Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina:Piłka nożna
Spotkanie: Chile - Meksyk
Typ: 1 (-1azjan)
Kurs:1,93
Godz:1:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Idę twardo w typ, że Meksyk nie awansuje z grupy. Postawione to zdarzenie po kursie 3,5. Świetną więc wiadomością była dla mnie strata punktów Meksykanów z Boliwią.
Chile pokazało się z Ekwadorem pozytywnie. Troszkę mam zastrzeżenia do Sancheza, który miał kilka ciekawych sytuacji i zamiast strzelać, mował się z piłką i kręcił obrońców bez sensu, nie zdobywając pola boiska.
2-0 w pełni zasłużone. Ekwador tyle sytuacji co stworzył to wrzutka z rzutu wolnego i poprzeczka (tzn piłka odbita od muru i wtedy dopiero wrzutka). Próbowali też wykorzystując szybkość swoich skrzydłowych zawodników. Czyli typowe wypuszczenie piłki przed siebie i gonienie za nią. Co ciekawe przynosiło to jako takie efekty i pewnie Meksykanom oraz Boliwijczykom sprawi to sporo problemów. Na Chilijczyków działało to jednak dość średnio.
W ofensywie Chile tworzyło ciekawe akcje, efektowne. Brakuje im jeszcze czegoś i sądzę, że z każdym spotkaniem będzie tylko lepiej.
Co powiedzieć o Meksyku... w spotkaniu z Boliwią było widać, że przyjechali na Copa w średnim składzie, przygotowując się do Gold Cup. Wystarczy spojrzeć na statystykę tylko jednego celnego strzału przez cały mecz.
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje MŚ Azja
Spotkanie: Kyrgystan-Australia
Typ: over 1.5 gola w  1 połowie
kurs 2.15
Buk bet 365
GodZ: 16:00
Analiza: Na jutro postanowiłem wybrac spotkanie w ramach kwalifikacji do piłkarskich mistrzostw świata w których Kyrgystan podejmował będzie Australię, ekipa gości jest w tym starciu zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, jak jedyna w tej grupie jeszcze nie rozegrała ani jednego spotkania, goscie mają bardzo dobrą passę 5 kolejnych spotkań na wyjeździe bez porażki, a grali między innymi z Niemcami , Koreą oraz Omanem w poprzednich meczach, na pewno w tym spotkaniu goście od pierwszych minut zaatakują aby móc szybko zrobić sobie przewagę nad dużo słabszym zespołem, goście bardzo często grają w dużych imprezach takich jak mistrzostwa świata więc nie sądzę że w tych kwalifikacjach goście nie wyjdą z tak teoretycznie łatwej grupy tym bardziej że nie ma tutaj według mojej oceny rywala , który chociaż trochę byłby przybliżony poziomem do Australii, gospodarze natomiast w poprzednich swoich spotkaniach radzili sobie z różnym skutkiem nie szło im jednak zbyt dobrze , pomimo tego że przeciwnicy nie byli zbyt wymagający to i tak gospodarze nie wygrywali swoich spotkań , według mnie w tym spotkaniu goście jak najbardziej będą w stanie pokryć ten minimalny handicap -1 gola, myślę że mogą spokojnie wygrać dwiema bramkami i tak też bym tutaj obstawiał na dokładny wynik 0:2., myślę że padnie już też do połowy spotkania taki rezultat.

 

http://obstawianie.com/topic/5058-spotkania-towarzyskie/page-15?do=findComment&comment=899314

 

WKLEIŁEM W TYM TEMACIE, BO NIE ZNALAZŁEM ODPOWIEDNIEGO , NIE GNIEWAĆ SIĘ JAK COŚ PRZEOCZYŁEM :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Copa America, grupa A

Spotkanie:  Chile – Meksyk

Typ: Chile over 1.5 bramki

Kurs:  1.80

Buk: Bet365

Godz. 01:30

Analiza:

Gospodarze tego turnieju już dziś będą chcieli przypieczętować awans do następnej rundy na przeszkodzie stanie im reprezentacja Meksyku. Chile będzie się liczyło w tym turnieju nie dość że kadra najmocniejsza z możliwych, do tego od kilku lata nie schodzą po prostu z wysokiego poziomu.  Po pierwszy meczu widać jak im zależy, jak zwykle agresywna gra z wysokim pressingiem to atuty defensywne. W ofensywie dużo kreatywności połączonej z szybkością i techniką. Widać po nich po prostu bardzo dobrze przygotowanie do turnieju pod każdym względem.   Do tego wszystkiego będą ich ciągły niesamowicie trybuny, a i tak bez tego przed własną publicznością przegrywają bardzo rzadko a jak już się rozkręcają to nie poprzestają na jednej bramce. Meksyk tak naprawdę ma gdzieś te rozgrywki, ich najważniejszym turniejem będzie Złoty Puchar CONCACAF w połowie lipca gdzie będą chcieli zdetronizować Amerykanów to właśnie na tym turnieju zobaczymy pierwszy garnitur bo tak kadra która rywalizuje tutaj na pewno taką nie są. W składzie zabrakło takich nazwisk jak Guillermo Ochoa, Diego Reyes, Hector Herrera, Giovani dos Santos, Andres Guardado czy Chicharito. Bez tych graczy zespól traci bardzo wiele a i motywacji też trochę brakuje w pierwszym meczu zaledwie zremisowali ze słabą Boliwią 0:0,  to i tak sukces bo do przerwy powinni przegrywać raz uratował ich słupek a za drugi razem fantastyczną interwencją popisał się bramkarz w drugiej połowie zagrali lepiej ale nadal zostawili dużo miejsca. To 0:0 kibice skomentowali gwizdami to też moim atut bo widać że ciśnienie na otwarty turniej a już na pewno będą tego wymagać od swoich gospodarzy.  Wcześniejsze mecz towarzyskie przygotowujące do tego turnieju też pokazały nie najlepsza dyspozycję Meksyku, dla mnie jeśli Chile szybko strzeli to tutaj wpadnie jeszcze kilka bramek. 

http://obstawianie.com/topic/31682-copa-america/?do=findComment&comment=899688

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna - Copa America - Grupa A - 2. Kolejka


16.06.2015 g. 1:30


Chile - Meksyk


 


Typ: A. Sanchez strzeli gola / 2,40 / Unibet


 


Chile tym spotkaniem może zapewnić sobie awans do kolejnej rundy Copa America. Dla gospodarzy tego turnieju taka sytuacja na pewno będzie komfortowa, aby rotować składem, kiedy trzeba grać co 3 dni. Dzisiaj stawiam na Alexisa Sancheza. Meksyk przyjechał tutaj drugim składem, jako przygotowanie do Pucharu CONCACAF. W składzie nie ma Veli, Dos Santosa, Peralty, Guardado, Moreno, Rodgrigueza czy też Ochoy, a to zawodnicy fundamentalni dla tej ekipy chociażby na ostatnich MŚ. Chile w pierwszym meczu ograło Ekwador. Sanchez był aktywny, zaliczył asystę przy drugim golu, zmarnował jedną sytuację sam na sam nieudanie próbując lobować bramkarza. Ma za sobą świetny sezon. Bez wątpienia był najlepszym graczem Arsenalu, strzelił aż 19 goli, dołożył do tego sporo asyst, w pojedynkę potrafił rozstrzygać spotkania. Jest gwiazdą nr 1 swojej reprezentacji. W pierwszym meczu do karnego podszedł Vidal, ale być może gdyby dzisiaj znowu była 11-tka to jej strzelenie odstąpi Sanchezowi. Bardziej liczę jednak na to, że Sanchez strzeli coś z gry. Na pewno będzie grał całe spotkanie, bo w swojej kadrze jest w tym momencie nietykalny. Obrona Meksyku jest słaba, dowodzona przez Marqueza, wielkiego gracza, ale już wiekowego i nie z taką zwrotnością jak kiedyś. Sanchez ze swoją szybkością powinien to wykorzystać. Sanchez nie wpisał się na listę strzelców w pięciu ostatnich meczach reprezentacji, a właśnie w takich momentach najlepiej stawiać na przełamanie takich zawodników. Wielki turniej, rodacy na trybunach i szansa na poprowadzenie zespołu do kolejnej wygranej. Taki gracz jak Sanchez, w takiej formie musi znaleźć dzisiaj spokój na rezerwowego bramkarza Meksyku. Kurs na to, że strzeli przynajmniej jednego gola wyborny, więc nic tylko brać. Według mnie Alexis Sanchez w tym spotkaniu nie zawiedzie i wpisze się na listę strzelców. 


 


http://obstawianie.com/topic/31682-copa-america/?p=899731


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Tampa Bay Lightning
Typ: Drużyna gospodarzy (Chicago) zdobędzie gola we wszystkich trzech tercjach? TAK
Kurs: 3,70
Godz: 16.06.2015 2:05
Bukmacher: Betsson
Analiza: Być może będzie to ostatni mecz tego sezonu, gdyż Chicago Blackhawks po zwycięstwie na lodzie Tampy prowadzi 3:2 i teraz przed własną publicznością będą chcieli odnieść decydujące zwycięstwo. Dużo lepiej dla nich by było, gdyby właśnie już teraz zdobyli puchar. Po pierwsze lepiej jest świętować przed swoimi kibicami, a po drugie o kolejne zwycięstwo na lodzie Tampy łatwo może nie być. Na pewno więc hokeiści Chicago Blackhawks wyjdą maksymalnie zmobilizowani, by już teraz to zakończyć i od początku będą chcieli dyktować warunki oraz szybko wyjść na prowadzenie. Tampa Bay Lightning gra coraz gorzej i widać, że są znacznie bardziej zmęczeni niż drużyna przeciwna, przynajmniej ja odnoszą takie wrażenie. Na pewno są też zdołowani, że odnieśli porażkę w tak waznym piątym meczu. Być może po tej przegranej w piątym meczu w podświadomości już czują się przegrani, a takie coś powoduje słabą grę. Chicago Blackhawks im wyższa stawka meczu tym są groźniejsi. Górują oni doświadczeniem nad Tampą i wiedzą jak grać w tak ważnych meczach. Uważam, że to będzie najbardziej jednostronny mecz tej rywalizacji i gospodarze wysoko wygrają strzelając gole w pierwszej, drugiej oraz trzeciej tercji.

 

 

http://obstawianie.com/topic/29932-nhl-20142015/page-6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Tampa Bay Lightning
Typ: Chicago + U5.5
Kurs: 3.50
Godz: 16.06.2015 2:05
Bukmacher: marathonbet

 

Spotkanie numer sześć w finale play-off o puchar Stanleya w ktorym zmierza sie Chicago Blackawhs (wielokrotny mistrz, takze w ostatnich latach) i Tampa Bay Lightning - najlbardziej bramkostrzelny zespol konferencji wschodniej i najlepszy u siebie. Dzis jednak maja wyjazd i moze to byc decydujacy mecz o wygranie mistrzostwa. Moim zdaniem Chicago ten mecz wygra i nie dojdzie do meczu numer 7, ktory to mialby byc rozgrywany u Lightning. Raz ze w ogole jest to nieoplacalne dla gospodarzy grac na wyjezdzie, a dwa ze jednak z forma trafili przegrywac tylko jeden mecz z Tampa i to na wyjezdzie. Teraz prowadza 3-2 i nic nie stoi na przeszkodzie by przejsc dalej. Jesli jest to gra o final to uwazam ze te zespoly zagraja w miare poprawnie w defensywie i nie beda szarżowac, choc czesciej wydaje mi sie ze bedzie to robic Tampa z  racji posiadania szybszych zawodnikow. Tyle ze obrona Chicago mysle da rada, tak jak dala w poprzednich spotkaniach potrafiac wpuscic 2 razy 1 bramke. Chicago kontroluje gre, Tampa kontruje i broni dostepu do bramki. Mysle ze under jest jednak tu wskazany, a co wygrania to gospodarze z minimalnie wieksza szansą.

 

http://obstawianie.com/topic/29932-nhl-20142015/?do=findComment&comment=899743

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Copa America 2015

Spotkanie: Paragwaj - Jamajka 

Typ: Powyżej 3.5 goli 

Kurs: 3.75

Godz: 23:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Obie drużyny w pierwszych swoich spotkaniach zaprezentowały się lepiej niż można było przypuszczać. Jamajka co prawda przegrała z Urugwajem ale wynik 0:1 na pewno nie mogą się wstydzić tego wyniku, bo wszak mieli być tutaj dostarczycielem punktów. Paragwaj natomiast sprawił jedną z większych niespodzianek remisując z Argentyną 2:2, mimo, że przegrywali nawet 0:2.

Jak może wyglądać mecz Paragwaju z Jamajką? Z jednej strony mamy Paragwaj drużynę, która w defensywnie nie prezentuje się najlepiej ale nadrabia to w ofensywnie. Z drugiej Jamajka, która głównie liczy na grę obronną jednak dziś grać na zero z tyłu (i z przodu) nic im nie da, bo oznaczać to będzie pożegnanie się z turniejem Copa America (ciężko bowiem liczyć na zwycięstwo z Argentyną). Osobiście więc spodziewam się otwartego meczu, Paragwaj na pewno będzie tutaj starał się wygrać i tym samym zapewnić sobie awans do ćwierćfinału rozgrywek (4 pkt. to dorobek, który powinien spokojnie dać awans z grupy). Dla Jamajczyków jest to również bodaj jedyny mecz w którym mogą spróbować zapunktować i też myślę, że zagrają nieco bardziej ofensywnie niż w pierwszym starciu z Urugwajem.

Reprezentacja Paragwaju to wciąż bardzo mocna ofensywna z doświadczonymi napastnikami jak Roque Santa Cruz, Lucas Barrios i Nelson Valdez. W drużynie Jamajki nie ma, aż tak znanych nazwisk ale warto zwrócić uwagę na gracza Valerengi Oslo Deshorna Browna czy gracza Houston Dynamo Gilesa Barnesa. Myślę, że może to być naprawdę ciekawe spotkanie w którym i jedni i drudzy będą starali się o zwycięstwo. Myślę, że to może nam zapewnić nie mniejsze emocje jak w spotkaniach grupy A, gdzie dziś w nocy padało naprawdę dużo bramek, a chyba mało kto się tego spodziewał. Liczę, że dzisiejszej nocny będzie podobnie. 

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis,  ATP London

Data i Godzina: 16.06.2015 ; 14:00

Spotkanie: Troicki V. - Mathieu P.

Typ:1( -1,5 setów )

Kurs: 2.25

Buk: Betsafe

Analiza:

 

1-sza runda turnieju rangi ATP500 rozgrywanego w Queens. Zapowiada się mecz bez historii. Serb to 25 rakieta ATP, Mathieu 128. Serb zalicza wyraźną tendencję zwyżkową.

W dobrym stylu doszedł w poprzednim turnieju w Stuttgarcie do finału ulegając dopiero Nadalowi.

Oglądając go w meczu półfinałowym z Ciliciem bardzo podobała się jego pewność i regularność na nawierzchni trawiastej. Na returnie wyglądał o dziwo bardzo solidnie.

Mathieu to z kolei na chwilę obecną zawodnik o klasę gorszy. W ostatnim czasie zaliczał takie wpadki jak przegrana 07.06.15 vs. Jan Hernych 3-6, 6-3, 6-4 czy 13.06.15 strata seta z beznadziejnym ostatnio Chungiem.

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis,ATP Halle


Data i Godzina: 16.06.2015 ; 12:00


Spotkanie: Santiago Giraldo-Ivo Karlovic


Typ:1


Kurs: 3,50


Buk: Bet365


Analiza:


 


Dziś w 1 rundzie w Halle na kortach trawiastych wybrałem mecz 27 letniego Kolumbijczyka Santiago Giraldo i 9 lat starszego Chorwata Ivo Karlovica.Zdecydowanym faworytem bukmacherów i "ekspertów"  jest oczywiscie serwismen Ivo Karlovic.Moje zdanie jest nieco odmienne, oczywiscie tacy jak on na trawie maja ogromną przewage przy swoich gemach, ale Santiago nie należy do ułomków , serwowac także bardzo dobrze potrafi a poza tym umiejętnosci techniczne ma o wiele lepsze od swojego dzisiejszego rywala.Na returnie pewnie za wiele roboty miec nie będzie chyba , że u Chorwata będzie kulał 1 serwis. Raczej na pewno dojdzie do 2 lub 3 TB, a tam każdu punkt ma znaczenie, każdy głupi błąd, mało mądre pójście do siatki Karlovica i może być po secie/meczu.Dokładnie tak było w ćwiercfinale w Hertogenbosch z Robinem haase.Bez zbędnego pierdzielenia, kurs na Santiago bardzo zawyżony a pokrycie w tym typie jest, wystarczy wygrywac co swoje i w decydujących momentach spróbować przycisnąć na returnie. Przede wszystkim powinien returnować na linie, w nogi Ivo bo nie jest on zbyt zwinnym tenisistą  :) Santiago Giraldo  :wuwu:


 


http://obstawianie.com/topic/31689-atp-halle-londyn/?do=findComment&comment=899535


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis,  ATP London

Data i Godzina: 16.06.2015 ; 13:30

Spotkanie: Kyrgios - Wawrinka

Typ: over 9.5g 1set

Kurs: 1.44

Buk: Bet365

Analiza:

Mały kurs, to mnie będzie bolało, jak typ nie wejdzie, ale według mnie taka linia powinna zostać pokryta bez większego problemu w pierwszym secie. Przejdźmy do konkretów, dobry serwis u obu panów, trawa. Kyrgios lubi grać z lepszymi od siebie, utrzymanie czterech gemów przy własnym podaniu nie powinno być żadnym problemem, z Murrayem na RG utrzymał w pierwszym secie 3 podania i raz go złamał dzisiejsza linia w tamtym spotkaniu zostałaby pokryta, a w dodatku to była mączka. Patrzymy na wyniki z tamtego roku na trawie i co widzimy? Kyrgios wygrał z Murrayem na Wimbledonie, w meczu dwa tie breaki i dwa wygrane dla Kyrgiosa, w tamtym meczu tylko raz został przełamany, a były to cztery sety. Jak widać dobrze czuje się na trawie. Wawrinki chyba nie trzeba przedstawiać, wygrał RG, forma jest, mam nadzieje, że pierwszy set będzie bardzo wyrównany i linia zostanie pokryta na spokojnie, jak nie utrzymają swoich pierwszych czterech podań to dla mnie trochę wstyd. Powodzenia!

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna: Veikkausliiga (Finlandia)

Godzina: 17:30

Spotkanie: Jaro - Ilves

Typ: BTTS

Kurs: 1.80

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Bardzo ciekawy mecz na dole tabeli finlandzkiej ekstraklasy. O trzy punkty powalczą dziś drużyny, które potrzebują oczek w tabeli niczym ryba wody. Jaro zajmuje przedostatnie miejsce i walczy zajadle o utrzymani. Ich dzisiejsi rywale mają jedynie dwa punkty przewagi nad nimi.

 

Czemu BTS? Bo w tamtejszej lidze normą jest, że jak biją się dwa zespoły walcząc o utrzymanie, to piłkarze obu drużyn zostawiają serce na boisku i dążą do zdobycia bramek. Co więcej oba zespoły są dość znane z tego, że... katastrofalnie się bronią, obie tracą średnio 1,8 gola na mecz!

 

Warto wspomnieć o formie obu drużyn. Ilves wygrało ostatni mecz z Interem Turku, a dwie kolejki temu potrafiło trafić do bramki lidera ligi, HJK! Moim zdaniem to nie jest przypadek, ostatnie trzy mecz to sześć punktów, więc nie jest najgorzej, złapali formę. Jaro nieco gorzej, bo z trzech ostatnich meczy wynieśli tylko cztery punkty, ale widać progres w ich grze. Dziś zapowiada się naprawdę zacięty mecz, gdzie oba teamy będą za wszelką cenę wyrwać wygraną. Typuję więc że padnie trochę bramek, ale BTS jest chyba pewniakiem.

 

 

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Spotkanie  Towarzyskie

3442.png30827.png3378.png

Spotkanie: Polska - Grecja
Typ: Polska wygra oraz powyżej 2.5 bramki
Kurs: 3,25
Data i godzina: 16.06.2015 20:45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Zapraszam na spotkanie towarzyskie pomiędzy reprezentacją Polski a reprezentacją Grecji. Polacy w sobotę wygrali aż 4:0 z Gruzją. W drugiej połowie nie grali  porywającego spotkania, ale i tak zwyciężyli bardzo wysoko. I za to naszej reprezentacji należy się szacunek. Przeciwko Grekom na stadionie w Gdańsku wystąpią nominalni zmiennicy. Zmieniona zostanie też taktyka. Zagramy bowiem jednym napastnikiem w tej roli Arkadiusz Milik. Dużego znaczenia do meczów towarzyskich nie przywiązuję, więc nawet jeśli obstawiam ich wyniki to tylko po to, aby lepiej się to oglądało. Grecy w eliminacjach do Euro 2016 spisują się fatalnie nie wygrali meczu, dwa zremisowali i aż czterokrotnie schodzili z boiska jako pokonani. W sobotę skompromitowali się przegrywając 1:2 z półamatorami z Wysp Owczych! Będzie to 17. spotkanie tych drużyn. Bilans dotychczasowych starć obu jedenastek jest korzystny dla biało-czerwonych, którzy wygrali dziesięć razy, trzykrotnie zremisowali i doznali trzech porażek. Bramki: 30-12. Moim zdaniem dziś poprawią tą statystykę i mimo, że gramy dość rezerwowym składem to przy obecnej dyspozycji Greków myślę, że powinno paść co najmniej trzy bramki. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45.

http://obstawianie.com/topic/5058-spotkania-towarzyskie/page-15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Mecz Towarzyski, godz. 20:45

Spotkanie: Polska - Grecja 

Typ: Polska (-1 HE)

Kurs: 3,40

Buk: Sportingbet

 

 

 

Analiza: 

 

Już o 20:45 mecz towarzyski pomiędzy naszą reprezentacją, a drużyną Grecji. Bez wątpienia faworytem są Polacy i trudno się z tym nie zgodzić. Do tej pory świetne eliminacje do ME w których nie przegrali jeszcze żadnego spotkania. W ostatnim spotkaniu z Gruzją co prawda bardzo się męczyli, jednak potrafili skupić się do ostatnich minut i wygrać wysoko. Widać w tym zespole determinację i ogólnie panuje bardzo dobra atmosfera. W ostatnim czasie Polacy nie zwykli przegrywać, ostatnie 9 spotkań do mecze w których nie dali się pokonać. Ogólnie mówiąc to siłą naszej reprezentacji jest gra przed własną publicznością. Dzisiaj mecz zostanie rozegrany w Gdańsku a to na pewno duży atut. Polska w ostatnich latach przegrała zaledwie 5 spotkań u siebie z 35 liczyć mecze towarzyskie i eliminacje. Na prawdę bardzo dobry wynik. W dzisiejszym meczu zabraknie kilku podstawowych graczy. Na odpoczynek zostali wysłani m.in Lewandowski, Krychowiak, Piszczek czy Fabiański. Mimo tego uważam że zostali wartościowi zmiennicy czy też pozostali gracze pierwszej "11". Bo zagrają przecież Boruc, Glik, Pazdan, Błaszczykowski, Grosicki czy też Milik.  Do tego od pierwszych minut Nawałka da pograć dla Cionka, Komorowskiego, Borysiuka, Linettego i Zielińskiego. Bardzo ciekawe zestawienie. Przejdę teraz do Greków. To nie da drużyna co zdobywała ME. Fatalnie spisują się w El. ME. Coś się posypało po ostatnich MŚ. Zajmują obecnie ostatnie miejsce w grupie bez zwycięstwa na koncie. W ostatnim meczu skompromitowali się po raz drugi przegrywając 2:1 z Wyspami Owczymi (w listopadzie również przegrali z tym że u siebie 0:1). Do tego porażki z Irlandią Płn, Rumunią i remisy z Finlandią i Węgrami. Stawiam dzisiaj na pewne zwycięstwo naszej reprezentacji. Zagra dzisiaj dość silny skład, zmiennicy będą chcieli się pokazać. Bardzo dobra atmosfera w drużynie i mecz przed własną publicznością. Grecy natomiast w słabej dyspozycji. Na pewno atmosfera po tak słabych wynikach nie jest najlepsza. Na pewno trener gości będzie szukał dzisiaj jakiegoś optymalnego ustawienia albo nowej taktyki. Przez co będzie wiele nieporozumień i błędów a Polacy powinni to wykorzystać. 

 

http://obstawianie.com/topic/5058-spotkania-towarzyskie/page-15?do=findComment&comment=899826

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...