Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna / Portugalia - Primeira Liga
Spotkanie: Gil Vicente - Braga

Typ: 2
Kurs: 1,74
Godz: 21:30
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

 

3 kwietnia Gil Vicente podejmie na własnym stadionie drużynę z Bragi. Gospodarze z 19 punktami na koncie zajmują przedostatnie 17 miejsce w ligowej tabeli. Gil Vicente w 26 spotkaniach zwyciężyło zaledwie 3 razy, 10 razy w ich spotkaniach padł remis i odnieśli 13 porażek. Braga zdobyła 47 punktów i zajmuję 4 miejsce w tabeli. Goście nie wygrali od 3 spotkań. Najpierw odnieśli porażkę na własnym stadionie z FC Porto, potem musieli uznać wyższość Benficy przegrywając w Lizbonie 2:0 a w ostatniej kolejce mimo ogromnej przewagi zremisowali bezbramkowo na własnym obiekcie z Academicą. Czas na przełamanie złej passy i zdobycie 3 punktów.

Faworytem w tym spotkaniu są zawodnicy Bragi, według mnie zdobędą oni w tym spotkaniu 3 punkty. Mimo, że goście ostatnio nie wygrywają to ich gra wygląda dobrze lecz brakowało im odrobiny szczęścia w wykończeniu sytuacji bramkowych.

 

http://obstawianie.com/topic/20509-portugalia/page-9?do=findComment&comment=890223

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Litwa

Spotkanie:Stumbras - Utenis 

Typ: 1

Kurs:1,73

Godz:16:30

Bukmacher: bet-at-home

Analiza:

 

Dobry kurs jak na takie spotkanie! Obie drużyny to bieniaminki. W sumie bardzo równe w tamtym sezonie. W tym widać różnicę między tymi ekipami. Stumbras pokonało Siaulai, które słabo weszło w sezon oraz tego najsłabszego beniaminka - Spyris - na wyjeździe 1-4. Porażki z Suduvą i Trakai, które zajmują 2 i 3 miejsce i wydaje mi się, że te drużyny +Atlantas i Kruoja będą do końca sezonu walczyć o 2 i 3 miejsce i tam różnice, tak jak w tamtym sezonie, mogą być bardzo niewielkie.

Czyli... aktualnie nie ma się do czego przyczepić do gry Stumbras, tym bardziej, że z Trakai przegrali 3-1, bo dostali czerwo w 55 minucie (do tej minuty było 1-1). Do 55 minuty prezentowali się nieźle, patrząc że grali na wyjeździe z jedną z lepszych drużyn tej ligi. Wydaje mi się, że dla Stumbras jest zarezerwowane to szóste miejsce, ale jednak ze sporą przewagą nad resztą ekip.

Co do Utenis: Utenis to ten jednak beniaminek z drugiego miejsca (3 pkt za plecami Stumbras). Teraz różnica poziomów wydaje się większa, ale o tym już wspominałem.

wysoka porażka 5-1 z Trakai (Sumbras z nimi tylko 3-1 i to po grze 35 minut w dziesiątkę). Dodam, że w tym meczu Utenis nie istaniało, a gola zdobyli z 23-25 metra mocnym strzałem (bramkarz miał już na rękach, niewiele brakowało do wyjęcia).

Wcześniej fartownie wywalczyli punkt u siebie z Suduvą. (zasłużony wynik to byłby 0-2/1-3, ale co zrobić...udało im się jakoś). W trzeciej kolejce przegrali 1-0 z dobrą Kruoją. Wcześniej zagrali niezły mecz z mocnym Atlantas, ale przegrali 1-2. Natomiast na inaugurację sezon przegrali zasłużenie 0-2 z mistrzem kraju.

Sory, że od piątek kolejki do pierwszej rozpisałem, zamiast na odwrót, ale bardziej liczą się te dwa - trzy ostatnie mecze, aniżeli dwa - trzy pierwsze.

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Chiny, Super Liga

Spotkanie: Henan Construction - Guangzhou

Typ: over 2.5

Kurs: 1.73

Buk: Pinnacle

Godz. 13:45

Analiza:

Po tygodniu z reprezentacjami wracamy do rywalizacji ligowych, mój powrót rozpocznę od Azjatyckiej części a dokładnie od spotkaniach w ramach czwartej kolejki Chińskiej Super Ligi w którym Henan Construction będzie podejmować aktualnego mistrza kraju Guangzhou. Gospodarze do ostatnich minut poprzedniego sezonu zmagali się o swój ligowy byt, ostatecznie ta sztuka im się udała.  W tym sezonie czeka ich też raczej walka między dolną częścią a środkową.  Trzeba pochwalić klub za dobre ruchu transferowe szczególnie w ofensywie sprowadzeni Filipińczyk Patino oraz Brazylijczyk Ivo od razu wzięli na siebie ciężar gry zespołu mając odpowiedni trzy i dwa trafienia.  Zdecydowanie jest to ekipa własnego stadionu, widać dużą dysproporcję w grze u siebie a w delegacji szczególnie pod względem ofensywnym.  Poprzedni rok zakończyli w domu z bilansem trzech piątek oraz bramkami 20:15 w zdobytych przegrali z tym z kim mieli czyli samymi asami ligi.  Widać już na początku obecnych rozgrywek że ta tendencja się utrzymała w dwóch spotkaniach u siebie strzelili sześć bramek i stracili cztery.  Po zeszłym sezonie w ekipie gości zaszło kilka istotnych zmian, po pierwsze odszedł twórca sukcesów zespołu wszystkim dobrze znany włoski trener Lippi jego następca został wkraczający na ławkę trenerską jego podopieczny za czasów Włoskich Fabio Cannavaro. Czy wobec tego coś w stylu tego zespołu się zmieni moim zdaniem nie a oglądałem ich wiele spotkań czy to przed rokiem czy jeszcze wcześniej. Ktoś kiedyś powiedział że ten zespół byłby wstanie nawet w najmocniejszych ligach walczyć o czołowe miejsce i ja muszą się z tym zgodzić. Atrakcyjny, kombinacyjne, szybki futbol to coś co prezentuje ten zespół w Azji, naprawdę szczególnie w ofensywie na tle inny zespołów wyglądają świetnie. Co najważniejsze to udało się zatrzymać dwa mózgi tego zespołu Brazylijczyków Rene Juniora oraz Elkensona szczególnie ten drugi strzela bramki co mecze. Jakby tego było mało do ataku sprowadzono kolejnych Brazylijczyków i to graczy już ukształtowanych pierwszym z nich jest Alan z Sazburga który wolał Chiny od takiego zespołu jak Borussia Dortmund, na pewno będzie to gracz który od razy zrozumie filozofie zespołu bo jego poprzedni pracodawca grał niemal identyczną piłkę czyli nastawiono na ataki. Drugi z nabytków Goulart przyszedł z Cruziero gdzie w poprzednim sezonie regularnie trafiał do sitaki i robi to dla ekipy Guangzhou w ośmiu grach ma już na koncie osiem trafień. Gdy gra ekipa Guangzhou zawsze trzeba brać pod uwagę spotkania z kilkoma bramkami, o ich dyspozycję ofensywną nie ma co się bać ale swoje trzy grosze do overa na pewno dołożą gospodarze bo jak wspomniałem wyżej jest to ekipa nie bojąca się atakować u siebie będąc przy tym naprawdę bardzo skuteczni.

http://obstawianie.com/topic/9125-ligi-azjatyckie/page-8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna Hiszpania
Spotkanie Eibar-Rayo
Typ: 1 DNB
Kurs 1.84
buk Unibet
Godz: 20:45
Analiza: Witam, na dzień jutrzejszy z racji tego iż repertuar w tych najsilniejszych ligach europy jest raczej krótki, postanowiłem przyjrzeć się spotkaniu z Hiszpańskiej Primera Division, w którym beniaminek z Eibar, na swoim stadionie podejmował będzie drużynę Rayo Vallecano Madryt, Dla mnie faworytem do zdobycia kompletu punktów, w tym spotkaniu jest drużyna gospodarzy, która znacznie lepiej radziła sobie w początkowych fazach obecnego sezonu aniżeli w tych ostatnich spotkaniach ligowych, ekipa Eibaru na swoim stadionie tak jak ekipa gości w spotkaniach wyjazdowych zaliczyła 4 kolejne porażki pod rząd, obie drużyny mierzyły się w tymi samymi przeciwnikami, ogólnie pomiędzy tymi dwoma ekipami jest aż 7 punktów przewagi na korzyść drużyny z Madrytu. Gospodarzom według mojej oceny te punkty przydały by się bardziej ponieważ do tej strefy spadkowej mają znacznie bliżej, nie wygrali od 10 kolejnych spotkań, a jeżeli już ponosili porażki to zazwyczaj były to porażki przeważnie róznicą zaledwie jednej bramki, ogólnie te drużyny na stadionie Eibaru grały ze sobą już 4 spotkania, dwukrotnie wygrywał Eibar i dwa razy zespołem lepszym było Rayo, myślę że jutro gospodarze będą zespołem o tą jedną bramkę lepszym.

 

http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/page-26?do=findComment&comment=888088

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:30
Spotkanie: Florida - Carolina
Typ: 1 + U5.5
Kurs: 3.16
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

 

Pojedynek Florida Panthers z Carolina Hurricanes. Jest to pojedynek z gatunku "must win" dla Floridy. Jest to spodowane ostatnią porażką z bezpośrednim rywalem o play-off, czyli Boston Bruins. W tamtym meczu było 3-2 dla Bostonu i tym samym gospodarze tamtego meczu trochę im uciekli. Florida tym razem zagra u siebie, gdzie zdobyli 43 punkty mając niestety dopiero 25ty atak ligi. To jednak nic w porownaniu do Caroliny, poniewaz oni maja jeszcze slabszy (27). Obie druzyny graja w wiekszosci na undery. Florida 58% u siebie, a Hurricanes 57% na wyjazdach. Bez korelacji dom/wyjazd liczby sa jeszcze wyzsze. Carolina gra o nic, wiec motywacja jest znacznie mniejsza. Do tego brak formy, 9 porazek w ostatnich 12 spotkaniach. Mysle ze warto na gospodarzy postawic.

 

http://obstawianie.com/topic/29932-nhl-20142015/?do=findComment&comment=890499

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis,Challanger Le Gosier

Data i godzina: 03.04.2015 godzina: 00:00

Spotkanie: Henrique Cunha-Ivo Klec

Typ:2

Kurs: 2,37

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Dla mnie sprawa jest dość prosta,obaj zawodnicy poza pierwszą 300 . Wyżejw rankingu jest Klec,ale to mało ważne, w dniu wczorajszym Cunha męczył się niemiłosiernie z młodym i utalentowanym ale bardzo chaotycznym i nieregularnym Gianni Mina.Wygrał ostatecznie 2-1 ale zostawił wiele sił na korcie. Brazylijczyk może i na mączce potrafi grac, jednak na hardzie jest fatalny,nie ma kończącego uderzenia ani silnego serwisu.Jego rywal Ivo Klec,kiedyś był wyżejw  rankingu , potem przerwy no i znalazł się na 321 miejscu, ostatnie jego turnieje nie licząc występu w Rosji to Wrzesień i październik 2014 roku.W dniu wczorajszym jednak miał na przeciw sobie rywala z wysokiej połki a więc Pablo Andujara.Klec traił serwis w 1 secie,non stop przegrywał później wspaniale wyszedł z kłoptów,wygrał TB , a w drugiej partii miażdżył Andujara i ten skreczował.Henrique Cunha nie dorasta nawet do pięt Andujarowi i według mnie Klec bez żadnych problemów zwycięży 2-0.

 

http://obstawianie.com/topic/30600-challenger/page-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: Los Angeles Kings - Edmonton Oilers
Typ: Liczba goli strzelonych przez gospodarzy w pierwszej tercji : ponad 1,5
Kurs: 3,40
Godz: 03.04.2015 4:35
Bukmacher: Unibet
Analiza: Zanosi się na to, że Los Angeles Kings mogą wysoko wygrać ten mecz. Ich sytuacja w tabeli nie jest do pozazdroszczenia, gdyż istnieje poważna obawa o to, że obrońcy trofeum nie wejdą nawet do rozgrywek posezonowych. Oczywiście szanse jeszcze mają, by się tam znaleźć, ale muszą teraz grać na bardzo wysokim poziomie. Mecz z Edmonton trzeba obowiązkowo wygrać i z tym raczej większych problemów być nie powinno. Edmonton w nocy grał z Anaheim Ducks i zostali pokonani 1:5. W pierwszej tercji Anaheim wbiło Edmontonowi dwie bramki. Te dwie bramki dla Anaheim padły bardzo szybko, gdyż w trzeciej i dziewiątej minucie. Na podobny scenariusz liczą zapewne Kings, bo pewnie chcą jak najszybciej ten mecz roztrzygnąć na swoją korzyść i spokojnie kontrolować jego przebieg. Los Angeles Kings doskonale wie jak należy grać z Edmontonem, bo zazwyczaj z łatwością ich ogrywają. Około miesiąca temu na lodzie Edmonton było 5:2 dla Kings, którzy już w pierwszej tercji zdobyli dwie bramki. Nie widzę przeciwskazań, by i tym razem też już w pierwszej tercji mocno przybliżyli się do zwycięstwa.

 

 

http://obstawianie.com/topic/29932-nhl-20142015/page-5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Francja ( Ligue National )
Spotkanie: Amiens SC - SR Colmar
Typ: 1
Kurs: 2.00
Data: 03.04.2015
Godzina: 20.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Zapraszam do Francji gdzie odbędzie się 27 kolejka ligowa francuskiej Ligue National.
W mieście Amiens na tamtejszym Stade de la Licorne mogącym pomieścić ponad 12 tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiedzy miejscowym Amiens Sporting Club założonym w 1901 roku o barwach biało-czarnych a w gości z miasta Colmar przyjedzie drużyna założona w roku 1920 o barwach zielono-czarnych a mianowicie Sport Réunis de Colmar.
Amiens SC rozegrało w tym sezonie ligowym 25 spotkań w których zdobyło 35 punktów co daje obecnie 9 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 36-33 a SR Colmar zajmuje 12 pozycje we francuskiej Ligue National ze zdobytymi 30 oczkami w swoich 26 meczach w tym sezonie, bilans bramek 26-33.
Gospodarze u siebie w tym sezonie 6-5-2 czyli zdobyte 23 oczka w 13 meczach na swoim terenie, bilans bramkowy na swoim Stade de la Licorne 22-15 a goście na wyjazdach 4-5-4 co daje w 13 spotkaniach 17 punktów, bilans bramek w delegacjach 12-13.
Mecz zapowiada się ciekawie gdyż obie ekipy dzieli w tabeli ligowej tylko 5 oczek a w ostatnich ich 3 potyczkach o ligowe punkty na terenie Amiens to gospodarze wygrywali 2 razy oraz raz padł remis.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Amiens Sporting Club na swoim terenie gra dużo lepiej niż w delegacjach i już 2 razy pokonał u siebie gości z miasta Colmar a Sport Réunis de Colmar niby na wyjazdach zdobyło więcej ligowych oczek lecz moim zdaniem na gorącym terenie w mieście Amiens nie zdobędzie żadnego punktu czyli ich komplet pozostanie na Stade de la Licorne.

 

http://obstawianie.com/topic/20515-francuska-ligue-2-i-ni%C5%BCsze-ligi/page-9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data i godzina: 03.04.2015 03:05
Dyscyplina: Tenis - WTA Miami
Spotkanie: Simona Halep - Serena Williams
Typ: Simona Halep
Kurs: 3.42
Bukmacher: Pinnacle

Myślałem o tym meczu i zagrałem na Simonę Halep . Wiem, że Serena chce wygrać ten turniej, a dodatkowo ma porachunki z Simoną. Rumunka jest bardzo inteligentna na korcie, wie jak Serena zagra i myślę, żemoże mieć plan na ten mecz . Martwię się trochę o jej koncentrację. Serena miała trudny mecz z Lisicki, który wygrała w 3 setach, 2 seta przegrała 1-6 ! Jeśli Simona zagra kątowo, będzie próbowała rozrzucić rywalkę i od czasu do czasu zagra dropshota to ma spore szanse wygrać, a kurs jest wyborny

 

 

http://obstawianie.com/topic/31193-wta-miami/?do=findComment&comment=890362

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna/ Anglia Championship
Spotkanie: Ipshwich Town FC – AFC Boumemouth
Typ: Obie drużyny strzelą gola

Kurs: 1.80

Godz: 18:15
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

 Dziś o godzinie 18:15 zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Ipshwich, która na swoim stadionie podejmować będzie w ramach 40 kolejki Angielskiej Championship, Boumemouth. Drużyna gospodarzy zajmuje aktualnie szóste miejsce w tabeli ligowej a więc walczą o Play Offy z 67 punktami zgromadzonymi w 39 meczach. Ich rywale dzisiejsi goście plasują się na pozycji lidera z zgromadzonymi 71 oczkami. Dziś proponuję zagrać typ obie strzelą bramkę, ponieważ szykuje się zacięty pojedynek i jeśli, któraś ekipa strzeli to ich rywale natychmiast rzucą się do ataku. W ich meczach bardzo często pada dużo goli. Grając między sobą często spotkania toczą się gol za gol i mam przeczucie że dziś również walka będzie wyglądać tak że obie ekipy będą sobie bić nawzajem bramki. Obie ekipy w tej lidze nie mają wielkiej przewagi punktowej nad swoimi rywalami i to spotkanie nikt z nich nie będzie chciał przegrać.

 

http://obstawianie.com/topic/20478-anglia-pozosta%C5%82e-ligi/page-12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania
Spotkanie Eibar-Rayo
Typ: 2
Kurs 3.10

Bet365
03.04.2015 godz: 20:45

 

W dzisiejszym spotkaniu na Estadio Municipal miejscowa drużyna Eibar podejmować będzie Rayo Vallecano. Gospodarze zajmują obecnie w tabeli czternaste miejsce z dorobkiem 28 punktów notując siedem zwycięstw, siedem remisów i czternaście porażek, bilans bramkowy 26-38. Natomiast goście z Rayo są trzy oczka wyżej w tabeli z 35 punktami, notując jedenaście zwycięstw, dwa  remisy i piętnaście porażek, bilans bramkowy 33:50. Łatwo zwrócić uwagę, że zespół Francisco Jemeza gra dość bezkompromisowo i nie lubi remisować. Eibar spisuje się ostatnio tragicznie, w ostatnich dziesięciu spotkaniach przegrali aż osiem i tylko dwa razy zremisowali, widocznie już nie pamiętają jak się wygrywa. Ostatnie zwycięstwo to 10 stycznia z Getafe 2:1. Rayo Vallecano natomiast spisuje się w kratkę, ostatnie dziesięć spotkań to pięć zwycięstw i tyle samo porażek. Szczególnie boli porażka na Camp Nou 6:1, ale myślę że tego można było się spodziewać. Fakt jest taki, że ostatnio mecze wyjazdowe nie są najmocniejszą stroną tej drużyny, ale większość meczy grali z klasowymi zespołami - Ateltic Bilbao, Athletico Madryt czy FC Barcelona. Szkoda na pewno wyjazdowego meczu z Elche przegranego 0:2, ale myślę że pora na przełamanie. W szczególności w momencie w którym grają z naprawdę słabym zespołem. Stawiam na 1:2. 

 

http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/page-26?do=findComment&comment=888088

Edytowane przez sprinter_1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Hiszpania


Eibar vs Rayo


Typ - Over 2.5


Kurs - 2.24


Pinnacle Sports


03.04.2015 / 20:45


 


Obie druzyny podobaja mi sie pod wzgledem swojej filozofii gry,glownie mam tu na mysli Rayo Vallecano,ktore preferuje ofensywny styl.


W lidze zostalo juz tylko 10 kolejek do rozegrania,tak wiec jestesmy na ostatniej prostej.


W chwili obecnej Rayo moze czuc sie bezpiecznie,poniewaz zajmuja 11 pozycje i maja 10 punktow przewagi nad strrefa spadkowa.


Gorzej wyglada to jesli chodzi o beniaminka,czyli zespol gospodarzy.


Eibar zajmuje 14 miejsce i ma tylko 3 punkty wiecej od Levante,ktore zajmuje miejsce gwarantujace spadek,


Za Eibarem dzis przemawia wlasny stadion i fakt,ze przeciwnik nie bedzie dzis murowal bramki.


Eibar nie ma wyjscia,dzisiaj musza zagrac o zwyciestwo,poniewaz z meczow,ktore im jeszcze zostaly do rozegrania latwo o punkty nie bedzie.


Z teoretycznie latwiejszych rywali zostana im mecze z Almeria,Getafe i Cordoba,jednak nawet z nimi latwo grac nie bedzie a to dlatego,ze wszystkie te druzyny rowniez walcza o to,aby utrzymac sie w lidze.


Rayo ma praktycznie takich samych rywali pozniej co Eibar,no ale podopieczni Paco Jemeza sa w znacznie lepszej sytuacji.


 


Mysle,ze to moze byc podobny mecz do spotkania Eibar - Elche,tam skonczylo sie na wyniku 1:0 dla gosci,ale tylko ze wzgledu na dobra postawe..Przemyslawa Tytonia,ktory chyba zostal wtedy zawodnikiem meczu.


Eibar mial tam mnostwo okazji do zdobycia gola i mogl,a w zasadzie powinien strzelic minimum 3-4 gole ale niestety zabraklo szczescia i skutecznosci.


Eibar z pewnoscia strzeli minimum jednego gola,goscie z kolei ostatnio sa w formie a ze dodatkowo graja ofensywna pilke to swoje okazje tez stworzyc sobie powinni,obrony nie do przejscia nie maja jedni jak i drudzy,tak wiec powinny dzis pasc bramki.


W pierwszym meczu w tym sezonie Rayo przegralo u siebie z Eibarem 2:3,mecz stal na bardzo dobrym poziomie,dzisiaj powinno byc podobnie.


 


http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/page-26?do=findComment&comment=890605


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Japonia, J.League
Spotkanie: Gamba Osaka - Nagoya Grampus
Typ: Kiedy padnie więcej bramek? >> Druga połowa <<
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet-at-home
Godzina: 12:00

Analiza:

Już za chwilę spotkanie rozpoczynające czwartą kolejkę Japońskiej J-League. Do walki stają drużyny ze środka i końca tabeli mianowicie Gamba Osaka miejsce 10 a goście miejsce 16.
Gamba Osaka sezon zaczęła od remisu, później przegrali a ostatnio zdołali wygrać. Bilans to 1-1-1. Suma punktów to 4.
Nagoya w 3 kolejkach zgromadziła tylko 2 punkty co dało im 2 remisy i 1 porażkę. Bilans to 2 remisy i 1 porażka.
W bezpośrednich pojedynkach których było b. dużo ale przybliżę tylko te z poprzedniego sezonu czyli 2 - wygrały obie drużyny każde z nich. Pierwsze spotkanie wygrała Gamba Osaka będą na wyjeździe 1:2 a drugie wygrała Nagoya również będąc na wyjeździe ale skromnie 0:1. W obu przypadkach bramki padały w drugiej połowie do przerwy był remis 0:0.
Na ostatnie 3 spotkania gospodarzy więcej bramek padało w drugiej połowie a u gości 2 razy w drugiej połowie natomiast w jednym spotkaniu po równo. Tak więc liczę że dziś więcej bramek padnei w drugiej połowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Championship
Spotkanie: Derby - Watford
Typ: Over 3,5
Kurs: 3,50
Bukmacher: Unibet
Godzina: 20:45
 
Analiza:
Dzisiejsze zmagania w 40 kolejce Championship zakończy spotkanie pomiędzy Derby a Watford.Jest to mecz zapowiadany jako hit kolejki, mierzą się bowiem drużyna 5 oraz 2 w tabeli. Mecz zostanie rozegrany na Pride Park Stadium w Derby. Miejscowa drużyna na chwilę obecną zajmuje 5 miejsce, podejmie u siebie Watford, które po 39 kolejkach sklasyfikowało się na 2 miejscu.

Podopieczni Steve'a McClarena w ostatnich 2 spotkaniach są bez gola , bez zwycięstwa od 6, jednak kiedyś złą passe trzeba przerwać, przynajmniej tą bramkową.U siebie za to w ostatnich 10 meczach przynajmniej jedną bramkę strzelili w 9 spotkaniach. Watford na wyjazdach także strzela dużo (8 na 10 meczów z minimum 1 bramką).
Jeśli Derby wygra, zbliżą się do gości na 2 punkty, natomiast goście tracą tylko jeden punkt do lidera i za wszelką cenę będą chcieli zainkasować w tym spotkaniu komplet punktów, ponieważ lider z Bournemouth zagra na ciężkim terenie z Ipswich.

Walka o bezpośredni awans do Premier League jest niesamowicie zażarta i będzie się toczyła do ostatniej kolejki.W ostatnich 3 bezpośrednich spotkaniach między tymi zespołami 2 -krotnie wygrało Derby oraz raz Watford. Mecze te kończyły się wynikiem: 4:2 , 5:1, 1:2. Ponadto do składu wrócić mogą Chris Martin odpowiedzialny za bramki w ekipie gospodarzy (19 bramek) i George Thorne. Tak więc myślę że w tym meczu zobaczymy sporo kilka świetnych akcji które przyniosą bramki.
 
http://obstawianie.com/topic/20480-championship-anglia/?p=890668

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DyscyplinaHokej - KHL
Spotkanie:  CSKA Moskwa - SKA St. Petersburg
Typ: 2
Kurs3
Bukmacher:  BET365
Godzina: 18:30
 
Analiza:

Jest to 5 spotkanie tej pary w półfinałach ligi KHL , i być może ostatnie , bo gospodarze prowadzą w serii 3-1 , ostatnie spotkanie goście wygrali u siebie 4-1 , i myślę że i w tym spotkaniu to oni zjadą z tafli zwycięscy . Gospodarze grają u siebie znakomicie ,odnieśli tylko kilka porażek , w drodze do półfinału wyeliminowali HK Sochi , oraz fiński Jokerit przegrywając tylko jeden mecz, natomiast goście grali z Nizhnym Novogrodem oraz Dynamem Moskwa przegrywając tylko 2 mecze . W obu ekipach grają wyśmienici zawodnicy , u gospodarzy najlepiej punktujący gracz sezonu zasadniczego , były gracz NHL Alexander Radulov , który również w playoff ma świetną formę ,nie można zapomnieć o takich graczach jak Grigorenko, Hjalmarsson , Mursak ,czy Zaitsev , w drużynie gości czołową postacią jest były gwiazdor NHL , Ilya Kovalchuk , kapitan drużyny z Petersburga , w starciach z CSKA pokazał się jak na razie kiepsko , myślę jednak że w tym meczu się przełamie , i nie można zapomnieć też o Panarinie , Dadonovie, Thoresenie ,Martenssonie, oraz wielu innych świetnych graczach . Mój typ opiera się na tym że to ostatni gwizdek dla gości aby coś zmienić w tym pojedynku , mimo iż na wyjeździe tylko raz drużyna z Petersburga wygrała w tym sezonie z CSKA , to po ostatnim meczu są na fali po pewnej wygranej , i nie mają innego wyjścia niż zwycięstwo .

http://obstawianie.com/topic/29581-rosja-khlvhlmhl-20142015/page-3

Edytowane przez ted15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; ANGLIA: Championship - Kolejka 40

Spotkanie: Millwall         -              Charlton

03.04.2015 16:00

Typ: under 2.5

Kurs:  1.76

Bukmacher:  PinnacleSports

Analiza: Dzisiaj o godzinie 16.00 odbędzie się spotkanie w angielskiej championschip pomiędzy drużynami Millwall i Charlton .Gospdoarze  z dorobkiem  33 punktów plasuje się na  23 pozycji w ligowej tabeli, natomiast goście z dorobkiem  54 punktów zajmują 11 pozycje.Eipa Millwall  w ostatnich pięciu spotkaniach zanotowała  2 remisy i 3 porażki . Zawodnicy Charltonu  natomiast zdołali uzyskać 4 zwycięstwa  i 1 porażkę. W dotychczasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami 6 zwycięstw odnieśli gracze Millwall, trzy razy padł remis i 3 razy wygrali dzisiejsi goście , W mojej opinii w dzisiejszym meczu padnie mało bramek. Gospdoarze są w kryzysie i ciężko będzie im zdobyć w dzisiejszym spotkaniu komplet punktów. Wydaje mi się, żew dzisiejszym spotkaniu będziemy mieli stonowane ataki w wykonaniu oby dwóch drużyn i może to spowodować że będziemy mieli mało strzałów na bramkę, a co za tym idzie – mało goli. Moim zdaniem dzisiaj goście będą mieli bardzo ciężko w odniosieniu zwycięstwa.  Mój typ to 1:1 po pasjonującym meczu.

http://obstawianie.com/topic/20480-championship-anglia/page-7?do=findComment&comment=890668

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...