Skocz do zawartości

Counter Strike global offensive


pershing

Rekomendowane odpowiedzi

@Kondi @Sebigi @adrian154845 @Tonny

 

Dobra 5 osób, propozycje jakiś zasad? Zrobimy temat w gadańcu z oficjalnymi zasadami, może się skusi jakiś gracz csa. Proponowałbym coś prostego, tak, żeby wejść np w nocy na forum i spokojnie oddać typy. Propozycje? Wpisowe? I czy od razu kupujemy skina lub skiny za łączną kwotę wpisowego, tak, żeby minęło te 7 dni od kupna do wysyłki, czy zwycięzca sobie wybiera i potem czeka i czeka %-) Od razu zaznaczam, że nagroda to skiny, a nie, że ktoś chce $, w końcu to konkursowy csowy %-) Ale istnieje opcja druga, ale prowizje, za wpisowe kupuje kody psc i daje je zwycięzcy, a potem ten teoretycznie można je sobie doładować na steam. Słucham Waszych propozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem za skinem, przelew do Ciebie 50 zł, kupujesz skina na koniec, żeby każdy mógł sobie coś wybrać. Wytypowalbym pierwsze i drugie miejsce na początku, a później typowanie każdego meczu z wynikiem dokładnym i trafisz dwa 3 pkt, za wygranego 1 pkt. Pierwsze i drugie miejsce za 10 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

mute bylo pod koniec jak im powiedzialem ze sa nic nie wartymi boostowanymi noobami i powinni isc grac w fortnite :kappa: 

 

Edytowane przez Kondoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wejsciu dzis w nocy w csa 1360599991_Zrzutekranu(406).png.76cc0490

 

ostatnimi czasy reportowalem tylko tego typa dwa dni temu co nas ruchal na inferno i tego jefa z cache, takze 

 

 

:bz: :bz: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kondi napisał:

po wejsciu dzis w nocy w csa 1360599991_Zrzutekranu(406).png.76cc0490

 

ostatnimi czasy reportowalem tylko tego typa dwa dni temu co nas ruchal na inferno i tego jefa z cache, takze 

 

 

:bz: :bz: 

 

 

to to napewno nie za jefa bo ja reportowalem i ch**a dostalem :D informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Kondoon

420506782_Zrzutekranu(437).png.2e533003f

pier**e takie granie.

 

 zjebany system dobierania rang, co to wogole ma byc? zalosne

 

wjebalismy mecz ze stanu 14-6.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41279364_1365629396873147_38041394899750

 

Co dalej? byali out, ale kto za niego? Czy ta drużyna ma jeszcze szanse odżyć, czy po prostu VP powinno zostać już europejskim mixem? snatchie na tym mirage z North dwoił się i troił, ale to za mało. Czy pasha i neo mają jeszcze szanse wbić się na najwyższy poziom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość Kondoon

mojego

 

 

zaczalem sie bawic w bindy + pozmienialem  cfg tak ze wszystkie ustawienia mam fabryczne :k: :fp:

 

 

Edytowane przez Kondoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...