Skocz do zawartości

Counter Strike global offensive


pershing

Rekomendowane odpowiedzi


Nieoficjalnie ta stronka do betowania była PompyTeam (nitro i ten drugi maly, zapomnialem nicku), rozruszali tylko koniunkturę w tamtym okresie, obecnie po małych aferach stronkach jest obecnie prawie dead

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.drakelounge.com/promocode/08gkdQ

 

Łapcie linka powyższego - 5$ na obstawianie esports (csgo, etc.) - wypłaty i depozyty są w skinach, może komuś  uda się zrobić np 50$ = jakaś koska %-)

 

Ps. Ja już na plusie 1.25$ :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie! 1f642.png:) Brakuje mi na CSGOPOLYGON 15 depozytów z mojego kodu żeby otrzymać około 1 00 000 COINS (1000 euro!!!) za darmo! 1f603.png:D

Jeśli uda się to wbić to na pewno z wypłaconych skinów zrobimy MEGA GIVEAWAY!!!! 1f603.png:D 
1f48e.png UŻYWAJCIE KODU NA DARMOWE 500 COINS: YARED 1f48e.png na tej stronie i zdeponujcie chociaż 1 najtańszy Wasz item (0.30$).

Jeśli użyjecie kodu, a nie macie czego wpłacić odezwijcie się do mnie to podeśle skina o wartości około 30-40 centów! 1f642.png:) Potrzebuje jeszcze 15 depozytów!!!

 

LINK: http://csgopolygon.com

KOD: YARED

 

Ogólnie wpadajcie jak chcecie tez do mnie czy na mój FB bo sporo konkursów na skiny też jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

NiKo za 500 tys $ w FaZe :lol:

 

 

Czy ktoś z obecnych odwiedza IEM :D ?

Mi się udało otrzymać akredytację :)

 

miałem być, ale podzielili CS'a i League of Legends na dwa weekendy, więc podziękowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...