Skocz do zawartości

[Zamknięty] NBA 2015/2016


Husarz

Rekomendowane odpowiedzi

NBA Minnesota Timberwolves - Atlanta Hawks

Recommendation: OVER 205

Odds: 1.909

Bookmaker: Pinnaclesports / Sportmarket



Minnesota surprised Atlanta earlier this month, winning 117-107 on the road. It’s the third straight time and 4 out of last 5 when these teams entertain the public with high scoring games. I fully expect tonight’s game to follow suit and this total line seem a bit low by a couple of points.

Reigning Rookie of the Year Andrew Wiggins played well in the first game in the series and is very hot lately. He is a superstar in the making and nothing could possibly prevent him, health issues aside, from fulfilling his potential in a few seasons. Ricky Rubio is also doing tremendous job in distributing the ball and adding assists to his tally, facilitating Wolves’ offensive rhythm. Last but not least, rookie center Towns is also making headlines with his contributions on both sides of the floor.

Atlanta weakness is the rebounding as always, so Minny could rely on a few second chance points on the shoulders of Towns and Garnett. Hawks strength at the other hand lies in smooth ball movement, leading to many uncontested / easy shots and they are usually very effective at converting these.

Here’s hoping that both teams play their usual game then, it should be enough.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NBA Indiana Pacers - Chicago Bulls

Recommendation: UNDER 198

Odds: 1.934

Bookmaker: Pinnaclesports / Sportmarket


The oddsmakers continue to give a bit higher line for the total in this match-up and I will continue backing it. My Pacers are real hot right now and maybe this is the reason for this line but…. It’s one thing to play against weak defensive teams like Wizards and Bucks (right now Bucks are terrible in defense, not in principle), and completely different story to play against stifling defense like Bulls’ one. Indiana are red-hot from beyond the arc but Chicago guards should be able to limit Pacers a bit in this area or at least slow down Pacers offensive rhythm.

Bulls conclude their road trip tonight and tiredness would be a factor too. They did well, 2-1 in this trip with the expected loss against GSW. They struggle to create easy scoring opportunities though, even with Derrick Rose on the floor. It was totally evident against Portland, they led comfortably with 10+ points at some stage in the beginning of the 4th Q and then started choking quite badly. Shot clock violations, slow tempo attacks, desperate shots, etc. I rate Pacers better than Portland in every aspect of course so can’t really see Bulls solving this problem area tonight.

All in all, this should be slow tempo game, at least Bulls will try to play slowly so I think UNDER is the best option.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Phoenix Suns - GSW
Typ: (powyżej 217.5 pkt w meczu) (łącznie z dogrywką)
Kurs 2.00
Bukmacher: Unibet
Godz: 03:30
Analiza:

 

Na dzisiejszy dzień wybrałem spotkanie pomiędzy Phoenix Suns, a Golden State Warriors. Mecz rozegrany zostanie o godzinie 3:30 czasu polskiego/18:35 czasu w Stanach. GSW miało 3 dni odpoczynku, w ostatnim czasie grało na wyjeździe z Minnesotą 116-129 (245), Los Angeles Clippers 117-124 (241), Denver 105-118 (223), ostatni mecz zagrali u siebie z Lakers gdzie rzucili 111 pkt przy 77 Lakersów. Ostatnio mocna obrona, także dzisiaj spodziewam się po 3 dniach przerwy szybkiego meczu. GSW zawsze trudno się grało w hali Phoenix ich bilans meczy jest bardzo niekorzystny. W ostatnim czasie GSW, zbudowało mocny team, rok temu mistrzostwo, w tym sezonie 15 zwycięstw - 0 porażek. Phoenix spina się na najlepszych, przyjechało houston 117:117D(129:135) (264), przyjechało Clippers (118-104) (222), ostatnio Pelicany 114-120 (234). Myślę, że oba teamy zagrają swoją najlepszą koszykówkę skupiając się na ataku. 

Edytowane przez Prorok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Kosz NBA
Spotkanie Washington-Toronto
Typ: Toronto -3.5
Kurs 1.90
Buk Unibet
Godz: 01:00
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie z NBA w którym ekipa Washington podejmowała będzie na sowim parkiecie ekipę Toronto, goście są faworytem do wygranej w tym spotkaniu, zanotowali bowiem dwie wygrane z zespołami z Los Angeles w poprzednich dwóch kolejkach , najpierw z Lakers następnie z Clippers, w obu sytuacjach były to wygrane wyżej niż 10 -ma punktami, gospodarze natomiast nie potrafią zagrać kilku równych spotkań, niezależnie czy grają na swoim parkiecie czy też na wyjeździe, moim zdaniem gospodarze którzy ponieśli 3 porażki pod rząd, nie będą w stanie zdobyć punktów z zespołem , który zanotował 3 wygrane pod rząd. Toronto również przewodzi w swojej dywizji natomiast Washington jest najgorszym zespołem w swojej dywizji , myślę że goście tu pokryją spokojnie ten minimalny Handicap -3.5 punkta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka NBA

Spotkanie: Golden State Warriors - Sacramento Kings

Typ: (GSW powyżej 117 pkt w meczu) (HA w przypadku 117 - zwrot)

Kurs: 1.85

Bukmacher: Bwin

Godz: 04:30

Analiza:

 

 

Golden State Warriors z piątku na sobotę zdemolowali w Phoenix, Suns 135-116. Do przerwy wychodziło im absolutnie wszystko prowadzili 75 - 57, w drugiej połowie rzucili 60 punktów i spokojnie kontrolowali mecz. Moim zdaniem zagrali lepszy mecz, niż ten przed pięcioma dniami z Clippers. Warriors są w gazie od pewnego czasu, dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z Sacramento czyli drużyną która posiada najgorszą obronę w lidze. Sacramento ostatnimi czasy grało 5 wyjazdowych meczy, wszystkie z zespołami ze wschodniej konferencji. łapali odpowiednio:118 - Milwaukee, 127 - Charlotte, 91   - Orlando, 116 - Miami, 103 - Atlanta

wcześniej: 118 - Phoenix, 114 - La Clippers

Bardzo ważne, że grają do przodu bez Cousinsa, wczoraj go nie było wynik 118 - 129, wcześniej zszedł z Charlotte i złapali 127. Dzisiaj też go nie będzie, a grają z najlepszym atakiem w lidze, GSW u siebie rzuca średnio (112 punktów), skuteczność ostatnio na bardzo wysokim poziomie, z zachodem rzucają odpowiednio:

135 - Phoenix, 111 - Lakers, 118 - Denver, 124 - Clippers, 129 - Minnesota

Myślę, że typ jest do gry, ładnie wczoraj wchodziły trójki, Curry w formie, wczoraj 41 pkt, także jeżeli będzie im się chciało to powinni pokryć linię bez problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Kosz NBA
Spotkanie Toronto-Phoenix
Typ: Toronto - 5
Kurs 1.88
Buk ComeOn
Godz: 00:00
Analiza: Na dzień jutrzejszy postanowiłem zagrać spotkanie NBA w którym Toronto Raptors podejmowało będzie we własnej hali drużynę Phoenix Suns, gospodarze mają ładną serię 4 kolejnych wygranych pod rząd, w dniu wczorajszym na wyjeździe okazali się zespołem lepszym od Washington Wizards na ich terenie, tu gospodarze meczu po raz kolejny będą faworytem do zwycięstwa bowiem Phoenix w swoich poprzednich 5 spotkaniach wyjazdowych w NBA przegrali 4 z nich , ogólnie rzecz biorąc goście mają 4 kolejne porażki pod rząd, minimalna porażka była to porazka tylko 6 punktami z Pelicans, resztę spotkań przegrywali znacznie wyżej, według mojej oceny goście z phoenix nie będą mieli zbyt wielu atutów do zdobycia kompletu punktów w tym meczu Toronto jest na 4 pozycji w swojej konferencji wschodniej natomiast ekipa Phoenix na 9 miejscu w konferencji zachodniej, stawiam na spokojną wygraną Toronto Raptors , myślę że będzie to wygrana w przedziale 6-10 punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Kosz NBA
Spotkanie Detroit-Houston
Typ: over 201.5
Kurs 2.33
Buk Unibet
godz: 01:30
Analiza: Witam, na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie w którym ekipa Detroit we własnej Hali podejmowała będzie druzynę Houston. Dla mnie gospodarze będa faworytem do zwycięstwa bowiem w poprzednich meczach pomimo iż wcale nie byli zespołami gorszymi to ewidentnie zabrakło im szcześcia, na 5 gier udało im się wygrać tylko jedno spotkanie we własnej hali z zespołem Miami Heat, była to bardzo wysoka wygrana,ale to zdecydowanie za mało żeby zadowolić swoich kibiców, którzy w tym sezonie nie są za bardzo rozpieszczani bowiem Detroit nie potrafi ustabilizować swojej formy i niezwykle rzadko wygrywa kilka spotkań z kolei, teraz na pewno o punkty gościom łatwo nie będzie ponieważ oni tez są wielce dalecy od swojej dobrej formy, moim zdaniem jest to mecz w którym faworytem sa gospodarze,ale nie liczyłbym na ich wygraną większą niż różnica kilku punktów, liczę też na over w punktach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA Milwaukee Bucks - Denver Nuggets

Recommendation: Bucks - 3

Odds: 1.80

Bookmaker: Pinnaclesports / Sportmarket



This would be a battle between two struggling teams. Denver are nasty with a single win in their last 8 games, 6 straight losses. Bucks are not much better frankly speaking, 2 wins out of their last 8. Their performance has been a bit better in the last games though, especially yesterday against Charlotte. Only the weak long distance shooting percentage prevented them from keeping the game much closer, and it was still a match in the last 2 minutes.

The reason behind the improved performance was Jason Kidd decision to shake up the starting line-up a bit. He replaced Jabari Parker and Michael Carter-Williams with Mayo and Bayless respectively. This move boosted the defense which was vital for Bucks. No doubt that MCW and Parker are better players than their back-ups and will return to the starting line-up sooner rather than later but at least for now they should provide good ball distribution and attacking options in the second unit minutes.

Denver will likely have Kenneth Faried back tonight but I doubt he can do something to turn their season around. They just lack enough talent. Gallinari is a good sharp-shooter but too inconsistent in the other parts of the game. Nuggets management is just waiting a few seasons for rookie PG Mudiay to grow up so they can start the rebuilding process around him.

Teams exchanged home wins last season. Denver already recorded a win against Bucks on their home floor earlier this month but it was very close one, 103-102. Milwaukee’s turn now and I strongly favor the chance of history repeating this season.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Koszykówka NBA

Spotkanie: Utah Jazz  - Golden State Warriors

Typ: Podwójny wynik (Golden State Wariors - Golden State Warriors)

Kurs: 1.74

Bukmacher: Bet365

Godz: 03:05

Analiza:

 


Ostatnie mecze GSW na wyjeździe:

 

Phoenix - GSW     116-135

Denver - GSW      105-118

LA Clippers - GSW 117-124

Minnesota - GSW   116-129

 

 

Na dzisiejszy dzień wybrałem spotkanie z NBA pomiędzy Utah Jazz a Golden State Wariors. GSW w obecnych rozgrywkach ma bilans 18-0, spośród tych 18 meczy, aż w 16 wygrywali pierwsze połowy. Utah w obecnym sezonie wygrało 8 meczy a przegrało 7. Z tych 7 przegranych meczy, w pięciu z nich przegrywali do połowy. Ten mecz zapowiada się na underowy, Utah rozegrało u siebie dotychczas 5 spotkań 3 z nich wygrało, ich średni bilans punktowy wynosi (93-95). GSW grało ostatnio bardzo szybko, dzisiaj zapewne skupią się bardziej na bronieniu i nie pozwolą zbytnio na grę Utah. Uważam, że GSW jest obecnie dużo lepszym zespołem niż Utah Jazz i wygrają ten mecz bez większych problemów.  Kurs wystawiony na wygra do połowy i w całym meczu jest zbyt wysoki i warto to wykorzystać.


 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA Houston Rockets - New Orleans Pelicans

Recommendation: Rockets - 4

Odds: 1.952

Bookmaker: Pinnaclesports / Sportmarket



I liked very much what I saw yesterday from Pelicans, in terms of how they failed to hold on to their lead and fell miserably to the pressure applied by veteran Grizzlies. No reason to quit the boat now then and I continue to fade New Orleans. They’re obviously back to back and play in Houston where the clock is also ticking for Rockets to finally turn their season around a bit.

It’s not that I like Houston as a team, they rely solely on Dwight and The Beard, yet having 2 go-to guys is always better than having only one (Davis for Pelicans). Rockets improved their game, albeit by a small degree after the coach change. Harden should be happy now and let’s hope he will finally start delivering too. Once in a shooting rhythm, he is hard to stop in making 3’s and penetrating to the rim, even against excellent rim protector and paint defender like Anthony Davis. Dwight Howard have rested a bit after coming home from Houston last game in Detroit and should be able to contain Davis scoring threat on Rockets behalf subsequently.

New Orleans are tragic on the road so far with 1-9 record and have lost 7 of 8 against this opponent here. They truly split the series last season 2-2 (each team winning also a road game) but Pelicans were better then, plus it’s a tough spot for them and I’ll be surprised to see anything different than a Rockets win here.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Kosz NBA
Spotkanie Houston-New Orleans Pelicans
Typ: under 211.5
Kurs 2.23
Buk Unibet
Godz: 02:00/03.12.2015
Analiza: Na dzień jutrzejszy postanowiłem zagrac spotkanie z NBA w którym ekipa Houston Rockets podejmowała będzie w swojej hali drużynę New Orleans Pelicans. Gospodarze są delikatnym faworytem do zdobycia kompletu punktów,ale tylko dlatego że goscie na wyjazdach grają po prostu beznadziejnie na 10 rozegranych meczów wyjazdowych przegrali az 9 z nich, nie ma chyba gorszej ekipy w NBA pod tym względem, gospodarze zbyt czesto też nie rozpieszczają swoich kibiców i wygrywają mało spotkań, jednak historia spotkań pomiedzy obiema ekipami pokazuję iż w poprzednich 10 grach na parkiecie w Houston gospodarze wygrywali az 8-krotnie i dwa razy przegrywali swoje spotkanie, myślę że w dniu jutrzejszym będą zespołem znacznie lepszym i będa w stanie pokryć jakiś delikatny hadicap, postawiłbym na under punktów i ich wygraną w przedziale 6-10 punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Kosz NBA
Spotkanie Memphis-San Antonio
Typ: over 181.5
Kurs 1.85
Buk Unibet
Godz: 03:30/04.12.2015
Analiza: Na dzień jutrzejszy znów postanowiłem zagrać spotkanie z NBA ekipa Mampis podejmowała będzie na własnym parkiecie drużynę San Antonio, gospodarze może nie są faworytem do zdobycia kompletu punktów,ale według mnie nawet jeżeli tutaj przegrają nie bedzie to jakaś wielka porażka ponieważ drużyna San Antonio grywała ostatnio bardzo róznie, nie wiem czemu bukmacherzy tak według mnie zawyżyli kursy na zespoł gospodarzy , w poprzednich 10 spotkaniach obie ekipy idą łeb w łeb , wygrali po 8 i przegrali po 2 mecze, w dywizji zamują kolejno 1 oraz 2 pozycję w gdyby mephis miało lepszy start tego sezonu to mogło by być jeszcze wyżej, jeżeli spojrzymy na większą ilośc spotkań to zdecydowanie lepiej wypadają w nich gospodarze z Memphis, myślę że też możemy tutaj obejrzeć niespodziewanie over w punktach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Kosz NBA
Spotkanie Memphis-San Antonio
Typ: 1x
Kurs 1.89
Buk betsson
Godz: 03:30/04.12.2015
Analiza: Na dzień jutrzejszy znów postanowiłem zagrać spotkanie z NBA ekipa Mampis podejmowała będzie na własnym parkiecie drużynę San Antonio, gospodarze może nie są faworytem do zdobycia kompletu punktów,ale według mnie nawet jeżeli tutaj przegrają nie bedzie to jakaś wielka porażka ponieważ drużyna San Antonio grywała ostatnio bardzo róznie, nie wiem czemu bukmacherzy tak według mnie zawyżyli kursy na zespoł gospodarzy , w poprzednich 10 spotkaniach obie ekipy idą łeb w łeb , wygrali po 8 i przegrali po 2 mecze, w dywizji zamują kolejno 1 oraz 2 pozycję w gdyby mephis miało lepszy start tego sezonu to mogło by być jeszcze wyżej, jeżeli spojrzymy na większą ilośc spotkań to zdecydowanie lepiej wypadają w nich gospodarze z Memphis, myślę że też możemy tutaj obejrzeć niespodziewanie over w punktach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacramento Kings - Boston Celtics Typ: Sacramento Kings @ 2.13 Pinnacle

Bukmacherzy nieznacznie faworyzują Celtics, ale w mojej ocenie kursy powinny być wystawione na odwrót. Lepszy bilans drużyny z Bostonu jest tu nieco mylący, gdyż Wschodnia Konferencja jest wciąż słabsza od zachodniej, a co za tym idzie łatwiej jest nabić Celtom takie staty niż Królom. Gospodarze z kolei mają bardzo ciekawą drużynę, która opiera się na świetnym trio Rondo, Cousins i Gay. Dla Rajona dzisiejsze spotkanie będzie dodatkową szansą na wzięcie rewanżu nad swoją byłą drużyną, dlatego też o motywację i koncentrację gospodarzy jestem spokojny. Warto przy tym podkreślić, i Królowie są bardzo mocni na własnym parkiecie w Sacramento, zaś fakt, że Boston musiał się przenieść z wschodniego wybrzeża (Miami) na zachód również może mieć wpływ na dyspozycję gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Kosz NBA
Spotkanie Chicago-Charlotte
Typ: over 197.5
Kurs 2.12
Buk Unibet
Godz: 02;00/06.12.2015
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w ramach NBA , ekipa Chicago bulls kóra obecnie znajduję się na pozycji lidera w konferencji wschodniej podejmowała we własnym parkiecie drużynę Cherlotte, która zajmuję 9 pozycję w tej samej konferencji , gospodarze grają bardzo dobrze, ogólnie w ostatnich 10 spotkaniach rozegranych przed swoją publicznością we własnej hali zanotowali aż 8 wygranych i tyko 1 porażke, jeszcze po dogrywce z zespołem Minesotty, goście natomiast w meczach wyjazdowych grywają w kratkę, mają 4 wygrane oraz 6 porażek, moim zdaniem tutaj nie ma innej opcji aniżeli wygrana popularnych buków, którzy w poprzednich latach nie mieli większych problemów z pokonaniem zespołu gości we własnej hali , goscie nie mają szcześcia właśnie do tego parkietu i myślę że tu będzie podobnie, ze względu iż dosyć nisko jest poprzeczka overów zaryzykowałbym i zagrała za drobne na powyżej punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toronto Raptors - Golden State Warriors

Recommendation: OVER 208

Odds: 2.02

Bookmaker: Pinnaclesports / Sportmarket



Toronto went as close as it gets to beating champions GSW this season. They almost completed an epic come back from double digit points deficit in the first game in the series this season. GSW still found a way to win it 115-110 in the end, quite obviously, as they are still undefeated. The last minutes featured a few disputed referee calls which went in GSW favour and Raptors should really feel a bit angry and motivated for revenge tonight.

It’s easier said than done though, it would need a very special effort for any team to defeat Warriors for the first time during the season. Toronto are without starting center Valanciunas (broken hand) so the hard task of protecting the paint against the fast penetrations from GSW backcourt will fall to backup Bismack Biyombo. I very much doubt this will mean quite a lot of easy lay-ups for Curry and Co. Plus Golden State always have their 3-point shooting and they just need to hit a very average percentage in order to reach around 110 points in any given game.

Toronto just can’t let themselves to play slow pace if they want to be close in 4th. Kyle Lowry is on fire lately and should take the bulk of the scoring load, feeling he should prove himself against the league’s best PG. All in all, I won’t be surprised to see the same kind of result as in the first game. Toronto plus the points are also a slightly attracting option but I just don’t have the balls to fade GSW until they record that first loss, even with close to double digit spreads smile.gif
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: koszykówka NBA

Data i godzina: 06.12.2015 21-30

Spotkanie:  Memphis Grizzlies - Phoenix Suns

typ: Grizzlies - 5,5

kurs: 1,97

buk: Unibet

 

Analiza:

Dzisiejszego wieczoru na antenie NC+ zobaczymy starcie zespołów z Konferencji Zachodniej, gdzie Niedźwiadki z Memphis podejmą Słońca z Phoenix. Moim zdaniem to rozkręcający się gospodarze są faworytem tego spotkania. Grizzlies słabo zaczęło sezon, bo po dziewięciu meczach mieli zaledwie trzy zwycięstwa. Jednak w kolejnych jedenastu spotkaniach było już zdecydowanie lepiej, bo dość szybko wyszli na plus i teraz legitymują się bilansem 11-9, co pozwoliło im wskoczyć ósemki. Co innego Suns, którzy ostatnio całkowicie się pogubili. W ostatnich dziesięciu meczach udało im się pokonać tylko Toronto i Denver, a przegrywali m.in. ze słabymi w tym sezonie Wizards, Nets czy Pelicans (dwa razy). Moim zdaniem ich największym problemem jest brak zdecydowanego lidera, który wziąłby na swoje barki ciągnięcie zespołu do przodu. Nie oszukujmy się, że Bledsoe czy Knight to zawodnicy na miarę liderów z prawdziwego zdarzenia. Jaka więc wydaje się perspektywa na ten sezon?? Moim zdaniem wskoczenie do play-off to zadanie poza zasięgiem dla Słońc, tak samo zresztą jak w poprzednim sezonie. Memphis od kilku lat budują ciekawy zespół i wszystko idzie w dobrym kierunku. W zeszłym roku przegrali półfinał konferencji z Golden State, trzy lata temu byli nawet w final Zachodu. Gospodarze od pięciu lat awansują do play off i po tym co widzimy na początku tego sezonu wydają się pewniakiem do zajęcia miejsca w ósemce i poważnym kandydatem do pierwszej czwórki na Zachodzie. Mocną stroną zespołu z Tennessee jest mocna ławka rezerwowa, bo gracze pokroju Chalmers czy Barnes, a nawet weteran Vince Carter jeszcze sporo potrafią wnieść do zespołu. A wyjściowa piątka też prezentuje się dobrze - Randolph, Gasol, Conley, Green i Allen to bardzo solidne zestawienie graczy. Moim zdaniem dziś zespół gospodarzy dopisze kolejne zwycięstwo w tym sezonie. A zespół z Arizony ostatnio leży Niedźwiadkom. Ci wygrali z nimi ostatnie siedem meczy. Moim zdaniem dziś nie powinno być inaczej. Forma, własny parkiet zdecydowanie przemawia za gospodarzami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: koszykówka NBA

Data i godzina: 07.12.2015r 00:00

Spotkanie:  Nets - GSW

typ: Curry under 31.5 pkt

kurs: 1,85

buk: Unibet

Analiza:

Co tu dużo mówić o tym meczu... GSW leci jak złe, bilans 21-0 mówi swoje, dzisiaj raczej nie powinni przegrać, chociaż ten mecz z Raptors trochę mógł ich zmęczyć szczególnie, że teraz będzie b2b. Spodziewam się spokojnego meczu tej nocy, ale nie mogłem zdecydować się za bardzo co postawić i wybrałem sobie under punktowy lidera GSW. Curry z Raptors zdobył 44 punkty, ale spędził na parkiecie 38 minut. Może czas spasować? W listopadzie z Nets zdobył 34 punkty, ale graliśmy tam dogrywkę i nie był wtedy b2b. Sytuacja teraz się odmienia, mecz wyjazdowy, b2b, być może bez dogrywki. Patrząc na sytuacje punktową Stephana w b2b to: Phoenix - 41 pkt b2b z Sacrmento i 19 pkt, z Clippers 40 pkt b2b z Chicago i 27 pkt. Mam nadzieje, że dzisiejszej nocy Curry również nie będzie śrubował dużego wyniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Kosz NBA
Spotkanie Brooklyn-Golden State
Typ: under 207.5
Kurs 2.16
Buk Unibet
Godz: 00:00 /07.12.2015
Analiza: Na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie w którym ekipa Brooklynu podejmowała będzie na własnym parkiecie drużynę Golden State. Gospodarze sa w chwili obecnej dopiero na 14 pozycji w swojej konferencji, jest to przed ostatnia pozycja w tej konferencji, goście natomiast są liderem dalej śrubują swoją rewelacyjną passę, wygrali w tym sezonie już 21 spotkań nie przegrali ani jednego i tylko raz musieli rozgrywać dogrywkę, moim zdaniem gospodarze mogą tutaj nawiązać walkę z dużo lepszym rywalem ponieważ na swoim parkiecie wygrali 4 spotkania ligowe pod rząd, na pewno jest to dobra passa, nie umywajaca się jednak to passy przyjezdnych których w tym sezonie nie idzie powstrzymać, nie mówię że uda się to zespołowi z Brooklynu,ale moim zdaniem stać ich na niewielką porażkę max 10-ma punktami, liczę w tym meczu także na under w punktach i na to że gospodarze też sobie porzucają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oklahoma City Thunder - Sacramento Kings godz. 01:00

typ: under 222,5

kurs: 1,90

Buk: Bet365

 

Dziś w nocy trzecia w tabeli na zachodzie Oklahoma podejmie trzynaste  Sacramento. Oczywiście faworytem są gospodarze,którzy wygrali 11 z 19 meczów . Ja postanowiłem zagrać na under 222,5 w tym meczu. Sacramento w meczach wyjazdowych traci ostatnio bardzo dużo punktów średnio po 120 ,jedynie wygranym  meczu z Orlando 97-91 ta granica nie została przekroczona.  Dziś nie liczę na aż tak dużą zdobycz punktową OCT a zwłaszcza na koszykarzy Kings,którzy nie wygrali w Oklahomie od 6 lat przegrywając 12 kolejnych spotkań. Podczas tych dwunastu spotkań tylko raz została przekroczona granica 222,5 , trzy lata temu kiedy to Thunder wygrali 118-110 . Nie sądzę również,aby w tym meczu doszło do dogrywki,której nie było między tymi zespołami od ponad sześciu lat,jednak wtedy gospodarzami byli "Królowie" . Od w/w meczu ,w którym padł over 222,5 ta granica nie została juz przekroczona nie zależnie od tego kto był gospodarzem i nie sądzę aby dzisiejszej nocy również została przekroczona. Oklahoma przegrała dwa ostatnie mecze wyjazdowe nie przekraczając setki ,dziś raczej wygrają ale nie liczę na jakieś szaleństwo w ofensywie. Patrząc na statystyki z ostatnich lat wszystko wskazuje ,że linię na którą dzisiaj postawiłem nie zostanie przekroczona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA Cleveland Cavaliers - Portland Trail Blazers

Recommendation: UNDER 200

Odds: 1.917

Bookmaker: Pinnaclesports / Sportmarket



Cleveland should win this game of course but the spread is kinda steep, almost double digit. They can cover it but I’m always cautious with one man teams big spreads (unless this man is called Michael Jordan) as just so many things may go wrong!

Portland are b2b after a hard match in Milwaukee yesterday. Some fatigue factor could come in play but more importantly their shooting percentage dropped quite significantly in the last few games. This is pretty normal, frankly speaking, as they rely heavily on their 2 stars Lillard and McCollum to carry the offensive load. Both are good shooters but too streaky and inconsistent, at least at this stage in their careers.

Mo Williams got some knock in the last game but is expected to play tonight, so Cavs perimeter defense is looking decent with him and Dellavedova as backup. LeBron will take the attack calls in the 4th quarter as usual and this will slow the pace down a bit.

Both meetings in the series went comfortably below this line so I’ve a reason to fully expect the same result today.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indiana Pacers - Golden State Warriors godz. 01:00

typ: under 219,5 

kurs: 1,63

Buk: Unibet

 

Dzisiejszej nocy dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku ,w którym nie pokonana od sześciu meczów na własnym parkiecie Indiana zmierzy się z Golden State Warriors,którzy w tym sezonie nie wiedzą co to porażka. Liczę w tym spotkaniu na małą niespodziankę oraz na twardą obronę i mała zdobycz punktową obu zespołów. 

Postanowiłem zagrać na dość wysoką linię 219,5 i sądzę,że nie zostanie ona przekroczona, choć lider tabeli rzuca ostatnio dużo ,zazwyczaj powyżej 110 nawet 120 punktów,to w meczach z Pacers na ich parkiecie ostatni raz 100 punktów przekroczyli siedem lat temu. Uważam,że nie będzie to łatwe spotkanie dla GSW ,ponieważ Indiana bardzo dobrze czuję się na własnym parkiecie i wygrała osiem z dziewięciu ostatnich meczy z Warriors. W ostatnich szesnastu latach w meczach gdy Indiana była gospodarzem granica 219 ,5 punktu była przekroczona zaledwie 3 razy ,natomiast 14 razy liczba punktów obu zespołów była dużo mniejsza. 

Myślę,że statystyki nie kłamią i w dzisiejszym meczu przynajmniej jedna z drużyn nie przekroczy setki co powinno wystarczyć do nie przekroczenia granicy 219, 5 punktu. Każda passa kiedyś się kończy myślę,że to dziś GSW przegra pierwsze spotkanie rzucając dość mało jak nich ostatnio przystało punktów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA Washington Wizards - Houston Rockets

Recommendation: Wizards - 3

Odds: 1.892

Bookmaker: Pinnaclesports / Sportmarket



It seems like these 2 teams are heading in a different directions currently.

Wizards had a mini slump, some very bad no show games, caused by a rift between Superstar John Wall and Coach Randy Wittman maybe. This seems a distant past now though after a superb win in Miami. Wall showed a good leadership example, playing in the game and giving out his 100 % after he got a knee knock in the previous game. Wizards have never been world beaters so far and won’t suddenly become one from now on. They are resilient though, especially at home and should really start adjusting their home record for the season (4-6 currently). They’ve had one day of rest unlike Houston who are back to back. Center Marcin Gortat is expected to be back in the team and ready for action tonight after he attended his family in Poland for personal reasons last week.

Rockets have even bigger problems than the ugly loss yesterday in Brooklyn. They lost Trevor Ariza after a hard fall to the floor. He was assisted in walking out of the court, never returned and his participation tonight is doubtful. Add to that the usual rest Dwight Howard gets in the second night of back to back spots (albeit no official info yet of course, it will become known shortly before game time) and the uncharacteristically bad offensive performance from Harden.

I’m sure The Beard will be better tonight, it’s not so hard to eclipse a 10-point night after all but he will probably be entitled to guard one of Wall / Beal pair and this means a lot of easy baskets for the home team with the lack of defensive effort Harden is showing.

In a nutshell, this is just the next ‘’normal’’ let down spot for Houston on their East trip
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina KOSZ NBA
Spotkanie Toronto San Antonio
Typ: over 189.5
Kurs 2.02
Buk Unibet
Godz: 01:30 10.12.2015
Analiza: NA jutro moim zdaniem najpewniejszym meczem bedzie spotkanie w ramach NBA gdzie na przeciwko siebie staną ekipy Toronto Raptors oraz San Antonio Spurs. Gospodarze na chwilę obecną zajmują 6 miejsce w konferencji wschodniej , goście natomiast są wiceliderem konferencji zachodniej co na pewno stawia ich w tym spotkaniu w roli delikatnych faworytów. Toronto na swoim parkiecie do tej pory grało bardzo w kratkę nie potrafiło ustabilizować swojej formy, dlatego też raz wygrywało raz przegrywało swoje spotkania, na wyjazdach o dziwno ich gra wygląda znacznie lepiej i czesciej niż u siebie sięgają po komplety punktów, San Antonio na swoim parkiecie w obecnych rozgrywkach jest bezbłędne natomiast na wyjazdach przegrało już 4 spotkania, myślę ze jeśli gosćie dziś wygrają nie bedzie to jakaś wysoka wygrana ponieważ u siebie Toronto przeważnie miało dobre wyniki z zespołem z San Antonio, pomyślałem również żeby tutaj pograć over w punktach który moim zdaniem jak najbardziej jest realny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA Utah Jazz - Oklahoma City Thunder

Recommendation: Thunder - 3

Odds: 1.84

Bookmaker: Pinnaclesports / Sportmarket



Oklahoma looks like the real deal right now, going with strong 7 wins in the last 9 games. They’ve won comfortably against strong opponents like Atlanta and Memphis, and also have recorded an easy W here in Utah in the first game of the series, 111-89.

No reason to expect much improved performance from Jazz tonight. They continue to sorely miss the starting center Gobert. Favors is making for a decent fill in the center position but it would be a high bid for him to contain Ibaka, Adams and Kanter all alone. No need to mention that Durant is back at the very top of his game and Russell is just … Russell. Utah have good defenders but no defender is good enough for these 2 when they’re in the zone.

Everything’s clicking right for Thunder in the moment and any other result but an away win would be a surprise here.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA Portland Trail Blazers - New York Knicks

Recommendation: Blazers – 3.5

Odds: 1.98

Bookmaker: Pinnaclesports / Sportmarket



These teams are heading into totally different directions right now. It’s not such a big surprise for the Knicks. The surprise was their good start of the season but the brutal reality hit them hard with 8 losses in their last 10 games. It’s all kept within the organization at this stage of course but I’d make an educated guess Phil Jackson is already actively exploring different trading opportunities for Carmelo, so Knicks collect some assets for him as they still can and start rebuilding around Porzingis. Speaking of the young kid, his production tailed off a bit lately but this is totally normal for a rookie and he has a great NBA future before him.

Portland rebuilding season is going very well, above all expectations. They have very outside chance to reach the play-offs of course but never stop trying to win games. As I’ve said on a few occasions everything’s circled around Lillard and McCollum with Blazers. McCollum caught fire again in the last games after a mini slump and I can’t see the very average Knicks perimeter defense containing these two successfully.

History is not so relevant because of the total Portland roster re-make, yet some trends are hard to turn around and Knicks are just in that kind of spot, with 12 losses here in the last 14 games

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina KOSZ NBA
Spotkanie Raptors - 76ers
Typ: Okafor Jahil over 16.5
Kurs 1.85
Buk Unibet
Godz: 00:00

Analiza:

Bet na szybko - Raptors mają po meczu z 76ers b2b z Indiana, dzisiaj powinni sobie podejść do meczu na luzie, zdominować początek, a potem grać sobie rezerwowymi. Okafor ostatnio bardzo dobrze sobie radzi na parkietach 22 z Pistons i Nets, 10 z SAS i 12 z LAL. Miesiąc temu jak spotkały się te ekipy to rzucił 26. Mam nadzieje, że dzisiaj podtrzyma swoją dobra dyspozycje i rzuci 17 oczek i więcej. Pod koszem powinien królować i zbierać większość piłek, średnio rzuca 17 pktów, więc jak na dzisiaj to byłaby idealna linia. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina KOSZ NBA
Spotkanie Bulls - 76ers
Typ: Okafor Jahil under 17.5 pkt
Kurs 1.85
Buk Unibet
Godz: 02:05

Analiza:

Długo zastanawiałem się co wybrać z NBA na noc, szukałem kilku rozwiązań na zawodników i w porównaniu do wczorajszej nocy kiedy grałem over Okafora i okazał się trafiony idę dzisiaj w under. Skąd ten pomysł, żeby iść w under... Może i Okafor zagrał swoje i rzucił wczoraj 23 pkt Raptors przy czym jego drużyna miała na koncie tylko 76 punktów, ale dzisiaj nie spodziewam się takiego szału. Bulls to drużyna, która stara się grać spokojnie, nie będą na pewno się forsować dzisiaj, a zagrają spokojnie w obronie, skoro ostatnio Pelicany i LAC nie rzuciło im za wiele punktów to dlaczego ma to zrobić dzisiaj Phila? Okafor to według mnie mocno utalentowany 19stolatek, ale wczoraj zagrał 35 minut, co prawda jego średnia to jest 17.6 pkt na mecz, ale no nie spodziewam się, że dzisiejszej nocy znowu nawrzuca. Mam nadzieje, że Gibson i Snell nie pozwolą mu na zbyt wiele. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA Brooklyn Nets - Miami Heat

Recommendation: Heat - 4

Odds: 1.833

Bookmaker: Pinnaclesports / Sportmarket



No surprises here, I’m in Nets fading camp again. They showed some signs of life in the close defeat against Clippers, only to erase all the good impressions with a blow-out at home against Orlando. Magic can’t really boast they have atomic offense and still Brooklyn let them shoot almost 54 % from the field, wnough said. I’ll not repeat myself either at the lack of motivation in Brooklyn too, prefer to focus on the Heat instead.

Nets are one of Miami’s favourite opponents in recent times. They have 6 consecutive wins over them, including a 4-game clean sweep last regular season. Heat beat teams with defense and they got the most efficient shot blocker in the game in the moment in Hassan Whiteside. So Brook Lopez will get a very decent match in the paint tonight. Trading rumours are circling around Hassan by the way in the last couple of days, involving possible swaps between him and Dwight Howard or DeMacrus Cousins. Miami organization is of course denying all trade rumours, albeit the old fox Pat Riley will listen carefully to every single possibility as Hassan should be a max-contract player next summer and Heat will hardly be able to afford that. Nothing is coming with immediate effect though. Riley is a very clever man and should realize that swapping Hassan for Dwight is a stupid move, even allowing for the contract situation. DeMarcus is way more decent alternative but I don’t believe Kings will let him go so easily.

So in a nutshell, Hassan should be ready to play and strong as always, he’s not a trouble-making guy anyway. Dragic got a tooth knocked off in the last game but should be ready to play too, so Heat in full strength should deal with Nets more or less easily.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina KOSZ NBA
Spotkanie Cavs - Oklahoma
Typ: James over 27.5 pkt
Kurs 1.85
Buk Betsafe
Godz: 02:00

Analiza:

Po pierwsze polecam do tego zakładu Betsafe, ponieważ w innych bukach mamy linię o 1 punkt większą, niby 1 punkt, ale kto wie jak może uratować? Przejdźmy do sedna... LBJ trochę słaby występ w meczu z Bostonem, bo raptem 24 punkty w prawie 36 minut spędzonych na parkiecie, trójki mu nie siadły, bo 0/3, ale za to wolne 4/4. Dzisiaj czeka cała drużynę trudne zadanie, bo Oklahoma pomimo b2b to i tak postawi opór. Skąd pomysł na over? Nadal dzisiaj nie zobaczymy na parkiecie Irvinga, więc LBJ będzie musiał wziąć większy ciężar gry na siebie i zdobywać punkty, regeneracja wystarczająca, hala Cavs, doping kibiców. LBJ zawsze odpala na mecze z lepszymi, może i sędzia trochę pomoże i będzie więcej gwizdał na nim, bo on lubi wywrzeć presje na sędziach. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...