grało z NaVi i przegrali, coś próbowali walczyć, nawet parę razy zaskoczył ich ApeX. Dzisiaj spodziewam się wyrównanego meczu obie ekipy mają po jednej wygranej. Będą walczyć raczej o wygraną, GODSENT będzie chciało wymazać wczorajszy mecz, a EnVy ustawić się w lepszej pozycji. Aimowo obie ekipy bardzo podobnie, jak kenny siądzie na awp to będzie wygrywał rundy, coś jak mou wczoraj ich robił z awp. over 26.5 rundy po @1.8 w betssonie do grania! :n:

 

//

K*rwa nie wiem co mnie podkusiło widząc wczorajszą grę GODSENT.... Myślalem, że dzisiaj się coś zmieni, ale oni znowu zagrali tak samo, terro tragedia, o CT nie wspomnę, zamiast przeczekać już jedną rundę i potem próbować wrócić do meczu to ku*wa po przegranych pistoletach 3 razy jakiś pseudo force... Wczoraj ujebali ako 50 dzisiaj zrobią to samo

Bez komentarza k*rwa

Edytowane przez Tony_Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...